Esileht Ilu ja tervis Ninaprits Bioblock

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 52 )

Teema: Ninaprits Bioblock

Postitas:

Kas ostsite täna seda ninapritsungit ja kuidas oli tunne? Ma tundsin ennast kohe turvalisemalt ja käisin oma korrusmaja trepikojas ilma kaitsemaskita.

Kallivõitu on küll kurask aga lastele viisin ka kooli, et ei peaks nende nakatumise pärast enam muretsema. Mine tea kes või kust selle India tüve sisse toob, mis kaitsest mööda saab aga vähemalt olen kõik endast oleneva teinud, et lapsed terved ja elus püsiks.

+13
-23
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 03.05 18:01; 04.05 14:00; 05.05 00:57; 14.05 17:51; 19.06 00:18;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Plaanin kah lapsele osta, peaks kuidagi kooliaasta lõpuni vastu.

Kas on mingeid kõrvalmõjusid ka? Saba, sarved ei ole kasvanud? Ninaaukudest rohekat kiirgust ei immitse? 5G? Valitsuse vandenõu? Soros? Kiibid ei ummista?

+20
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin 4 tk, igaühele peres oma, ja väga hea meel on. Oleme nagunii ka muidu harjunud üsna ettevaatlikult käituma, aga nüüd on ka see mure väiksem, et kuskilt hüppab äkki külge. Sest kõiki kontakte nagunii ära nullida ei jaksa.

+10
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin 4 tk, igaühele peres oma, ja väga hea meel on. Oleme nagunii ka muidu harjunud üsna ettevaatlikult käituma, aga nüüd on ka see mure väiksem, et kuskilt hüppab äkki külge. Sest kõiki kontakte nagunii ära nullida ei jaksa.

Päriselt usute, et see aitab? Seal tooteinfos kirjas, et kasutada koos maskiga.

+7
-24
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin ja lapsed saatsin kohe kergema südamega juuksurisse. Kallivõitu jah aga usun et tasub ära. Ise vaktsineeritud aga just laste pärast mure

+10
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.05 18:16; 03.05 18:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Terviseteema.

0
-24
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Plaanin kah lapsele osta, peaks kuidagi kooliaasta lõpuni vastu.

Kas on mingeid kõrvalmõjusid ka? Saba, sarved ei ole kasvanud? Ninaaukudest rohekat kiirgust ei immitse? 5G? Valitsuse vandenõu? Soros? Kiibid ei ummista?

Juba ammume kogu perega ja kuuuurija tuleb uurima ????????????

+8
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.05 18:16; 03.05 18:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see saadaval vaid Benu apteekides või teistes kettides ka?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtsin poest biobocki, siis ei pea naisega sexima ja saab rahus telekat vaadata.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see saadaval vaid Benu apteekides või teistes kettides ka?

Seda pole enam kusagil. Hullud tormasid ja kastidega ostma hommikul ???? Juba lõunast oki uudis, et otsas. Ja oli ainult Benus. Oli ju juba varem selgelt kirjas, et Benus.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://ddifference.com/tooted/bioblock-sars-cov-2-vastaseid-antikehi-sisaldav-ninasprei/

Siit saab osta

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin 4 tk, igaühele peres oma, ja väga hea meel on. Oleme nagunii ka muidu harjunud üsna ettevaatlikult käituma, aga nüüd on ka see mure väiksem, et kuskilt hüppab äkki külge. Sest kõiki kontakte nagunii ära nullida ei jaksa.

Päriselt usute, et see aitab? Seal tooteinfos kirjas, et kasutada koos maskiga.

Ja maskikandmine käib sulle muidugi üle jõu ja mõistuse?

+7
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.05 19:27; 04.05 13:49; 07.05 15:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see saadaval vaid Benu apteekides või teistes kettides ka?

Seda pole enam kusagil. Hullud tormasid ja kastidega ostma hommikul ???? Juba lõunast oki uudis, et otsas. Ja oli ainult Benus. Oli ju juba varem selgelt kirjas, et Benus.

E-poes küll oli, just ostsin, mingeid häireid ei olnud.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.05 19:37; 04.05 01:52; 06.05 23:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://pood.chemi-pharm.com/items

Ma niisamagi midagi ninna ei pihusta endale ja kui kõik seda hullunult ostavad ja pihustavad, siis jääb lootus, et ma ei peagi ise pihustama 😀

 

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis selle asja hind on, et kalliks peate? Kui üle 100€, siis küll.
Mul see mitu kuud juba kodus seismas, ei julge proovida. Üks tuttav oli selle toote väljatöötamise juures ja sai näidiseid. Kuidagi õõvastav on mõelda, et pritsin piima ninna. Ei taha, lapsed ka ei taha. Vaktsineeritud pole ja ei kavatse ka niipea seda teha.

0
-37
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis selle asja hind on, et kalliks peate? Kui üle 100€, siis küll.

19.50 maksab.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://laser.ee/tervis/reportaaz-tanavalt-eestlaste-uus-koroonasprei-laheb-letilt-kolmekaupa/

 

Inimesed ostsid seda ikka pudelite kaupa ja järjekord oli ka hommikul apteegi ukse taga.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Plaanin osta. Maski kannan ikka, aga hea, kui mingi lisakaitse on.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.05 22:53; 03.05 23:14; 03.05 23:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas on öeldud ka, et kui vaktsiin on tehtud, kas annab selle kasutamine mingit lisaväärtust?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas on öeldud ka, et kui vaktsiin on tehtud, kas annab selle kasutamine mingit lisaväärtust?

Ka vaktsineeritud võivad haigestuda. Seda ei pea ju kuskil eraldi ütlemagi. Kui viirus jõuab su nina limaskestadele, siis on ju hea, kui seal kohe ta tapetakse.

+7
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.05 22:53; 03.05 23:14; 03.05 23:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ot, kas ma saan õieti aru, et kasu on sest asjast, kuni suu kinni hoida? (No kui seda kasu üldse on muidugi.)

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ot, kas ma saan õieti aru, et kasu on sest asjast, kuni suu kinni hoida? (No kui seda kasu üldse on muidugi.)

Jah, vaevalt, et see laulukooris aitab 🙂
Ongi ju seletatud, et on abiks rahvarohketesse kohtadesse sisenemisel. Ju sa seal trammis või poes ise ka väga õhku suu kaudu sisse ei ahmi.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.05 22:53; 03.05 23:14; 03.05 23:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://laser.ee/tervis/reportaaz-tanavalt-eestlaste-uus-koroonasprei-laheb-letilt-kolmekaupa/

Inimesed ostsid seda ikka pudelite kaupa ja järjekord oli ka hommikul apteegi ukse taga.

Mina vist magasin hommikul selle vaatepildi maha. Kui kella 13 paiku läksin retseptirohtu välja ostma, oli Benu apteeker end varjanud mitme A4 suuruses sildi taha: “Ninasprei BioBlock on ajutiselt otsas”.

 

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

https://ddifference.com/tooted/bioblock-sars-cov-2-vastaseid-antikehi-sisaldav-ninasprei/

Siit saab osta

Kuidas sealt osta? Ei paista mingit võimalust ostukorvi panekuks …

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 04.05 01:13; 04.05 09:14; 04.05 09:31; 04.05 17:51; 07.05 10:49; 07.05 15:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas sealt osta? Ei paista mingit võimalust ostukorvi panekuks …

Näiteks nupp “Lisa korvi”? Esimene, mis pildi all silma sirab.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.05 19:37; 04.05 01:52; 06.05 23:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei hakka küll mingi jama peale raha raiskama. Omal ajal sai seagripp ka läbi põetud.

+4
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.

Kuidas sealt osta? Ei paista mingit võimalust ostukorvi panekuks …

Näiteks nupp “Lisa korvi”? Esimene, mis pildi all silma sirab.

Mul ei ole seal mingit “lisa korvi” nuppu! Kas ehk peab end enne kasutajaks registreerima?

0
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 04.05 01:13; 04.05 09:14; 04.05 09:31; 04.05 17:51; 07.05 10:49; 07.05 15:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas sealt osta? Ei paista mingit võimalust ostukorvi panekuks …

Näiteks nupp “Lisa korvi”? Esimene, mis pildi all silma sirab.

Mul ei ole seal mingit “lisa korvi” nuppu! Kas ehk peab end enne kasutajaks registreerima?

Mina ei ole registreerunud, aga ilusasti laseb ostukorvi panna toote

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.05 09:20; 04.05 10:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ei ole seal mingit “lisa korvi” nuppu! Kas ehk peab end enne kasutajaks registreerima?

Kuidas sul ei ole, kui kõigil teistel on?! Vajutad siinse lingi peale, hinna all on kohe “kogus” ja selle kõrval “lisa korvi”. Ära ole nii saamatu.

 

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Mul ei ole seal mingit “lisa korvi” nuppu! Kas ehk peab end enne kasutajaks registreerima?

Kuidas sul ei ole, kui kõigil teistel on?! Vajutad siinse lingi peale, hinna all on kohe “kogus” ja selle kõrval “lisa korvi”. Ära ole nii saamatu.

Ma ei tea, kuidas ma nii saamatu olen! Ostan pidevalt netist igasuguseid asju, aga selle leheküljega vaat on probleem! Mul ei ole seal hinda ka näha, lihtsalt toote pilt ja tootekirjeldus. Ühegi teise toote puhul ka ei ole hindu ega vastavat nuppu. Ma ei ela Eestis, äkki on sel mingi regionaalne piirang? Kui valisin prooviks inglise keele, siis pole seda toodetki näha.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 04.05 01:13; 04.05 09:14; 04.05 09:31; 04.05 17:51; 07.05 10:49; 07.05 15:04;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 52 )


Esileht Ilu ja tervis Ninaprits Bioblock