Esileht Pereelu ja suhted No aga teeme siis teema, mis tähtkujust mees on petja…

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 106 )

Teema: No aga teeme siis teema, mis tähtkujust mees on petja…

Postitas:

Neitsi eest põgeneks suure kaarega minema. Kolm tükki teada, üks mu eks. Kõik \”nii tundelised\”, jonnivad, kui tahavad, samas kinnised, midagi öelda ei tohi, siis solvub, või hakkab üldse jooma. Ähvardavad ennast ära tappa, kui maha jätad. Pere tants käib alati nende meeste ümber. Abivalmid, aga vaid siis, kui endal selline tuju on. Süüdimatud. Minu eks pettis ka, aga see mulle ei teinudki haiget, sest nad on nii egotsentrilised, et ega need naised sellepärast neile midagi tähenda, aga \”tuli lihtsalt selline tuju\”. Ja muidugi nad pärast ei tunnista seda. Neitsi mehega ei saa arvestada- teeb nagunii lõpuks nii nagu parasjagu tuju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tean vähemalt kahte väga truud neitsist meest. tahaks olla nende naine, aga neil mõlemal (teineteisele võõrad) on silmi ainult oma naiste jaoks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul selline tähelepanek, et neitsi tähtkujust mehed (just mehed) tahavad kõigile väga meeldida, sealt vist see petmise teema ka. Potentsiaalseid huvitavaid naisi on ju igal pool, eks neile siis peab oma meeldivat olekut näitama.
Teine asi, kui talle midagi öelda, mis tema ego pihta käib, siis hoiab seda justkui eneses, igatahes otse ja ausalt ei räägi, aga sisimas solvub veel rohkem kui vähk ja ta sinder hakkab sulle tagasi tegema selle eest, sest tema arust sa oled nüüd ta vaenlane, kes on vaja peenelt paika panna. Ebameeldiv omadus minu jaoks.
Vähi solvumine on vähemalt aus ja omadega, ta tõesti ongi pühalt solvunud, aga ta ei hakka selle peale midagi ehitama. Vähiga on võimalik oodata, kuni solvumine ise üle läheb või omapoolse poolehoiu näitamisega ja hoolimisega ta solvumisest välja tuua ja vähk on jälle armas tema ise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hehe… mul on kodus neitsist mees. Ma siiani arvan, et truu (11 aastat). Kui on nii proff petja, et minusugune vana skeptik aru ei saa, siis võtan mütsi maha – vähemalt austab niipalju, et avalikult oma naisele marki ei tee. Seda, et ta kõigile meeldida tahaks, pole küll kuidagi näha – pigem selline suht terava keelega otseütleja. Pedant küll ja rahaasjades omast arust väga täpne (tegelikult olen mina natu nutikam selle koha pealt, aga õige tal tarvis teada 😉 ), samas oma naise-laste jaoks ei ole küll millestki kahju. Kinnisuse tunnen ära, solvumiskalduvust ei ole märganud (neelab alla ja mõne aja pärast unustab ära, tööasjades käru keeramise teeb vahel taktikalistel kaalutlustel tagasi). Väga lojaalne.

Üks varasem suhe oli ka neitsi – temast ma isegi usuks mõnes olukorras proffi petmist, aga sellisel juhul ta ei hooli sellest naisest. Tema praegune elukaaslane on tema südamesõber – neil on palju probleeme, ei saa last jne, aga ta on minu mehele sarnaselt oma naisele väga lojaalne. Üks mu astroloogiaga tegelev tuttav ütles kord neitside kohta, et kui nad on kord naise pjedestaalile asetanud, siis saab see naine sealt alla juhul, kui ta ise hüppab. Linda Goodman jälle ütleb, et neitsi mehed jagunevad kahte äärmusse – ühed on nagu mungad ja teised tõmbavad ringi nagu segased. (Oma eksi näitel usun, et ka ühe neitsi puhul võivad eri eluetappidel mõlemad pooled avalduda).

Mu isa ja üks teine eks on kaksikud. Jube siirad ja huvitavad ja südamlikud tunduvad peale vaadates, aga kummalgi ei ole ringi tõmmates erilisi südametunnistuse piinu (põhimõtte on see, et kõik elus tekkivad võimalused tuleb ära kasutada ja naisest oleks häbiasi meest sellises kogemuste avardamises takistada).

Kõigile meeldida tahtmine kõlab nagu lõvi (ennast ma tunnen). Paljudel neitsi meestel muuseas on kaardis väga tugevad lõvi mõjud (naabermärgid on alati esindatud). Tuttav lõvi-mees kipub ka sellesse auku kukkuma (jälle tuleb mõni uus noor töökaaslane silmade särades selle jutuga, et sa oled niii huvitav ja tead niiii palju…).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule teadaolevalt:

Jäär (oli korraga kolmes suhtes, ja kui naised üksteisest teada said, jäi korraks kuivale, kuid mitte kauaks; nüüd jälle hoiab kaht rauda tules, veel ei kõrveta)

Kaksikud (magas ühega, magas teisega, kuni tegi ühe rasedaks; ikka magas edasi ühega, magas ka teisega, lapse emale tegi teise lapse veel; siis läks elas mõnda aega ühe endast vanema näitlejanna juures, kuid maandus lõpuks tagasi koju ja tegi omaenda eidele kolmanda tite taha)

Lõvi (tugev flirtimise soon, aga enamasti väga kaugele ei lähe)

Neitsi (pettis oma eelmist naist järgmise naisega ja siis seda järgmist naist, kui see oli välismaale tööle läinud, ülejärgmise naisega)

Kaalud (hoiab kõiki ekse silmapiiril ja vahel sebib mõne juurde ka, oma naisega väidetavalt ei maga, kuid lapsi neil lisandub)

Skorpion (paneb mõnuga nii mehi kui naisi, naine teab, ja paneb kah)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minule teadaolevalt:

Jäär (oli korraga kolmes suhtes, ja kui naised üksteisest teada said, jäi korraks kuivale, kuid mitte kauaks; nüüd jälle hoiab kaht rauda tules, veel ei kõrveta)

Kaksikud (magas ühega, magas teisega, kuni tegi ühe rasedaks; ikka magas edasi ühega, magas ka teisega, lapse emale tegi teise lapse veel; siis läks elas mõnda aega ühe endast vanema näitlejanna juures, kuid maandus lõpuks tagasi koju ja tegi omaenda eidele kolmanda tite taha)

Lõvi (tugev flirtimise soon, aga enamasti väga kaugele ei lähe)

Neitsi (pettis oma eelmist naist järgmise naisega ja siis seda järgmist naist, kui see oli välismaale tööle läinud, ülejärgmise naisega)

Kaalud (hoiab kõiki ekse silmapiiril ja vahel sebib mõne juurde ka, oma naisega väidetavalt ei maga, kuid lapsi neil lisandub)

Skorpion (paneb mõnuga nii mehi kui naisi, naine teab, ja paneb kah)[/tsitaat]

Kõlab nagu minu tuttav jäär, kellest eelpool kirjutasin 😛

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.07 13:20; 30.07 11:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Skorpion on truu, aga vahel vägistab kainelt ja regulaarselt oma kaksikutest naist,kes on lapsik

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu isa oli Neitsi, tema armukestest teadsin isegi mina, rääkimata minu emast. Käis Soomes tööl, seal jahtis tibisid, mõnda on isegi avalikult oma sõpradele tutvustanud. A kodus oli armastav ja hoolitsev isa, koguaeg tegi mingeid remonditöid ja tegeles lastega, tööl ka korralikult käinud.
Minul endal oli Kaljukits, kes mind ei petnud, kuid vaatas kõrvale küll päris tihti ja olid igasugused \”suhtlemised\” teiste tibidega a la \”sa oled nii ilus, tahaksin sind rohkem tundma õpida ja lõpuks seksida\”. Praegune mees on Ambur, siiani on truu olnud (minu arvates), minagi olen Ambur – pole oma kaaslasi petnud.
Kes rääkis Skorpionidest: tean kohe mitu tükki, nii mehi kui naisi, kes on oma kaaslast korduvalt petnud. Ka Kaksikud ei lase rahulikult hingata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

KAALUD (Kristjan T. Pärnust, tal igas linnas armuke, lisaks oma elukaaslasele), vähk- nõrga iseloomuga. Skorpion selline peen petja, ei jää vahele. Neitsid minu jaoks nii ebameeldivad, et ei suuda nendega isegi juttu rääkida, sellep. ei oska muus osas hinnata. Vinguvad tõesti nagu eided.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neitsi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul mees Skorpion,alguses pettis paar korda ja arvas et ma teada ei saa.Kui asi välja tuli ütlesin otse et kas hakkab tilli püksis hoidma vöi unustagu mind ära.Nüüd üle 6 aasta koos olnud ja truu.Teab millega riskib kui üle tömbab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Veevalajal on tõsiseid raskusi tilli püksis hoidmisega.[/tsitaat]
Minu Veevalajast mees on eluaeg nö ühe naise mees olnud, st sellele naisele, kellega koos elab on ta truu ja kõrvale ei vaata.
Aga õe Veevalajast mees on koguaeg kõrvalt ka naisi rabanud.
Nii et 50/50.
Ma arvan, et palju loeb ka sünniaasta horoskoop.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Petja on jäär. Raudselt tean. Tal on 1. aprill sünnipäev.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jäär, Kaksikud ja Kaalud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah, neitsid on petised ja uskuge ma tunnen neid palju kuna töötan meeste kollektiivis. nad on head suhtlejad, ei ole pealetükkivad, hea huumorimeelega jne, aga kõrvalsuhtest ei ütle neist keegi ära.
kuna mul siin 70 mehe ringis tööl, siis arvan et võin statistikat teha – õhumärgid on niisama jutupaunikud, nemad lobiseks maast ja ilmast, kaljukits ja sõnn on stabiilsed, armuvad harva ja siis pikkadeks aastateks, veemärgid on sensuaalsed tundeinimesed ja nende hulgast skorpion on kõige omandihimulisem ja ka truum.
aga jah, kellel neitsi mees kodus, tema peale ei saa iialgi kindel olla. selle eest on neil jälle palju häid omadusi, näiteks nende armuke oleks täitsa tore olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.07 14:20; 30.01 12:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ajamasin läx jälle rikki?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jäär, neitsi, veevalaja

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaljukits on totaalselt lits mees. Minu eks petab oma uusi naisi ka mis jaksab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.07 22:11; 30.01 14:15; 30.01 15:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

veevalaja, kooselu aastast 2002. minu teada ei ole petnud, aga pead ei anna. mingil perioodil oli ta nii imelik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõvi- tal oli väidetavalt korraga 3 naist,kelle juures ula peal käis,olin ise üks nendest.
Armukesena oli ta meeldiv ja hea lõbus oli temaga. Olin ta armuke niikaua,kuni tegi ettepaneku kokku elama hakata,aga ma ei soovinud,sest mõtlesin,et küll ta mind ka peatab,kui ta oma naist peatab.
tutvusringkonnas tean üht amburit,kes tööpäevadel on abikaasaga ja nädalavahetusel on armukesega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veevalaja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.07 14:22; 30.01 15:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jäär – playboy, paneb kõike, mis liigub.
Sõnn – keskendub ühele naisele ja hoiab truudust.
Kaksikud – alati paar “projekti” käsil, flirdib kõikidega, füüsiliselt nii aktiivne ei ole.
Vähk – lootusetu romantik, naised meeldivad väga aga liiga passiivne, muudkui õhkab ühe ja teise poole.
Lõvi – playboy, truudusetu, kui mõnda naist näeb siis kohe hakkab sebima ja voodisse rebima.
Neitsi – noorena playboy, vanemana truu.
Kaksikud – oma veidrustes kinni, kuid truu.
Skorpion – ohjeldamatu, teeb oma asja, ta on suudab ühele partnerile pühenduda, aga ainult siis, kui ta ise seda tahab.
Ambur – mõttetu mees.
Kaljukits – mõttetu mees.
Veevalaja – mõttetu mees.
Kalad – kui suudab oma koorikust välja tulla, siis on hea mees ja truu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 15:32; 30.01 16:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jäär – playboy, paneb kõike, mis liigub.
Sõnn – keskendub ühele naisele ja hoiab truudust.
Kaksikud – alati paar “projekti” käsil, flirdib kõikidega, füüsiliselt nii aktiivne ei ole.
Vähk – lootusetu romantik, naised meeldivad väga aga liiga passiivne, muudkui õhkab ühe ja teise poole.
Lõvi – playboy, truudusetu, kui mõnda naist näeb siis kohe hakkab sebima ja voodisse rebima.
Neitsi – noorena playboy, vanemana truu.
Kaksikud – oma veidrustes kinni, kuid truu.
Skorpion – ohjeldamatu, teeb oma asja, ta on suudab ühele partnerile pühenduda, aga ainult siis, kui ta ise seda tahab.
Ambur – mõttetu mees.
Kaljukits – mõttetu mees.
Veevalaja – mõttetu mees.
Kalad – kui suudab oma koorikust välja tulla, siis on hea mees ja truu.

Hahaha, tegelikult…
Jäär – nii ennastimetlev, et vajab kogu maailma naisi seda eneseimetlust kaasa määgima
Sõnn – ei suuda vastu panna meelelistele naudingutele
Kaksikud – vajab pidevalt vaheldust
Vähk – alaväärsuskompleks ja enesehaletsus sunnivad teda järjest uusi seksuaalseid võite sebima
Lõvi – kõigi naiste vastu ülevoolavalt lahke, ka voodis
Neitsi – täiuslikku naist pole olemas. Järelikult tuleb järjest uus valida!
Kaalud – ei suuda kuidagi ära valida, see või teine või kolmas…
Skorpion – kiimakott ja ekstreemsuste otsija. Talle meeldib inimestega manipuleerida.
Ambur – kõigiga sõber ja ei pea seksuaalsest truudust oluliseks
Kaljukits – traditsiooniline mees peabki palju suhteid omama ja traditsioonid on tähtsad!
Veevalaja – ei pane tähelegi, kellega ta just kepib. A mis vahet seal on?
Kalad – ujuvad sogases vees, kui oma naine muutub liiga argipäevaseks, lähevad uut muinasjuttu otsima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.07 22:11; 30.01 14:15; 30.01 15:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Skorpion, madu, selle eest jookske.
Eelmist pettis uuega ja uut omakorda eelmisega ja siis veel kõiki omakorda teistega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jäär – playboy, paneb kõike, mis liigub.
Sõnn – keskendub ühele naisele ja hoiab truudust.
Kaksikud – alati paar “projekti” käsil, flirdib kõikidega, füüsiliselt nii aktiivne ei ole.
Vähk – lootusetu romantik, naised meeldivad väga aga liiga passiivne, muudkui õhkab ühe ja teise poole.
Lõvi – playboy, truudusetu, kui mõnda naist näeb siis kohe hakkab sebima ja voodisse rebima.
Neitsi – noorena playboy, vanemana truu.
Kaksikud – oma veidrustes kinni, kuid truu.
Skorpion – ohjeldamatu, teeb oma asja, ta on suudab ühele partnerile pühenduda, aga ainult siis, kui ta ise seda tahab.
Ambur – mõttetu mees.
Kaljukits – mõttetu mees.
Veevalaja – mõttetu mees.
Kalad – kui suudab oma koorikust välja tulla, siis on hea mees ja truu.

Sul on kaksikuid 2 korda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tean lõvi, kes on suur petja ja teist lõvi, kes on truu (aga temal naised järgi ei jookse ka).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jäär – playboy, paneb kõike, mis liigub.
Sõnn – keskendub ühele naisele ja hoiab truudust.
Kaksikud – alati paar “projekti” käsil, flirdib kõikidega, füüsiliselt nii aktiivne ei ole.
Vähk – lootusetu romantik, naised meeldivad väga aga liiga passiivne, muudkui õhkab ühe ja teise poole.
Lõvi – playboy, truudusetu, kui mõnda naist näeb siis kohe hakkab sebima ja voodisse rebima.
Neitsi – noorena playboy, vanemana truu.
Kaksikud – oma veidrustes kinni, kuid truu.
Skorpion – ohjeldamatu, teeb oma asja, ta on suudab ühele partnerile pühenduda, aga ainult siis, kui ta ise seda tahab.
Ambur – mõttetu mees.
Kaljukits – mõttetu mees.
Veevalaja – mõttetu mees.
Kalad – kui suudab oma koorikust välja tulla, siis on hea mees ja truu.

Sul on kaksikuid 2 korda.

Kaksikud nr 2 peaks olema Kaalud

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 15:32; 30.01 16:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neitsid ei tunnista tõepoolest iialgi oma petmist. Isegi, kui peaks sõna otseses mõttes suguühtele peale sattuma, vannuvad nad, et “sa nägid valesti”, “me lihtsalt vahetasime riideid”, “mitte midagi ei juhtunud, isegi ots polnud sees” jne. Elust enesest. Tagantjärgi naljakas, tookord hakkasin tõepoolest omaenda mõistuses kahtlema. Pereelus tõepoolest vinguvad palju.
Veevalaja. Aga temaga on vist selline lugu, et üpris selgrootu ja otsustusvõimetuna laseb end väga lihtsalt voodisse rääkida, on siis parasjagu suhtes või mitte. Vähemalt vabandused on sellised, et “no läks nii”, “ta ise tahtis”, “ta ise võttis endal püksid maha, mis ma siis tegema oleks pidanud”.
Ühte lõvi tean ka, temal olid ka üle keskmise oskused ja varustus, mida naistele jagada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Skorpion

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Äkki oleks kergem otsida tähtkuju, kus on kõige rohkem truusid mehi 😀 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 106 )


Esileht Pereelu ja suhted No aga teeme siis teema, mis tähtkujust mees on petja…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.