Esileht Ilu ja tervis no kaua võib?!

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: no kaua võib?!

möödunud esmaspäeval tabas mind kõhuviirus, süda oli hästi paha, oksendasin kaks korda ja kõht oli täiesti lahti. pea ka veidi valutas. järgmisel päeval enam ei oksendanud, kõht polnud ka enam lahti. aga nõme on see, et siiani pole enesetunne veel korras. köhus on siiani imelik tunne, nagu raske ja peale söömist ajab kergelt iiveldama. ühesõnaga kõht on endiselt hästi tundlik. olen nädal aega söönud vaid keefiri, heade bakteritega jogurteid, kergeid putrusid, kuivikuid, banaani, joonud vaid keedetud vett ja kummeliteed. lisaks olen võtnud piimhappebaktereid. millal see kõht ometi taastub? on see normaalne, et peale 1-päevast kõhuviirust kõht veel nii pikalt jupsib?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.03 10:42; 18.03 11:20; 18.03 14:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

seedesüsteem pole taastunud ilmselt. Imelik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eile öösel oli just dokfilm naisest, kellel oli täpselt nagu sinul. Lõpuks läks paha olemine nii hulluks, et ta läks haiglasse ja 1,5 tunni pärast oli väikese lapse ema… 🙂
Sarja pealkiri oli tabavalt: \”Ma ei teadnud, et ma olen rase\”. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Eile öösel oli just dokfilm naisest, kellel oli täpselt nagu sinul. Lõpuks läks paha olemine nii hulluks, et ta läks haiglasse ja 1,5 tunni pärast oli väikese lapse ema… 🙂
Sarja pealkiri oli tabavalt: \”Ma ei teadnud, et ma olen rase\”. :)[/tsitaat]

no mul seda karta ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.03 10:42; 18.03 11:20; 18.03 14:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

piimatooteid ei tohiks kõhuviiruse korral üldse tarbida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Alfonss kirjutas:[/small]
[tsitaat]piimatooteid ei tohiks kõhuviiruse korral üldse tarbida.[/tsitaat]

Toorpiimatooteid ei tohi! Hapupiimatooted (eriti heade bakteritega) on vägagi soovitavad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.03 10:42; 18.03 11:20; 18.03 14:18;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Ilu ja tervis no kaua võib?!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.