Esileht Ilu Ninaoperatsioon

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Ninaoperatsioon

Postitas:

Hei. Kas keegi on käinud nina korrigeerival opil Eestis? Mitte mingit kühmu või viltust nina korrigeerimas vaid ikka suurt nina opereerimas. Kui jah siis kus kliinikus ja kas jäite rahule?
Ise tahan minna aga kardan, et äkki ei saada hakkama ja tulemus on sama, on nii üldse võimalik?

Kas pigem võiks vaadata välismaa arste? Oskate midagi selles vallas kaasa rääkida?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ootaks ka vastuseid, endal sama mure.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käidud, olen rahul. Tõsi küll, rahule jäin alles peale teist operatsiooni, sest esimese tulemus ei vastanud ootustele. Esimesel korral oli taastumine pikk, kole ja vaevaline. Ninahingamine jäi peale korrigeerimist kehvemaks, aga visuaalne tulemus on kena. Arstiks oli dr Priit Kasenõmm.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin ka ninaopil, seda umbes 10 aastat tagasi, arstiks oli dr Luht. Paranemine oli päris kole ja jube, teisel kuni viiendal aastal oli uus ninakuju ilus, kuid nüüdseks on tekkinud kühme, ebasümmeetrilisust ja mu esialgne suur nina on ikka alles… Mul olevat väga paks nahk, mistõttu heade tulemuste saavutamine pidi keeruline olema (seda sain teada alles peale operatsiooni).
Olen kaalunud ka uuele opile minemist, aga uue opi ees on hirm hoopis suurem kui esmakordse 🙂

Teemaalgatajale aga nii palju, et kui ikka nina tõttu elukvaliteet rikutud, siis soovitan kindlasti see operatsioon ette võtta. Ka ilukirurgia areneb iga päevaga, mistõttu usun, et operatsiooniga saab nii mõndagi muuta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul sõbranna käis ka dr Luht juures. tal oli probleemiks kühm ninajuurel, samuti käis kaks korda (ninahingamine muutus peale esimest oppi kehvemaks) ja mõlemal korral pidi taluma pikka ja vaevalist taastumist.
ise käisin Luhti juures konsultatsioonil kuna muret teeb just ninaots, aga ta ütles et opereerida tuleb ikka tervet nina, nina juureni kõik lahti võtta, mingi plaat panna..kogu selle arvestuse juures nägin juba ette (ja sõbranna pealt vaadates nägin ka) et nina muutub palju laiemaks ja see on see mida ma kindlasti ei taha! tahan kitsast, sirget ja ilusa ninatipuga nina, aga Luht väidab et mina oma meheliku näoplaaniga naiselikku nina ei saa, kuna see pole muuga proportsioonis. noja kuna riske palju ja võimalusi vähe, siis mul jääbki ninaopile ilmselt minemata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nina on vist väga keeruline lõigata ja iga viga jääb näha. Mina tegin kunagi Tatjana Raie juures, kui väga palju plastikakirurge veel ei olnud. Kohutav tulemus. Nüüd olen mõlgutanud uue operatsiooni plaani, aga teagi enam, keda valida, sest esimese korraga on ikka korralikult ära hirmutatud. Äravussitud nina on veel hullem lõigata, kui esimest korda operatsiooni teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka tegin 10 aastat tagasi dr. Luha juures. Taastamine oli raske, op kestis 5 tundi, muudeti ninaotsa ja eemaldati kühma. Olen üldiselt rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ilu Ninaoperatsioon