Esileht Pereelu ja suhted No kui ma ei armasta kaisus magada…

Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 250 )

Teema: No kui ma ei armasta kaisus magada…

Postitas:
Kägu

Õudne, aga nii teinekord tõesti on. Olen varem ka maininud PKs oma poolsõbrannat,

Õudne on omada sellised üleilmapläkutavaid poolsõbrannasid…

Misasi on poolsõbranna? Näo ees oled kõva sõbranna, seljataga räägid temast taga?

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingi incel möllab jälle- kõigile peaks selge olema, MIS sel mehel õigupoolest viga on, ükski naine ei anna keppi! Ta ju ise räägib, et mees ilma elada ei saa, mehikesel pritsib silmist juba kibedusesgust jobi välja…

On ju ka selge, Miks naised ei taha, sest ei oska rääkida normilt, naistele meeldib kui mees räägib normilt, teab sõnade tähendust ja oskab romantiliselt ära moosida.

Miks sind siis ei ole ära moositud?

Samal põhjusel, miks sind keegi ära ei moosinud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingi incel möllab jälle- kõigile peaks selge olema, MIS sel mehel õigupoolest viga on, ükski naine ei anna keppi! Ta ju ise räägib, et mees ilma elada ei saa, mehikesel pritsib silmist juba kibedusesgust jobi välja…

On ju ka selge, Miks naised ei taha, sest ei oska rääkida normilt, naistele meeldib kui mees räägib normilt, teab sõnade tähendust ja oskab romantiliselt ära moosida.

Miks sind siis ei ole ära moositud?

Samal põhjusel, miks sind keegi ära ei moosinud.

Oledki siis kole ja labane? Ja muidugi vana

0
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

incel

Inceliks sõimamine on 100% näide väärikusest. Kui endal korras, miks siis peab teisi sõimama? Mis ta valesti ütles, ongi rikkad mehed alati noore naisega, kõrvalteema on ju näitlejast ja tema naisest.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis selle teadmisega siis nüüd peale hakata ;)? Elu lõpuni nutta või? Keska lõpetades ja eksamitulemusi nähes, nutsin juba päris palju, eriti kui üks tuttav sai arsti sisse ja tema oli ka öelnud, et temast saab arst. Tegelikult ei saanud lõpuks, mingil põhjusel lõpetas teise eriala. Mul oli mitme eriala vahel valida ja muudkui lahistasin nutta, mäletan, et seisin jäätiseleti juures ja elu tundus nii värvitu. Aga peale nutmise ja proovimise ju rohkem ei saagi midagi teha. Milleks ma endale kinnitama pean, et pole piisavalt võimekas? Mis see annab? Objektiivselt ei olegi, mis teha noh.

No sina oled ju see, kes siin teemas sellest heietab, mitte mina. Järelikult jah, sa pole sellest sugugi üle saanud. Pöördu spetsialisti poole?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No sina oled ju see, kes siin teemas sellest heietab, mitte mina. Järelikult jah, sa pole sellest sugugi üle saanud. Pöördu spetsialisti poole?

Mina vastan küsimustele ja liiga pikalt, aga saan sellest aru vähemalt. Ennast mind samuti tüütaks, kui keegi nii pikalt heietab. Ma olen leppinud sellega juba ammu, ja point oli selles, et ma pole ainus. Igal inimesel on olnud sellisei teemasid, eriti tänasel päeval (eriti aktuaalne ju praegu, põhikoolieksamite tulemused jne), aga siis on tehtud mingeid teisi valikuid. Ma eiti hästi ei usu, et mingi 55aastane pereisa väga oma koolihinnetele mõtleb, kui üldse.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vanuse tõustes lihtsalt muutuvad soovid ja võimalused.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis selle teadmisega siis nüüd peale hakata ;)? Elu lõpuni nutta või? Keska lõpetades ja eksamitulemusi nähes, nutsin juba päris palju, eriti kui üks tuttav sai arsti sisse ja tema oli ka öelnud, et temast saab arst.

Mis peale hakata? See küsimus juba näitab, et ega sa eriti ei mõelnud. Mina näiteks läksin pärast kooli lõppu eliitkoolis uuesti viimasesse klassi, seekord õhtukoolis, sest konkurss ihaldatud erialale oli suur. Sain aru, et olen liiga loll ja ei hakka seekord katsetamagi. Õppisin veelkord sama asja ja…tegin eksamid hiilgavalt. Ise nii õppida poleks suutnud. Minuga samas nn klassis oli umbes 20st õpilasest veel 4 peale minu, kel oli juba keskharidust tõendav dokument taskus, aga soovisid teadmiste taset, eksamitulemust ja hindeid tõsta.

Kus on tahe, seal on võimalus. Ju sa siis kas ei tahtnud või olid liiga rumal, et mõelda, mida tegelikult teha.

See on nagu eliitkoolideks laste drillimine. Mõni käib mitu aastat eelkoolis ja palgatakse Eraõpetaja. Pole küll teistega võrdselt andekas, aga suure tahtejõu ja töökusega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on nagu eliitkoolideks laste drillimine. Mõni käib mitu aastat eelkoolis ja palgatakse Eraõpetaja. Pole küll teistega võrdselt andekas, aga suure tahtejõu ja töökusega.

Jah, sest pärast peab ikka konkureerima nendega, kes on füüsikas-matas-keemias palju targemad ja lõpuks residentuuri eksamil, rääkimata arstina, eluaeg õppima.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas see teeb mind vähe armastavaks, kui mulle ei meeldi ega soovi kaisus magada?

Ja polegi kunagi meeldinud, mitte kellegagi.

Kui paljud seda harrastavad?

Tunnen end tõeliselt halva inimesena juba, et ei kaisuta mehega voodis uinumisel või magamise ajal või noh..harva. 2 aastat juba vean seda vägikaigast, aga ei suuda selgeks teha, et soovin oma ruumi voodis. Et kaisus hakkab kord palav, kord ebamugav. Öösel ärkan selle peale, et ta on liiga minu külje peale keeranud või seljale kuidagi oma kehaga, antud kohad kanged peale seda, siis veel ürita teda lükkata ära enda pealt. Väsitav, pea iga öö nii jamada ning veel mitmeid kordi öö jooksul, hommikul ärgates on kuul peas, väsimus. Pean tunnistama, kui teda pole olnud, mida juhtunud harva, siis puhkan end voodis paremini välja.

Mees on muidugi suur kaisutaja ja selline hell ning armas, mis muidu mulle väga tema puhul meeldib.

Kui tavaliselt kurdavad naised, et mees pole selline kaisutaja ja hell, siis noh mul vedanud. Aga ma tahaks magadaaaaaa.

Mul on ju midagi viga eksole, sest üldiselt ju inimestele kaisus magamine meeldib, vist..?

Ei, ei meeldi. Kaisutame korraks uinudes ja igaüks oma “ruumi”, oma teki alla, et välja puhata.

Milles su probleem on, miks sa mehele lihtsalt ei ütle, et tahad omaette magada???

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õudne, aga nii teinekord tõesti on. Olen varem ka maininud PKs oma poolsõbrannat,

Õudne on omada sellised üleilmapläkutavaid poolsõbrannasid…

Ma mõtlesin, et räägin mitte päris üleilma 🙂 ja täiesti anonüümselt, mainimata POOLsõbranna nime, linnna, riiki jne. Tundsid ennast selles naises ära või :-)? Oi, tere, kuidas on, kas jobu on tagasi sul kodus?

+1
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

See on nagu eliitkoolideks laste drillimine. Mõni käib mitu aastat eelkoolis ja palgatakse Eraõpetaja. Pole küll teistega võrdselt andekas, aga suure tahtejõu ja töökusega.

Jah, sest pärast peab ikka konkureerima nendega, kes on füüsikas-matas-keemias palju targemad ja lõpuks residentuuri eksamil, rääkimata arstina, eluaeg õppima.

Mis on õppima õppimises halba. Väga tore ju, kui keegi ei ponnista kolm aastat sisse saada erialale, kuhu teadmised ja võimed ei luba ning oskab end sedavõrd objektiivselt hinnata, et saab aru, et peab lihtsalt õppima. Muuhulgas õppima õppima, mitte nagu loll kolm korda peaga vastu seina joosta.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Misasi on poolsõbranna? Näo ees oled kõva sõbranna, seljataga räägid temast taga?

Näkku olen ma seda talle öelnud vähemalt viis korda, et ma ei taha enam midagi sellest idioodist teada. Kümmekond korda öelnud ka seda, et miks taeva pärast sa teda välja viskad? Viskad välja juba orienteeruvalt 30. korda, aga sa ju tead, et võtad ta tagasi. Milleks see tsirkus. Milleks iga kord veel need FB avalikud postitused. Lahkumineku aegadel stiilis “Tugev naine valib, kellega suhtleb ja mürgised suhted pole targale naisele” ja koosolemise aegadel postitab stiilis “Kallis kooris täna kartuleid, minu kõige kallim musi (pilt) – aitäh, aitäh!”
Kui ütlen, et lõpeta see enda lolliks tegemine, kui vanasti teatas taas tervele maailmale, et nüüd on lahus ja kõik tevaad, et maksimum kolm nädalat ja olete koos. Solvub, ütleb, et eieieiei, seekord on kindel lõpp. Ja mina ütlen, et seda ma olen kuulnud 30 ja rohkem korda mitme aastakümne jooksul. Solvub veel rohkem. Ja üks kord olen öelnud, et kui ma veelkord kuulen sõnagi sellest, et olete taas koos või lahus, siis head aega. Mind sinu jaoks enam pole.

Poolsõbranna seepärast, et enam 3-4 aastat ma keeldun talle külla minemast ja kuulamast igasuguseid jutte sellest idioodist. Räägime kokkamisest, ilmast, raaamatutest, käime kohvikus ja seenel, aga mitte kunagi ei räägi midagi isiklikust elust, kuigi ta püüab seda teemaks võtta. Seepärast on ta poolsõbranna – keeldun kuulamast ja jagamast midagigi, mis on pereelu või meestega seotud. Kui FB vaadata, siis suhtes, vaba, suhtes ja vaba on ta sel aastal jõudnud olla juba kaks korda ikka sellesama idioodist mehega. Noh, eks nädalat paari pärast on nad taas suhtes. Võin oma mütsi ära süüa.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis on õppima õppimises halba. Väga tore ju, kui keegi ei ponnista kolm aastat sisse saada erialale, kuhu teadmised ja võimed ei luba ning oskab end sedavõrd objektiivselt hinnata, et saab aru, et peab lihtsalt õppima. Muuhulgas õppima õppima, mitte nagu loll kolm korda peaga vastu seina joosta.

Jah, ongi tore!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on nagu eliitkoolideks laste drillimine. Mõni käib mitu aastat eelkoolis ja palgatakse Eraõpetaja. Pole küll teistega võrdselt andekas, aga suure tahtejõu ja töökusega.

Jah, sest pärast peab ikka konkureerima nendega, kes on füüsikas-matas-keemias palju targemad ja lõpuks residentuuri eksamil, rääkimata arstina, eluaeg õppima.

Arstidel siiski väga konkurentsi ei ole, kõik saavad  residentuuri- kuskile ikka ja tööle. Olgu või loll, arstidest on puudus käes.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arstidel siiski väga konkurentsi ei ole, kõik saavad  residentuuri- kuskile ikka ja tööle. Olgu või loll, arstidest on puudus käes.

Päris loll ikka arstiõppest läbi ei saa. Probleem lollide arstidega võib olla vanemate arstide puhul, kes pole viitsinud midagi juurde õppida ja on kuskile oma meetoditega pidama jäänud. Aga eks mingi töökoha nad saavad muidugi, kui just mingit erilist käkki kokku ei keera. Paremad töökohad siiski jäävad kättesaamatuks. Arstidel on ringkaitse apsude suhtes küll, aga see sisering töötab ka kvaliteedikontrollina päris hästi. Täielikud tohmanid, joodikud jne süüakse ikkagi välja vastutusrikastest ametitest.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on nagu eliitkoolideks laste drillimine. Mõni käib mitu aastat eelkoolis ja palgatakse Eraõpetaja. Pole küll teistega võrdselt andekas, aga suure tahtejõu ja töökusega.

Jah, sest pärast peab ikka konkureerima nendega, kes on füüsikas-matas-keemias palju targemad ja lõpuks residentuuri eksamil, rääkimata arstina, eluaeg õppima.

Arstidel siiski väga konkurentsi ei ole, kõik saavad residentuuri- kuskile ikka ja tööle. Olgu või loll, arstidest on puudus käes.

Ja siis? Mis ma nüüd selle teadmisega peale hakkan? Enam ei kandideeri arstiks, vanus piisavalt suur, pole aega. Pealegi tänapäeval veelgi keerulisem sisse saada. Kui midagi läheb nii, siis peabki minema. Mina ei põe juba selle pärast.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arstidel siiski väga konkurentsi ei ole, kõik saavad residentuuri- kuskile ikka ja tööle. Olgu või loll, arstidest on puudus käes.

Päris loll ikka arstiõppest läbi ei saa. Probleem lollide arstidega võib olla vanemate arstide puhul, kes pole viitsinud midagi juurde õppida ja on kuskile oma meetoditega pidama jäänud. Aga eks mingi töökoha nad saavad muidugi, kui just mingit erilist käkki kokku ei keera. Paremad töökohad siiski jäävad kättesaamatuks. Arstidel on ringkaitse apsude suhtes küll, aga see sisering töötab ka kvaliteedikontrollina päris hästi. Täielikud tohmanid, joodikud jne süüakse ikkagi välja vastutusrikastest ametitest.

Jah, pluss ülikeeruline amet, arstid on tihti roidunud välimusega. Ilmselgelt vastutusest ja pingest.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See nuidugi subjektiivne arvamus.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Misasi on poolsõbranna? Näo ees oled kõva sõbranna, seljataga räägid temast taga?

Näkku olen ma seda talle öelnud vähemalt viis korda, et ma ei taha enam midagi sellest idioodist teada. Kümmekond korda öelnud ka seda, et miks taeva pärast sa teda välja viskad? Viskad välja juba orienteeruvalt 30. korda, aga sa ju tead, et võtad ta tagasi. Milleks see tsirkus. Milleks iga kord veel need FB avalikud postitused. Lahkumineku aegadel stiilis “Tugev naine valib, kellega suhtleb ja mürgised suhted pole targale naisele” ja koosolemise aegadel postitab stiilis “Kallis kooris täna kartuleid, minu kõige kallim musi (pilt) – aitäh, aitäh!”

Kui ütlen, et lõpeta see enda lolliks tegemine, kui vanasti teatas taas tervele maailmale, et nüüd on lahus ja kõik tevaad, et maksimum kolm nädalat ja olete koos. Solvub, ütleb, et eieieiei, seekord on kindel lõpp. Ja mina ütlen, et seda ma olen kuulnud 30 ja rohkem korda mitme aastakümne jooksul. Solvub veel rohkem. Ja üks kord olen öelnud, et kui ma veelkord kuulen sõnagi sellest, et olete taas koos või lahus, siis head aega. Mind sinu jaoks enam pole.

Poolsõbranna seepärast, et enam 3-4 aastat ma keeldun talle külla minemast ja kuulamast igasuguseid jutte sellest idioodist. Räägime kokkamisest, ilmast, raaamatutest, käime kohvikus ja seenel, aga mitte kunagi ei räägi midagi isiklikust elust, kuigi ta püüab seda teemaks võtta. Seepärast on ta poolsõbranna – keeldun kuulamast ja jagamast midagigi, mis on pereelu või meestega seotud. Kui FB vaadata, siis suhtes, vaba, suhtes ja vaba on ta sel aastal jõudnud olla juba kaks korda ikka sellesama idioodist mehega. Noh, eks nädalat paari pärast on nad taas suhtes. Võin oma mütsi ära süüa.

Sellepärast ei antagi sõbrannale sellist nõu, et jäta see mees maha. Sõbrannal hakkab peas kerima su jutt, et tema mees on jobu sinu arvates ja sõbranna hakkab mõtlema, et ah pole mu mehel tegelikult viga midagi ja isegi õigustama meest ja lepivadki jälle ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellepärast ei antagi sõbrannale sellist nõu, et jäta see mees maha. Sõbrannal hakkab peas kerima su jutt, et tema mees on jobu sinu arvates ja sõbranna hakkab mõtlema, et ah pole mu mehel tegelikult viga midagi ja isegi õigustama meest ja lepivadki jälle ära.

Ega ainult mina talle seda räägi. Temast on hale, õigemini tema sõltuvusest sellest mehest tervel meie suurel hobikogukonnal. Kui üritustel oleme kõik kaaslastega, tema jobul on keelatud sinna tulla. Õnneks on lapsed neil juba suured ja loodetavasti käega löönud ja ei ole selle vaimselt hävitava õhkkonna sees. Vanasti oli ikka kurb vaadata, kuidas ema loobib nõusid ja nutab ning laste nähes isa välja viskab, kui isa on taas oma FBs pannud postituse bikiinides neiuga a la “Kullakesega Pirital”, kusjuures naine loeb seda sealt ja lapsed. Ja siis kaks nädalat hiljem, isa on koju tagasi imbunud peeretab diivanil ja käsutab naist, et see suitsu ja viina tooks ning naine teeb seda sügava kummarduse ja “kalla-kalla-kallu, muidugi” saatel.

Lõpuks kuidas saab inimene mõelda, et tegelikult pole mu mehel midagi viga, kui ta ise mitu korda aastas viskab vennikese välja, saadab aknast järele kõik riided ja vahetab lukud ära. Siis on paar-kolm nädalat üksindust ja sex-drive paneb unustama, et mees enne nädalaks ära kadus, siis purjuspäi ukse taha tuli, nõudis süüa ja et ta pesu ära pestaks, käskis naisel poodi minna ja talle õlut tuua. Aga naine ütleb, et üks seks selle mehega paneb teda unustama kõik, ka selle, et ta pole laste kasvatmiseks ja kodulaenuks ega söögi ostmiseks saanud mitte kunagi mitte ühtegi senti. Ka riided mehele ostab naine, aga see olevat kõik köömes selle kõrval, et kui mehe tagasi võtab, on üksindus kadunud ja see seks!
Kuhu mees oma palga paneb, pole teada. Kui viimati küsisin, mis naine sünnipäevaks sai, siis oli saanud 10-eurose selveri kinkekaardi, stiilis “osta endale midagi ilusat” Aga lapsed on neil ägedad, loodetavasti nad ei jää oma vanemaid põlgama, nagu nad teismelistena tegid.

Aga kaldus teemast kõrvale. Vastus oli illustreerimaks kellegi teise väidet, et naist saab seksiga konni hoida küll. Vähemalt mõnda saab vägagi. Kui mõlemad pooled ikka peast nihkega on.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ka riided mehele ostab naine, aga see olevat kõik köömes selle kõrval, et kui mehe tagasi võtab, on üksindus kadunud ja see seks!

No peab see siis ikka vägev seks olema 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No peab see siis ikka vägev seks olema

Mees lasi vanglas endale riista külge “sarikud” panna. Tõlkes kuulikesed vms. Kui sellist sarikutega riista oled juba maitsta saanud, siis tavalist ei taha.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees lasi vanglas endale riista külge “sarikud” panna. Tõlkes kuulikesed vms. Kui sellist sarikutega riista oled juba maitsta saanud, siis tavalist ei taha.

Kuule, ära levita neid oma nõukaaja lollusi. Aeg on edasi läinud ja su onu Heino arusaamad ei ole naljakad ega vaimukad.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei ole kuulnud, et keegi magaks kaaslasega terve öö üksteise kaisus. Isegi kui uinutakse kaisus, siis üldjuhul inimesed öösiti siiski mingil määral liiguvad ja keeravad, seega vaevalt neid paare väga palju on, kes üksteise kaisus magama jäävad ja hommikul samas asendis ärkavad. Minule meeldib kaisutada diivanil teleka ees või enne magama jäämist/hommikuti, kui on vaba päev ja ei pea üles tõusma. Magamise ajal ikka eraldi, kumbki omal poolel.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga naine ütleb, et üks seks selle mehega paneb teda unustama kõik, ka selle, et ta pole laste kasvatmiseks ja kodulaenuks ega söögi ostmiseks saanud mitte kunagi mitte ühtegi senti.

Miks peab mees naisele midagi maksma?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole ka kunagi kaisus sügavalt magada saanud või välja puhata. Vajan ruumi enda ümber. Mõnikord võtan küll enne und mehe korraks kaissu või tema mind, aga kui hakkame magama jääma, siis sätib kumbki end oma nö magamajäämisasendisse, ei maga kaisus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingi incel möllab jälle- kõigile peaks selge olema, MIS sel mehel õigupoolest viga on, ükski naine ei anna keppi! Ta ju ise räägib, et mees ilma elada ei saa,  mehikesel pritsib silmist juba kibedusesgust jobi välja…

Incelihõikaja jälle kohal. Peast soe oma Daily Mirrorist.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks peab mees naisele midagi maksma?

Mees peab maksma pooled kodu-ja lastekuludest. Puupea oled või?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen naine ja ka ei maga kaisus. Kaisus olen ma mõned hetked enne magama minemist ja see on väga mõnus ja armas. Aga pikalt kaisus olek on piin, iga kehapiirkond hakkab tuikama ja valutama, kui ma ei saa vabalt asendit vahetada. Ma tegelikult nihelen ja vahetan asendeid terve öö. Ostsime hästi suure voodi, et ma saaksin rahulikult niheleda ilma kedagi äratamata.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 250 )


Esileht Pereelu ja suhted No kui ma ei armasta kaisus magada…