Esileht Pereelu ja suhted No kui ma ei armasta kaisus magada…

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 250 )

Teema: No kui ma ei armasta kaisus magada…

Postitas:
Kägu

Ma loen siinseid postitusi kus “antakse seksi” ja “kohustuslik seks”, siis ma mõtlen, et kas mul on vedanud või oleme mehega 20-aastase abielu jooksul kohaneda. Muidugi ei ole peale 20 aastat kooselu seks nagu esimestel aastatel, et mitu korda ööpäevas ja nii aastaid järjest, aga seksita abielu minu arvates ei toimi. Isegi psühholoogid on rääkinud, et nemad võivad ju raha eest paariteraapiat pakkuda, aga üsna esimesel kohtumisel võib ära öelda, et kes on paar ja kes seda mitte ei ole ja need viimased on lootusetu juhtum, samahästi võiks surnud hobust toita. Kehakeelest on näha kas paar üksteisest hoolib ja teineteist austab, armastuse tunne võib olla päeviti ja aastati erinev ja muutuv, aga hoolivus ja austus on need mis koos hoiavad. Teineteisest hooliv paar võtab üksteise soove arvesse ja see kandub kindlasti seksi ja füüsilise läheduse nautimisse. Tuleb tunda oma teise poole soove, fantaasiaid ja vajadusi, peab arendama endas oskust teist poolt haavamata kuulata. Kõiges ei pea osalema, aga oluline on paarisuhtes, et teine pool tunneks end turvaliselt ja võiks kõigest rääkida, ka muutuvatest seksisoovidest. Kui paarisuhtes on olemas hoolivus, on seal lähedane suhe, nii vaimselt kui füüsiliselt ja see on elu mille nimel tasub elada. Minu arvates ei tohiks abielupaarid mitte karta lahutust, vaid karta seda päeva kui suhtes ei ole lähedust ja hoolivust, sest see ei ole elu millele tahaks viimastel päevadel tagasi vaadata. Elu ilma hea lähisuhteta ei ole elu.

Kas sinu meelest ilma seksita lähedust olla ei saa? Saab ikka küll.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elu ilma hea lähisuhteta ei ole elu.

Vot nüüd ma vaidleksin küll vastu. Väga paljudel inimestel ei ole elu teises pooles head lähisuhet. Sa nagu paned neile kõigile pika puuga, et neil polegi elu? Mõtle veel kord ja siis veel kord ja korrigeeri oma mustvalget elukäsitlust. Üksikud inimesed elavad – neil polegi elu, mis see neil siis on? Vbl nad peavad lemmiklooma, vbl on neil lapselapsed, vbl on neil mingi hobi, vbl mõned käivad lausa tööl? See polegi sinu arvates elu?

+6
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas sinu meelest ilma seksita lähedust olla ei saa? Saab ikka küll.

Mina arvan, lampi, pole tsiteeritav, et kellel vähegi vanemad vanemad olnud ja nende suhet pikalt pealt näinud, oskab ennustada, mis mingis vanuses on ja kuidas. Ema ja isa mõlema pealt.

+2
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Vot nüüd ma vaidleksin küll vastu. Väga paljudel inimestel ei ole elu teises pooles head lähisuhet. Sa nagu paned neile kõigile pika puuga, et neil polegi elu? Mõtle veel kord ja siis veel kord ja korrigeeri oma mustvalget elukäsitlust. Üksikud inimesed elavad – neil polegi elu, mis see neil siis on? Vbl nad peavad lemmiklooma, vbl on neil lapselapsed, vbl on neil mingi hobi, vbl mõned käivad lausa tööl? See polegi sinu arvates elu?

Minu arust ka ei ole see sugugi tõsi. Väga paljud inimesed on üksi väga õnnelikud. Kõik inimesed polegi üldse pereinimesed, vaid üksi uitajad. Õnnetud on need, kes sooviksid lähisuhet, kuid pole leidnud, samas on inimesi, kes on täiesti enda valikult üksi. Võin tuua mitmeid näiteid oma sõprade või sõbrannade pealt. Üks on selline ihaldatud poissmees, kena välimusega, jõukas. Küll on palju naisi, kes teda on püüdnud ära lohistada, ta ei soovi, meeldib üksi ja vaba olla. Sõbrannasid samamoodi on selliseid küll ja küll, kelle enda valik on olla üksi. Nendel on elus muud asjad tähtsad. Minu arust on hullemas olukorras ebarahuldavas suhtes olevad inimesed, nende elu on täis konflikte ja stressi.

+7
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu arust ka ei ole see sugugi tõsi. Väga paljud inimesed on üksi väga õnnelikud. Kõik inimesed polegi üldse pereinimesed, vaid üksi uitajad. Õnnetud on need, kes sooviksid lähisuhet, kuid pole leidnud, samas on inimesi, kes on täiesti enda valikult üksi. Võin tuua mitmeid näiteid oma sõprade või sõbrannade pealt. Üks on selline ihaldatud poissmees, kena välimusega, jõukas. Küll on palju naisi, kes teda on püüdnud ära lohistada, ta ei soovi, meeldib üksi ja vaba olla. Sõbrannasid samamoodi on selliseid küll ja küll, kelle enda valik on olla üksi. Nendel on elus muud asjad tähtsad. Minu arust on hullemas olukorras ebarahuldavas suhtes olevad inimesed, nende elu on täis konflikte ja stressi.

Ükski inimene pole täitsa üksi uitaja vähemalt terve elu, neid ikka vähemus. On lihtsalt mingid põhjused, miks pole võimalik sel hetkel suhteid luua. Tänagi nägin mingit ca 35 naist, sellises riietuses, et jep, ta on otsingutel, arusaadavalt… aga mis mehed talle vastavad? Mingid eakad vaatasid talle järele ja verinoored. Sel hetkel kui mõned hakkavad otsima, pole kedagi enam otsida või võetakse esimene see, kes sobib ja ette juhtub, et oleks keegi olemas.

+2
-5
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei taha inimesed üksi olla, see on üksikute väljamõeldis. Üksi elada jah, aga üksi ilna lähisuhte ja armastuseta, kindlasti mitte.

+4
-4
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei taha inimesed üksi olla, see on üksikute väljamõeldis. Üksi elada jah, aga üksi ilna lähisuhte ja armastuseta, kindlasti mitte.

Kunagi ei tea, miks keegi räägib seda üksi tahab olla juttu, kui inimene sellest palju räägib, siis ta üritab veenda ennast ja teisi, et nii ongi. Lisaks loeb ka ju vanus, keda siin mõeldud. Mul on suguvõsas päris mitmeid, kes hilja suhtesse läinud, üksi ei tahtnud keegi neist jääda elu lõpuni. Kes see tahab olla üksi mingi 40-50selt, kui vanemad või mõned sõbrad juba surnud vms. Samuti ei taha enamus pärast suhte lõppu üksi jääda. Oleneb muidugi, mõned võivad olla tüdinud oma eelmistest suhetest ja naudivad vallalise aega, aga enamik siiski ei taha jääda üksi, kui lapsed kodust läinud. Päris paljud vanapaarid on kõrge eani koos ja kui üks ära sureb, siis on hea, kui teine saab mingi lapse juurde kolida, aga enamasti see pole võimalik, samas muidu jäädakse päris üksi kuni enam ei saada eluga hakkama ja peab hooldekodusse kolima.

+3
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ehk siis, vanaduse elu on eriti masendav. Et kui enam pole isegi neid totraid tekkide küsimusi, siis kui järele mõelda, on päris narr elu.

+1
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas see teeb mind vähe armastavaks, kui mulle ei meeldi ega soovi kaisus magada?

Ja polegi kunagi meeldinud, mitte kellegagi.

Kui paljud seda harrastavad?

Tunnen end tõeliselt halva inimesena juba, et ei kaisuta mehega voodis uinumisel või magamise ajal või noh..harva. 2 aastat juba vean seda vägikaigast, aga ei suuda selgeks teha, et soovin oma ruumi voodis. Et kaisus hakkab kord palav, kord ebamugav. Öösel ärkan selle peale, et ta on liiga minu külje peale keeranud või seljale kuidagi oma kehaga, antud kohad kanged peale seda, siis veel ürita teda lükkata ära enda pealt. Väsitav, pea iga öö nii jamada ning veel mitmeid kordi öö jooksul, hommikul ärgates on kuul peas, väsimus. Pean tunnistama, kui teda pole olnud, mida juhtunud harva, siis puhkan end voodis paremini välja.

Mees on muidugi suur kaisutaja ja selline hell ning armas, mis muidu mulle väga tema puhul meeldib.

Kui tavaliselt kurdavad naised, et mees pole selline kaisutaja ja hell, siis noh mul vedanud. Aga ma tahaks magadaaaaaa.

Mul on ju midagi viga eksole, sest üldiselt ju inimestele kaisus magamine meeldib, vist..?

Täiskasvanuks tuleb saada, see ongi viga ja lõpetada mehena naistest kirjutamine.

+1
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kas see teeb mind vähe armastavaks, kui mulle ei meeldi ega soovi kaisus magada?

Ja polegi kunagi meeldinud, mitte kellegagi.

Kui paljud seda harrastavad?

Tunnen end tõeliselt halva inimesena juba, et ei kaisuta mehega voodis uinumisel või magamise ajal või noh..harva. 2 aastat juba vean seda vägikaigast, aga ei suuda selgeks teha, et soovin oma ruumi voodis. Et kaisus hakkab kord palav, kord ebamugav. Öösel ärkan selle peale, et ta on liiga minu külje peale keeranud või seljale kuidagi oma kehaga, antud kohad kanged peale seda, siis veel ürita teda lükkata ära enda pealt. Väsitav, pea iga öö nii jamada ning veel mitmeid kordi öö jooksul, hommikul ärgates on kuul peas, väsimus. Pean tunnistama, kui teda pole olnud, mida juhtunud harva, siis puhkan end voodis paremini välja.

Mees on muidugi suur kaisutaja ja selline hell ning armas, mis muidu mulle väga tema puhul meeldib.

Kui tavaliselt kurdavad naised, et mees pole selline kaisutaja ja hell, siis noh mul vedanud. Aga ma tahaks magadaaaaaa.

Mul on ju midagi viga eksole, sest üldiselt ju inimestele kaisus magamine meeldib, vist..?

Täiskasvanuks tuleb saada, see ongi viga ja lõpetada mehena naistest kirjutamine.

Kui tüütu! Jälle see tüüp: “see on mehe kirjutatud jutt!” on kohal.

No, mis sul viga on? Sul on mingi paranoia? Või miks sa igas suvalises teemas kahtlustad, et teemaalgatus/kommentaar on mehe kirjutatud? Teemaalgatusest tuleb ju selgelt valja, et TA on naine. Miks ta ometi peaks seda valetama?

+5
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina tean küll naisi, kes pole aseksuaalsed, aga ei taha mingil juhul lähisuhet ja armastust paarisuhte pinnal. Selles mõttes, et nad vajadusel seksivad kellegagi, aga ei küsi nimegi ja hommikul üldse enam ei huvita. Kaks tükki tulevad kohe meelde. Üks neist oli noorena lausa silmipimestav kaunitar ja armunuid oli nagu loogu. Ma ise olen sõber ühe kena, targa ja hoolitseva mehega, kes teda 7-8 aastat pööraselt armastas…aga naist ei huvitanud. Võis seksida aegajalt, aga ei huvitanud. Lähedast suhet see naine muidugi tahab, aga mitte paarisuhtes. Tal on vaja lähedasi sõpru-sõbrannasid, sugulasi, vennalapsi, vana tuntud seltskonda. Teine naine on ka üle keskmise kena ja tarvitab mehi, kui mänguasjad enam ei aita. Mõlemad naised ütlesid juba umbes 20-aastaselt, et nemad mingit kohustust endale ei võta, mehi kasutavad omatahtsi, aga koos elama ei hakka kellegagi ega püsisuhet ei taha. Tunnen neid aastakümneid. Nüüdseks on nad umbes 55 mõlemad ja ümber mõtlema nad küll ei hakka. Esimesel on seni mehi, kes juba paarkümmend aastat teda mitu korda aastas püüavad veenda, et nad kannavad teda süles kuuni ja tagasi, või mis iganes see romantiline ila on.

+4
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Tänagi nägin mingit ca 35 naist, sellises riietuses, et jep, ta on otsingutel, arusaadavalt… aga mis mehed talle vastavad?

Tegelikult teed sa üsna vale järelduse, et kõik paljastavas rõivastused naised ootavad, et neile ükskõik kes kaela vajuks ja tähelepanu pööraks. Mõnel on selline maitse lihtsalt ja kuskil otsingutel ta ei ole. Mul on endal üks tuttav selline, ta ei otsi meest, tal on mees täiesti olemas. Eluaeg lihtsalt mingite liibukate, suurte dekolteede ja minidega käinud.

+6
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina küll arvan, et inimene on sotsiaalne olend ja enamik inimesi tahab kui mitte lähisuhet, siis on tal suur sõprusringkond või parimad sõbrad jne. Ning väga ilusaid ja edukaid, nagu siin nimetatud, vallalisi ei ole ometi palju. Vähemalt statistika järgi elab enamik inimesi kellegagi koos. Olgu selleks kasvõi oma lapsed, aga täiesti ihuüksi elavaid inimesi ei ole märkimisväärselt.

20selt midagi kindlameelselt teatada, noh, kes seda teinud poleks. Mina ütlesin 16aastaselt, et minust saab arst. No ei saanud, elu ja ka ise (ei pingutanud piisavalt õppida) tegi teised otsused. Päris paljudel inimestel on nii, et midagi ei lähe nii, nagu oodati.

Enamik inimesi ei räägi avameelselt KÕIKE oma elust, poetatakse killukesi või vesteldakse, sügavat eluanalüüsi ja aastate ette mõtlemist kõva häälega küll pole. Öeldakse üldisi asju ja plaane, mitte, et mina olen x vanuseks ema, tuntud isik vms.

Ja viimaseks, ma arvan, et enamikul naistel on külgelööjaid, aga mingit kuuni ja tagasi vedamise juttu pole kunagi olnud. Kas ei ole siis osanud oma välimust tuunida, hoolitseda, ollakse kinnine ja tõsine, kardetakse, pole enesekindlust, on mingi x põhjus. Nii et, mina arvan, et enamik püsima jäävaid suhteid on täielik juhus ja üks pool on siis aktiivne, kes ei lase suhtel ära vajuda. Ning suhtumine romantiline ila, see juba näitab, et inimene on pigem praktilise loomusega. Ja juba see, et siiski läheb seksima nendega, keda pm riistana ära kasutab, näitab täielikku lugupidamatust nende tundeliste meeste suhtes.

+2
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Tegelikult teed sa üsna vale järelduse, et kõik paljastavas rõivastused naised ootavad, et neile ükskõik kes kaela vajuks ja tähelepanu pööraks. Mõnel on selline maitse lihtsalt ja kuskil otsingutel ta ei ole. Mul on endal üks tuttav selline, ta ei otsi meest, tal on mees täiesti olemas. Eluaeg lihtsalt mingite liibukate, suurte dekolteede ja minidega käinud.

Võin eksida, ega kokuvõttes ma seda arvamust välja ei öelnud talle, et nooooooh, oled otsingutel väää, no harm done, lihtsalt vaatasin ja mõtlesin ja ju siis eksisin. Aga minu arvates väga tähelepanu ei saa ka, vähemalt töö-kodu trajektoori läbiv naine. Ilusaid naisi on ju palju ja kes see jõuab nendega konkureerida, enamik on ka suhtes ja need ei vaata isegi minisid suure lõhikuga. Aga elu on juhus tegelikult ja kõik need, kes on rõõmsad ja rõõsad, õnnestub mingiks sobivaks eluetapiks endale armastav pere luua, on täiega või sees. Tooks paralleli lemmiklooma kaotusega, et kõik need, kellel pole lapsi, noh.. looma eluiga ei ole väga pikk. Ütleme nii. Laps aga kasvab suureks ja elab kauem kui vanemad reeglina. Siinkohal kahju, kui keegi lugeja on kaotanud lapse.

0
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja tegelikult on ju see seksiisu tihti kadunud sellepärast, et mees ei ole oma naisele mingit tähelepanu pööranud, on solvanud mingil moel, armukest pidanud jne, jne. Ega see nüüd nii lambist ka ära tegelikult ei kao.

Ma arvan, et eriti hull on see pikkades suhetes. Mul tekkis paar aastat tagasi ajutine sümpaatia ühe inimese vastu, kes võluski kannatlikkuse ja abivalmidusega. Olen nimelt jube kobakäpp ja tolleks hetkeks oleks pidanud oskama teatud asju, mis kindlasti olid mõne jaoks naeruväärselt lihtsad ja pehmelt öeldes halva mulje kujundajad, kes hindab inimese nö käelist või mentaalset tegevust. Mõnel lihtsalt puudub see käe-aju koordinatsioon või tekib hiljem ja tõesti, usaldus kujunes sisuliselt tundide jooksul või iseg poole tunniga.

Nüüd, suhtes olles, kui ikka mees sulle teatab pärast mõnda koosoldud aastat, et sa ei oska süüa teha või miks sa selline ja selline ei ole või laussolvab l.tsiks, kolliks vms, siis tõesti ei kao mitte seksiisu, vaid tunded. Samamoodi on voodis erinevate asjade proovimisega. Kui ei tunne, et teine pool tahab kaasa tulla, solvub juba sellest, et eraldi tekkide all magatakse või solvab/alandab, siis need suhte ei toimi. Sellepärast ma arvan päris paljud otsivadki ”räpast” keppi, et seal saab lõdvaks lasta, ei pea muretsema, et keegi naerab, mõnitab, ütleb asju, mis solvab. Nii et, võib ka nii olla, et pöörab pidevalt tähelepanu, seksib, magab ühe teki all, aga pole sobivust, nagu eelpool sobivusest räägiti. Teed ära ja astud edasi, piltlikult öeldes. Nii et teemas ongi oluline usaldus. Usaldus öelda, ei, ma ei taha magada kaisus. Teine aktsepteerib ja temale tullakse siis teiselt poolt vastu. Miks oled frigiidne, miks seks ära kadus jne. Naistel käib armastus ikka kõrvade ja kohtlemise kaudu.

No meil kujunes see nii, et mida vähemaks mul seksiisu jäi, seda tigedamaks mees sai (no ta on leebe loomuga ja meil on lugupidav suhe vastastikku nii et ma ei kannatanud mingit sorti vägivalla all), aga see oli selline altkulmu vaikne tigedus. Ja pidevad kommentaarid, et “mingit intiimsust pole” jne. Sõna intiimsus sai jubeda kõla mu jaoks, ja lihtsalt hingata ka enam ei saanud vabalt. Minu nägemus oli tol ajal, kui veel midagi päästa oleks saanud, et mingu tegelegu oma asjadega ajutiselt – mingigi hobi, sõbrad, ettevõtlus, sõitku lastega kusagile. Aga ei, 9-5 töö ja kui õhtu hakkas lähenema siis pressimine, et miks pole intiimsust. Vahepeal käis veidi jooksmas, aga seletas mulle, et see on selleks, et neid piinu maha suruda, mis ma talle olen tekitanud seksi puudumisega. Ja ma võtsin selle süü kõik omaks. Muidugi oli muu elu ka ja täitsa normaalne, aga mis puudutab füüsilist suhet, mis siiski abielu alus, siis oli olukord selline.

+2
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

No meil kujunes see nii, et mida vähemaks mul seksiisu jäi, seda tigedamaks mees sai (no ta on leebe loomuga ja meil on lugupidav suhe vastastikku nii et ma ei kannatanud mingit sorti vägivalla all), aga see oli selline altkulmu vaikne tigedus. Ja pidevad kommentaarid, et “mingit intiimsust pole” jne. Sõna intiimsus sai jubeda kõla mu jaoks, ja lihtsalt hingata ka enam ei saanud vabalt. Minu nägemus oli tol ajal, kui veel midagi päästa oleks saanud, et mingu tegelegu oma asjadega ajutiselt – mingigi hobi, sõbrad, ettevõtlus, sõitku lastega kusagile. Aga ei, 9-5 töö ja kui õhtu hakkas lähenema siis pressimine, et miks pole intiimsust. Vahepeal käis veidi jooksmas, aga seletas mulle, et see on selleks, et neid piinu maha suruda, mis ma talle olen tekitanud seksi puudumisega. Ja ma võtsin selle süü kõik omaks. Muidugi oli muu elu ka ja täitsa normaalne, aga mis puudutab füüsilist suhet, mis siiski abielu alus, siis oli olukord selline.

Kõlan kummaliselt vist, aga mulle on juba maast madalast selge (lihtsalt olen täheldanud inimeste käitumise põhjal), et mida rohkem end välja pakud, andestust, mitte otseses mõttes, vaid oma armastava mehega juba koos elades ja ühist voodit ja seksajalugu jagades, seda enam ta sind tahab. Suhtes olles on enamikul inimestel seks üks osa suhtest ja eriti meestel, kellel tekivad paratamatult erektsiooniprobleemid mingis eas või eesnäärmeprobleemid ja ka vähiopi tüsistuste tõttu võib tekkida voodiprobleeme, soovivad seksida, kuni veel saavad. Ja on ju mõistetav. Nende armas ja ilus naine nende kõrvale end magama sättimas. Tundub loogiline? See teeb haiget, kui ei saa oma armastatud naist katsuda ja temaga seksida. See pole sinu süü, et sa seksida ei taha, aga mina ei suudaks elada siis koos ja teha inimesele seda piinavat tigedust. Kuigi jah, tean, enamik ei mõtle nii nagu mina ja neil on ükskõik, et x inimesed neid panna tahavad ja kellelegi nad ei ”andu” ja nii on. Ja turvatunde, kuigi minu olukorras polnud see seksiga seotud, tekitabki just see, et inimene ei domineeri. Sest mõni räägib puudutustest ja silitustest, aga ka need peavad olema omal kohal, mitte järsku peale hakkama, kui on mingi asi käsil parasjagu või überväsimus. Et mees ei nõu, vaid vahekord juhtub loomulikult. Turvatunne on suhte alus. Turvalises olukorras ei häbene inimene mitte midagi ja ei häbene isegi välja öelda, et seksipuudus ajab tigedaks.

0
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ning see intiimsus kaob ära ikka kuskil 65+ paaridel, jah, on mõned, kes seksivad väga sageli ja meestel tõuseb ja puha, aga paraku sa näed juba eakamate inimeste kuidagi olemusest, et see pole sama nagu tutvumisaastatel ja fertiilses eas. Isegi musid proteeside tõttu on teistsugused.

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja juba see, et siiski läheb seksima nendega, keda pm riistana ära kasutab, näitab täielikku lugupidamatust nende tundeliste meeste suhtes.

Palju neid tundeküllaseid mehi siis on, kes pärast seksi meeldiva naisega ennast ärakasutatuna tunnevad? Ma ütleks, et päris vähe. Muu jutuga ka ei nõustu. Sinu arust kõik tahavad kaaslast, aga mina väidaks, et ei taha kõik. Paljud sellised inimesed on tegelikult paarisuhtes, sest tunnevad ühiskondlikku survet (mida sinagi väljendad), aga tegelikult nad ei taha perekonda, meelsamini oleks üksi. Oma suhtes on sellised inimesed külmad ja kauged, võivad ka petta. Kindlasti on eelistused ka elu jooksul muutuvad. Näiteks laste saamise perioodil soovitakse kellegagi koos olla, aga enne ega pärast enam mitte. Minu vanaema hakkas tõeliselt särama, kui vanaisa ära suri, et lõpuks saab ta teha seda, mida tema tahab. Ma usun küll, et ta on väga õnnelik praegu oma hobide, kodu ja lapselastega.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga ei, 9-5 töö ja kui õhtu hakkas lähenema siis pressimine, et miks pole intiimsust.

See pealepressimine ja etteheited on kõige hullemad, mis juhtuda võib ja hävitab igasuguse soovi. Mehed ise on tegelikult samasugused, ei meeldi neile pealepressimine ja kui naisel on suurem soov kui mehel, siis see naisepoolne pressing ja solvumine on täpselt sama kehvad.

+6
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Palju neid tundeküllaseid mehi siis on, kes pärast seksi meeldiva naisega ennast ärakasutatuna tunnevad? Ma ütleks, et päris vähe. Muu jutuga ka ei nõustu. Sinu arust kõik tahavad kaaslast, aga mina väidaks, et ei taha kõik. Paljud sellised inimesed on tegelikult paarisuhtes, sest tunnevad ühiskondlikku survet (mida sinagi väljendad), aga tegelikult nad ei taha perekonda, meelsamini oleks üksi. Oma suhtes on sellised inimesed külmad ja kauged, võivad ka petta. Kindlasti on eelistused ka elu jooksul muutuvad. Näiteks laste saamise perioodil soovitakse kellegagi koos olla, aga enne ega pärast enam mitte. Minu vanaema hakkas tõeliselt särama, kui vanaisa ära suri, et lõpuks saab ta teha seda, mida tema tahab. Ma usun küll, et ta on väga õnnelik praegu oma hobide, kodu ja lapselastega.

Jah, aga minu mõtteviis ongi kummaline. Ma tean ju seda. Ma ei mõista mehi ja mul polegi olnud meestuttavaid selliseid, et nende olemust mõistaks peale muidugi selle, et nad seksi soovivad ja ma ei tea, palju meeste ajus on kohta armastusele, aga arvan, et kõik mehed pole ühe vitsaga löödud ja kui ikka ise räägid, et aastakümneid ajab taga, siis ei saa muust jutt olla paraku, kui tundeküllases mehest.

Ma nõustun, et võivad olla külmad, aga võivad olla ka sellised, kes teavad, et suhe on töö, mitte mingi ehkupealevärk ja teavad, et kui nüüd võtavad endale kellegi, siis see ongi üks kord põhimõtteliselt ja ei vaheta paarilisi.

Ma saan aru, et ilmselt oled ise see sõbranna, kes nii käitub ja üritad siin kõiki veenda, aga ma garanteerin sulle, olles ise ka suhteta, et kindlasti ei taha ma jääda üksi ja kindlasti ei kujuta ette oma tulevikku ainult töö ja kodu vahet. Ei peagi olema otseselt suurt armastust, kuigi see võib vabalt tekkida, ära iial ütle iial, aga meeldiva inimesega kindlasti olla koos on ikka teine tera. Lihtsalt see on töö ja selleks, et midagi tõsist luua, tuleb kogu oma aeg ja hing sinna panna, mitte lihtsalt luhvtikustina käituda.

0
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu vanaema hakkas tõeliselt särama, kui vanaisa ära suri, et lõpuks saab ta teha seda, mida tema tahab.

Särama? Mul suri naabrimutil mees ära ja nuttu oli oi kui palju, teine putitas meest veel 22 aastat ja armastusega, kolmas elab siiani koos ja on väga õnnelik. Eks inimesed on erinevad ja muidugi võib mõelda, et teine on takistuseks. Kui on takistuseks, siis on valesti elatud elu. Mina vaatan yt üht naist, kes on minuga sarnases vanuses ja tal on mees. Mida nad õhtuti teevad? Vaatavad koos sarju ja räägivad vms, praegu plaanivad ka pisiperet. Ei tee mingeid suuri ekstreemsusi. Ok, vahel käivad reisil ka.

0
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei ole vaja lihtsalt elu nii tõsiselt võtta. Ei meeldi üks tekk – selge, võtame kaks tekki. Lähme koos perega randa, davai, lähme. Teeme seda ja toda. Nagu ikka pereelu on, kus lastele meeldib käia, selge, lähme. Nüüd läheb Mari kooli, ahah, talle on vaja osta pliiatsid ja spordipüksid. Nüüd hakkab Mari kooli lõpetama, oi, kui tubli! Mis lõpusoengut ta nüüd soovib, lähme koos, ema ja tütar. Vot nii.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

20selt midagi kindlameelselt teatada, noh, kes seda teinud poleks. Mina ütlesin 16aastaselt, et minust saab arst. No ei saanud, elu ja ka ise (ei pingutanud piisavalt õppida) tegi teised otsused. Päris paljudel inimestel on nii, et midagi ei lähe nii, nagu oodati.

Ise tegid omad otsused ja olid laisk. Elu ei teinud siin mingeid otsuseid, ikka ise tegid kõik omad otsused. Siin ei olnudki midagi oodata, ise pidanuks tegutsema, mitte ootama.

<arst>

+2
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ise tegid omad otsused ja olid laisk. Elu ei teinud siin mingeid otsuseid, ikka ise tegid kõik omad otsused. Siin ei olnudki midagi oodata, ise pidanuks tegutsema, mitte ootama.

<arst></arst>

Ei ole see mingisugune laiskus ainult, arstina tead sina ka inimeste võimekust ja võimalusi. Ja tagantjärgi sain aru, et arstide töö on väga raske, vastutusrikas, aga selle mõistmiseks kulus mitu head aastat. Proovisin ka mitu korda sisse saada, aga kolm on kohtu seadus. Samamoodi nagu mõni on surmani rahul oma valikutega ja teine pole. Aga ma ei tahaks siin domineerida oma pikkade tekstidega ja täiesti teemast välja minna, tõmban natuke koomale.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ootamisest üksi on nagu vähe kasu, kui pole viitsimist eesmärkide pärast pingutada!? Ja nagu pangareklaam oli, et kui sina ei kontrolli raha, konrollib raha sind. Elu samamoodi, ISE tuleb teha ka midagi, mitte lihtsalt elumere lainetel ulpida, kuhu kantakse.

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei ole see mingisugune laiskus ainult, arstina tead sina ka inimeste võimekust ja võimalusi. Ja tagantjärgi sain aru, et arstide töö on väga raske, vastutusrikas, aga selle mõistmiseks kulus mitu head aastat. Proovisin ka mitu korda sisse saada, aga kolm on kohtu seadus.

Kuidas see nüüd õigupoolest kaisusmagamise teemasse puutus? Laiendad üldistele eluvalikutele? Aga see, et inimene kaisus magada ei saa ja välja ei puhka, ei sõltu väga mehevalikust või pingutamisest või misiganes.

+3
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuid ühe asja ütlen veel… mitte ainult vastutusrikkus ei pannud mõistma, et arstitöö poleks mulle olnud sobiv, VAID mõjutustöö ka tänapäevaste noorte poolt. Nimelt nüüd on IN üldsegi IT ja siis varsti pole see enam IN…. ja siis oli nõukaajal IN kaubanduses töötada ja siis polnud see IN… kunagi ei tea, miks on üks asi millekski hea. Ja ka patsientidele hea, sest SÕEL sõelub välja need, kes tegelikult ei sobi sinna ja mina olen TÄNULIK selle üle, et iga suvalist ”soovijat” ei lasta patsientide ligi.

+1
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ootamisest üksi on nagu vähe kasu, kui pole viitsimist eesmärkide pärast pingutada!? Ja nagu pangareklaam oli, et kui sina ei kontrolli raha, konrollib raha sind. Elu samamoodi, ISE tuleb teha ka midagi, mitte lihtsalt elumere lainetel ulpida, kuhu kantakse.

Jah, sest kõik inimesed on muidugi täpselt selle eriala valinud, mida soovivad. Vanasti oli Buduaar foorum, seal nii mõnigi kirjutas, kelleks saada soovib ja kelleks ei saanud.

Aga inimsuhetes, mis puutub teemasse, tehakse kahepoolselt, mitte üksinda. Üksinda ei vea mitte midagi, kui teine ei tule kaasa.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga see, et inimene kaisus magada ei saa ja välja ei puhka, ei sõltu väga mehevalikust või pingutamisest või misiganes.

Muidugi sõltub. See, kelle valid, see sind defineerib. Eelpool kirjutas keegi, et mees tahab seksi, tema ei taha. Eee… muidugi defineerib. Ja mõni magab täiesti suvalise Tinderdeidi kaisus nii nagu nott, suva, et ihulõhn täiesti võõras või täiesti võõras inimene, ah, ikka ühe teki all. Igasuguseid inimesi on olemas ju.

0
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Aga tõesti, ma ei taha enam siin domineerida, see juba päris tobe ilusa ilmaga kodus passida. Eriti kui NYCis on õhk halb ja nemad peavad just kodus olema.

0
-3
Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 250 )

Esileht Pereelu ja suhted No kui ma ei armasta kaisus magada…