Esileht Lapse ootamine Niptify test

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Niptify test

Postitas:
Kägu

Tere,

Kõigile, kes niptify testi on teinud 🙂 Kas selle testiga lapse soo määramine on 100% või on soo määramisel ka mingi eksimisprotsent.

Please wait...
Postitas:
Kägu

100% tegu ju geenitestiga

Please wait...
Postitas:
Kägu

jep 100% kindel – kromosoomid ei valeta. Uh-s on see, et kas on heas asendis et jalgevahele piiluda või mitte.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere,

Kõigile, kes niptify testi on teinud 🙂 Kas selle testiga lapse soo määramine on 100% või on soo määramisel ka mingi eksimisprotsent.

Ikka on eksimisprotsent. Päris 100% ei ole ükski mitteinvasiivne ega invasiivne test kindel.Kõik on 99,..%
Üldjuhul juhtub üliharva, et DNA põhised testid soo osas eksivad, kuid üksikuid juhtumeid on ning seda ka Eestis. Olen kuulnud, et looteveeuuring on andnud eksliku tulemuse ning samuti
on tuttava tutvusringkonnas naine saanud panorama testilt vale vastuse soo osas. Muidugi võib sellistel juhtudel olla viga tekkinud mitte testist endast vaid testitulemuste sisestamisel ehk inimlikust faktorist.
Alati on kindlam, kui UH kinnitab Dna testi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere,

Ikka on eksimisprotsent. Päris 100% ei ole ükski mitteinvasiivne ega invasiivne test kindel.Kõik on 99,..%

Üldjuhul juhtub üliharva, et DNA põhised testid soo osas eksivad, kuid üksikuid juhtumeid on ning seda ka Eestis. Olen kuulnud, et looteveeuuring on andnud eksliku tulemuse ning samuti

on tuttava tutvusringkonnas naine saanud panorama testilt vale vastuse soo osas. Muidugi võib sellistel juhtudel olla viga tekkinud mitte testist endast vaid testitulemuste sisestamisel ehk inimlikust faktorist.

Alati on kindlam, kui UH kinnitab Dna testi.

testid ei ole kunagi 100% jah ja meditsiin ei ole ĂĽldse mitte kunagi 100%.
mulle tehti biopsia. selle kaudu sain teada lapse soo. mulle öeldi nii, et mul oli poiss, et kromosoomid üle loetud, eksimise tõenäosus meditsiiniliselt võimatu. kui, siis inimlik eksitus saaks ainult rolli mängida.
see ei puuduta enam soo määramist, aga ĂĽldiselt neid analĂĽĂĽse…poisiga on ka biopsia muu tulemus kindlam kui tĂĽdrukutega. poisi kromosoomide korral saavad olla 100% veendunud, et ei ole segu ema dna-ga. tĂĽdrukute puhul jääb väike risk, et äkki on ema materjaliga segunenud vms. ma ise ei ole meditsiini inimene, aga umbes nii nad seletasid.

Please wait...
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Esileht Lapse ootamine Niptify test