Esileht Ilu ja tervis Nipp nendele kellel juuksed väljalangevad..

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Nipp nendele kellel juuksed väljalangevad..

Postitas:

Tere!!
Üle nädala tagasi katsetasin üht nippi.Olen uurinud ,et nõgeseveega juuste loputamine peale pesu pidi super hea olema.KUID..mina katsetasin nii,et korjasin noori nõgeseid(kohe terve piimakannu täis)ja peale valasin kuumavee ja lasin seista ja tõmmata kaane all kui leotis jahtunud.Kurnasin selle vedeliku pritsipudelisse.Alusasin esimesel päeval juba nii,et piserdasin kolm korda päevas seda leotist oma juustele ja peanahale.Ja peale juustepesu loputasin värske nõgeseleotisega pead.
Nüüdseks siis möödas juba üle nädala ja uskuge või mitte aga pärast kolmandat päeva minu juuksed jäid kinni,tundusid palju kohevamad,pehmed,ja siidised.Kui tuka alt nüüd vaadata siis on näha kuidas uued juuksed kasvavad.Tavaliselt kui ma pead pesin siis tuli kuhjaga juukseid ära nüüd enam mitte.
Soovitan kindlasti katsetada…kelle juustega probleeme.Mina aga jätkan samasvaimus,eks näis mistulemus kuu aja pärast on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oled hiljuti sünnitanud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.06 22:26; 26.06 09:17; 26.06 22:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul 9a tütrel langeb palju juukseid kuid selle olin unustanud, et ka ma ise loputasin noorena nõgestega juukseid,tulemusi ei mäletanud kuid nüüd proovin tütre peal,aitähh!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tere!!
Üle nädala tagasi katsetasin üht nippi.Olen uurinud ,et nõgeseveega juuste loputamine peale pesu pidi super hea olema.KUID..mina katsetasin nii,et korjasin noori nõgeseid(kohe terve piimakannu täis)ja peale valasin kuumavee ja lasin seista ja tõmmata kaane all kui leotis jahtunud.Kurnasin selle vedeliku pritsipudelisse.Alusasin esimesel päeval juba nii,et piserdasin kolm korda päevas seda leotist oma juustele ja peanahale.Ja peale juustepesu loputasin värske nõgeseleotisega pead.
Nüüdseks siis möödas juba üle nädala ja uskuge või mitte aga pärast kolmandat päeva minu juuksed jäid kinni,tundusid palju kohevamad,pehmed,ja siidised.Kui tuka alt nüüd vaadata siis on näha kuidas uued juuksed kasvavad.Tavaliselt kui ma pead pesin siis tuli kuhjaga juukseid ära nüüd enam mitte.
Soovitan kindlasti katsetada…kelle juustega probleeme.Mina aga jätkan samasvaimus,eks näis mistulemus kuu aja pärast on.[/tsitaat]

Aitäh sulle, proovin järele 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hea nipp on ka loobuda täiesti valgest suhkrust. Ei ole mitu kuud suhkrut kuhugi lisanud, kommi söönud jne, juuksed on palju kohevamad ja paksemad. Enne mul lausa peanahk valutas kergelt ja oli tundlik, lisaks oli veidi kõõma, ning pealaelt oli paista kerget hõrenemist juba. Kindlasti saan nüüd mõne miinuse, aga minul see toimib. Ja kuidas see veel kehakaalule mõjub:)
OK, see soovitus sobib siis neile, kes seni palju magusat söönud, teistele mitte:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Hea nipp on ka loobuda täiesti valgest suhkrust. Ei ole mitu kuud suhkrut kuhugi lisanud, kommi söönud jne, juuksed on palju kohevamad ja paksemad. Enne mul lausa peanahk valutas kergelt ja oli tundlik, lisaks oli veidi kõõma, ning pealaelt oli paista kerget hõrenemist juba. Kindlasti saan nüüd mõne miinuse, aga minul see toimib. Ja kuidas see veel kehakaalule mõjub:)[/tsitaat]Mu ema ei ole 20a suhkrut, ega seda sisaldavaid toiduaineid tarbinud (ei ole suhkruhaige, lihtsalt põhimõtteliselt loobus), kuid juuste langemisega on olnud probleem juba nooruseast. Kilpnääre ka korras. Uuritud ja puuritud, aga keegi pole asjale jälile jõudnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.06 22:26; 26.06 09:17; 26.06 22:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Blondiinidel soovitan toore nõgesega mitte proovida, see värvid heledamad juuksed üsna pikaks ajaks rohekaks. Tumedamatele on hea küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan Sind, teemaalgataja, oma kogemusi meiega jagamast!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind ei aidanud see nipp, loputasin mitu kuud järjest nõgeseveega, tulemust polnud. Pärast sünnitust proovisin platsenta ampulle, nii odavaid kui ka kallimaid, tulemust ka polnud. Toitun tervislikult, veriproov on korras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mind ei aidanud see nipp, loputasin mitu kuud järjest nõgeseveega, tulemust polnud. Pärast sünnitust proovisin platsenta ampulle, nii odavaid kui ka kallimaid, tulemust ka polnud. Toitun tervislikult, veriproov on korras. [/tsitaat]Aga peale sünnitust ei aitagi ju miski, sest asi on hormoonides. Mõttetu sel perioodil raha apteekritele viia 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.06 22:26; 26.06 09:17; 26.06 22:40;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Ilu ja tervis Nipp nendele kellel juuksed väljalangevad..

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.