Esileht Beebi ja mitmikud Ninapump

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Ninapump

Postitas:

Kuidas elektriline ninapump tööle saada? Ostsin selle babydoo oma. Lugesin http://amidahenryteeb.eu/2015/12/18/toote-ulevaade-visiomed-elektriline-ninapump/
Nii paljudel töötab hästi ja imeb nina tühjaks jne. Ma ei tea, minu meelest see ei ime üldse midagi. Mingit imemisvõimsust sellel küll ei ole. Panin NaCl enne ninna ja kõik, et tatt läheks vedelamaks ja tõmbasin igasuguste otsikutega, aga see tõmbas ühe korra ainult väga vedela tati ninast natuke välja poole, ninaaugust välja, isegi mitte enda sisse.
Laps on 2 kuune.
Kas ma teen midagi valesti või see ongi jama toode?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on sama toode ja tõesti, efektiivsus on väga väike. Vist üks kord, kui beebi oli paarikuune ja nina oli tõesti vedelat ollust täis, siis see aparaat natuke imes nina tühjemaks, muidu on suht raharaiskamine see pump olnud. Palju asjalikumad on need imemisotsikuga lihtsad asjandused, et üks ots beebi ninna ja teine ots vanema huultele ja imed sellega olluse ninast välja. Pole mingi eriline mõnus protseduur, aga töötab palju paremini kui see elektripump. Vähemalt meil.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle tootega kogemus puudub. Kuid olen korra saanud proovida Nosiboo aparaati ja see teeb küll head tööd. Muidugi on tal ka hind tunduvalt kõrgem kuid seda kõike väärt. Endal plaan kohe-kohe osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Beebi ja mitmikud Ninapump

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.