Esileht Beebi ja mitmikud Ninaaspiraator

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Ninaaspiraator

Postitas:
Kägu

Palun soovitage odavamast hinnaklassist ninaaspiraatorit.

Või on tõesti  nosiboo ainus, mis toimib?!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina puhastan oma lapse nina Nuki ninapumbaga ja saab küll tatti kätte.

Ma ei tea, kas sama palju, kui Nosibooga, sest sellega kogemust pole, aga ikka omajagu. Lasen tavaliselt kõigepealt seda beebidele mõeldud Humerit, et tatt vedelam oleks, ja siis surun ühe ninasõõrme kinni ja teisest tõmban pumbaga. Ega see lapsele küll üldse ei meeldi, aga pärast on tal alati lurinat ninas kõvasti vähem ja parem hingata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rhinomer loomulikult. Enne Nosibood oli see aastaid kuldne klassika.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen ka NUKi ninapumbaga hästi hakkama saanud. Soovitan tähele panna, et otsikut, mis nuki puhul on üsna tömp, ei tohi sügavale ninna suruda, vaid lihtsalt panna vastu ninasõõret. Tati eemaldamine toimub ikkagi vaakumiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on Nosefrida, olen rahul. Need vaakumpalliga ei tee absoluutselt midagi ja elektrilist pole proovinud. Kujutan ette, et see teeb mingit häält, ilmselt laps kardaks seda. Samuti on parim variant, kui saad ise tunnetada, kui kõvasti tõmmata, mitte mingi masin ei tee automaatselt.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olemas nii Nosiboo Go kui Rhinomer. Nosibood pole juba mitu kuud kasutanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega ta meeldiv ei tundu aga Rhinomer oli kõige efektiivsem.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rhinomer saab ka minu hääle, ainuke asi (enne nende el.vidinate tulekut, mul lapsed juba suured), mis ka töötab.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul elektriline seisab kapis. Pole kordagi kasutanud. Kingiti..kuigi ei soovinud.

Rhinomer on väga hea. Soovitan

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tellisin elektrilise ninaaspiraatori kaup24-st väga odava raha eest https://kaup24.ee/et/lapsed-ja-imikud/imikute-kaubad/hooldusvahendid/tervishoiutooted/elektriline-ninaaspiraator-imikutele-ja-lastele?id=11692221, teeb oma töö ära küll, mitte küll nii hästi kui Nosiboo aga siit tulebki see hinnavahe. Kergemateks kollide püüdmiseks kasutame nose fridat https://kaup24.ee/et/lapsed-ja-imikud/imikute-kaubad/hooldusvahendid/tervishoiutooted/laste-nina-aspiraator-nosefrida?id=903996

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nosiboo (go), ei kujutaks teist ette, saab korralikult ja kiiresti kätte, saan ilusti keskenduda tati väljatõmbamisele ja kiiresti, mitte seal imema ja kui rabeleb seda ninaauku taga ajama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Beebi ja mitmikud Ninaaspiraator