Esileht Ilu Nišiparfüüm

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 67 )

Teema: Nišiparfüüm

Postitas:
Kägu

See on väga lõbus lugemine, et nii palju totusid usub seda nišiparfüümi juttu. Kena bränding ja ilus jutt ning lollid maksavad.

Jah, ja kvaliteetveine ei ole ka tegelikult olemas, onju? Tegelikult tuleb kõik samast vaadist, lihtsalt sildid on erinevad 😀

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tehke endale kõigepealt selgeks, mis on nišiparfüüm. Seda teemat loe ja naera.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tehke endale kõigepealt selgeks, mis on nišiparfüüm. Seda teemat loe ja naera.

Aga palun selgita siis meile. ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tee, sest normaalne Creme de la creme klient ei nuru allahindlust.

See on küll mingi vaeste kompleks. 😀

Rikkad just kauplevad vägevalt ja julgevad küsida diile, sest esiteks nad ilmselt teevad seda oma äritegevuses koguaeg suures mastaabis, ja teiseks, nad ei karda, et issand, äkki paistan nende jaoks mingi vaene, parem ei küsi midagi ja olen hästi vaikselt.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nishiparfüümid on toodetud väikeste, iseseisvate äride poolt, mille ainus äritegevus ongi parfüümide tootmine. Mitte nagu L’Oreali konglomeraat ja muud sellised (armani, ysl, lancome, mugler jne). Nishiparfüümide puhul hinnatakse nende vastutustundlikku ja väikesemahulist tootmist ning erilisema hoole ja oskustega loodud parfüüme.

Ökomamadele peaks ju eriti hästi see meeldima.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Creme de la creme poes hakkad kauplema? Nice! Ütle, millal show algab  ????

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Black Opium ja La Vie Est Belle. Opiumi lōhn meeldib gramm rohkem, aga sellist püsivust, mis on La Vie Est Bellel, kahjuks pole. ????

La Vie Est Belle avastasin ōe kaudu ning Black Opiumi Kaubamaja testreid nuusutades.

Need pole ju nišiparfüümid.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei olegi veel avastanud.

Tavalisi parfüüme on mul palju ja kasutan ka ohtrasti. Ei julge neid niši omi proovimagi minna, ennast teades saaksin kohe uued lemmikud juurde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kena bränding ja ilus jutt ning lollid maksavad.

Ühtegi toodet pole ju pakutud, mida ostma peaks tõttama.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kena bränding ja ilus jutt ning lollid maksavad.

Ühtegi toodet pole ju pakutud, mida ostma peaks tõttama.

Targad ostavad kaubamajast 30ml/45.-?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Targad ostavad kaubamajast 30ml/45.-?

Nishiparfüümi 30 ml alla 100.- vast ei ole võimalik saada.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Creme de la creme poes hakkad kauplema? Nice! Ütle, millal show algab  ????

Lojaalse ja pikaajalise kliendina ootaks küll sümboolset 10% soodust, sest olen harjunud hea kohtlemise ja teenindusega, milles tehakse selliseid sümboolseid kingitusi kliendi hoidmiseks. Erinevalt sinust ma ei ole arg ja kompleksides, et ei julgeks oma ootusi mingile kauplusele välja öelda. 😀

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Creme de la creme poes hakkad kauplema? Nice! Ütle, millal show algab ????

Lojaalse ja pikaajalise kliendina ootaks küll sümboolset 10% soodust, sest olen harjunud hea kohtlemise ja teenindusega, milles tehakse selliseid sümboolseid kingitusi kliendi hoidmiseks. Erinevalt sinust ma ei ole arg ja kompleksides, et ei julgeks oma ootusi mingile kauplusele välja öelda. ????

Minu parfüümibrändi “sümboolne kingitus” on aeg-ajalt pakkumine tasuta graveeringuks parfüümipudelile.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nishiparfüümid on toodetud väikeste, iseseisvate äride poolt, mille ainus äritegevus ongi parfüümide tootmine. Mitte nagu L’Oreali konglomeraat ja muud sellised (armani, ysl, lancome, mugler jne).

Kas Chanel on nišš või mainstream?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hullud wannabe’d siin koos. Kokkuvõttes haisete kõik ühtemoodi ebameeldivalt.

+5
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas Chanel on nišš või mainstream?

Muidugi mainstream.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hullud wannabe’d siin koos. Kokkuvõttes haisete kõik ühtemoodi ebameeldivalt.

hahahaha 😀 tahaksid ka, aga ei saa? 😀

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milline on teie lemmik nišiparfüüm ja kuidas avastasite selle enda jaoks?

Mul on ainult üks parfüüm. Olen seda kasutanud ca 17. eluaastast peale. Aasta oli siis 1990. Mingid Ameerika tädikesed kinkisid väikese pudeli ja sain kohe aru, et see on minu lõhn. Tänapäeval tuleb seda tikutulega taga ajada, järjest kallimaks läheb ka. Selline mõnus metsalõhn, kus on muu hulgas tammesammal, seeder, nartsiss ja bergamot.

Ja mis nimega see lõhn on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on ainult üks parfüüm. Olen seda kasutanud ca 17. eluaastast peale. Aasta oli siis 1990. Mingid Ameerika tädikesed kinkisid väikese pudeli ja sain kohe aru, et see on minu lõhn. Tänapäeval tuleb seda tikutulega taga ajada, järjest kallimaks läheb ka. Selline mõnus metsalõhn, kus on muu hulgas tammesammal, seeder, nartsiss ja bergamot.

Miks sul teisi parfüüme lisaks pole? Päris imelik ikka, kuhugi vanasse aega kinni jääda.

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juliette Has A Gun on viimase kahe aasta lemmik olnud, meeldib Pear Inc ja Not A Perfume. See viimane meeldib eriti, sest see tõesti ei ole otseselt parfüüm. Ei ole ka mitte ühtegi teist lõhna kandes nii palju komplimente saanud. Mulle endale tundub see iga kord peale kandes erineva lõhnaga, samas tean mitut tuttavat, kes üldse mitte mingit lõhna ei tuvasta. Ühele sõbrannale hakkas väga meeldima ja tellis endale ka, aga tema nahal lõhnas see iga kord märja pappkarbi moodi, andis parfüümi teisele sõbrannale pettumusega, aga teisele sõbrannale sobis paremini ja lõhn meenutab päikese käes kuivatatud puhast voodipesu. See minu jaoks teebki antud lõhna nii eriliseks, et reageerib kehakeemiaga erinevalt.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kasutan võimalus küsida, ega kellelgi pole äkki Dior “Midnight poison” või YSL “Elle” riiulile seisma jäänud? Mõlemad poelettidelt kadunud kahjuks ja paljudele tunduvad liiga intensiivsed ja maskuliinsed mõlemad, aga mina armastan neid, sellepärast küsin, et äkki kellelgi on aga enda peal kasutust ei leia. Hind pole oluline.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kasutan võimalus küsida, ega kellelgi pole äkki Dior “Midnight poison” või YSL “Elle” riiulile seisma jäänud? Mõlemad poelettidelt kadunud kahjuks ja paljudele tunduvad liiga intensiivsed ja maskuliinsed mõlemad, aga mina armastan neid, sellepärast küsin, et äkki kellelgi on aga enda peal kasutust ei leia. Hind pole oluline.

https://www.allbeauty.com/gb/en/8755-yves-saint-laurent-elle-eau-de-parfum-spray-90ml

Elle on tõesti hea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sul teisi parfüüme lisaks pole? Päris imelik ikka, kuhugi vanasse aega kinni jääda.

Sest see on minu lõhn. See on osa minust, minu identiteedist.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kasutan võimalus küsida, ega kellelgi pole äkki Dior “Midnight poison” või YSL “Elle” riiulile seisma jäänud? Mõlemad poelettidelt kadunud kahjuks ja paljudele tunduvad liiga intensiivsed ja maskuliinsed mõlemad, aga mina armastan neid, sellepärast küsin, et äkki kellelgi on aga enda peal kasutust ei leia. Hind pole oluline.

Mina oleksin ka “Midnight Poisonile” huviline. Sain selle mõni aasta tagasi sõbrannalt, kellel oli seisma jäänud. Nüüd otsas. Täielik lemmik kuid kahjuks enam ei toodeta.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest see on minu lõhn. See on osa minust, minu identiteedist.

Arusaadav. Mul on selliseks lõhnaks Chanel Mademoiselle, mida selle loomisest saati oman ja signatuurlõhnana kasutan. Ometigi on selle kõrval 2-3 muud lõhna alati ka kasutuses. Ega ma väga ette kujutagi end metsarajale või trenni Chaneliga lõhnastatult.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kasutan võimalus küsida, ega kellelgi pole äkki Dior “Midnight poison” või YSL “Elle” riiulile seisma jäänud? Mõlemad poelettidelt kadunud kahjuks ja paljudele tunduvad liiga intensiivsed ja maskuliinsed mõlemad, aga mina armastan neid, sellepärast küsin, et äkki kellelgi on aga enda peal kasutust ei leia. Hind pole oluline.

Mina oleksin ka “Midnight Poisonile” huviline. Sain selle mõni aasta tagasi sõbrannalt, kellel oli seisma jäänud. Nüüd otsas. Täielik lemmik kuid kahjuks enam ei toodeta.

Ma samuti jõudsin selle lõhnani täiesti juhuslikult vb 10 aastat tagasi, kui osta.ee’st lihtsalt ilusa pudeli pärast ostsin. Armastus esimesest pihustusest! Kahju, et terve see sari, v-a Pure Poison ja Poison Girl nüüd tootmiselt kõrvaldatud on. Kõigis Poison-sarja lõhnades oli midagi erilist, tumedat ja saladuslikku, mida igaüks välja ei kanna. Näiteks Midnight Poison sai mitme sõbranna käest lausa hävitava hinnangu, nimetades seda meestekaks. YSL Elle on sellele päris sarnane, aga mitte üks-ühele. Nii palju kui olen püüdnud end teiste parfüümidega harjutada, alati tekib neid kandes tunne, nagu oleksin võõras nahas ja etendan kedagi teist.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega ma väga ette kujutagi end metsarajale või trenni Chaneliga lõhnastatult.

Ma ei kujuta ette, et ma trenni või metsa minnes üldse mingit lõhna endale peale laseks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahju, et terve see sari, v-a Pure Poison ja Poison Girl nüüd tootmiselt kõrvaldatud on.

Luxtester.ee lehel on olemas Hypnotic Poison, Midnight Poison, Midnight Poison Elixir, Poison, Poison Girl, Poison Girl Unexpected ja Pure Poison.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milline on teie lemmik nišiparfüüm ja kuidas avastasite selle enda jaoks?

Mul on ainult üks parfüüm. Olen seda kasutanud ca 17. eluaastast peale. Aasta oli siis 1990. Mingid Ameerika tädikesed kinkisid väikese pudeli ja sain kohe aru, et see on minu lõhn. Tänapäeval tuleb seda tikutulega taga ajada, järjest kallimaks läheb ka. Selline mõnus metsalõhn, kus on muu hulgas tammesammal, seeder, nartsiss ja bergamot.

Ja mis nimega see lõhn on?

Chanel nr 19.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milline on teie lemmik nišiparfüüm ja kuidas avastasite selle enda jaoks?

MFK – Gentle Fluidity Gold

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 67 )


Esileht Ilu Nišiparfüüm