Esileht Pereelu ja suhted No kui ma ei armasta kaisus magada…

Näitan 30 postitust - vahemik 211 kuni 240 (kokku 250 )

Teema: No kui ma ei armasta kaisus magada…

Postitas:
Kägu

Osad on unes kõvad rapsijad ja osad ei liiguta terve öö jooksul praktiliselt kordagi. Mu poeg näiteks uinub kohe ja ei liiguta ennast üldse, tema äkki saab kunagi kellegagi koos kaisus magada. Aga mina rahmeldan nii hirmsasti, et mitmed kaaslased on selle üle kurtnud, kes on kergema unega. Mees, kellega saan koos magada, magab nagu nott, teda ei häiri ka maavärin. Temaga jääme kaisus magama ja siis ma tulen sealt kaisust ära, sest minul võtab uinumine kolm korda rohkem aega. Vajan selleks ruumi, vaikust, pimedat tuba, normaalset temperatuuri ja mugavat asendit. Kui magama jään, hakkab rapsimine pihta. Ma ei kujuta ette, kuidas minuga saaks keegi terve öö kaisus magada. Nõrgemanärvilistega pean koguni eraldi voodis või toas magama. Uni on tähtis ja peab valima endale mugava variandi. Seksiga pole sellel üldse mitte midagi pistmist, see võib olla ülimalt hea, magamisharjumused ei puutu siin üldse asjasse.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ka ei saa aru, miks kaisus uinumist kohe seksiga seotakse, ega te unes ei seksi! See toimub kõik ENNE magamajäämist ja uni on privaatne asi, pole mõtet kedagi üritada ümber kasvatada enda tahtmise järgi. Mul üks laps ka ei liiguta kordagi, teine magab harilikult pool ööd nagu pipi, sest keerutab ennast voodis päris teisipidi, rapsib jagaldega, niiet ma väiksemana sain mitu korda unes jalaga vastu lõugu või põlvega kõhtu nt. No lapse magamist ei saa üle kanda üksühele täiskasvanuellu aga täpselt samuti on raskema unega, kergema unega, rapsijaid ja kaisutajaid jnejne.

+5
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ka ei saa aru, miks kaisus uinumist kohe seksiga seotakse, ega te unes ei seksi!

Minu vanematel on peale minu veel 5 last ja käest kinni käisid nad tänaval alati, kui just mõlemal polnud koer või laps käe otsas. Nad ei maganud kunagi koos. Suuremal osal õhtutest liikus üks teise magamistuppa, et hommikul väljuda omaenda magamistoast. Kirg ja seks ei seondu kohustuslikus korras ilmtingimata puntras magamisega kohe muidugi, vähemalt mitte pärast esimest paari kuud.

+2
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui paari moodustavad kaks inimest, kes mõlemad saavad magada just nii nagu neile meeldib, kasvõi eraldi kontinentidel, siis polegi ju absoluutselt mingit probleemi.  Küsimus oli  selles, et mees oli  kaisutaja tüüp ja naine ei talunud seda. See, et kõik kinnitavad, et TA-l on tuline õigus eraldi magada ja kellegi  vanematele ka nii väga sobis, seda konkreetset meest  küll eriti ei aita. Kui minu kaaslane iga öö läheks eraldi tuppa magama või võtaks omale eraldi teki –  kohe üldse ei meeldiks. Kui iga füüsiline kontakt voodis tähendaks enamvähem alati seksi … tänan ei.

+1
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui minu kaaslane iga öö läheks eraldi tuppa magama või võtaks omale eraldi teki –  kohe üldse ei meeldiks.

Mis asja? Eraldi tekki ka ei tohi võtta? Eriline despoot.

+6
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui minu kaaslane iga öö läheks eraldi tuppa magama või võtaks omale eraldi teki – kohe üldse ei meeldiks.

Mis asja? Eraldi tekki ka ei tohi võtta? Eriline despoot.

Kuna mina magan koos ainult enda mehega, kellele meeldib samasugune magamisstiil, siis kus siin  see probleem tekib?  Tõesti  on nii talumatu lugeda, et kuskil eksisteerivad inimesed, kellel meeldib koos ühes voodis magada.

+1
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui minu kaaslane iga öö läheks eraldi tuppa magama või võtaks omale eraldi teki –  kohe üldse ei meeldiks.

Okei, naeluta ta voodi külge kinni. Ma küll täpselt aru ei saa, miks sul on siis, kui sa oled sügavas unes, ülioluline, et sinuga ühe palaka all oleks veel teine inimene? Ära oma sõnu söö, kui kuskil troopikas 31 kraadi toas on. Muide, kas tal öösärk võib olla?
See on sama idiootne, kui nõuda, et naine mehega koos sauna läheks. Miks ma pean vaatama, kuidas mu mees higistab? Miks ta peab vaatama, kuidas mul naharullid selja pealt kooruvad? Okei, saan aru, kui puid vähe ja kitsad olud, aga niisama? Mis pagana peresisene terrorism see on 🙂

+4
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Tõesti  on nii talumatu lugeda, et kuskil eksisteerivad inimesed, kellel meeldib koos ühes voodis magada.

Üldse mitte. Magage või püsti. Lihtsalt ei maksa maha teha neid, kes soovivad magada eraldi tekiga või lausa teises toas. Sina polegi seda teinud, aga osad eespool. Suurima rõõmuga maga(ksi)n eraldi tubades, kui võimalus on. Loen, kaua tahan, teen mõne maski, riivin kandu, kui pole pediküüri jõudnud, kasvõi sülitan niisama lakke. Ajan sõbrannaga arvutis loba. Otsin retsepte. Ja kõike võib vabalt teha pärast seksi.
Mina näiteks abikaasa kõrvale magama nii ei lähe, et juuksemask peas rätiku all, öömask näos, silmamask silmadel, puuvillased kindad kätemaskiga käes ja sokid jalamaskiga jalas. Kui oskused ja vahendid on olemas, siis kord paari nädala tagant võiks ju seda teha, samas meest hirmutamata. Saab veel krabaja, kui öösel märkab, mis näoga kummitus talle kõrvalpadjalt 10 cm kauguselt otsa vaatab.

+2
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Tõesti on nii talumatu lugeda, et kuskil eksisteerivad inimesed, kellel meeldib koos ühes voodis magada.

Üldse mitte. Magage või püsti. Lihtsalt ei maksa maha teha neid, kes soovivad magada eraldi tekiga või lausa teises toas. Sina polegi seda teinud, aga osad eespool. Suurima rõõmuga maga(ksi)n eraldi tubades, kui võimalus on. Loen, kaua tahan, teen mõne maski, riivin kandu, kui pole pediküüri jõudnud, kasvõi sülitan niisama lakke. Ajan sõbrannaga arvutis loba. Otsin retsepte. Ja kõike võib vabalt teha pärast seksi.

Mina näiteks abikaasa kõrvale magama nii ei lähe, et juuksemask peas rätiku all, öömask näos, silmamask silmadel, puuvillased kindad kätemaskiga käes ja sokid jalamaskiga jalas. Kui oskused ja vahendid on olemas, siis kord paari nädala tagant võiks ju seda teha, samas meest hirmutamata. Saab veel krabaja, kui öösel märkab, mis näoga kummitus talle kõrvalpadjalt 10 cm kauguselt otsa vaatab.

Milleks nii palju maske ja veel korraga?

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Muide, kas tal öösärk võib olla? See on sama idiootne, kui nõuda, et naine mehega koos sauna läheks.

Mul polegi vaja midagi nõuda, sest meil on  sarnased vajadused selles osas.  Või teie peres nõutakse, et  mees peab öösärgiga (!?) magama? Või nõuad, et ta võtaks eraldi teki? Ja siis veel nõuad, et mees sauna ei tuleks, kui sina seal oled? See saunajutt peab olema ikka trollimine? Loomulikult  meeldib mulle mehega saunas käia. Kelle muuga mulle üldse peaks meeldima seal käia?

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks mitte?

+1
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Muide, kas tal öösärk võib olla? See on sama idiootne, kui nõuda, et naine mehega koos sauna läheks.

Mul polegi vaja midagi nõuda, sest meil on sarnased vajadused selles osas. Või teie peres nõutakse, et mees peab öösärgiga (!?) magama? Või nõuad, et ta võtaks eraldi teki? Ja siis veel nõuad, et mees sauna ei tuleks, kui sina seal oled? See saunajutt peab olema ikka trollimine? Loomulikult meeldib mulle mehega saunas käia. Kelle muuga mulle üldse peaks meeldima seal käia?

Tore, kui teil on samad nõudmised.

Kas mina nõuan, et mees võtaks eraldi teki? Ei. Ma võtan ise eraldi teki. Kas nõuan, et mees sauna ei tuleks, kui mina seal tulen? Ei, kui just hädavajadust ei ole, siis käib pesemas ikka üksi ja me kohtume sauna-eesruumis või õues, linad, saunaseelikud, saunamantlid vms mugavat ümber, puhkame ja ajame jutukest. Siis läheb teine lavale ja küürib end, nii kordamööda. Sama ka kui on külalised. See eestlaste soomlaste saunakomme stiilis “teeme peo! tulge abikaasaga meile homme külla, higistame kõik koos ja siis seebitame ja peseme ennast kõik koos! me kutsume naabrid ka peole!”, pole meile.
Kellega muuga peaks meeldima käia? Ega reeglit pole, kui sulle meeldib,käi või Erich Kriegeriga. Meile meeldib pesta üksi, aga sauna ees seda mõnusat olemist nautida abikaasaga. Võib-olla asi selles, et meid mõlemaid õpetasid vanemad juba enne kooliminekut ise ennast pesema.

+3
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul polegi vaja midagi nõuda, sest meil on  sarnased vajadused selles osas.

Kindel? Või kardab mees lihtsalt järjekordset skandaali või nutupidu, uste paugutamist ja kannatab vaikides ära. Sest nagu sa kirjutad:

Ju sul hea mees, lepib.

0
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

me kohtume sauna-eesruumis või õues, linad, saunaseelikud, saunamantlid vms mugavat ümber, puhkame ja ajame jutukest.

Ja kui lõunsöögi aeg saabub, ega siis vist ka koos matsutada pole sünnis, tõmbate einestusrüüd selga ja käite korda mööda söömiskambris? On teil seal mõni kodune protseduur, mida koos ka kannatab teha?

+2
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

me kohtume sauna-eesruumis või õues, linad, saunaseelikud, saunamantlid vms mugavat ümber, puhkame ja ajame jutukest.

Ja kui lõunsöögi aeg saabub, ega siis vist ka koos matsutada pole sünnis, tõmbate einestusrüüd selga ja käite korda mööda söömiskambris? On teil seal mõni kodune protseduur, mida koos ka kannatab teha?

Ah ära nüüd päris lolliks ka mine. Muidugi matsutada pole sünnis (sa võinuks seda muidugi teada) ja me vist ei oskagi. Pole oma meest veel matsutamas kuulnud.

Saunas käimegi koos, lihtsalt pesemine on pesemine. Kui hädavajadus on, käime ka duši all koos…lihtsalt sellist hädavajadust pole ette tulnud. Kui aga on võimalus, siis tõesti koos tualeti-, pesu- ja hügieeniprotseduure ei tee. Võimalik, et oleme milestki mõnusast ilma jäänud aga seni on koos saunatamise koosolemise mõnu olnud täiesti piisav, kui aurava nahaga sirutad end sauna ees lamamistooli ja võtad mehega klaasi jahedat jõhvikamahla, kuulad linnulaulu. Kui oleksime enne teineteise ees nahka koorinud ja korralikult ninaotsad higist laval tilkuma naanud, oleks mõnu alles siis täiuslik? Kas kui koos ei higista ja sama teki all ei maga, siis lähedust ja koostegemist ei ole? 🙂 See kuidagi ei loe, et hommikul tulime kahepäevaselt kalalpüügi-telgiretkelt? Pagan küll, siit tuleb küll lahutus.

+1
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks mitte?

Aga miks ikkagi? Mis see annab?

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Tõesti on nii talumatu lugeda, et kuskil eksisteerivad inimesed, kellel meeldib koos ühes voodis magada.

Ära utreeri nii palju, nii ei lähe magama ükski naine ja nii ei käitu ükski mees. Meest hirmutab, kui naine endale erinevaid maske teeb? Mees näeb naist näomaskiga 10 cm kauguselt ja hirmub selle peale?

+3
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Vist mingi nahahaigus. Muud juttu arvesse võttes pakuks pidalitõbe.

+2
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Siin eespool koorub lahti see igavene Perekooli vaidlus, et kas harmooniliseks pereeluks piisab vastastikusest armastusest, austusest, lugupidamisest, hoolivusest, abivalmidusest jne, nagu arvavad paljud naised (kui mitte enamus)

Või peab sinna kuuluma ka see lihtne, robustne-penetreeriv seks – nagu arvab valdav enamus mehi.

Peame siis silmas n-ö seksuaalselt aktiivses eas (kuni 50-55) paare.

0
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma olengi naine, incel.

Kerge alaarenguga? Või miks muidu see incel igalpool?

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Tore, kui teil on samad nõudmised. Kas mina nõuan, et mees võtaks eraldi teki? Ei. Ma võtan ise eraldi teki. Kas nõuan, et mees sauna ei tuleks, kui mina seal tulen? Ei, kui just hädavajadust ei ole, siis käib pesemas ikka üksi ja me kohtume sauna-eesruumis või õues, linad, saunaseelikud, saunamantlid vms mugavat ümber, puhkame ja ajame jutukest. Siis läheb teine lavale ja küürib end, nii kordamööda. Sama ka kui on külalised. See eestlaste soomlaste saunakomme stiilis “teeme peo! tulge abikaasaga meile homme külla, higistame kõik koos ja siis seebitame ja peseme ennast kõik koos! me kutsume naabrid ka peole!”, pole meile. Kellega muuga peaks meeldima käia? Ega reeglit pole, kui sulle meeldib,käi või Erich Kriegeriga. Meile meeldib pesta üksi, aga sauna ees seda mõnusat olemist nautida abikaasaga. Võib-olla asi selles, et meid mõlemaid õpetasid vanemad juba enne kooliminekut ise ennast pesema.

Ega saunalaval ju ennast ei pesta. Miks seal mehega koos käia ei saa ning jutukest ajada? Pestakse muidugi eraldi, kui just 2 dushi kõrvuti pole.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Vist mingi nahahaigus. Muud juttu arvesse võttes pakuks pidalitõbe.

Nojah, maskikägu ju ütles, et 2 nädala tagant võiks ikka kõike seda teha. Ju tal on siis mingid tõsisemad nahaprobleemid, ega meie ju ei tea.

+2
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Naised kahjuks ei saa sellest aru, mis see 50-aastasele mehele tähendab, kui öeldakse, et nüüd on selle seksi-asjaga kõik.

See asi ei käi paraku üldse sugupidi. Meie peres mina peaaegu ronisin neljakümnendate alguses mööda seina üles suure seksinälja tõttu, mehel aga oli soovi vaid haruharva, tervisemured võtsid soovi ära. Mul käisid ka peas mõtted, et kas ma nüüd ülejäänud elu peang nii mööda saatma. Aga aastatega harjub ära, et pead endale ise selles osas rõõmu valmistama. Esimesed aastad vaheldumisi tekkis jõuetu viha, et mees piisavalt tõsiselt teemasse ei suhtunud ja arstile oma murega ei läinud ja siis jälle püüdsin mõista. Nüüd isegi veidi ärritab, kui mehe poolt äkitselt tuleb soov aga mina olen loobunud igapäevasest jalgade raseerimisest (ei näe mõtet nii vähese seksi puhul, miniseelikut niikuinii ei kanna). Kaisus magada ma ei ole kunagi soovinud, aga seksiisuga ei ole see küll mitte kuidagi seotud.

0
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

See asi ei käi paraku üldse sugupidi. Meie peres mina peaaegu ronisin neljakümnendate alguses mööda seina üles suure seksinälja tõttu, mehel aga oli soovi vaid haruharva, tervisemured võtsid soovi ära. Mul käisid ka peas mõtted, et kas ma nüüd ülejäänud elu peang nii mööda saatma. Aga aastatega harjub ära, et pead endale ise selles osas rõõmu valmistama. Esimesed aastad vaheldumisi tekkis jõuetu viha, et mees piisavalt tõsiselt teemasse ei suhtunud ja arstile oma murega ei läinud ja siis jälle püüdsin mõista. Nüüd isegi veidi ärritab, kui mehe poolt äkitselt tuleb soov aga mina olen loobunud igapäevasest jalgade raseerimisest (ei näe mõtet nii vähese seksi puhul, miniseelikut niikuinii ei kanna). Kaisus magada ma ei ole kunagi soovinud, aga seksiisuga ei ole see küll mitte kuidagi seotud.

Sellega harjub ära jah. Alguses oli nagu imelik jah, et oleme ju abielus ja elame koos aga oma asjadega pean ise toime tulema. Aga kõigega harjub, et päris seks, et see on nagu magustoit, mida tehakse vaid suurte pühade puhul, igapäevaselt aga ikka nagu kartul ja soust, ehk siis nn partnerita seks. Nii juba viimased 10 a, kooselu meil 20 a. Võiks ju proovida nagu läheneda, aga need solvangud mis siis tõenäoliselt tulevad võtavad eneseusu pikaks ajaks.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Sellega harjub ära jah. Alguses oli nagu imelik jah, et oleme ju abielus ja elame koos aga oma asjadega pean ise toime tulema. Aga kõigega harjub, et päris seks, et see on nagu magustoit, mida tehakse vaid suurte pühade puhul, igapäevaselt aga ikka nagu kartul ja soust, ehk siis nn partnerita seks. Nii juba viimased 10 a, kooselu meil 20 a. Võiks ju proovida nagu läheneda, aga need solvangud mis siis tõenäoliselt tulevad võtavad eneseusu pikaks ajaks.

Täpselt sama lugu oli minu suhtes ka. Mina olin lõpuks naisena suurem seksihuviline kui minu mees. Ometi meestel peaks tahtmine palju suurem olema, aga minu mees keeras mulle magama minnes selja ja seksi saada õnnestus järjest vähem mida edasi meie suhe läks. Jätsin lõpuks mehe maha ka. Košmaar oli see suhe minu jaoks. Milleks mulle selline tolgus. Magada võin üksi ka.

+1
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Jätsin lõpuks mehe maha ka. Košmaar oli see suhe minu jaoks. Milleks mulle selline tolgus. Magada võin üksi ka.

Kas peale maha jätmist sinu seksielu paranes?

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga aastatega harjub ära, et pead endale ise selles osas rõõmu valmistama.

Saan aru, et valisid vibraatori. Kas sa armukese soetamise peale ei mõelnud?

0
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei taha inimesed üksi olla, see on üksikute väljamõeldis. Üksi elada jah, aga üksi ilna lähisuhte ja armastuseta, kindlasti mitte.

Kunagi ei tea, miks keegi räägib seda üksi tahab olla juttu, kui inimene sellest palju räägib, siis ta üritab veenda ennast ja teisi, et nii ongi. Lisaks loeb ka ju vanus, keda siin mõeldud. Mul on suguvõsas päris mitmeid, kes hilja suhtesse läinud, üksi ei tahtnud keegi neist jääda elu lõpuni. Kes see tahab olla üksi mingi 40-50selt, kui vanemad või mõned sõbrad juba surnud vms. Samuti ei taha enamus pärast suhte lõppu üksi jääda. Oleneb muidugi, mõned võivad olla tüdinud oma eelmistest suhetest ja naudivad vallalise aega, aga enamik siiski ei taha jääda üksi, kui lapsed kodust läinud. Päris paljud vanapaarid on kõrge eani koos ja kui üks ära sureb, siis on hea, kui teine saab mingi lapse juurde kolida, aga enamasti see pole võimalik, samas muidu jäädakse päris üksi kuni enam ei saada eluga hakkama ja peab hooldekodusse kolima.

40-selt mõned sõbrad surnud? See nüüd tavapärane küll pole.

+1
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Vähki näiteks. Alkoholismi, või kasvõi teistel pered, omadega seetõttu “surnud”. Muidugi on üksikute nn klubid ka, aga kes see nendega jaane, jõule ja uut aastat tähistab või mis ühtekuuluvustunne seal peret asendab selliselt. Eihh.

0
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Vähki näiteks. Alkoholismi, või kasvõi teistel pered, omadega seetõttu “surnud”. Muidugi on üksikute nn klubid ka, aga kes see nendega jaane, jõule ja uut aastat tähistab või mis ühtekuuluvustunne seal peret asendab selliselt. Eihh.

Vähk enne 40-ndaid – see ei ole TAVAPÄRANE, et igaühel oleks selles vanuses vähki surnud sõber. Alkoholismi surevad sõbrad – mingi teise Eesti probleem. Pereinimesed ka surnud pole kellegi jaoks.

+2
-1
Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 211 kuni 240 (kokku 250 )

Esileht Pereelu ja suhted No kui ma ei armasta kaisus magada…