Esileht Pereelu ja suhted No kui ma ei armasta kaisus magada…

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 250 )

Teema: No kui ma ei armasta kaisus magada…

Postitas:
Kägu

Kas see teeb mind vähe armastavaks, kui mulle ei meeldi ega soovi kaisus magada?

Ja polegi kunagi meeldinud, mitte kellegagi.

Kui paljud seda harrastavad?

Tunnen end tõeliselt halva inimesena juba, et ei kaisuta mehega voodis uinumisel või magamise ajal või noh..harva. 2 aastat juba vean seda vägikaigast, aga ei suuda selgeks teha, et soovin oma ruumi voodis. Et kaisus hakkab kord palav, kord ebamugav. Öösel ärkan selle peale, et ta on liiga minu külje peale keeranud või seljale kuidagi oma kehaga, antud kohad kanged peale seda, siis veel ürita teda lükkata ära enda pealt. Väsitav, pea iga öö nii jamada ning veel mitmeid kordi öö jooksul, hommikul ärgates on kuul peas, väsimus. Pean tunnistama, kui teda pole olnud, mida juhtunud harva, siis puhkan end voodis paremini välja.

Mees on muidugi suur kaisutaja ja selline hell ning armas, mis muidu mulle väga tema puhul meeldib.

Kui tavaliselt kurdavad naised, et mees pole selline kaisutaja ja hell, siis noh mul vedanud. Aga ma tahaks magadaaaaaa.

Mul on ju midagi viga eksole, sest üldiselt ju inimestele kaisus magamine meeldib, vist..?

+37
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võib mitte meeldida kaisus magada, aga ärkvel olles meeldib olla füüsiline. Niiet see ei näita otseselt midagi. Surebki käsi ära, näiteks.

+12
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Nu loogiline ongi see, et seximisel ollakse pärast kaisus. Kui nn magama minnakse, siis tõugatakse eemale. See täiesti normaalne

+6
-19
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minule ka ei meeldi. Ma ei saa isegi lapsega ühes voodis magada. Häirib und. Lapse puhul rakendan seda, et kui ta on uinunud, libistan ennast vaikselt kaisust ära.

Eks tegi ka sellest suure probleemi. Lahku me läksime muidugi teiste probleemide pärast.

Ärkvel olles jaa veel ma võin kaisutada aga magades ma siplen hästi palju ja olen nagunii ni kehva unega, et ka mina vajan üksi magamist ja palju ruumi. Muidu tekib ahistav tunne. Lapse puhul saab seda ära libistamise nippi kasutada, sest ta on kiire uinuja erinevalt minust.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nu loogiline ongi see, et seximisel ollakse pärast kaisus. Kui nn magama minnakse, siis tõugatakse eemale. See täiesti normaalne

Kui sa kirjutad normaalselt välja sõna seks, siis sind ei panda selle eest vangi.

+23
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ise magan oma abikaasaga koos juba üle 25 aasta, ühes laias voodis siis. Aga öö läbi temast kinni hoida küll ei suudaks, samuti ei talu seda, kui tema öösel minust kinni hoiab. Tekib selline ahistatuse tunne, unenägudes näen, et olen justkui kinni seotud ega saa end liigutada.

Teiseks ma ei talu seda, kui teine öö läbi mull pahvakutena näkku hingab 🙂 No uni läheb siis ära ja kõik.

Minu jaoks on normaalne anda head ööd musi, teha pai ja siis keerata selg ning põõnata, seljad vastamisi. Nii saavad mõlemad valida endale sobiva lemmikasendi ja hommikuks välja puhata.

Eks suhte alguses ole seda kaisutamist loomulikult rohkem, tihti hoitakse teineteist kaisus kuni uinumiseni. Aga siis ikkagi vahetatakse asendit ja magatakse voodis nii nagu endale sobib.

+31
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselgelt on mõne inimese lähedusevajadus suurem kui teisel. Mees peab aru saama, et sul see nii suur pole, aga kas sina temast aru saad? Ilmselt tuleks mingi kompromiss leida, KUI soovite koos jätkata.

Mul on praegu suhe mehega, kes väidetavalt oli suures näljas kehalise kontakti järgi eelnevas suhtes (ei, mitte ainult seksi).  Ütlebki, et oleks tahtnud rohkem kaisus olla, kallistada ja tundis end seetõttu kõrvalejäetuna. Tema joaks oli see väga oluline. Tema tegigi järelduse, et tuleb leida keegi, kellega on see osa ühesugune.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Osta laiem voodi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minule meeldib väherda, ennast igati sirutada, õige asendi leidmine magamiseks võtab aega jne. Seega magame eraldi magamistubades, lisaks mees vahest norskab, läheb hiljem magama jne.  Puhkan mega hästi välja, kui tean, et lähen magama siis, kui tahan ja magan kuidas tahan. Kui ämma juures diivanil magame, olen hommikul väga loid.

Lähedust saab välja näidata ka teisiti, kui öösel kaisutades.

+17
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaisutage siis päeval. Ma saaks mehe murest aru, kui sa üldse lähedust ja kaiustusi ei tahaks. Aga kui mul ajal olete lähedased, siis võiks nees sinu vajadustega ka arvestada. Une kvaliteet on siiski väga oluline, lauda eluliselt oluline. Ise olen 35a ja nüüd viimane aasta oleme maganud eraldi tekkidega, sest mees kakkus tekki öösel ära kogu aeg.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õhtule voodisse minnes kaisus, aga kui magama tahame jääda, siis keerame seljad. Diivanil telekat vaadates kaisus. Koos juba üle 15a.

 

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lahendus on kaks tekki. Hakka vinguma, et sul on palav või külm ja vajad mehest erineva paksusega tekki. Teise teki alt ei saa ta sulle selga elama ronida.

Mina magan juba ammu eraldi tekiga, sest minu mees kiskus meie ühise teki öösel endale ükskõik, kui lai see polnud. Kuidagi keerles ja pöörles nii, et tekk oli tema peal, all, ümber ja otsas ja mina olin paljas. Kui vastu tegin ja tagasi sikutasin, oli reaktsioon u selline nagu oleksin teda mõrvata tahtnud, püha jumal, temal on ju KÜLM, mis mõttes ma võtan teki ära. Lõpetasin selle pulli päevapealt, võtsin teise teki ja rahu majas. Mees kuhjab endale siiani talvel elamisest erinevaid tekstiile otsa, voodi on 180 cm, mind õnneks ei sega, kui teise poole peal saun korraldatakse.

+18
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Osta laiem voodi.

Kui lai? Mul on 1,80 ja ikka lükkan meest teise ääre poole. Mulle meeldib, kui keegi mu külge ei puutu.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas see teeb mind vähe armastavaks, kui mulle ei meeldi ega soovi kaisus magada?

Ja polegi kunagi meeldinud, mitte kellegagi.

Kui paljud seda harrastavad?

Tunnen end tõeliselt halva inimesena juba, et ei kaisuta mehega voodis uinumisel või magamise ajal või noh..harva. 2 aastat juba vean seda vägikaigast, aga ei suuda selgeks teha, et soovin oma ruumi voodis. Et kaisus hakkab kord palav, kord ebamugav. Öösel ärkan selle peale, et ta on liiga minu külje peale keeranud või seljale kuidagi oma kehaga, antud kohad kanged peale seda, siis veel ürita teda lükkata ära enda pealt. Väsitav, pea iga öö nii jamada ning veel mitmeid kordi öö jooksul, hommikul ärgates on kuul peas, väsimus. Pean tunnistama, kui teda pole olnud, mida juhtunud harva, siis puhkan end voodis paremini välja.

Mees on muidugi suur kaisutaja ja selline hell ning armas, mis muidu mulle väga tema puhul meeldib.

Kui tavaliselt kurdavad naised, et mees pole selline kaisutaja ja hell, siis noh mul vedanud. Aga ma tahaks magadaaaaaa.

Mul on ju midagi viga eksole, sest üldiselt ju inimestele kaisus magamine meeldib, vist..?

Noh ma loodan, et selline asi pole deal breaker… Poolhuumoriga öeldud, aga mul pärast 45 eluaastat ja 20 aastat kooselu lihtsalt polnud enam üldse isu seksida ja ega meil kunagi kirglik suhe pole olnudki, pigem mõistuse. Ja mulle läks see maksma abielu. Maja, mis mulle kallis unistuste kodu, läks pooleks jne. Ma pole isegi murtud selle tõttu, lihtsalt nendin fakti ja mõneti kergendus. Lihtsalt et sellele eelnes selline rahuolematus pikalt. Aga ega see teemaga väga ei seostu, lihtsalt ma ise teinekord nagu olen imestunud, et pagana seks, kuidas sellel saab olla seos kinnisvara, laste turvatunde jms asjadega. Sest me ei tülitsenud kunagi, väga lihtsalt saime kõik muud elulised asjad koos tehtud.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

et pagana seks, kuidas sellel saab olla seos kinnisvara,

Kas sa leiad, et oleksid pidanud saama terve kinnisvara või miks sa rahul pole oma poolega?

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

et pagana seks, kuidas sellel saab olla seos kinnisvara,

Kas sa leiad, et oleksid pidanud saama terve kinnisvara või miks sa rahul pole oma poolega?

Ma olen oma poolega rahul – mainisingi ju, et pigem rahul asjade käiguga ja pole muretsenud. Aga vaata esiteks meil mõlemal oli oma pool varast soetatud algusest peale ja saime endale uued majad, aga kui kellelgi on lihtsalt korter kahepeale ja laen? Ja teiseks –  see oli ju laste kodu! Millises rahas seda mõõta saab ja miks peavad nemad meie sekselu tõttu selle läbi tegema. Mulle pähe ei mahu.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest me ei tülitsenud kunagi, väga lihtsalt saime kõik muud elulised asjad koos tehtud.

Parimad suhted pididki põhinema mõistusel, mitte südamevärinal. Kirglikud suhted on tihti toksilised ja see toksilisusevärin tulebki sellest kuum-külm mängust. Need, kes aga elavad mitukümmend aastat iga öö kaisus olles, need ikka väga suur erand ja tõesti arvan, et väga suur erand.

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas see teeb mind vähe armastavaks, kui mulle ei meeldi ega soovi kaisus magada?

Mulle ka ei meeldi. Probleemi ei näe, see saab ju mehele kohe alguses selgeks, et ma soovin eraldi tekki ja kui ka pärast seksi kaisutame, siis veidi hiljem libisen ikka oma teki alla. Seni pole keegi imestanud. See ei takista mehel ju ka lärgmist raundi algatamast…või minul.

Mõlemad mu abikaasad on ka näiteks alla neelanud selle, et magama jäädes peab mees polema minu poole seljaga 🙂 Kui me just surmväsinutena voodisse ei kuku. Ma ei talu magades ka kõige armsama inimese hingeõhku kõdistamas enda kukalt või nägu. Pärast, kui juba magan, siis seepeale üles ei ärka üldiselt.
Mehega ärkame sageli hoopis käest kinni, mõlemad oma teki all. Mis hetkel käest kinni võtsime, ei mäleta kumbki.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noh ma loodan, et selline asi pole deal breaker… Poolhuumoriga öeldud, aga mul pärast 45 eluaastat ja 20 aastat kooselu lihtsalt polnud enam üldse isu seksida ja ega meil kunagi kirglik suhe pole olnudki, pigem mõistuse. Ja mulle läks see maksma abielu. Maja, mis mulle kallis unistuste kodu, läks pooleks jne. Ma pole isegi murtud selle tõttu, lihtsalt nendin fakti ja mõneti kergendus. Lihtsalt et sellele eelnes selline rahuolematus pikalt. Aga ega see teemaga väga ei seostu, lihtsalt ma ise teinekord nagu olen imestunud, et pagana seks, kuidas sellel saab olla seos kinnisvara, laste turvatunde jms asjadega. Sest me ei tülitsenud kunagi, väga lihtsalt saime kõik muud elulised asjad koos tehtud.

Aga seks ja öösiti kaisutamine on täiesti erinevad asjad. Minul on oma kaaslasega väga elav seksielu, aga kui ta magama jääb, lähen teise tuppa magama, sest mina temaga koos magada ei saa. Aga muidu on sinu jutt muidugi õige, kurb jah, et seks ja muu elu on nii palju seotud. Mul oli ka eelmise mehega tore elu, koos maja ehitatud meie maitse järgi, kodu loodud, lapsed jne, igas asjas ühel lainel jne. Aga seks oli tõesti selline tavaline. Ja mees armuski teise naisesse ära, ju siis seks temaga oli palju parem. Ka kogu elu läks pea peale, saime küll uued eluasemed, aga see pole ju sama, kui sul on hoole ja armastusega endale ehitatud maja, kus sa oled väga kaua elanud, lapsi kasvatanud. Ka sobisime tegelikult inimestena oma mehega palju paremini kui nüüd uute kaaslastega. Mul on uue kaaslasega seks ülihea, aga ta iseloom pole kiita, erilisi ambitsioone elus pole jne, jne. Mina valiks teine kordki pigem mõistusega, aga meestel vist on seks ikkagi number üks maailmas, vahet pole, mis ülejäänud elust saab.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Osta laiem voodi.

Ei aita. Mees trügib ikka naise ligi ja mehe selja taga on pool voodit tühi.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja teiseks –  see oli ju laste kodu! Millises rahas seda mõõta saab ja miks peavad nemad meie sekselu tõttu selle läbi tegema. Mulle pähe ei mahu.

Sest enamus mehi on valmis loobuma majast ja laste heaolust, aga mitte seksist. Nii on ja jääb. Sellest ongi naistel väga raske aru saada. Nii et, kui tahad säilitada oma elu nii nagu on, siis tuleb mehele seksi anda isegi kui ise üldse ei taha. Kui kuivale jätad, siis hüvasti hea mugav elu, lahutus on vältimatu.

+7
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii et, kui tahad säilitada oma elu nii nagu on, siis tuleb mehele seksi anda isegi kui ise üldse ei taha. Kui kuivale jätad, siis hüvasti hea mugav elu, lahutus on vältimatu.

Siin on tõetera sees. Vanusega seksivajadus langeb nii naisel kui mehel. Tegelikult on ju jama, kui näiteks 60 aastane mees ja 55 aastane naine lahutavad seksi pärast, sest naine ei viitsi mehele kaks korda kuus vastu tulla (mees rohkem ei tahagi). Algab mingi ühise kodu müümine ja jagamine, kus 25 aastat koos elatud. Iseloomud muidu klapivad, aga see seks.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli ka eelmise mehega tore elu, koos maja ehitatud meie maitse järgi, kodu loodud, lapsed jne, igas asjas ühel lainel jne. Aga seks oli tõesti selline tavaline. Ja mees armuski teise naisesse ära, ju siis seks temaga oli palju parem

Sinu mees valis sellise tee. Paljud mehed valivad sellisel puhul variandi, et oma naisest ei lahutata “tavalise” seksi pärast, vaid käiakse korra kuus end kuskil mujal “tühjendamas”. Kas siis mingi tasuline variant või armuke (keda naiseks ei võeta). Tark naine võib seda isegi aimata, aga pigistab silma kinni, kuna ise ju mehega väga enam seksida ei taha. Las mees siis korra kuus toimetab mujal.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tark naine võib seda isegi aimata, aga pigistab silma kinni, kuna ise ju mehega väga enam seksida ei taha. Las mees siis korra kuus toimetab mujal.

Oleks siis nii olnud, oleks ju täitsa okei olnud. Aga meie seksisime kuskil kolm korda nädalas, ei olnud nii, et seksi polnud või see oleks halb olnud. Minu meest see kuus korra armuke poleks küll rahuldanud või midagi juurde andnud. Kirglik seksielu on muidugi midagi muud, kui see, mis 20 aasta järel toimub, aga nii lihtne selgitus, et naine ei anna üldse seksi ja siis kuus korra mingi armuke aitab, pole küll tõsi vähemalt meie puhul. Mul on ka uus suhe, seksime päevade kaupa, alati mitu korda järjest, väga hea on jne, jne, aga minu jaoks see ei kaalu üles sobivust inimestena ja muud toredat elu.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja teiseks – see oli ju laste kodu! Millises rahas seda mõõta saab ja miks peavad nemad meie sekselu tõttu selle läbi tegema. Mulle pähe ei mahu.

Sest enamus mehi on valmis loobuma majast ja laste heaolust, aga mitte seksist. Nii on ja jääb. Sellest ongi naistel väga raske aru saada. Nii et, kui tahad säilitada oma elu nii nagu on, siis tuleb mehele seksi anda isegi kui ise üldse ei taha. Kui kuivale jätad, siis hüvasti hea mugav elu, lahutus on vältimatu.

Mismõttes seksi anda? Seksuaalne naine naudib seksi nagu meeski, mitte ei anna seda hüvede eest.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

. Mul on ka uus suhe, seksime päevade kaupa, alati mitu korda järjest, väga hea on jne, jne, aga minu jaoks see ei kaalu üles sobivust inimestena ja muud toredat elu.

No sa ka ikka jõuad. Naine kui vana sa oled, uudishimust küsin:))

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ükskord nägin õudusunenägu, et boamadu kägistab mind, ärgates oli mehe käsi mul magamise ajal ümber kaela tõmmatud! 🙂

Magama jäädes kaisutame niiet küll saab, aga päriselt magama keerates laseme üksteisest lahti ja nihkume oma pooltele, sest ikka unes vähkred jnejne. On mugavam. Aga midagi pole teha, kui mees on kaisusmagaja ja armastab seda, sina aga ei talu ja ei maga välja. Peate kuskile keskkompromissi tegema, mehele ka võiks vastu tulla ja kaisus õhtul olla, aga mitte öösel magades. .

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noh ma loodan, et selline asi pole deal breaker… Poolhuumoriga öeldud, aga mul pärast 45 eluaastat ja 20 aastat kooselu lihtsalt polnud enam üldse isu seksida ja ega meil kunagi kirglik suhe pole olnudki, pigem mõistuse. Ja mulle läks see maksma abielu. Maja, mis mulle kallis unistuste kodu, läks pooleks jne. Ma pole isegi murtud selle tõttu, lihtsalt nendin fakti ja mõneti kergendus. Lihtsalt et sellele eelnes selline rahuolematus pikalt. Aga ega see teemaga väga ei seostu, lihtsalt ma ise teinekord nagu olen imestunud, et pagana seks, kuidas sellel saab olla seos kinnisvara, laste turvatunde jms asjadega. Sest me ei tülitsenud kunagi, väga lihtsalt saime kõik muud elulised asjad koos tehtud.

Meil vist sama tee ees. Algul ei lubatud enam kaissu võtta, või kui üldse, siis natukeseks, siis ühel päeval ilmus voodisse 1 asemele 2 tekki, nüüd pole varsti aasta enam seksi olnud ja viimati räägiti, et peaksime eraldi tubades magama hakkama. Kõik ikka sel põhjusel et “siis ma magan paremini välja”. Mis on motivatsioon, et seda kooselu üldse jätkata? Et lapsed pole veel päris suured? Et on ühine kena kodu?

Sest enamus mehi on valmis loobuma majast ja laste heaolust, aga mitte seksist. Nii on ja jääb. Sellest ongi naistel väga raske aru saada. Nii et, kui tahad säilitada oma elu nii nagu on, siis tuleb mehele seksi anda isegi kui ise üldse ei taha. Kui kuivale jätad, siis hüvasti hea mugav elu, lahutus on vältimatu.

Väga hästi öeldud (ehkki siin miinustatakse). Naised kahjuks ei saa sellest aru, mis see 50-aastasele mehele tähendab, kui öeldakse, et nüüd on selle seksi-asjaga kõik. Või meil naine ütles õige pea peale viimase lapse sündi, et kuule, kas me ei võiks selle seksiga nüüd lõpetada?

mees

+8
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sest me ei tülitsenud kunagi, väga lihtsalt saime kõik muud elulised asjad koos tehtud.

Parimad suhted pididki põhinema mõistusel, mitte südamevärinal. Kirglikud suhted on tihti toksilised ja see toksilisusevärin tulebki sellest kuum-külm mängust. Need, kes aga elavad mitukümmend aastat iga öö kaisus olles, need ikka väga suur erand ja tõesti arvan, et väga suur erand.

See ei vasta minu arvates tõele, mul on enamus sõprusringkonnas 20+ aastat koos, seks on kõigil alles ja mitte niisama vahekord, vaid ka kirglik seks. Ma ei kujuta ette, et ma elan oma mehega koos ja temaga füüsilist suhet ei ole, alati ei pea küülikute kombel pidevalt tonksama, aga puudutus, lähedus, hellus ja kirg on paarisuhtes minu arvates väga olulisel kohal ja selleta ma abielu ette ei kujuta. Me oleme sõprusringkonnas korduvalt rääkinud, et kui seks ära kaob, siis ilmselt lähevad enamus muud teemad tuhmiks ja elutuks, sest lähedus on igale inimesele siiski oluline ja ma ei tea inimest kes ei tahaks, et teda armastataks.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tee naisele abieluettepanek, äkki tahab ühe teki alla tagasi minna. Pane naine ennast naisena tundma, otsi lähedust ja vii välja, veeda rohkem aega perega. Muuda sekselus midagi. Naine ei loobuks heast asjast, midagi on mäda teie suhtes.

Noh ma loodan, et selline asi pole deal breaker… Poolhuumoriga öeldud, aga mul pärast 45 eluaastat ja 20 aastat kooselu lihtsalt polnud enam üldse isu seksida ja ega meil kunagi kirglik suhe pole olnudki, pigem mõistuse. Ja mulle läks see maksma abielu. Maja, mis mulle kallis unistuste kodu, läks pooleks jne. Ma pole isegi murtud selle tõttu, lihtsalt nendin fakti ja mõneti kergendus. Lihtsalt et sellele eelnes selline rahuolematus pikalt. Aga ega see teemaga väga ei seostu, lihtsalt ma ise teinekord nagu olen imestunud, et pagana seks, kuidas sellel saab olla seos kinnisvara, laste turvatunde jms asjadega. Sest me ei tülitsenud kunagi, väga lihtsalt saime kõik muud elulised asjad koos tehtud.

Meil vist sama tee ees. Algul ei lubatud enam kaissu võtta, või kui üldse, siis natukeseks, siis ühel päeval ilmus voodisse 1 asemele 2 tekki, nüüd pole varsti aasta enam seksi olnud ja viimati räägiti, et peaksime eraldi tubades magama hakkama. Kõik ikka sel põhjusel et “siis ma magan paremini välja”. Mis on motivatsioon, et seda kooselu üldse jätkata? Et lapsed pole veel päris suured? Et on ühine kena kodu?

Sest enamus mehi on valmis loobuma majast ja laste heaolust, aga mitte seksist. Nii on ja jääb. Sellest ongi naistel väga raske aru saada. Nii et, kui tahad säilitada oma elu nii nagu on, siis tuleb mehele seksi anda isegi kui ise üldse ei taha. Kui kuivale jätad, siis hüvasti hea mugav elu, lahutus on vältimatu.

Väga hästi öeldud (ehkki siin miinustatakse). Naised kahjuks ei saa sellest aru, mis see 50-aastasele mehele tähendab, kui öeldakse, et nüüd on selle seksi-asjaga kõik. Või meil naine ütles õige pea peale viimase lapse sündi, et kuule, kas me ei võiks selle seksiga nüüd lõpetada?

mees

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 250 )


Esileht Pereelu ja suhted No kui ma ei armasta kaisus magada…