Esileht Hobinurk nn. ise lahtiminev päästevest väikelapsele

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: nn. ise lahtiminev päästevest väikelapsele

Postitas:

Oleme kõvad Eestis matkajad. Nüüd on meil väikelaps. Olen kuulnud, et on olemas sellised nn. päästevestid, mis lähevad lahti, kui laps kukub vette. Muidugi peab last koguaeg vaatama, aga selline asi annaks kindlust juurde järvede ja jõgede ääres. Kas keegi teab sellisest tootest midagi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

suvaline esimene link, mida leidsin, kindlasti on neid veel:
http://www.promarinetrade.com/paastevestid-ohutusvestid/2648/ISET%C3%84ITUV+P%C3%84%C3%84STEVEST+LASTELE-+SPONGE+BOB%2C+150+N-V1051470.html

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest ei tohiks päästevest lahti tulla, kui inimene vette kukub. Päästevest tuleb korralikult kinnitada ja peab olema õiges suuruses, siis ei tule ta ära ega ei tule lahti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui paadiga Pakril käisime, siis anti sellised selga. Vette keegi ei kukkunud, seega tõhususest rääkida ei oska.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest ei tohiks päästevest lahti tulla, kui inimene vette kukub. Päästevest tuleb korralikult kinnitada ja peab olema õiges suuruses, siis ei tule ta ära ega ei tule lahti.

ma arvan,. et sa said valesti aru.
teemaalgataja mõtles tõenäoliselt seda päästevesti, mis veega kokupuutudes automaatsselt õhuga täitub, nende kohta öeldakse ka nii iseavanev kui ka isetäituv.

aga arvestades et selliste vestide täiteballoonid on suht kallid (ja lapsed kukuvad (või viskavad end) tihti vette, mitte küll paadist aga nt paadisillalt või kalda ääres mängides), siis mina isiklikult eelistaks väikelapsele siiski paksemat mitteavanemat päästevesti, muidu täitub vest iga kord kui päästevestis põnn 10cm vees istudes liivalossi ehitama hakkab ja tuleb jälle uus gaasibaloon vestile osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle iseavaneva uuesti töökorda saamine on tõeline kannatuste rada. Meil läks kogemata lahti paadi põhjas. Kõige viimane variant on muidugi selline, mis tõmbamise peale avaneb. Endal kah see vanaaegne suur, tundub kõige kindlam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle iseavaneva uuesti töökorda saamine on tõeline kannatuste rada. Meil läks kogemata lahti paadi põhjas. Kõige viimane variant on muidugi selline, mis tõmbamise peale avaneb. Endal kah see vanaaegne suur, tundub kõige kindlam.

On ka selliseid, mis ei avane mitte märjaks saamise, vaid veerõhu peale. Ilmselt ka lastele. Uuri paadipoodidest. Võib-olla on olemas ka sellised isetäituvad vestid, mis ongi mõeldud mitte meresõiduks, vaid veekogude ääres laste ohutuse tagamiseks, aga neist ma ei oska rääkida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil paadis lihtsalt laste päästevest, need on kõrge kraega ja vilega, kinnitatakse ilusti jalgevahelt. Soovitan investeerida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah, aga teemaalgataja ei taha ju paati seda vesti, ta tahab nö kaldal matkavale lapsele selga seda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

mina ei usaldaks igasuguseid “ise” asju. kui mõtlema hakkad, siis ei saa nad olla ju töökindlad, eriti selliselt nagu teemaalgataja tahab. toimida saavad nad mingis ühes kindlas olukorras – nagu näiteks auto turvapadjad põrutuse peale, aga laps võib kukkuda sadat pidi, pea ees või jalad ees või ei pruugi kukkudagi, jalutab ise vette – kuidas see vest peaks küll alati õigesti aru saama, millal avaneda vaja on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme kõvad Eestis matkajad. Nüüd on meil väikelaps. Olen kuulnud, et on olemas sellised nn. päästevestid, mis lähevad lahti, kui laps kukub vette. Muidugi peab last koguaeg vaatama, aga selline asi annaks kindlust juurde järvede ja jõgede ääres.

Ma pigem ootaks selle jõgede ja järvede ääres trallamisega, vähemalt seni, kui laps on väikelapseeast väljas. Või kui on nii karjuv vajadus matkata, jätke siis see väikelaps vähemalt seniks kellegi hoolde. Ma ei kujuta ette, mis mõnu pakub selline ekstreemsestes oludes väikelapsega ringi traavimine ja tema valvamine kusagil, kust iga hetk võib vette pudeneda, aga noh, eks inimesed on erinevad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei soovita.
Olen kasutanud 20 aasta jooksul, ma arvan, 10 eri sorti päästeveste ja ennem juba ebamugav korgist päästekas kui ise lahtiminev.
See ise lahtiminev, nagu keegi eelnevalt kirjutas, võib avaneda omasoodu paadis, või kui laine teatud nurga all peale pritsib.
Ning vette pudenedes ei pruugi jälle avaneda. Olen neid korduvalt katsetanud. Lapse puhul väga ei taha riskida, et kas päästab või mitte. Tänapäevased tavalised päästevestid on ka juba mugavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Hobinurk nn. ise lahtiminev päästevest väikelapsele

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.