Esileht Ilu ja tervis Nippe pohmelli leevendamiseks

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 172 )

Teema: Nippe pohmelli leevendamiseks

Postitas:
Kägu

Ei ütle, et minu nn nipid kõigile toimivad, aga meie elame nende järgi. Mõned neist on harjumatud, aga praktikas head (ja eelmise sajandi keskelt, vanematelt kuuldud).

Kui on joodud rohkem, kui pidanuks:

* aegsasti omanda alkomeeter

* joome kõvasti vett vahele ja peale, kas gaseerimata või Värskat nt, kust gaas on segamisega suuresti välja aetud. Kõvasti = ikka pärast viimast klaasi veel 0,7 liitrit. Väikeste lonksudega.

* ükskõik, kas napsutasite kodus või külas või klubis, koju jõudes ei lähe kohe magama. Jood seda vett, võtad ehk mõned B-vitamiinid. Katsud ärkvel olla veel tund-poolteist. Meditsiinilist põhjendust ei oska tuua, aga toimib. Jood vett, käid pissil, käid ehk ka duši all (ettevaatust, kukkumisoht), vanni ei roni.

* unerohtu ega rahusteid ei võta enne und. Uneaega säti minimaalselt 5 tundi. Parem, kui saaks 6. Kui oled alla 25, siis kuidagi aitab ka 3,5.

* kui pead järgmine päev tööle minema, siis äratuskella paned 75-90 min varemaks, kui tavaliselt. Võib tunduda tark magada viimase sekundini…aga raudne ei. Sul võtab kõik 3x kauem aega ja sa tahad jõuda tööle sirge ja kaine ning mitte hilineda, haiseda ja lisatähelepanu tõmmata. Ka on sul aega enda üleskloppimiseks vaja.

* esmalt võtad vitamiine – Bd (tavaliselt küll ei soovitata tühjale kõhule võtta, aga siin on damage juba tehtud, lase käia), Cd – kui tablett alla ei lähe, on lahustuv parem. Mina võtan ka gasecit, kõrvetiste ja refluksi võimaluse vastu. Kohvi mitte. Vett-vett-vett ja ilma mulllita. Magneesiumi. Kui on, siis granaatõunamahla, aga ikka mahla, mitte jooki, pool klaasi-klaas. Suhkruta kummeliteed võib. Südamerahustuseks võid maksa toetavaid tablette võtta, aga need ei funka nii kiiresti ja on kasutud päeva üleelamiseks. Valuvaigisteid. Aspiriini. Istud ja söödki pool tundi iga 2-3 minuti tagant uued tabletid. Vesi mullideta.

* kui tuleb üles, las tuleb. Alustad lihtsalt uuesti. Ära vastu hakka, mida rutem tuleb välja, kui juba tahab tulla, seda rutem saad uuesti samad abivahendid peale.

* pesuprotseduurid ettevaatlikut, aga põhjalikumalt kui muidu. Suuvesi. Hambaniit. Vajadusel silmaitilgad. Unusta muud lõhnastajad peale neutraalse deodorandi. Kuna sul on mingi pohmaka lõhn juures, iga parfüüm ainult toob seda esile. Õigemini parfüüm äratab möödujate haistmise tähelepanu ja sel päeval pole selline tähelepanu soovitav. Tappa pohmakalõhna parfüümiga ei õnnestu niikuinii. Pikem ülevalolek hommikul tagab ka, et suurem padi ja paistetus taandub. Nägu käib mitmeid kordi külma vee all.

* kui pea käib ringi ja süda klopib ja iga samm ajab hingeldama, võta mingit rahustit. Meie nt võtame validooli (1) ja peoga humal+palderjan tablette. Kui sulle on välja kirjutatud, siis imerohi on Xanax. Väike kogus. 0,25 – 0,5. Aga mitte kunagi, mitte iialgi ära võta seda enne, kui alkomeeter näitab juba nulli. Alkoholiga koos lähed pööraseks – enamus läheb. NB! Ära võta seda muidu, kui arst seda SULLE on kirjutanud, nt ärevushäirete tarbeks. Ära osta tänavalt, ära küsi sõbralt.

* kui sul on vaja võtta retseptiravimeid, võta need umbes teisena-kolmandana pärast näiteks Gasec Gastrocapsi ja valuvaigistit. Siis on enamvähem kindel, et elutähtsad ravimid sisse jäävad, kui ka esimene voor välja tuleb.

* tavalised riided, tic-tac kotti ja minema. Kui pea käib ikka ringi, valuvaigisit ja rahustit. Hui näitab promilli – mina ei läheks. Ei riskiks sellega, et keegi taipab ja siis lahti lastakse. Parem kirjutan mingi lolluse kokku, et kurk haige vms. AGA selle varajase ärkamise eelis ongi see, et 95% tõenäosusega on su alkomeeter nullis.

* meiki vähe. Esmalt sul käsi pole täpne, su silm ei seleta nii hästi, kas meik saab ühtlane ja kolmandaks, su haige aju võib sulle kummalisi ideid pähe lükata.

* oleneb tööst, aga sel päeval nähakse sind pidevalt kuuma kohvitassi või avatud energijajoogiga. Ei, sa ei joo neid kumabi sel päeval. Lihtsalt need on asjad, mis summutavad võiamlikud lõhnad sinu suust ja nahapooridest. Räägid vähe, lifti teistega koos ei lähe.

* söögiga hommikupoole ole hästi ettevaatlik. Kui, siis näiteks pehmem keedumuna ja isegi banaan on head asjad. Hoidu saiast, limonaadidest, kookidest, makaronidest, kartulitest. Banaan on muidugi suur süsivesik, aga see on sel hetkel maole hea. Igaks juhuks söö üksi migis vaikses nurgataguses, kui paha võiks hakata. Pohmelliga käevärinal seljankat koos töökaaslastega ma ka süüa ei soovitaks. Liiga ilmne.

* kui pea hakkab ringi käima, pilt virvendama, siis hinga südavalt, tee istudes pea-ja õlaringe ning vajadusel võta veel 0,25 xanaxit või muud rahustit. Palderjan jätab suulõhna, seega – energiajoogi purk või kuum kohvitass enda ette lauale.

* sel päeval “sul on palju mõttetööd ja sa räägid vähe”. Inimestest hoiad 2 meetrit eemale ja sul on ikka kuum kohvitass käes. Milest sa ei võta mitte ühtegi lonksu, kui sul just surmavalt madal vererõhk pole. Keegi midagi küsib, et miks nii vait, vastad, et ah, ei midagi hullu, palju pisiasju korjunud teha.

* kui näed ise, et silmad on liiga punased, teed tööl väikese poolelauselise pomina teemal “pagan, miski ronis vist silma” või “oh, see uus ripsmetušš ikka ei sobi, silmalaud ärritunud”.

* pead ei paranda

Lõpetama pean traditsioonilise lausega, et mida harvem sul selist juhendit vaja on, seda parem. Kui üldse kunagi. Kui aga kord-kolm aastas tuleb ette, siis koju või käekotti varu alkomeeter, lekkekindlaid kilekotte (mitte biolagunevaid 🙂 ) paar tükki, salvrätte, veepudel, ravimid, looduslik tugevam rahusti, vitamiinid, magneesium, tictac, suuvesi, hambaniit.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui palju sa end rahustama pead???

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui palju sa end rahustama pead???

Mitu küsimärki küsilause lõppu käib?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui aga kord-kolm aastas tuleb ette, siis koju või käekotti varu alkomeeter, lekkekindlaid kilekotte (mitte biolagunevaid ???? ) paar tükki, salvrätte, veepudel, ravimid, looduslik tugevam rahusti, vitamiinid, magneesium, tictac, suuvesi, hambaniit.

Ei saanud aru, mis nende kilekottidega teed? Ropsid sinna või? Milleks rahusti? Kui mul on pohmell, milleks rahusti? Ja ütleks seda ka, et sellest suurest kogusest vitamiinidest ja magneesiumist ühekordselt ei ole küll mingit tolku, pigem on see nõrgale organismile koormuseks. Osad muud asjad ka suhteliselt naljakad. Hambaniit on muidugi vajalik asi, aga see midagi pohmakahaisu vastu ei tee, see hais ei tule su hammaste vahelt.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ui näed ise, et silmad on liiga punased, teed tööl väikese poolelauselise pomina teemal “pagan, miski ronis vist silma” või “oh, see uus ripsmetušš ikka ei sobi, silmalaud ärritunud”.

Punaste silmade vastu aitavad Visine tilgad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui tuleb üles, las tuleb. Alustad lihtsalt uuesti. Ära vastu hakka, mida rutem tuleb välja, kui juba tahab tulla, seda rutem saad uuesti samad abivahendid peale.

Kõige targem on peale joomist, aga enne magama minekut oksendada ja magu tühjaks lasta. Siis ei imendu sealt maost öö otsa alkoholi verre ja hommikul ärkad parema enesetundega. Niisiis näpud õhtul kurku enne kui magama sätid.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kui tuleb üles, las tuleb. Alustad lihtsalt uuesti. Ära vastu hakka, mida rutem tuleb välja, kui juba tahab tulla, seda rutem saad uuesti samad abivahendid peale.

Kõige targem on peale joomist, aga enne magama minekut oksendada ja magu tühjaks lasta. Siis ei imendu sealt maost öö otsa alkoholi verre ja hommikul ärkad parema enesetundega. Niisiis näpud õhtul kurku enne kui magama sätid.

Mis neist hammastest nii järgi jääb?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis neist hammastest nii järgi jääb?

No ega paari päeva tagant muidugi ei maksa nii purjus olla, et oksendada vaja, paar korda aastas ei tee see hammastele midagi, kui hambad pärast ära loputada. Ma joon üpris regulaarselt, aga mitte purupurju, ma ei tea, mul nagu polegi sellist pohmelli olnud, mis oksendama ajab. Joodikud ka ei oksenda üldse. Ma ei tea, mis olukord see peaks olema, et pidevalt ollakse nii purjus, et peab oksendama ja see hakkab hammastele.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina see, kes siin targutas 😀

Aga siis kui teiste lugusid/kogemusi lugesin, siis üks mida järgmise päeva jaoks mainiti oli tõesti xanax.

Milline selle mõju on või mida ta täpsemalt teeb?

Aga vaid siis ette nähtud kui ilge pohmell on? Või siis kui füüsiliselt läbi oled, süda klopib jne.

Aga muidugi, vesi on kõige alus ja põhiline, mis alkot aitab välja puhastada.

 

Suurema joomise järgselt on mul kõige rõvedam osa järgmise päeva kassiaahastus v depreka tunne. Pelgan inimesi, suhtlemist, allasurutud tunne, keha ja vaim paigast ära.

 

Mis selle vastu aitaks?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Xanax tundub mulle väga kahtlane valik. See on siiski rahusti ja antidepressant. Pealegi, üsna kergelt sõltuvusttekitav, kange retseptiravim, mida ikka väga naljalt välja ei kirjutata.

Mille krdi pärast seda peaks kasutama pohmellirohuna?

Antidepressandid, rahustid, uinutid mu meelest üleüldse alkoholiga kokku ei käi. Pohmelli ajal on kehas veel ju alkohol. Seega, kui joomise ajal ei tohiks AD-sid ja unerohtu tarvitada, siis miks te arvate, et joomisjärgselt, kui tegelikult on kehas veel alkoholi, tohib seda kasutada?

Ma ei ole arst ega mingi muu asjatundja, aga lihtsalt loogiliselt arutlen.

Minu isiklik pohmelliravim on väga lihtne. Mulliga Värska mineraalvesi, ja seda ohtralt. Keegi siin eespool ütles, et mitte mingil juhul ei tohi mulliga vett juua. Minu arvates aga gaseeritud vesi on just ses mõttes hea, et viib kiiresti vajalikud mineraalid kehas laiali. Lisaks kustutab mull oluliselt paremini janu. Aga noh, see on maitse asi.

Coca välistaks, sest seal on suhkur sees. Ja suhkruga joogid on üldse välistatud (minu puhul).

Kindlasti piisav uni. Ja toekas hommikusöök ja -jook. Ja süüa-juua tuleb just seda, mille järgi isutab. Mitte nii, et kohv ja võileib on keelatud ja peab sundima sööma end putru.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Xanax tundub mulle väga kahtlane valik.

Muidugi on see kahtlane valik. Koos alkoholiga on see kohe eriti halb valik, jääd põhimõtteliselt uuesti ja hullemini purju. Ja niimoodi tööle minna, ei kujuta küll ette. Kui nii raske pohmell on, nagu siin üks inimene kirjeldab, mis tal kõik selle ravimiseks vaja on, siis pigem koju jääda, mis sellisest inimesest tööl kasu on.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pohmelli ei tulegi kui ei joo segamini ja jood normaalse kiirusega( mitte tunni aja jooksul 3 pudelit siidrit/õlut, pool pudelit viina), enne alkoholi tarbimist sööd korralikult ning iga alkoholiklaasi/pitsi vahele jood klaasi vett/mahla vmt

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Xanax tundub mulle väga kahtlane valik. See on siiski rahusti ja antidepressant.

Xanax pole mitte mingi antidepressant, ära räägi rumalusi.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen Xanaxit ühe korra võtnud eksami sooritamiseks. Megalt rahustav, aga sellega võib täpselt sõltuvus kujuneda.

Ei kujuta ette, et veel jooks alkot ja võtaks neid ravimeid, mis siin kirjutatud. Keegi siin kirjutas IGA 2-3 minuti tagant uued tabletid? Unerohud, rahustid, valuvaigistid.. minu klassivend on proviisor ja juba kooli ajal rääkis, et tema ei võta kunagi kergekäeliselt ravimeid isegi haiguse puhul, teie võtate pohmelli leevendamiseks? Pidage nõu mõne apteekriga ja tegelikult on netis ju palju artikleid sellest.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Megalt rahustav, aga sellega võib täpselt sõltuvus kujuneda.

Ega sellest ühest korrast kindlasti mingit sõltuvust ei kujune. Aga pohmelliga seda võtta on küll mõttetu. See teeb sind unisemaks, kui veres on veel alkoholi, siis võimendab seda. Südame kloppimist, lihasvärinat ja nõrkust ei tekita ärevus, vaid liiga madal veresuhkru tase. Seega tuleks pigem süüa süsivesikuterikkaid toiduaineid, mitte võtta xanaxit. Valuvaigisteid võib võtta peavalu vastu, aga mitte paratsetamooli, see kahjustab maksa. Soovitatakse aspiriini, mis vedeldab ka verd. Suures koguses erinevaid vitamiine ei ole mõtet võtta, sest see ärritab magu, mis on niigi ärritunud ja kasutegur pole eriti suur. Tuleb juua ja puhata, jalutada värskes õhus. Ja kuulata oma keha, süüa ja juua seda, mille järgi on isu. Kui tunned, et mingi asi ajab oksele, siis pole seda vaja ju süüa, kuigi keegi teine soovitas, et aitab pohmelli vastu hästi.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega sellest ühest korrast kindlasti mingit sõltuvust ei kujune.

Meditsiiniliselt mitte, aga inimesena tunned, et hea olla, rahulik olek, endorfiinid, ärevus kaotatud, enesekindlus tõuseb. Sama on alkoga, miks paljud joovad, sest hea on olla. Aga see hea tunne on ajutine ja pärast on halb tunne ja lõpuks on organism läbi. Sama on paksudega, diabeet jne, algul on hea, pärast on halb.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui tunned, et mingi asi ajab oksele, siis pole seda vaja ju süüa, kuigi keegi teine soovitas, et aitab pohmelli vastu hästi.

Oksele ajab just see, kui vähe süüa ja magu on tühi.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oksele ajab just see, kui vähe süüa ja magu on tühi.

Kas ma soovitasin mitte süüa? Ütlesin, et süüa tuleb seda, mille järgi on isu, sest keha ise teab, mis tal just vaja on. Ütlesin, et ei tasu süüa vastu tahtmist mingeid toite, mis siin soovitatakse kui head pohmellirohtu, sest inimese keha teab ise, mis talle just parasjagu hea on. Mõnel näiteks pole mürgistusega üldse isu, ka siis tasub keha kuulata. Teine tahab just suhkrurohket ja rasvast ja see on samuti õige, sest ilmselt on siis inimesel just seda vaja. Kõige hullem on tõesti tühja kõhu peale neid lugematuid vitamiine, valuvaigisteid ja xanaxeid sisse ahmida.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pohmelli ei tulegi kui ei joo segamini ja jood normaalse kiirusega( mitte tunni aja jooksul 3 pudelit siidrit/õlut, pool pudelit viina), enne alkoholi tarbimist sööd korralikult ning iga alkoholiklaasi/pitsi vahele jood klaasi vett/mahla vmt

Kui vett vahele juua, ei hakka pähe. Ja kui üldse pähe ei hakka, pole mõtet ka juua.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pohmelli ei tulegi kui ei joo segamini ja jood normaalse kiirusega( mitte tunni aja jooksul 3 pudelit siidrit/õlut, pool pudelit viina), enne alkoholi tarbimist sööd korralikult ning iga alkoholiklaasi/pitsi vahele jood klaasi vett/mahla vmt

Kui vett vahele juua, ei hakka pähe. Ja kui üldse pähe ei hakka, pole mõtet ka juua.

Siis erinevad arusaamad ” joomisest”. Mulle ei meeldi kui mulle hullult pähe hakkab ja veel hullem kui järgmine hommik pohmell. Naudin jooki joogi pärast ning heas seltskonnas lihtsalt mõnus. Piisab kui pea kergelt sumiseb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis erinevad arusaamad ” joomisest”. Mulle ei meeldi kui mulle hullult pähe hakkab ja veel hullem kui järgmine hommik pohmell. Naudin jooki joogi pärast ning heas seltskonnas lihtsalt mõnus. Piisab kui pea kergelt sumiseb.

Hakkab pähe ongi sinu keeles pea kergelt sumiseb.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hakkab pähe ongi sinu keeles pea kergelt sumiseb.

Mõni lihtsalt jah lakub nii palju, et enne on vaja 0,5 liitrit kanget alkoholi ära juua, et kergelt sumisema hakkaks. Ja vett muidugi juua ei tohi, sest muidu kulub lausa liiter.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas ma soovitasin mitte süüa? Ütlesin, et süüa tuleb seda, mille järgi on isu, sest keha ise teab, mis tal just vaja on. Ütlesin, et ei tasu süüa vastu tahtmist mingeid toite, mis siin soovitatakse kui head pohmellirohtu, sest inimese keha teab ise, mis talle just parasjagu hea on. Mõnel näiteks pole mürgistusega üldse isu, ka siis tasub keha kuulata. Teine tahab just suhkrurohket ja rasvast ja see on samuti õige, sest ilmselt on siis inimesel just seda vaja. Kõige hullem on tõesti tühja kõhu peale neid lugematuid vitamiine, valuvaigisteid ja xanaxeid sisse ahmida.

Sul on õigus, ei öelnud. Vabandust. Mina pidasin silmas joomise ajal tekkinud oksetunnet, mitte hommikust pohmelli, mina olen täheldanud, et see tekib ainult siis, kui magu on tühi ja vedelikku (vett) pole tarbinud piisavalt. Olen nõus ja oli ju ka uudis täna vist, et alkosurmad on Eestis tõusnud arvult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sul on õigus, ei öelnud. Vabandust. Mina pidasin silmas joomise ajal tekkinud oksetunnet, mitte hommikust pohmelli, mina olen täheldanud, et see tekib ainult siis, kui magu on tühi ja vedelikku (vett) pole tarbinud piisavalt. Olen nõus ja oli ju ka uudis täna vist, et alkosurmad on Eestis tõusnud arvult.

Tühja kõhu peale ei tasuks üldse juua, siis on raudpolt probleemid kindlustatud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Xanax tundub mulle väga kahtlane valik. See on siiski rahusti ja antidepressant. Xanax pole mitte mingi antidepressant, ära räägi rumalusi. +3-2 Täname tagasiside eest!

Mida on miinustada ? Xanax EI OLE ANTIDEPREESSANT!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõni lihtsalt jah lakub nii palju, et enne on vaja 0,5 liitrit kanget alkoholi ära juua, et kergelt sumisema hakkaks. Ja vett muidugi juua ei tohi, sest muidu kulub lausa liiter.

??? Siider tunnis ja klaas vett juurde ei pane sumisema. Sul paneb? Kust see viin tuli? Lollakas.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ütle, et minu nn nipid kõigile toimivad, aga meie elame nende järgi. Mõned neist on harjumatud, aga praktikas head (ja eelmise sajandi keskelt, vanematelt kuuldud).

Kui on joodud rohkem, kui pidanuks:

* aegsasti omanda alkomeeter

* joome kõvasti vett vahele ja peale, kas gaseerimata või Värskat nt, kust gaas on segamisega suuresti välja aetud. Kõvasti = ikka pärast viimast klaasi veel 0,7 liitrit. Väikeste lonksudega.

* ükskõik, kas napsutasite kodus või külas või klubis, koju jõudes ei lähe kohe magama. Jood seda vett, võtad ehk mõned B-vitamiinid. Katsud ärkvel olla veel tund-poolteist. Meditsiinilist põhjendust ei oska tuua, aga toimib. Jood vett, käid pissil, käid ehk ka duši all (ettevaatust, kukkumisoht), vanni ei roni.

* unerohtu ega rahusteid ei võta enne und. Uneaega säti minimaalselt 5 tundi. Parem, kui saaks 6. Kui oled alla 25, siis kuidagi aitab ka 3,5.

* kui pead järgmine päev tööle minema, siis äratuskella paned 75-90 min varemaks, kui tavaliselt. Võib tunduda tark magada viimase sekundini…aga raudne ei. Sul võtab kõik 3x kauem aega ja sa tahad jõuda tööle sirge ja kaine ning mitte hilineda, haiseda ja lisatähelepanu tõmmata. Ka on sul aega enda üleskloppimiseks vaja.

* esmalt võtad vitamiine – Bd (tavaliselt küll ei soovitata tühjale kõhule võtta, aga siin on damage juba tehtud, lase käia), Cd – kui tablett alla ei lähe, on lahustuv parem. Mina võtan ka gasecit, kõrvetiste ja refluksi võimaluse vastu. Kohvi mitte. Vett-vett-vett ja ilma mulllita. Magneesiumi. Kui on, siis granaatõunamahla, aga ikka mahla, mitte jooki, pool klaasi-klaas. Suhkruta kummeliteed võib. Südamerahustuseks võid maksa toetavaid tablette võtta, aga need ei funka nii kiiresti ja on kasutud päeva üleelamiseks. Valuvaigisteid. Aspiriini. Istud ja söödki pool tundi iga 2-3 minuti tagant uued tabletid. Vesi mullideta.

* kui tuleb üles, las tuleb. Alustad lihtsalt uuesti. Ära vastu hakka, mida rutem tuleb välja, kui juba tahab tulla, seda rutem saad uuesti samad abivahendid peale.

* pesuprotseduurid ettevaatlikut, aga põhjalikumalt kui muidu. Suuvesi. Hambaniit. Vajadusel silmaitilgad. Unusta muud lõhnastajad peale neutraalse deodorandi. Kuna sul on mingi pohmaka lõhn juures, iga parfüüm ainult toob seda esile. Õigemini parfüüm äratab möödujate haistmise tähelepanu ja sel päeval pole selline tähelepanu soovitav. Tappa pohmakalõhna parfüümiga ei õnnestu niikuinii. Pikem ülevalolek hommikul tagab ka, et suurem padi ja paistetus taandub. Nägu käib mitmeid kordi külma vee all.

* kui pea käib ringi ja süda klopib ja iga samm ajab hingeldama, võta mingit rahustit. Meie nt võtame validooli (1) ja peoga humal+palderjan tablette. Kui sulle on välja kirjutatud, siis imerohi on Xanax. Väike kogus. 0,25 – 0,5. Aga mitte kunagi, mitte iialgi ära võta seda enne, kui alkomeeter näitab juba nulli. Alkoholiga koos lähed pööraseks – enamus läheb. NB! Ära võta seda muidu, kui arst seda SULLE on kirjutanud, nt ärevushäirete tarbeks. Ära osta tänavalt, ära küsi sõbralt.

* kui sul on vaja võtta retseptiravimeid, võta need umbes teisena-kolmandana pärast näiteks Gasec Gastrocapsi ja valuvaigistit. Siis on enamvähem kindel, et elutähtsad ravimid sisse jäävad, kui ka esimene voor välja tuleb.

* tavalised riided, tic-tac kotti ja minema. Kui pea käib ikka ringi, valuvaigisit ja rahustit. Hui näitab promilli – mina ei läheks. Ei riskiks sellega, et keegi taipab ja siis lahti lastakse. Parem kirjutan mingi lolluse kokku, et kurk haige vms. AGA selle varajase ärkamise eelis ongi see, et 95% tõenäosusega on su alkomeeter nullis.

* meiki vähe. Esmalt sul käsi pole täpne, su silm ei seleta nii hästi, kas meik saab ühtlane ja kolmandaks, su haige aju võib sulle kummalisi ideid pähe lükata.

* oleneb tööst, aga sel päeval nähakse sind pidevalt kuuma kohvitassi või avatud energijajoogiga. Ei, sa ei joo neid kumabi sel päeval. Lihtsalt need on asjad, mis summutavad võiamlikud lõhnad sinu suust ja nahapooridest. Räägid vähe, lifti teistega koos ei lähe.

* söögiga hommikupoole ole hästi ettevaatlik. Kui, siis näiteks pehmem keedumuna ja isegi banaan on head asjad. Hoidu saiast, limonaadidest, kookidest, makaronidest, kartulitest. Banaan on muidugi suur süsivesik, aga see on sel hetkel maole hea. Igaks juhuks söö üksi migis vaikses nurgataguses, kui paha võiks hakata. Pohmelliga käevärinal seljankat koos töökaaslastega ma ka süüa ei soovitaks. Liiga ilmne.

* kui pea hakkab ringi käima, pilt virvendama, siis hinga südavalt, tee istudes pea-ja õlaringe ning vajadusel võta veel 0,25 xanaxit või muud rahustit. Palderjan jätab suulõhna, seega – energiajoogi purk või kuum kohvitass enda ette lauale.

* sel päeval “sul on palju mõttetööd ja sa räägid vähe”. Inimestest hoiad 2 meetrit eemale ja sul on ikka kuum kohvitass käes. Milest sa ei võta mitte ühtegi lonksu, kui sul just surmavalt madal vererõhk pole. Keegi midagi küsib, et miks nii vait, vastad, et ah, ei midagi hullu, palju pisiasju korjunud teha.

* kui näed ise, et silmad on liiga punased, teed tööl väikese poolelauselise pomina teemal “pagan, miski ronis vist silma” või “oh, see uus ripsmetušš ikka ei sobi, silmalaud ärritunud”.

* pead ei paranda

Lõpetama pean traditsioonilise lausega, et mida harvem sul selist juhendit vaja on, seda parem. Kui üldse kunagi. Kui aga kord-kolm aastas tuleb ette, siis koju või käekotti varu alkomeeter, lekkekindlaid kilekotte (mitte biolagunevaid ???? ) paar tükki, salvrätte, veepudel, ravimid, looduslik tugevam rahusti, vitamiinid, magneesium, tictac, suuvesi, hambaniit.

Kui sellist kohutavat tuumapohmelli tuleb ette kord-kolm AASTA jooksul, siis miks te, inimesed, ei joo niimoodi siis, kui järgmine päev on vaba??

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Xanax tundub mulle väga kahtlane valik. See on siiski rahusti ja antidepressant. Xanax pole mitte mingi antidepressant, ära räägi rumalusi. +3-2 Täname tagasiside eest!

Mida on miinustada ? Xanax EI OLE ANTIDEPREESSANT!

No ärgu olgu siis, aga miski pohmelliravim pole see ammugi, nagu siin üks soovitas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui sellist kohutavat tuumapohmelli tuleb ette kord-kolm AASTA jooksul, siis miks te, inimesed, ei joo niimoodi siis, kui järgmine päev on vaba??

Jutt jumala õige. Meil on kombeks pidada ettevõtte suvepäevad neljapäeviti. Võtan alati reedeks vaba päeva, et saaksin rahulikult magada ning ei peaks juba kell 9 rooli minema ja hakkama tööle sõitma.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

oleneb tööst, aga sel päeval nähakse sind pidevalt kuuma kohvitassi või avatud energijajoogiga. Ei, sa ei joo neid kumabi sel päeval. Lihtsalt need on asjad, mis summutavad võiamlikud lõhnad sinu suust ja nahapooridest. Räägid vähe, lifti teistega koos ei lähe. * söögiga hommikupoole ole hästi ettevaatlik. Kui, siis näiteks pehmem keedumuna ja isegi banaan on head asjad. Hoidu saiast, limonaadidest, kookidest, makaronidest, kartulitest. Banaan on muidugi suur süsivesik, aga see on sel hetkel maole hea. Igaks juhuks söö üksi migis vaikses nurgataguses, kui paha võiks hakata. Pohmelliga käevärinal seljankat koos töökaaslastega ma ka süüa ei soovitaks. Liiga ilmne. * kui pea hakkab ringi käima, pilt virvendama, siis hinga südavalt, tee istudes pea-ja õlaringe ning vajadusel võta veel 0,25 xanaxit või muud rahustit. Palderjan jätab suulõhna, seega – energiajoogi purk või kuum kohvitass enda ette lauale. * sel päeval “sul on palju mõttetööd ja sa räägid vähe”. Inimestest hoiad 2 meetrit eemale ja sul on ikka kuum kohvitass käes. Milest sa ei võta mitte ühtegi lonksu, kui sul just surmavalt madal vererõhk pole. Keegi midagi küsib, et miks nii vait, vastad, et ah, ei midagi hullu, palju pisiasju korjunud teha. * kui näed ise, et silmad on liiga punased, teed tööl väikese poolelauselise pomina teemal “pagan, miski ronis vist silma” või “oh, see uus ripsmetušš ikka ei sobi, silmalaud ärritunud”. * pead ei paranda

Äärmiselt imelik elu teil:  tik-takid, kuumad kohvitassid, avatud energiajoogid, 90 min varem tõusmine, hambaniit, silmatilgad, liftide vältimine, kätevärin… Jooge siis ometi neil päevil, kui järgmisel päeval ei ole vaja tööle minna?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 172 )


Esileht Ilu ja tervis Nippe pohmelli leevendamiseks