Esileht Beebi ja mitmikud No kuidas ometi beebi magama saada (10.kuune)

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: No kuidas ometi beebi magama saada (10.kuune)

Postitas:

Ma olen täiesti nõutu ja tunnen end läbikukkunud emana hetkel 🙁 No ma ei oska oma last magama panna. Just nuttis vaeseke end tund aega tuttu. Laps on sennini saanud vaid rinnapiima aga väga tihti teeb tissistreike ja lihtsalt keeldub rinnast päevade kaupa. Praegu juba ka öösel keeldub. Pole 2 ööd-päeva rinda võtnud. Piima on mul metsikult ja nüüd suures hädas ostsin pumba, sest juba kiskus põletikuks ära. Lutti pole laps kunagi võtnud. Ja väga kehv magaja on ta juba sünnist saati. Varem aitas tiss teda magama saada aga nüüd ma lihtsalt olen ahastuses.. ei sobi kõhukott (kisab seal nagu hull, korralik ergonoomiline kott); kussutamine ei sobi, kisab ja vähkreb süles; pudeleid ei tunnista ja kunstpiima keeldub joomast; kiikumine ei aita või kui uinub kiigus, siis väljavõttes ärkab ja ei uinu enam; olen proovinud toas käruga kiigutada aga kisab ja ajab end seal püsti; autos ei jää eluilmaski magama ja temaga me ei saagi käia kusagil .. täiesti hüsteerik autos. Muidu on ta super nunnu rõõmupall, aktiivne, tavatoitu sööb hästi. Ma ei taha, et ta end magama peab nutma aga ei oska teda kuidagi aidata. Ükskõik mida ma teen, ei sobi talle. Eile kisas neli!! tundi kuna oli üleväsinud. Ja täna oli mul voodis kaisus, silitasin teda ja laulsin, rääkisin hellalt. Siis sai tal jaks otsa ja uinus.. aga kui virgub, siis sama jama jälle. Ei saa ju olla asi hammastes, kui neid streike on ta teinud algusest peale. Pealegi muus osas on ta rõõmsameelne ja närib tavatoitu hea meelega. Päeval jääb kärus magama aga kui haige on ja õue ei saa, siis toas magab ehk pool tundi päeva peale.. No kuidas saada beebi magama ilma hüsteerilise nututa 🙁 Muidugi olen proovinud harjutada teda magamistoas magama jääma aga kui ta siin ikka kisab tund aega nagu segane, annan alla ja viin ta elutuppa rahunema. Samas ega see elutuppa minek midagi ei aita, ikka kisab ja jaurab ..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Julgen arvata küll, et hammaste tulek teeb valu.
Oled vaadanud on igemed turses punasemad kui tavaliselt?
Kui juba hambaots väljas on kõige suurem valu möödas.
Meil oli samuti nii et ülemised 3 ja 4 hammas tulid väga kaua igemest välja. Oma mitu kuud kumasid läbi igeme.

Muidu päeva peale sööb korralikult tahket toitu?
Proovi anda jahedat maitsestamata jogurtit/keefirit kui rinnapiimast keeldub.
Valuvaigisti ehk aitab?

On tal miski lemmik tekike?
Mul on alist ostetud https://m.aliexpress.com/item/4000196608426.html?pid=808_0000_0231&spm=a2g0n.search-amp.list.4000196608426&aff_trace_key=90cc92c5ee994bfdb64d0d884aa7c8e5-1577730161405-06687-eXkI9SMg&aff_platform=msite&m_page_id=6428amp-EYfo1THu-mtgOwCgOzl9Dw1579099072373&browser_id=b64c429fdd4b4015ac4308cd8d855fa9&is_c=N&gclid=null

Meeldib mängida valge sildiga mis ühe teki nurgas.
On 1a3kuune laps ja sünnist saati minu kõrval maganud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pöördu unenõustaja poole, olen oma beebigrupist lugenud, et paljud on niimoodi abi saanud ja see on läinud lihtsamalt kui nad arvasid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Beebi ja mitmikud No kuidas ometi beebi magama saada (10.kuune)