Esileht Kodunurk Nivona kohvimasin?

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Nivona kohvimasin?

Postitas:

Mida selle täisautomaatsest kohvimasinast arvata. On kellelgi kodus /tööl või olete saanud sellega valmistatud kohvi?  Nõudmised pole suured, tahan head kanget kohvi, vahel ka päris espressot, teismeline eelistab piimavahuga.

Tööl on meil Jura, mida ei saa reguleerida. Ja nt selle masina nn espresso on minu silmis lihtsalt kange kohv…

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oled märganud äkki, et nii Nivona kui ka Jura toodavad rohkem kui ühte mudelit?

Millistest  mudelitest ja hinnaklassist jutt?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti ei tasu ära kodustes tingimustes.

 

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maamajas Jura ja kodus Nivona CafeRomantica

Nivona juures meeldib, et piimavahu süsteemi puhastamine on kerge. Piimajoogid tulevad ühe nupuvajutusega. Puhastusvahendid odavamad. Kange kohv on kange. Saab reguleerida kangust, kuumust.

Jura puhul eeldavad need omadused oluliselt kallimat masinat. Kui vaja oleks uus masin osta, võtaks kindlasti Nivona.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On kogemus ja võin öelda, et hinna ja kvaliteedi suhe on hästi paigas, selle raha eest parim.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nivona 825 ja väga rahul. Alates 7. seeriast on Nivonal tõmbe reguleerimine, see on hea, siis nagu enne juba kirjutatud – puhastus ja hooldamine väga lihtsad ja kõik ise tehtavad. Aasta jooksul meil masinaga pole probleeme olnud. Kohvi maitse on parem, kui varasemate Delonghi täisautomaatsetega, aga see võib ka subjektiivne hinnang olla 🙂 A.. kusjuures Nivona, Melitta ja Miele teevad suht sama sisuga masinaid. Välimuses ja pisiasjades ainult vahe.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 16:52; 02.02 11:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin vist juba 3-4 aastat tagasi emale sellise odava masina.

https://coffeemaster.ee/product/kohvimasin-nivona-nicr-520/

ta vahupiimaga ise ei joo, nii et siis tal vaid ühe nupuvajutusega masin.

probleeme pole olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kevadel kodukontorisse jäin, siis ostsin Nivona CafeRomantica. Kohvi joome mehega mõlemad ja liiga palju. Mina joon piimaga kohvijooke, tema musta. Oleme masinaga ülirahul. Kõiki kohvijooke saab enda maitse järgi timmida.

Tööl Jura tegi Nivonaga võrreldes minu meelest väga leiget kohvi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 20:43; 02.02 09:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kevadel kodukontorisse jäin, siis ostsin Nivona CafeRomantica. Kohvi joome mehega mõlemad ja liiga palju. Mina joon piimaga kohvijooke, tema musta. Oleme masinaga ülirahul. Kõiki kohvijooke saab enda maitse järgi timmida.

Tööl Jura tegi Nivonaga võrreldes minu meelest väga leiget kohvi.

Tüüpiline jutt igas kohviteemas, et Jura tegi leiget kohvi. Aga mis mudel see oli, seda ei kirjuta, üldistame parem.

 

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nivona 825 ja väga rahul. Alates 7. seeriast on Nivonal tõmbe reguleerimine, see on hea, siis nagu enne juba kirjutatud – puhastus ja hooldamine väga lihtsad ja kõik ise tehtavad. Aasta jooksul meil masinaga pole probleeme olnud. Kohvi maitse on parem, kui varasemate Delonghi täisautomaatsetega, aga see võib ka subjektiivne hinnang olla ???? A.. kusjuures Nivona, Melitta ja Miele teevad suht sama sisuga masinaid. Välimuses ja pisiasjades ainult vahe.

Sisud tehakse kõik ühes india tehases. erinevad logod pannakse peale sest kasumiahneid müüjaid on ju erinevaid.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tüüpiline jutt igas kohviteemas, et Jura tegi leiget kohvi. Aga mis mudel see oli, seda ei kirjuta, üldistame parem.

Andestust, ma käisin viimati kontoris novembris ja ei pidanud vajalikuks nüüd selle kommentaari jaoks eelnevalt kontorist läbi sõita.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 20:43; 02.02 09:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tüüpiline jutt igas kohviteemas, et Jura tegi leiget kohvi. Aga mis mudel see oli, seda ei kirjuta, üldistame parem.

See teema on siin ikka Nivonast ja selle mudelitest, Jurade lahkamiseks võid uue teha.
Kahjuks ma ka täpselt ei tea, mis mudel  mu tütrel on, aga Nivonat kiidab küll väga. Soovitas, et kui meie vana peaks õhtule minema, siis ma peaks ikka Nivona poole vaatama.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sisud tehakse kõik ühes india tehases. erinevad logod pannakse peale sest kasumiahneid müüjaid on ju erinevaid.

Tootja infos ei ole Indiast midagi kirjutatud https://de.zxc.wiki/wiki/Eugster/Frismag

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.02 16:52; 02.02 11:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tööl on meil Jura, mida ei saa reguleerida. Ja nt selle masina nn espresso on minu silmis lihtsalt kange kohv…

no mis jutt see nüüd on. jura, millel ei saa kohvijoogi kangust reguleerida!? äkki ei saa joogi suurust ehk ml ka reguleerida? või on ikkagi võimalik, et sa lihtsalt ei oska seda teha…

või teil on kohvikukasutuseks mõeldud masin, kus on kõik paika pandud ja klient ei peagi saama reguleerida? siis ilmselt ei ole ka ohtu, et sa sellise endale koju ostaksid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tootja infos ei ole Indiast midagi kirjutatud

Naiivik oled või?
Parandan siin igapäevaselt neid kohviautomaate ja siiani polegi veel näinud varuosa, millele EI OLEKS peale kirjutatud, et Made in China või Made in India.

Kui sa mind ei usu, siis keera oma iPhone tagurpidi ette ja loe, mis seal tagakaanel kirjas on.
Ja siis vaata Apple kodulehte ja leia sealt sõna “Hiina”. (China)
Kui leiad, oled väga tubli.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Kodunurk Nivona kohvimasin?