Esileht Lapse ootamine Niptify test ITK-s

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Niptify test ITK-s

Postitas:

Tere

Kas keegi on hiljuti käinud ITK-s niptify testi tegemas? Kas seda tehakse ilma registreerimata? On selleks kindlad päevad ja kellaajad?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.04 13:13; 24.04 14:55; 24.04 15:29; 24.04 21:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on tegelikult tavaline vereproov, mille annad seal, kus vereproovi ikka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.04 14:51; 24.04 17:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on tegelikult tavaline vereproov, mille annad seal, kus vereproovi ikka.

Ee ma julgen selles kahelda. Panorama ja Niptify tehakse naistekliinikus seal oscari kabinetis minu teada. Kui midagi just aastaga muutunud ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.04 13:13; 24.04 14:55; 24.04 15:29; 24.04 21:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin ca 3 nädalat tagasi tegemas. Hetkel selleks aega kinni ei pea panema. Vereproov võetakse kohe esimesel korrusel, seal kus enne Oscar testi vererõhku mõõdetakse. Saab anda E-N ja kuni kl 13ni.

Vastus tuli 13 päeva pärast, ämmaemand helistas ja hiljem saatis palumise peale ka tulemused mulle meilile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin ca 3 nädalat tagasi tegemas. Hetkel selleks aega kinni ei pea panema. Vereproov võetakse kohe esimesel korrusel, seal kus enne Oscar testi vererõhku mõõdetakse. Saab anda E-N ja kuni kl 13ni.

Vastus tuli 13 päeva pärast, ämmaemand helistas ja hiljem saatis palumise peale ka tulemused mulle meilile.

Suur aitäh sulle! ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.04 13:13; 24.04 14:55; 24.04 15:29; 24.04 21:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on tegelikult tavaline vereproov, mille annad seal, kus vereproovi ikka.

Ee ma julgen selles kahelda. Panorama ja Niptify tehakse naistekliinikus seal oscari kabinetis minu teada. Kui midagi just aastaga muutunud ei ole.

Vabandan, et siia ITK teemasse kirjutasin, sest ma tegin Pelgus ja seal võetakse vereproov tavalises vereproovivõtu toas. Arst andis vajaliku kaasa ja võtsin verevõtupunkti ukse taga numbri ja vereproov Niptify jaoks oli minu jaoks sama nagu iga teine vereproov. Aga tõesti, ITK kohta ma ei teadnud, et seal on mingi spets koht selle jaoks.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.04 14:51; 24.04 17:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on tegelikult tavaline vereproov, mille annad seal, kus vereproovi ikka.

Ee ma julgen selles kahelda. Panorama ja Niptify tehakse naistekliinikus seal oscari kabinetis minu teada. Kui midagi just aastaga muutunud ei ole.

Vabandan, et siia ITK teemasse kirjutasin, sest ma tegin Pelgus ja seal võetakse vereproov tavalises vereproovivõtu toas. Arst andis vajaliku kaasa ja võtsin verevõtupunkti ukse taga numbri ja vereproov Niptify jaoks oli minu jaoks sama nagu iga teine vereproov. Aga tõesti, ITK kohta ma ei teadnud, et seal on mingi spets koht selle jaoks.

Neil jah erinev süsteem ???? üldse Pelgu ja ITK on minu meelest väga erinevad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.04 13:13; 24.04 14:55; 24.04 15:29; 24.04 21:25;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Lapse ootamine Niptify test ITK-s