Esileht Pereelu ja suhted No kui ma ei armasta kaisus magada…

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 250 )

Teema: No kui ma ei armasta kaisus magada…

Postitas:
Kägu

Ei ole see mingisugune laiskus ainult, arstina tead sina ka inimeste võimekust ja võimalusi. Ja tagantjärgi sain aru, et arstide töö on väga raske, vastutusrikas, aga selle mõistmiseks kulus mitu head aastat. Proovisin ka mitu korda sisse saada, aga kolm on kohtu seadus.

No selge siis, sa polnud lihtsalt piisavalt võimekas, lausa 3 korda põruda…no ja siis olid viinamarjad hapud ja arstide töö muutus äkki nii raskeks ja vastutusrikkaks. Selge kõik. Mitte laiskus, vaid võimetus.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No selge siis, sa polnud lihtsalt piisavalt võimekas, lausa 3 korda põruda…no ja siis olid viinamarjad hapud ja arstide töö muutus äkki nii raskeks ja vastutusrikkaks. Selge kõik. Mitte laiskus, vaid võimetus.

Mis selle teadmisega siis nüüd peale hakata ;)? Elu lõpuni nutta või? Keska lõpetades ja eksamitulemusi nähes, nutsin juba päris palju, eriti kui üks tuttav sai arsti sisse ja tema oli ka öelnud, et temast saab arst. Tegelikult ei saanud lõpuks, mingil põhjusel lõpetas teise eriala. Mul oli mitme eriala vahel valida ja muudkui lahistasin nutta, mäletan, et seisin jäätiseleti juures ja elu tundus nii värvitu. Aga peale nutmise ja proovimise ju rohkem ei saagi midagi teha. Milleks ma endale kinnitama pean, et pole piisavalt võimekas? Mis see annab? Objektiivselt ei olegi, mis teha noh.

+2
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei ole vaja lihtsalt elu nii tõsiselt võtta. Ei meeldi üks tekk – selge, võtame kaks tekki. Lähme koos perega randa, davai, lähme. Teeme seda ja toda. Nagu ikka pereelu on, kus lastele meeldib käia, selge, lähme. Nüüd läheb Mari kooli, ahah, talle on vaja osta pliiatsid ja spordipüksid. Nüüd hakkab Mari kooli lõpetama, oi, kui tubli! Mis lõpusoengut ta nüüd soovib, lähme koos, ema ja tütar. Vot nii.

See ka tõsi. Ei pea üks krdi draama ja ülemõtlemine olema igast asjast. Elu kulgeb nagunii, ka ilma ülemõtlemise, varajtud tähenduste, tagamõtete ja “mis siis saab kui me nii teeme” otsimiseta.

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

No meil kujunes see nii, et mida vähemaks mul seksiisu jäi, seda tigedamaks mees sai (no ta on leebe loomuga ja meil on lugupidav suhe vastastikku nii et ma ei kannatanud mingit sorti vägivalla all), aga see oli selline altkulmu vaikne tigedus.

Meil sama lugu. Ilmselt on loodus seadnud nii, et kui naisel algab menopaus (nii 50 aasta ringis), siis on “elutöö” tehtud (lapsed saadud) ja seksiisu hakkab langema. Kui mehel veel seksiisu alles, siis ongi peres probleem naksti kohal. Häid lahendusi pole. naine tuleb lihtsalt mehele kaks korda kuus vastu, mees käib kaks korda küla peal võõraid naisi suksutamas.

+1
-5
Please wait...
Postitas:
Kägu

No meil kujunes see nii, et mida vähemaks mul seksiisu jäi, seda tigedamaks mees sai (no ta on leebe loomuga ja meil on lugupidav suhe vastastikku nii et ma ei kannatanud mingit sorti vägivalla all), aga see oli selline altkulmu vaikne tigedus.

Meil sama lugu. Ilmselt on loodus seadnud nii, et kui naisel algab menopaus (nii 50 aasta ringis), siis on “elutöö” tehtud (lapsed saadud) ja seksiisu hakkab langema. Kui mehel veel seksiisu alles, siis ongi peres probleem naksti kohal. Häid lahendusi pole. naine tuleb lihtsalt mehele kaks korda kuus vastu, mees käib kaks korda küla peal võõraid naisi suksutamas.

Siis räägi naisega või minge lahku, aga suksutamine on julm. Pane naine fakti ette ja ära siisehmu, kui on nõusmaha jätma. Pealtnägija lugu ikka vaatasid suksutajatest, meestest, kes käivad kuskil ära? Jube.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui maha jätab, siis saadvabalt kõiki suksutada ja ei pea kaastunnet kerjama.

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Meil sama lugu. Ilmselt on loodus seadnud nii, et kui naisel algab menopaus (nii 50 aasta ringis), siis on “elutöö” tehtud (lapsed saadud) ja seksiisu hakkab langema

Yxikmehe teooriat hakkad levitama? Ei ole nii, pigem on mees surmani ära tüüdanud. Mõne meeldivamaga seksiks naine hea meelega.

+4
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis selle teadmisega siis nüüd peale hakata ;)? Elu lõpuni nutta või? Keska lõpetades ja eksamitulemusi nähes, nutsin juba päris palju, eriti kui üks tuttav sai arsti sisse ja tema oli ka öelnud, et temast saab arst.

Mis peale hakata? See küsimus juba näitab, et ega sa eriti ei mõelnud. Mina näiteks läksin pärast kooli lõppu eliitkoolis uuesti viimasesse klassi, seekord õhtukoolis, sest konkurss ihaldatud erialale oli suur. Sain aru, et olen liiga loll ja ei hakka seekord katsetamagi. Õppisin veelkord sama asja ja…tegin eksamid hiilgavalt. Ise nii õppida poleks suutnud. Minuga samas nn klassis oli umbes 20st õpilasest veel 4 peale minu, kel oli juba keskharidust tõendav dokument taskus, aga soovisid teadmiste taset, eksamitulemust ja hindeid tõsta.

Kus on tahe, seal on võimalus. Ju sa siis kas ei tahtnud või olid liiga rumal, et mõelda, mida tegelikult teha.

+1
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis peale hakata? See küsimus juba näitab, et ega sa eriti ei mõelnud. Mina näiteks läksin pärast kooli lõppu eliitkoolis uuesti viimasesse klassi, seekord õhtukoolis, sest konkurss ihaldatud erialale oli suur. Sain aru, et olen liiga loll ja ei hakka seekord katsetamagi. Õppisin veelkord sama asja ja…tegin eksamid hiilgavalt. Ise nii õppida poleks suutnud. Minuga samas nn klassis oli umbes 20st õpilasest veel 4 peale minu, kel oli juba keskharidust tõendav dokument taskus, aga soovisid teadmiste taset, eksamitulemust ja hindeid tõsta.

Kus on tahe, seal on võimalus. Ju sa siis kas ei tahtnud või olid liiga rumal, et mõelda, mida tegelikult teha.

Just, sellepärast kõik maailma inimesed ongi paremik, sest kõik inimesed ju ei pea kunagi valima ja neljas koht olümpiamängudel on ju ka võit….

Jutu mõte on see, et erinevalt erialast, mida teatud eluetapis enam ei vaheta, sest pole võimalik, on paljud muud asjad võimalikud ka hilisemas elus. Ja jutt, et üksi jäänud inimene enam kunagi uut lemmiklooma või paarilist ei võta, on jura. Isegi 70selt võib võtta, kui tervist on ja mingi äkksurma või progressiivse haiguse tagajärjel otsa ei lõpe, aga siis pole üldse mingit vahet enam.
Lühidalt-iga asi on millekski hea, muidu ei saa olla tulevikku. Ja selline pikk minupoolne arutelu on ja jube väsitav, mind ennast väsitaks. Palju mõnusam on rääkida sellest, mis saab edasi või mis on hetkel ja võtta sellest viimast. Minu üks tuttav pani mind elu teisiti nägema, tema ei jää kunagi istuma niisama ega arutle pikalt. Isegi, kui muskit ei toimu, toimub argipäev ja mitte mineviku ruminatsioon. Tal väga raske lapsepõlv ka, miks selline suhtumine ja see suhtumine on teda aidanud.

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

a jutt, et üksi jäänud inimene enam kunagi uut lemmiklooma või paarilist ei võta, on jura. Isegi 70selt võib võtta, kui tervist on ja mingi äkksurma või progressiivse haiguse tagajärjel otsa ei lõpe, aga siis pole üldse mingit vahet enam.

Siin ma ei nõustu, varjupaigad on surnud omanike koeri ja kasse näinud miljon. Sinu väide on 100% tõene, aga kui enne on usaldav ja kinnitatud suhe laste-lapselaste vms nooremate poolt, et nemad võtavad looma endale, kui vanakene sureb.
Näiteks meie vanakene oli nii üksik, aga ei julgenud kassi enam võtta, sest äkki sureb ära ja mis kassist saab. Võtsime noore täiskasvanud kassi ja…kuna lubasime kassi eluea ise igal juhul lõpuni pidada, nii ka läks. 8 aastat hiljem on vanakene surnud, aga kass nurrub siin mu kõrval.

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Siin ma ei nõustu, varjupaigad on surnud omanike koeri ja kasse näinud miljon. Sinu väide on 100% tõene, aga kui enne on usaldav ja kinnitatud suhe laste-lapselaste vms nooremate poolt, et nemad võtavad looma endale, kui vanakene sureb.
Näiteks meie vanakene oli nii üksik, aga ei julgenud kassi enam võtta, sest äkki sureb ära ja mis kassist saab. Võtsime noore täiskasvanud kassi ja…kuna lubasime kassi eluea ise igal juhul lõpuni pidada, nii ka läks. 8 aastat hiljem on vanakene surnud, aga kass nurrub siin mu kõrval.

Sest need inimesed ei mõtle ette. Aga poole nooremad mõtlevad, et kodust välja minnes võib tagasi tulles veeuputus või tulekahju olla? Et kasshukkub seal tulekahjus? Ju siis on vanakestel puudu just lapsed või abikaasa, kes “kontrolliks”. Minu arvates teatud vanusest või haigusega (diabeet suhkrulangus) on lausa moraalselt kohustuslik kontrollida lähedast.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja hea on, et varjupaika jõuavad, mitte ei sure nälga ja janusse.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, aga kuna soovijaid pole, pannakse magama. Mitte kõik, osad vanemad kassid ikka vaevaga leiavad kodu. Kas sul on ettekujutus, et loomi hoitakse varjupaigas igavesti?

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga poole nooremad mõtlevad, et kodust välja minnes võib tagasi tulles veeuputus või tulekahju olla?

Ikka. Ka 20-aastasena vaatad ikka, et kiiruga kodust lahkudes oleks gaas kinni näiteks ja vannis vesi ei jääks voolama, kui punn vannil ees.

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas see teeb mind vähe armastavaks, kui mulle ei meeldi ega soovi kaisus magada?

Ja polegi kunagi meeldinud, mitte kellegagi.

Kui paljud seda harrastavad?

Tunnen end tõeliselt halva inimesena juba, et ei kaisuta mehega voodis uinumisel või magamise ajal või noh..harva. 2 aastat juba vean seda vägikaigast, aga ei suuda selgeks teha, et soovin oma ruumi voodis. Et kaisus hakkab kord palav, kord ebamugav. Öösel ärkan selle peale, et ta on liiga minu külje peale keeranud või seljale kuidagi oma kehaga, antud kohad kanged peale seda, siis veel ürita teda lükkata ära enda pealt. Väsitav, pea iga öö nii jamada ning veel mitmeid kordi öö jooksul, hommikul ärgates on kuul peas, väsimus. Pean tunnistama, kui teda pole olnud, mida juhtunud harva, siis puhkan end voodis paremini välja.

Mees on muidugi suur kaisutaja ja selline hell ning armas, mis muidu mulle väga tema puhul meeldib.

Kui tavaliselt kurdavad naised, et mees pole selline kaisutaja ja hell, siis noh mul vedanud. Aga ma tahaks magadaaaaaa.

Mul on ju midagi viga eksole, sest üldiselt ju inimestele kaisus magamine meeldib, vist..?

Mulle meeldib kaisus magada, aga mees kurdab, et mu ihu läheb magades ülikuumaks ja temal hakkab palav.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Raske on uskuda, et ainult menopausi tõttu seksiisu langeb, pigem on probleem mujal, halbades suhetes või solvumistes millest üle ei saada.

+3
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Siis räägi naisega või minge lahku, aga suksutamine on julm. Pane naine fakti ette ja ära siisehmu, kui on nõusmaha jätma.

Pole siin julma midagi. Selle kahe korra pärast kuus ei viitsi 80 aastasena naist maha jätma enam hakata, ei tea kaua endalgi neid elupäevi antud. Pigem suksutan korra või kaks kuus küla peal.

0
-4
Please wait...
Postitas:
Kägu

Raske on uskuda, et ainult menopausi tõttu seksiisu langeb, pigem on probleem mujal, halbades suhetes või solvumistes millest üle ei saada.

Vaata sul ei lange menopausi tõttu isu, aga mõnel jälle langeb. Inimesed on erinevad!

+2
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, aga kuna soovijaid pole, pannakse magama. Mitte kõik, osad vanemad kassid ikka vaevaga leiavad kodu. Kas sul on ettekujutus, et loomi hoitakse varjupaigas igavesti?

Ei ole sellist ettekujutust, aga loomi on ikka n arv nii tänaval kui varjupaigas olenemata sellest, kes kus elab. Kui noored soovivad, siis võtavad endale looma olememata sellest, et vanaproua võttis. Ja minu piirkonnas haaratakse paljud loomad kiirelt ära. Ei ole kuskil 50 kassi ja 50 koera.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Siis räägi naisega või minge lahku, aga suksutamine on julm. Pane naine fakti ette ja ära siisehmu, kui on nõusmaha jätma.

Pole siin julma midagi. Selle kahe korra pärast kuus ei viitsi 80 aastasena naist maha jätma enam hakata, ei tea kaua endalgi neid elupäevi antud. Pigem suksutan korra või kaks kuus küla peal.

Siis su naine ei armasta sind ja sina teda. Mina küllei taha armastatut jagada, aga ju siis olen mitte nii noor ja naiivne. Vb 10a pärast, kui loodus haigust kaela eo veereta, räägin sama juttu, mis sina. Ei okle sul verdadero amori.

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Samuti ei taha enamus pärast suhte lõppu üksi jääda.

Need on suhtesõltlased ning sellistest tuleb eemale hoida. Mõistusega intelligentsed inimesed võtavad endale aega, minimaalselt pool aastat, siis hakkavad vähehaaval vaatama, aga mitte end siduma. Töllid ronivad kohe suhtessem vahet pole, kellega.

+4
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina tean küll naisi, kes pole aseksuaalsed, aga ei taha mingil juhul lähisuhet ja armastust paarisuhte pinnal. Selles mõttes, et nad vajadusel seksivad kellegagi, aga ei küsi nimegi ja hommikul üldse enam ei huvita. Kaks tükki tulevad kohe meelde. Üks neist oli noorena lausa silmipimestav kaunitar ja armunuid oli nagu loogu. Ma ise olen sõber ühe kena, targa ja hoolitseva mehega, kes teda 7-8 aastat pööraselt armastas…aga naist ei huvitanud. Võis seksida aegajalt, aga ei huvitanud.

Ja sina oled see kole sõbranna, keda keegi ei taha, aga kes kuulab ära mõlema osapoole halad?

+1
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas see teeb mind vähe armastavaks, kui mulle ei meeldi ega soovi kaisus magada?

Ja polegi kunagi meeldinud, mitte kellegagi.

Kui paljud seda harrastavad?

Tunnen end tõeliselt halva inimesena juba, et ei kaisuta mehega voodis uinumisel või magamise ajal või noh..harva. 2 aastat juba vean seda vägikaigast, aga ei suuda selgeks teha, et soovin oma ruumi voodis. Et kaisus hakkab kord palav, kord ebamugav. Öösel ärkan selle peale, et ta on liiga minu külje peale keeranud või seljale kuidagi oma kehaga, antud kohad kanged peale seda, siis veel ürita teda lükkata ära enda pealt. Väsitav, pea iga öö nii jamada ning veel mitmeid kordi öö jooksul, hommikul ärgates on kuul peas, väsimus. Pean tunnistama, kui teda pole olnud, mida juhtunud harva, siis puhkan end voodis paremini välja.

Mees on muidugi suur kaisutaja ja selline hell ning armas, mis muidu mulle väga tema puhul meeldib.

Kui tavaliselt kurdavad naised, et mees pole selline kaisutaja ja hell, siis noh mul vedanud. Aga ma tahaks magadaaaaaa.

Mul on ju midagi viga eksole, sest üldiselt ju inimestele kaisus magamine meeldib, vist..?

Suhte probleemid algavadki voodist, kui sulle ei meeldi ja mehele meeldib, siis sinu aseme sängis võib täita mõni teine naine.

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ilmselt on loodus seadnud nii, et kui naisel algab menopaus (nii 50 aasta ringis), siis on “elutöö” tehtud (lapsed saadud) ja seksiisu hakkab langema. Kui mehel veel seksiisu alles, siis ongi peres probleem naksti kohal. Häid lahendusi pole. naine tuleb lihtsalt mehele kaks korda kuus vastu, mees käib kaks korda küla peal võõraid naisi suksutamas.

Algus oli täitsa õige, aga see et mees veel võõraid läheb suksutama, see oli nõme.

0
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ilmselt on loodus seadnud nii, et kui naisel algab menopaus (nii 50 aasta ringis), siis on “elutöö” tehtud (lapsed saadud) ja seksiisu hakkab langema. Kui mehel veel seksiisu alles, siis ongi peres probleem naksti kohal. Häid lahendusi pole. naine tuleb lihtsalt mehele kaks korda kuus vastu, mees käib kaks korda küla peal võõraid naisi suksutamas.

Algus oli täitsa õige, aga see et mees veel võõraid läheb suksutama, see oli nõme.

Miks ta nõme on? Loodusel kama kaks mida mõtlevad mees ja naine kahekesi või mida nad peavad õigeks või valeks. Loodus on see mis paneb inimesi tegutsema ja ükski lepe, keeld ei mõju. Ma saan aru kui naine, kelle seksihuvi on ammu kadunud, tahab klammerduda mehe külge, keelata tal siis seksimast nende naistega kes veel tahavad, pidada siis meest nagu orja, ise ei taha ja teisele ka ei luba. Aga mehed ei ole nii tehtud, mehed tehtud nii et peale keskiga tuleb noorem naine võtta ja uus pesakond lapsi teha, selle vastu ei saa ka mehed midagi teha. Sest loodus on meid selliseks kujundanud.

+3
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Need on suhtesõltlased ning sellistest tuleb eemale hoida. Mõistusega intelligentsed inimesed võtavad endale aega, minimaalselt pool aastat, siis hakkavad vähehaaval vaatama, aga mitte end siduma. Töllid ronivad kohe suhtessem vahet pole, kellega.

Mõistusega intelligentsed inimesed liiguvad palju ringi ja kohtavad huvitavaid isikuid ja armuvad juhuslikult või päris hädas läbi Tinderi. Sellist planeerimist aja peale ma ei näe, mis muidugi ei tähenda, et see pool aastat ei või kujuneda kordi pikemaks, aga see pole teadlik.

0
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mõistusega intelligentsed inimesed liiguvad palju ringi ja kohtavad huvitavaid isikuid ja armuvad juhuslikult või päris hädas läbi Tinderi. Sellist planeerimist aja peale ma ei näe, mis muidugi ei tähenda, et see pool aastat ei või kujuneda kordi pikemaks, aga see pole teadlik.

Mis intelligentsusest te räägite, ringitõmbamine ei näita muud kui inimene ei ole sotsiaalselt täiskasvanud ja küps oma tegude eest vastutama. Väärikas inimene lõpetab enne suhte kui astub samaaegselt järgmisse suhtesse.

+1
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis intelligentsusest te räägite, ringitõmbamine ei näita muud kui inimene ei ole sotsiaalselt täiskasvanud ja küps oma tegude eest vastutama. Väärikas inimene lõpetab enne suhte kui astub samaaegselt järgmisse suhtesse.

Arvad et nad julgevad lõpetada? Mis asi üldse elus on väärikus? Mingi väljamõeldud asi, elu on võitlus kes võidab rohkem ja saab rohkem.

0
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Arvad et nad julgevad lõpetada? Mis asi üldse elus on väärikus? Mingi väljamõeldud asi, elu on võitlus kes võidab rohkem ja saab rohkem.

Väärikas inimene on empaatiavõimeline ja ei tee teadlikult teistele haiget.

+1
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Suhteid ei otsitagi, need leitakse täiesti juhuslikult elu käigus. Mingit sellist suhtesõltlaslikku otsimist ma ei kujuta ette, selleks peab ikka süda või ajakava väga vaba olema. Ma eelpool kirjutasin, et suhted nõuavad põhendumist, muidu pole mõtet midagi alustada, läheb katki.

0
-2
Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 250 )

Esileht Pereelu ja suhted No kui ma ei armasta kaisus magada…