Esileht Ilu ja tervis Nippe pohmelli leevendamiseks

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 172 )

Teema: Nippe pohmelli leevendamiseks

Postitas:
Kägu

Inimeste taluvus on ikka väga erinev. Kui mina jooks tunnis klaasi veini, siis kolmandal tunnil ma oleks juba peadpidi peldikus ja oksendaks, mitte ei jutustaks sõbrannaga 9 tundi.

Mida rohkem inimene alkoholiga harjunud on, seda rohkem kannatab. Sealt need tulevadki, kes 2 pudelit veini õhtuga alla kallavad ja seda normaalseks peavad. Normaalne inimene piirdub paari pokaaliga, joodikul ikka suuremat doosi vaja, et midagi mõikaks.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimeste taluvus on ikka väga erinev. Kui mina jooks tunnis klaasi veini, siis kolmandal tunnil ma oleks juba peadpidi peldikus ja oksendaks, mitte ei jutustaks sõbrannaga 9 tundi.

Teadmata muidugi su klaasi suurust, aga kui võtta nii 14-16 cl, siis tunni aja pärast oled sa põhimõtteliselt legaalselt kaine. Kui teine samasugune tunni aja pärast uuesti otsa, oled sa kolmandaks tunniks ikka enam-vähem kaine. Mida siin oksendada, ei tea. Või oled sa tõesti jaapani geenidega.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimeste taluvus on ikka väga erinev. Kui mina jooks tunnis klaasi veini, siis kolmandal tunnil ma oleks juba peadpidi peldikus ja oksendaks, mitte ei jutustaks sõbrannaga 9 tundi.

Teadmata muidugi su klaasi suurust, aga kui võtta nii 14-16 cl, siis tunni aja pärast oled sa põhimõtteliselt legaalselt kaine. Kui teine samasugune tunni aja pärast uuesti otsa, oled sa kolmandaks tunniks ikka enam-vähem kaine. Mida siin oksendada, ei tea. Või oled sa tõesti jaapani geenidega.

Ma ju ütlesin, et inimeste taluvus on erinev. Minu alkoholitaluvus tõepoolest on palju madalam, kui teistel inimestel ja ma ei ole näinud ka põhjust seda kuidagi spetsiaalselt suurendada, eriti kui arvestada, et alkohol ajab mul südame pahaks enne, kui pähe hakkab.

Tegin selle postituse sellepärast, et tuua natuke teistsugust vaatenurka ka, sest sellistes teemades tundub, et kahe-pudeli-mimmid kipuvad endast erinevaid kuivikuteks ja maailma igavaimateks inimesteks pidama, kuigi põhjused võivad olla hoopis füsioloogilised, mitte moraalsed.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liitun eelmise kirjutajaga. Minu taluvus on küll kõvasti kõrgem, aga ei leia, et see mingi eriline eluks vajalik oskus oleks.

Tahtsin lisada selle legaalse kainuse teemal. Alkoholi sisaldus veres väheneb aja jooksul teatud sujuvalt küll, see on tõsi, aga selle aja pikkus oleneb kõrgeimast saavutatud promillist. St kui oled selline, kellel hästi pähe hakkab, siis on arvata, et sinu promill on pärast klaasi kõrgem kui mõnel, kes kannab rohkem, seega võtab ka kauem aega, kuni jälle kaineks saad.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

St kui oled selline, kellel hästi pähe hakkab, siis on arvata, et sinu promill on pärast klaasi kõrgem kui mõnel, kes kannab rohkem, seega võtab ka kauem aega, kuni jälle kaineks saad.

Ehk sellel, kes tarbib igapäevaselt 2 pudelit, on väiksem promill, kui harvem joojal, kel läks pudel sisse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehk sellel, kes tarbib igapäevaselt 2 pudelit, on väiksem promill, kui harvem joojal, kel läks pudel sisse?

Ei ole tõsi. Promill on inimestel ikka ühesugune, kahe pudeli joojal kaks korda suurem kui sellel, kes jõi ühe pudeli. Aga joobetunnused võivad olla kahe pudeli mehel väiksemad, kes on alkoholiga harjunud. Ja ta ka ise ei tunne, et oleks märkimisväärselt purjus, kuigi teine ei saa väiksema promilliga ehk sõnagi suust ja magab juba. Nii ongi võimalik, et mõni sõidab ülisuure promilliga veel ringi ja ei paistagi meeletult purjus, kuigi teisele oleks sama alkoholikogus juba eluohtlik.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liitun eelmise kirjutajaga. Minu taluvus on küll kõvasti kõrgem, aga ei leia, et see mingi eriline eluks vajalik oskus oleks.

Tahtsin lisada selle legaalse kainuse teemal. Alkoholi sisaldus veres väheneb aja jooksul teatud sujuvalt küll, see on tõsi, aga selle aja pikkus oleneb kõrgeimast saavutatud promillist. St kui oled selline, kellel hästi pähe hakkab, siis on arvata, et sinu promill on pärast klaasi kõrgem kui mõnel, kes kannab rohkem, seega võtab ka kauem aega, kuni jälle kaineks saad.

Ära räägi lollust. Promill on ikka samasugune. Et Mari joob pudeli õlut ja promill on 1,0 ja Mallel on pudel õlut 0.3.

Oksendamine on organismi kaitserefleks, et mürki väljutada. Täiskasvanud naine ei hakka sellise koguse peale oksendama.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liitun eelmise kirjutajaga. Minu taluvus on küll kõvasti kõrgem, aga ei leia, et see mingi eriline eluks vajalik oskus oleks.

Tahtsin lisada selle legaalse kainuse teemal. Alkoholi sisaldus veres väheneb aja jooksul teatud sujuvalt küll, see on tõsi, aga selle aja pikkus oleneb kõrgeimast saavutatud promillist. St kui oled selline, kellel hästi pähe hakkab, siis on arvata, et sinu promill on pärast klaasi kõrgem kui mõnel, kes kannab rohkem, seega võtab ka kauem aega, kuni jälle kaineks saad.

Ära räägi lollust. Promill on ikka samasugune. Et Mari joob pudeli õlut ja promill on 1,0 ja Mallel on pudel õlut 0.3.

Oksendamine on organismi kaitserefleks, et mürki väljutada. Täiskasvanud naine ei hakka sellise koguse peale oksendama.

Ma olen näinud täiskasvanud naist, kes ajas näppe kurku seetõttu, et süda oli nii paha peale kaht pokaali veini. Tegu polnud mingi karsklasega ka, aga tarbis tõepoolest harva ja vähe korraga.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liitun eelmise kirjutajaga. Minu taluvus on küll kõvasti kõrgem, aga ei leia, et see mingi eriline eluks vajalik oskus oleks.

Tahtsin lisada selle legaalse kainuse teemal. Alkoholi sisaldus veres väheneb aja jooksul teatud sujuvalt küll, see on tõsi, aga selle aja pikkus oleneb kõrgeimast saavutatud promillist. St kui oled selline, kellel hästi pähe hakkab, siis on arvata, et sinu promill on pärast klaasi kõrgem kui mõnel, kes kannab rohkem, seega võtab ka kauem aega, kuni jälle kaineks saad.

Ära räägi lollust. Promill on ikka samasugune. Et Mari joob pudeli õlut ja promill on 1,0 ja Mallel on pudel õlut 0.3.

Oksendamine on organismi kaitserefleks, et mürki väljutada. Täiskasvanud naine ei hakka sellise koguse peale oksendama.

Ma olen näinud täiskasvanud naist, kes ajas näppe kurku seetõttu, et süda oli nii paha peale kaht pokaali veini. Tegu polnud mingi karsklasega ka, aga tarbis tõepoolest harva ja vähe korraga.

Kui ta need korraga sisse kallas, siis mõni ime. Aga ikka ise ajas näppe kurku, mitte ei toimunud spontaane oksendamine.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oksendamine on organismi kaitserefleks, et mürki väljutada. Täiskasvanud naine ei hakka sellise koguse peale oksendama.

Päris nii lihtne see pole. Oksendamise impulsi annab aju, juhul kui aju on mingil põhjusel leidnud, et mao sisu tuleb väljutada. Tavaliselt on selleks seedetrakti ärritus, aga põhjused võivad olla ka neuroloogilised, hormonaalsed jms. Peapõrutuse või raseduse puhul pole ju mürgiga tegemist 🙂

Alkohol siiski ärritab seedetrakti ja pole küll ühegi perekooli käo reguleerida, kui palju kellelgi just.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Blue Morning plaastrid on parimad mis ka reaalselt aitavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palju teemavälist juttu, aga üks aeg uurisin päris põhjalikult teemat ja kasutajakogemusi.

Koondaksin nad järgnevalt:

* päeval ENNE alkoholi tarbimise plaane joo palju vett. Pluss magn, kaalium, B grupi vit ja maksa turgutust maarjaohakas või mingi muu aine.

* alkoholi ajal võiks ka vett vahele juua

* õhtul enne magama kindlasti mõni valuvaigisti. Ibukas või aspiriin/paratsetamool. Aitab tekkivaid põletikke vähendada. Lisaks võtta veel eelpool mainitud vitamiinid. Kõht ei tohiks olla tühi, süüa kasvõi hea käsitöö burgs. Mc ja hess on kräpp, seal pole mineraale ega vitamiine alles. Surnud toit. Siis kodus söö veel midagi magusat ja korralikult veel vett.

 

Järgm päev, kui hõre olla, siis kurgivesi, keefir. Mingi kerge eine – idekas kanasupp, seljanka, munad, peekon, kohv, jogurt. Ühesõnaga selline mineraalide, vit ja süsivesiku rikas toit et saaks kaotatud varusid taastada. Käsitöö burger ja coka koola ongi samasse auku, aga veits kräpim. Siis varsti hea lõunauinak otsa ja peaks tundma end jälle paremini. See päeva uni on väga oluline, aga aint siis kui ikka kehv olla.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palju teemavälist juttu, aga üks aeg uurisin päris põhjalikult teemat ja kasutajakogemusi.

Koondaksin nad järgnevalt:

* päeval ENNE alkoholi tarbimise plaane joo palju vett. Pluss magn, kaalium, B grupi vit ja maksa turgutust maarjaohakas või mingi muu aine.

* alkoholi ajal võiks ka vett vahele juua

* õhtul enne magama kindlasti mõni valuvaigisti. Ibukas või aspiriin/paratsetamool. Aitab tekkivaid põletikke vähendada. Lisaks võtta veel eelpool mainitud vitamiinid. Kõht ei tohiks olla tühi, süüa kasvõi hea käsitöö burgs. Mc ja hess on kräpp, seal pole mineraale ega vitamiine alles. Surnud toit. Siis kodus söö veel midagi magusat ja korralikult veel vett.

Järgm päev, kui hõre olla, siis kurgivesi, keefir. Mingi kerge eine – idekas kanasupp, seljanka, munad, peekon, kohv, jogurt. Ühesõnaga selline mineraalide, vit ja süsivesiku rikas toit et saaks kaotatud varusid taastada. Käsitöö burger ja coka koola ongi samasse auku, aga veits kräpim. Siis varsti hea lõunauinak otsa ja peaks tundma end jälle paremini. See päeva uni on väga oluline, aga aint siis kui ikka kehv olla.

Miks peab sööma saia? Miks peab sööma süsiveskuid? Miks peab tarbima otsa lisadiureetikume, nagu kohv või coca? Miks peab äädikavett jooma? Miks peab alkot otsa jooma (keefir). Miks mäkk on kräpp, aga peekon hea kerge vitamiinirikas toit? Mis ajast paratsetamool või aspiriin põletikualandajad on?

Ainus mõistlik asi on elektrolüüdidega mineraalvesi, nt Vytautas või sinine Värska.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis seal salata. Joomise ajal või selle lõpetades maitseb burks tõesti hästi. Ega seda ei pea sööma (nagu minust eelkõneleja laitis), aga kui isutab, siis miks mitte? Ilmselt selline süsivesiku- ja kaloririkas ning paljude komponentidega kräpp tasakaalustab midagi enesetundes.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis seal salata. Joomise ajal või selle lõpetades maitseb burks tõesti hästi. Ega seda ei pea sööma (nagu minust eelkõneleja laitis), aga kui isutab, siis miks mitte? Ilmselt selline süsivesiku- ja kaloririkas ning paljude komponentidega kräpp tasakaalustab midagi enesetundes.

Sulle maitseb, mulle mitte.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis ajast paratsetamool või aspiriin põletikualandajad on?

Olen hoopis teine kägu, aga need ravimid on aegade algusest saati olnud põletikualandajad.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis ajast paratsetamool või aspiriin põletikualandajad on?

Olen hoopis teine kägu, aga need ravimid on aegade algusest saati olnud põletikualandajad.

Ei, need on palavikualandajad.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis ajast paratsetamool või aspiriin põletikualandajad on?

Olen hoopis teine kägu, aga need ravimid on aegade algusest saati olnud põletikualandajad.

Ei, need on palavikualandajad.

Loomulikult on aga samas ka põletikualandajad.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis ajast paratsetamool või aspiriin põletikualandajad on?

Olen hoopis teine kägu, aga need ravimid on aegade algusest saati olnud põletikualandajad.

Ei, need on palavikualandajad.

Loomulikult on aga samas ka põletikualandajad.

Absoluutselt ei.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis ajast paratsetamool või aspiriin põletikualandajad on?

Olen hoopis teine kägu, aga need ravimid on aegade algusest saati olnud põletikualandajad.

Ei, need on palavikualandajad.

Ja palavikku tekitab nimelt mis asi?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis ajast paratsetamool või aspiriin põletikualandajad on?

Olen hoopis teine kägu, aga need ravimid on aegade algusest saati olnud põletikualandajad.

Ei, need on palavikualandajad.

Ja palavikku tekitab nimelt mis asi?

Kui sa tahad nüüd, et ma vastaks, et infektsioon, siis need ei ole niimoodi seotud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis ajast paratsetamool või aspiriin põletikualandajad on? Olen hoopis teine kägu, aga need ravimid on aegade algusest saati olnud põletikualandajad.

Paratsetamool ei ole põletikuvastase toimega, aspiriin ja ibuprofeen mingil määral on. Paljudes pohmelliravimites on aspiriini, sest vedeldab verd ja sellega teeb enesetunnet paremaks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselt ma ei olnud täpne parats. osas. Küll aga põletikualandajad on olulised – peavalu hommikul oluliselt leebem.

 

See, kes siin miks miks miks esines – on näha kui piiratud maailma ja arusaamaga on inimene. Sest ta nöeb asjades vaid ÜHTE külge v negat elementi 😀

 

Ehe reformi erakonna valija, sööks veel Kajal lusika pealt ka. Iseenda mõtlemisvõime tagasihoidlik, kui räägib coka ja kohv võtmes VAID diureetikum 😀

Nagu need ongi AINSAD toote omadused? 😀

Sulle pole mõtet asja mõttest hakata rääkimagi, see oleks nagu maa pöörlemise seletamine ja sa vastad, et see paneb sul pea ringlema. Piiratud küünik.

Peekon pole kräpp, elus kraam, seeditav. McD pihv on täis surnud kräpp, vöga raske seedida.

Keefir leevendab seedimise probleeme, kui on palju joodud. Rahustab maha. Kerge kerel vastu ka võtta

Alkoga võetakse lihastest ja maksast süsivesikuid (erutus, stimulant, kurnav), need tuleb asendada. Miks ülejäänud rahvas siis cokat joob järgm päev?

Peoga sa kulutad palju erinevaid keha lühiajalisi ressurse (energia jäävuse seadus) ja järgmistsel päevel tuleb need asendada. Palja veega sa küll siin ära ei tee kõike.

Ahjaa…kindlasti ENNE alko tarbimist C vitamiin.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselt ma ei olnud täpne parats. osas. Küll aga põletikualandajad on olulised – peavalu hommikul oluliselt leebem.

See, kes siin miks miks miks esines – on näha kui piiratud maailma ja arusaamaga on inimene. Sest ta nöeb asjades vaid ÜHTE külge v negat elementi ????

Ehe reformi erakonna valija, sööks veel Kajal lusika pealt ka. Iseenda mõtlemisvõime tagasihoidlik, kui räägib coka ja kohv võtmes VAID diureetikum ????

Nagu need ongi AINSAD toote omadused? ????

Sulle pole mõtet asja mõttest hakata rääkimagi, see oleks nagu maa pöörlemise seletamine ja sa vastad, et see paneb sul pea ringlema. Piiratud küünik.

Peekon pole kräpp, elus kraam, seeditav. McD pihv on täis surnud kräpp, vöga raske seedida.

Keefir leevendab seedimise probleeme, kui on palju joodud. Rahustab maha. Kerge kerel vastu ka võtta

Alkoga võetakse lihastest ja maksast süsivesikuid (erutus, stimulant, kurnav), need tuleb asendada. Miks ülejäänud rahvas siis cokat joob järgm päev?

Peoga sa kulutad palju erinevaid keha lühiajalisi ressurse (energia jäävuse seadus) ja järgmistsel päevel tuleb need asendada. Palja veega sa küll siin ära ei tee kõike.

Ahjaa…kindlasti ENNE alko tarbimist C vitamiin.

Sa oled ikka veel purjus? Sellist soga ikka annab kirjutada.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ole nüüd nii kõva ja ennast täis inimest meenutav olevu, et püüa mõnigi fakt neist enne ümber lükata ja alles siis tule siia lällama.

 

😀

 

Proovi. Aga kuna sa oled  päris elus ehe diletant, nagu sinu iidol Kaja, siis jätkub kahjuks vaikus. Niisama tore plõksida, ise sisuliselt ebakompetentne olla, eks.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ole nüüd nii kõva ja ennast täis inimest meenutav olevu, et püüa mõnigi fakt neist enne ümber lükata ja alles siis tule siia lällama.   ????   Proovi. Aga kuna sa oled  päris elus ehe diletant, nagu sinu iidol Kaja, siis jätkub kahjuks vaikus. Niisama tore plõksida, ise sisuliselt ebakompetentne olla, eks.

Selles ma ei kahtle, et sul on pohmelli ravimises suured kogemused. Ma ütlesin seda, et su kirjastiil on nii segane, et ma ei pigistaks sellist soga endast ka purupurjus olekus välja. Ja oma Kaja katsu natukesekski ära unustada, igasse teemasse pole seda vaja toppida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselt ma ei olnud täpne parats. osas. Küll aga põletikualandajad on olulised – peavalu hommikul oluliselt leebem.

See, kes siin miks miks miks esines – on näha kui piiratud maailma ja arusaamaga on inimene. Sest ta nöeb asjades vaid ÜHTE külge v negat elementi ????

Ehe reformi erakonna valija, sööks veel Kajal lusika pealt ka. Iseenda mõtlemisvõime tagasihoidlik, kui räägib coka ja kohv võtmes VAID diureetikum ????

Nagu need ongi AINSAD toote omadused? ????

Sulle pole mõtet asja mõttest hakata rääkimagi, see oleks nagu maa pöörlemise seletamine ja sa vastad, et see paneb sul pea ringlema. Piiratud küünik.

Peekon pole kräpp, elus kraam, seeditav. McD pihv on täis surnud kräpp, vöga raske seedida.

Keefir leevendab seedimise probleeme, kui on palju joodud. Rahustab maha. Kerge kerel vastu ka võtta

Alkoga võetakse lihastest ja maksast süsivesikuid (erutus, stimulant, kurnav), need tuleb asendada. Miks ülejäänud rahvas siis cokat joob järgm päev?

Peoga sa kulutad palju erinevaid keha lühiajalisi ressurse (energia jäävuse seadus) ja järgmistsel päevel tuleb need asendada. Palja veega sa küll siin ära ei tee kõike.

Ahjaa…kindlasti ENNE alko tarbimist C vitamiin.

Peekon teeb jämedaks, miks seda süüa vaja?

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Peekon teeb jämedaks, miks seda süüa vaja?

Mida???

Peekon munaga on üks parimaid hommikusööke üldse!

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole miski suured kogemused, aga loetud ja konsensuse seisukoht on üsna sama.

 

Omast tagasihoidlikust kogemusest võin kinnitada.

Märgatav vahe on kui valmistud ette või ennetad. Aga kõik see eelnev tuleks teha enne magama minekut. Järgmine päev saab vaid leevendada.

 

 

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole miski suured kogemused, aga loetud ja konsensuse seisukoht on üsna sama.

Omast tagasihoidlikust kogemusest võin kinnitada.

Märgatav vahe on kui valmistud ette või ennetad. Aga kõik see eelnev tuleks teha enne magama minekut. Järgmine päev saab vaid leevendada.

Mis sa targutad siis, kui kogemust pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 172 )


Esileht Ilu ja tervis Nippe pohmelli leevendamiseks