Esileht Ilu Nišiparfüüm

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 67 )

Teema: Nišiparfüüm

Postitas:
Kägu

Milline on teie lemmik nišiparfüüm ja kuidas avastasite selle enda jaoks?

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milline on teie lemmik nišiparfüüm ja kuidas avastasite selle enda jaoks?

Niši… misasi?

 

+9
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milline on teie lemmik nišiparfüüm ja kuidas avastasite selle enda jaoks?

Niši… misasi?

Parfüüm

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Black Opium ja La Vie Est Belle. Opiumi lōhn meeldib gramm rohkem, aga sellist püsivust, mis on La Vie Est Bellel, kahjuks pole. ????

La Vie Est Belle avastasin ōe kaudu ning Black Opiumi Kaubamaja testreid nuusutades.

+3
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Black Opium ja La Vie Est Belle. Opiumi lōhn meeldib gramm rohkem, aga sellist püsivust, mis on La Vie Est Bellel, kahjuks pole. ????

La Vie Est Belle avastasin ōe kaudu ning Black Opiumi Kaubamaja testreid nuusutades.

Need kaks ei ole nišiparfüümid. Need on tavalised mainstream parfüümid.

+23
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas Toreadoor ja Barracuda liigituvad nišiparfüümideks?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pimeost vaid fragrantica kirjelduste ja arvustuste järgi ja olen väga rahul. Läheb juba mitmes pudel, aga ma muidugi lugesin neid kirjeldusi ikka hoolega.  Leidsin Instas kontolt kontole seigeldes. Aga nime avaldada ma küll ei raatsi 🙂

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas Toreadoor ja Barracuda liigituvad nišiparfüümideks?

Pane nende lõhnade lingid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina tuulasin fragrantica lehel ja siis otsisin sobivad, ning ostsin sobivate testrid. Üks oli eriti mõnus ja naiselik lõhn ning see mulle jäigi. Ka minul on juba mitmes pudel.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tea, mis vastust sa täpselt ootad, aga mulle meeldib Sisley Izia

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui Tom Ford on nišiparfüüm, siis ostsin alguses proovimiseks ja kaks lõhna on nüüd minu lemmikud, ostsin lausa tagavaraks kui olid aled. Praegu proovin Amouage, vist ei jää lemmiklõhnaks.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui Tom Ford on nišiparfüüm, siis ostsin alguses proovimiseks ja kaks lõhna on nüüd minu lemmikud, ostsin lausa tagavaraks kui olid aled. Praegu proovin Amouage, vist ei jää lemmiklõhnaks.

Mitu neid tagavaraks siis ostsid? 50 ml maksab 150-200 eurot. Suht mõttetu neid seisma jätta.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kasutan hetkel TF Lost Cherry 50 ml pudelit ning üks 50 ml on tulevikuks. Oma järjekorda ootab Bitter Peach, see parfüüm sobib mulle külmal ajal. Vahelduseks proovin ka teisi, ostan proovimiseks 5-10 ml, siis saan aru, kas minu lõhn või mitte.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu nišilõhn on see, mis mulle meeldib. Mitte keegi ei määra teine neid nišše. Kõik on mull ja udu, mida inimestele pähe määritakse ja siis mõned usuvad ja võtavad zseda tõe pähe.

+8
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu nišilõhn on see, mis mulle meeldib. Mitte keegi ei määra teine neid nišše. Kõik on mull ja udu, mida inimestele pähe määritakse ja siis mõned usuvad ja võtavad zseda tõe pähe.

Okei.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arvatavasti mitte mingi nišikas, aga minu lõhn on Givenchy Amarige. Kunagi ammu noorena sain ühe pudelipõhja, keegi oli vist välismaal sugulaste käest saanud. Mäletasin kaua ainult pakendi kujundust, nime ei teadnud, siis guugeldasin välja (poodides parfüüme vahtimas käia ei viitsi). Ja paar aastat tagasi sain siis uue, sellest jätkub mulle ilmselt elu lõpuni, sest igapäevane parfüümikasutaja ma ei ole.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Parfüümid on mõttetud õhureostajad. Arusaamatu, miks tänapäeval üldse arvatakse, et inimene peaks kuidagi magusalt lõhnama.  Puhta keha lõhn on parim! Vanasti, kui inimeste hügieen oli kasin, siis kasutati lõhnu haisu peitmiseks, aga nüüd on see ometigi ebavajalik. Lihtsalt kohutav, kui pead kinnises ruumis – nt bussis – kannatama inimeste lõhnapilvi.

+8
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja paar aastat tagasi sain siis uue, sellest jätkub mulle ilmselt elu lõpuni, sest igapäevane parfüümikasutaja ma ei ole.

Parfüüm ometigi aegub! Mismoodi sa sama pudelit elulõpuni kasutada saad?

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suvel byredo mojave ghost, talvel initio musk therapy või side effect. Õhtuseks puhuks baccarat rouge extrait.

Kas keegi teab, kas creme de la creme pood teeb kunagi allahindlusi ka või pakub mingit sooduskoodi? Olen kliendina email listis, aga pole kunagi mingit pakkumist saanud…

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Parfüüm ometigi aegub! Mismoodi sa sama pudelit elulõpuni kasutada saad?

Et kuupäev kukub ja siis ei lõhna enam või? Minu kogemust mööda kvaliteetsete parfüümidega ei juhtu 20 aastaga küll midagi.

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et kuupäev kukub ja siis ei lõhna enam või? Minu kogemust mööda kvaliteetsete parfüümidega ei juhtu 20 aastaga küll midagi.

No mida, juhtub ikka küll. Või sul pole lõhnameelt ollagi.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu nišilõhn on see, mis mulle meeldib. Mitte keegi ei määra teine neid nišše. Kõik on mull ja udu, mida inimestele pähe määritakse ja siis mõned usuvad ja võtavad zseda tõe pähe.

Nii see muidugi ei ole. Loomulikult on igaühel õigus kasutada seda, mis talle meeldib (või üldse mitte kasutada), aga see ei tee mingeid kategooriaid olematuks.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu nišilõhn on see, mis mulle meeldib. Mitte keegi ei määra teine neid nišše. Kõik on mull ja udu, mida inimestele pähe määritakse ja siis mõned usuvad ja võtavad zseda tõe pähe.

Nii see muidugi ei ole. Loomulikult on igaühel õigus kasutada seda, mis talle meeldib (või üldse mitte kasutada), aga see ei tee mingeid kategooriaid olematuks.

Minu jaoks teeb. Eriti tänapäeval, kui kõike on liiga palju, ja võiks pidurit tõmmata. Lisaks katastroofid ja suured negatiivsed muutused maailmas. Ei peaks enam ei nišše, moodi ega ülemakstud kaupa taga ajama. Ega takka kiitma.

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu nišilõhn on see, mis mulle meeldib. Mitte keegi ei määra teine neid nišše. Kõik on mull ja udu, mida inimestele pähe määritakse ja siis mõned usuvad ja võtavad zseda tõe pähe.

Nii see muidugi ei ole. Loomulikult on igaühel õigus kasutada seda, mis talle meeldib (või üldse mitte kasutada), aga see ei tee mingeid kategooriaid olematuks.

Minu jaoks teeb. Eriti tänapäeval, kui kõike on liiga palju, ja võiks pidurit tõmmata. Lisaks katastroofid ja suured negatiivsed muutused maailmas. Ei peaks enam ei nišše, moodi ega ülemakstud kaupa taga ajama. Ega takka kiitma.

Jah, see teebki sinu jaoks olematuks, aga ega see tõde ei muuda.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu nišilõhn on see, mis mulle meeldib. Mitte keegi ei määra teine neid nišše. Kõik on mull ja udu, mida inimestele pähe määritakse ja siis mõned usuvad ja võtavad zseda tõe pähe.

Nii see muidugi ei ole. Loomulikult on igaühel õigus kasutada seda, mis talle meeldib (või üldse mitte kasutada), aga see ei tee mingeid kategooriaid olematuks.

Minu jaoks teeb. Eriti tänapäeval, kui kõike on liiga palju, ja võiks pidurit tõmmata. Lisaks katastroofid ja suured negatiivsed muutused maailmas. Ei peaks enam ei nišše, moodi ega ülemakstud kaupa taga ajama. Ega takka kiitma.

Ma seda ütlesingi, et “sinu jaoks” olgu, mis sulle meeldib, see ei muuda objektiivset tegelikkust.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Parfüüm ometigi aegub! Mismoodi sa sama pudelit elulõpuni kasutada saad?

Et kuupäev kukub ja siis ei lõhna enam või? Minu kogemust mööda kvaliteetsete parfüümidega ei juhtu 20 aastaga küll midagi.

Loomulikult kuupäeva kukkudes ei juhtu midagi, aga kui sa tõemeeli arvad, et su 20-aastane parfüüm lõhnab endiselt hästi, siis on haistmismeelega midagi korrast ära.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milline on teie lemmik nišiparfüüm ja kuidas avastasite selle enda jaoks?

Mul on ainult üks parfüüm. Olen seda kasutanud ca 17. eluaastast peale. Aasta oli siis 1990. Mingid Ameerika tädikesed kinkisid väikese pudeli ja sain kohe aru, et see on minu lõhn. Tänapäeval tuleb seda tikutulega taga ajada, järjest kallimaks läheb ka. Selline mõnus metsalõhn, kus on muu hulgas tammesammal, seeder, nartsiss ja bergamot.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Parfüüm ometigi aegub! Mismoodi sa sama pudelit elulõpuni kasutada saad?

Et kuupäev kukub ja siis ei lõhna enam või? Minu kogemust mööda kvaliteetsete parfüümidega ei juhtu 20 aastaga küll midagi.

Sul ei ole vist parfüümidega erilist kogemust.

Juba 4-5 aastat liiga kauaks seisma jäänud avamata pudelis kvaliteetne parfüüm muudab lõhna, rääkimata siis 20 aastast.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suvel byredo mojave ghost, talvel initio musk therapy või side effect. Õhtuseks puhuks baccarat rouge extrait.

Kas keegi teab, kas creme de la creme pood teeb kunagi allahindlusi ka või pakub mingit sooduskoodi? Olen kliendina email listis, aga pole kunagi mingit pakkumist saanud…

Ei tee, sest normaalne Creme de la creme klient ei nuru allahindlust.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on väga lõbus lugemine, et nii palju totusid usub seda nišiparfüümi juttu. Kena bränding ja ilus jutt ning lollid maksavad.

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 67 )


Esileht Ilu Nišiparfüüm