Esileht Lapse ootamine Niptify

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: Niptify

Postitas:

Kes käinud Niptify testi tegemas, kaua läheb tulemusega umbes?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.09 17:46; 10.02 16:03; 02.03 16:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul läks 10 tööpäeva.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul esimene Niptify ebaõnnestus (ei saadud verest vpiisavalt dna-d) ja pidin uuesti vere andma, seega aega läks topelt. Kokku siis umbes 25 päeva.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veidi teemaväline – mis on Niptify ja Panorama vahe (va hind)?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veidi teemaväline – mis on Niptify ja Panorama vahe (va hind)?

Nagu mulle seletati, kasutavad need testid erinevat statistilist meetodit, mistõttu on Panoramat võimalik teha ka kaksikute ja kasvaja ajalooga rasedatele. Niptify annab viimaste puhul ebatäpseid tulemusi, kuna ei suuda dna fragmente nii detailselt eristada. Aga see siis võhiku arusaam. 😀 Niptify odavam seetõttu, et analüüsitakse Eesti laboris, Panorama jaoks saadetakse proov USA-sse. Vastuse aeg on sama, 10 tööpäeva.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Küsimus neile, kes on niptifyl käinud. Kas teil tehti enne UH ka kui vereproov võeti? Arst nagu rääkis ainult vereproovi kabinetti minekust aga nüüd vaatan, et niptify.ee lehel kirjas, et enne peab UH tehtud olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Küsimus neile, kes on niptifyl käinud. Kas teil tehti enne UH ka kui vereproov võeti? Arst nagu rääkis ainult vereproovi kabinetti minekust aga nüüd vaatan, et niptify.ee lehel kirjas, et enne peab UH tehtud olema.

Minul tehti küll enne UH. Tegin Elite kliinikus. Arst ise ka ütles, et nii kalli testi puhul kontrollivad enne üle, kas ikka süda lööb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Küsimus neile, kes on niptifyl käinud. Kas teil tehti enne UH ka kui vereproov võeti? Arst nagu rääkis ainult vereproovi kabinetti minekust aga nüüd vaatan, et niptify.ee lehel kirjas, et enne peab UH tehtud olema.

ITK-s keelduti vahetult enne Panorama proovi võtmist UH tegemisest. UH oli tehtud mõni nädal varem raseduse tuvastamisel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle pelgus ei tehtud vahetult enne seda aga UH oli selleks ajaks tehtud 2 korda vähemalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegin suvel ITK-s Panorama. Ultraheliga ei kontrollitud südametööd. Hiljem selgus, et rasedus on peetunud ja Panorama tehti surnud embrüole (see ei ole ilmselgelt õige väljend) Varasemalt oli tehtud 2 UH-d ja kõik oli korras. Kui võimalik siis ise valiksin nüüd taolisteks testideks kliiniku, kes on UH-ga enne nõus kontrollima. Hindadel vist väga erinevusi ei ole.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt oleneb eelnev uh tegemine ämmaemandast ja tema vastutulelikkusest. Mina palusin ITK-s ultraheli enne Panorama testi tegemist ja ämmaemand pani mulle lühikese vastuvõtuaja väljaspool tavapäraseid visiite.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Niptfy uurib 4 haigust ja Panorama 10!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Niptfy uurib 4 haigust ja Panorama 10!

Tegelikult on ka Panoramal võimalik tellida väiksem paneel, suvel oli 400 eurot midagi. Seal ei ole 10 haigust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul esimene Niptify ebaõnnestus (ei saadud verest vpiisavalt dna-d) ja pidin uuesti vere andma, seega aega läks topelt. Kokku siis umbes 25 päeva.

Kui küsida tohib siis, mitmendal rasedusnädalal esimene vereproov võeti ning kui suur oli DNA %?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegin Panorama. Enne oli minu ämmaemand nõus tegema UHD. Oli 9+1 näd, DNA oli 7,4%. Vastus tuli 8 päeva

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tegin Šoisi juures Panorama laiendatud testi ja sellele eelnes uh

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Niptify tulemused pannakse ka digiloosse või i-patsienti üles? Mul täna 11. tööpäev vere andmisest ja pole ikka veel helistatud. Süda juba paha suurest ootamisest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 14:43; 10.02 16:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas Niptify tulemused pannakse ka digiloosse või i-patsienti üles? Mul täna 11. tööpäev vere andmisest ja pole ikka veel helistatud. Süda juba paha suurest ootamisest.

Ei panda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.09 17:46; 10.02 16:03; 02.03 16:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on nagu Murphy seadus – nii kui siia sain küsimuse kirja panna, siis 5 min hiljem helistati 🙂

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 14:43; 10.02 16:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ITK-s saab seda Niptify testi teha nii ka, et lähen lihtsalt vereanalüüsi andmiseks sinna registratuurilauda, ütlen et tahan seda testi teha ja maksan raha? Või peab selleks ikka ämmaemanda saatekiri olema?
Seda testi ei pea söömata-joomata tegema?

Käisin Oscar testil ära ja riskid ei olnud kõrged, kuid mõtlesime mehega, et teeks südamerahuks selle Niptify ka. Ämmaemanda vastuvõtt aga alles paari nädala pärast.
Ja boonusena saaks siis lisaks südamerahule ka lapse soo varakult teada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sain saatekirja, läksin otse järgmisel hommikul. Aga muidu saab verd anda kuni 12ni seal, et samal päeval saaks juba analüüsid Tartu saata. ITKs maksad registratuuri ära ja lähed ootad, ei ole vaja aega panna selleks saatekirjaga või ilma

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Itks saab testi teha esmaspäevast neljapäevani kl 8:15-12:00, aega eraldi broneerima ei pea. Testi tehakse emadusnõuandlas ruumis RB0008.
Enne vereanalüüsi võib süüa.
Peale testi annab äe rekvisiidid/arve, saab valida, kas maksad kohe registratuuri või kodus ülekandega.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.09 17:46; 10.02 16:03; 02.03 16:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul esimene Niptify ebaõnnestus (ei saadud verest vpiisavalt dna-d) ja pidin uuesti vere andma, seega aega läks topelt. Kokku siis umbes 25 päeva.

Millal teada said, et esimene proov ei õnnestunud? 10 tööpäeval helistasin ise ja ûtles, et tulemusi pole ja kui tulevad helistab homme (11päeval), aga ka siis ei helistanud. Ootan nüûd esmaspäeva (12tööpäev), siis pidi uurima oma tööandjalt, kus tulemused on. Rasedust juba 15nädalat ja koguaeg muretsen.????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Lapse ootamine Niptify