Esileht Ajaviite- ja muud jutud No kurat….

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 78 )

Teema: No kurat….

Postitas:
Kägu

Olen viimasel ajal siin foorumis silma peal hoidnud õpetajate streiki puudutavatel teemadel ja no kurat kui vihaseks ajab see kuidas nad väidavad nagu neil oleks ainult raske ja et nemad väärivad ainult paremat kuna nad on õpetajad!
Vihasek ajab selline ülbus ja üleolevus!
Meil kõigil on raske! Te ei ole ainukesed, kes kannatavad! Ja sugugi ei ole te paremad kui teised inimesed/töölised. Ise olete omale sellise töö valinud, teades mis see endaga kaasa toob.
Teile tehti palgatõusu pakkumine ja ikka ei ole rahul! Selline palk ikka ei sobi ja ei motiveeri, teid peaks motiveerima töö ise mitte väga suur palganumber! Mina ei soovi, et minu last õpetaks raha ahne, tõusikust, laste vihkaja ( töötab sel alal kuna palk on hea ja see motiveerib).
Saan sama palka mis õpetajad, töötan kahes vahetuses, pean toitma selle palga eest enda ja 2suud veel, pean rügama nagu orav rattas 3 masina vahet ja neis kõigis taga kvaliteetse töö ettenähtud aja jooksul. Ei ole lihtöölin ja oma kõrgharidust.
Oma lapsi ei näe terve nädal. Terve see nädal kui töötan 15.30-00.00. Seal ajal kui mina olen kodus on üks koolis ja teine lasteaias. Lähen kodust ennem ära kui nemad jõuavad ja tulen koju kui nad magavad.
Selle palgaga elab suhteliselt normaalselt ära, ei pea kuivikuid närima nagu siin ühes teemas väideti. Ei saa küll midagi erilist lubada aga saab hakkama. Paljud (enamus töölised) saavad veel vähem palka ja peavad tõesti kuivikuid närima ja kartulikoori sööma.
Sellepärast ma ei saagi aru, miks te ikka vingute ja ei ole rahul sellega mis teile pakutakse, kasvõi seni kuni majandus kosub! Laske teistel ka elada! Las saavad neamd ka oma osa, et ei peaks kuivikuid ja kartulikoori sööma.
Kallid õpetajad, vaadake ikka oma nina otsast ka kaugemale ja uurige kuidas elavad teised, tavainimesed. Seda keskmist palka mis on numbritena kirjas saavad reaalselt ikka väga vähesed inimesed ( muidugi mitte siin perekoolis käivad inimesed ja selle põhjal ei saa üldistada).

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: No kurat….

Jah, see õpetajate suhtumine häirib kõige enam.

Ei mahu hinge selline \”olen parem kui x, pean ka paremat palka saama!\”.

Just selline kastitamine on meid sellisesse olukorda toonudki, sest alati leidub keegi, kes nagu oleks parem..ning siit omakorda, siis ei ole ju arvamused ka võrdsed, need võrdseimast võrdseimad ja tähtsaimast tähtsaimad, eks nende arvamused ole ka sellises hierarhias.
Õpetajad on liiga taga, et sellisel redelil ronides kuhugi jõuda soovida.

No nii valesti hüpatud hüpe.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina töötan riigiametis väga mugaval ametikohal, tööd teen nähtavasti veidi vähemgi, kui õpetajad, teenin kätte 1500. minu meelest võiks küll õpetajad oluliselt rohkem palka saada. õpetajad on meie ühiskonna alustalad, kohatu on võrrelda nende tööd mingi suvalise tööga erasektoris või mingi lihttööga.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olen viimasel ajal siin foorumis silma peal hoidnud õpetajate streiki puudutavatel teemadel ja no kurat kui vihaseks ajab see kuidas nad väidavad nagu neil oleks ainult raske ja et nemad väärivad ainult paremat kuna nad on õpetajad!
Meil kõigil on raske! Te ei ole ainukesed, kes kannatavad! Ja sugugi ei ole te paremad kui teised inimesed/töölised. Ise olete omale sellise töö valinud, teades mis see endaga kaasa toob.
Teile tehti palgatõusu pakkumine ja ikka ei ole rahul! Selline palk ikka ei sobi ja ei motiveeri, teid peaks motiveerima töö ise mitte väga suur palganumber! Mina ei soovi, et minu last õpetaks raha ahne, tõusikust, laste vihkaja ( töötab sel alal kuna palk on hea ja see motiveerib).
Saan sama palka mis õpetajad, töötan kahes vahetuses, pean toitma selle palga eest enda ja 2suud veel, pean rügama nagu orav rattas 3 masina vahet ja neis kõigis taga kvaliteetse töö ettenähtud aja jooksul. Ei ole lihtöölin ja oma kõrgharidust.
Oma lapsi ei näe terve nädal. Terve see nädal kui töötan 15.30-00.00. Seal ajal kui mina olen kodus on üks koolis ja teine lasteaias. Lähen kodust ennem ära kui nemad jõuavad ja tulen koju kui nad magavad.
Selle palgaga elab suhteliselt normaalselt ära, ei pea kuivikuid närima nagu siin ühes teemas väideti. Ei saa küll midagi erilist lubada aga saab hakkama. Paljud (enamus töölised) saavad veel vähem palka ja peavad tõesti kuivikuid närima ja kartulikoori sööma.
Sellepärast ma ei saagi aru, miks te ikka vingute ja ei ole rahul sellega mis teile pakutakse, kasvõi seni kuni majandus kosub! Laske teistel ka elada! Las saavad neamd ka oma osa, et ei peaks kuivikuid ja kartulikoori sööma.
Kallid õpetajad, vaadake ikka oma nina otsast ka kaugemale ja uurige kuidas elavad teised, tavainimesed. Seda keskmist palka mis on numbritena kirjas saavad reaalselt ikka väga vähesed inimesed ( muidugi mitte siin perekoolis käivad inimesed ja selle põhjal ei saa üldistada).[/tsitaat]

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ja selleks oli veel üks teema vaja teha? Mine perse, ausalt! Jälestan sinusuguseid spämmijaid.

Please wait...
Postitas:
Käggu

eksole, paneme aga joodikust algharidusega kylasepa meie lapsi ôpetama, ta ju muidu kuldsete kâtega mees, ja kirjutame ju niikuinii sedasi, nagu igayks tahab ja ilusam tundub.

panen kohe hulga plusse sellele toredale ideevâlgatusele!

Please wait...
Postitas:
Kägu

mingid reformikate noorpoliitikud siia möllama pandud vist

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Mina töötan riigiametis väga mugaval ametikohal, tööd teen nähtavasti veidi vähemgi, kui õpetajad, teenin kätte 1500. minu meelest võiks küll õpetajad oluliselt rohkem palka saada. õpetajad on meie ühiskonna alustalad, kohatu on võrrelda nende tööd mingi suvalise tööga erasektoris või mingi lihttööga.

[/tsitaat]

Järelikult tuleks sinult ära võtta.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

nii et sinu arust peaks kõigil ühtlaselt halb olema? mina olen väga streigi poolt ja olen nõus nendega, kes ütlevad, et ühiskonnas peab ikka midagi väga halvasti olema kui juba õpetajad streikima hakkavad. tublid, et streigivad. loodan, et õed, päästetöötajad, kultuuritöötajad ja teised (haritud) madalapalgalised võtavad õpetajatest eeskuju ja hakkavad ka oma õiguste eest võitlema. lausa rõõm oli Marju Lauristini intervjuud sellel teemal lugeda. vahepeal tekkis juba tunne, et sõna võtavad ainult RE poliitikud, kes ainult demagoogitsevad.
sulle ettepanek, teemaalgataja, toeta neid, kes oma õiguste eest seisavad, see annab julgust juurde ka oma õiguste eest seista. pole normaalne, et ema oma lapsi ei näe ja selle töö eest ei saa keskmist palkagi. sellepärast meie palgad ongi nii madalad, et on Pontusid, kellel näib olevat mingi masohhistlik vajadus töötada sandikopikate eest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei ütle kohe kindlasti mitte, et olen parem kui õpetajad. Jah nende amet on oluline aga see et nad end nii tähtsaks teevad ja väide, et ainult neil on raske ajab vihaseks!
Ei ole ainult neil raske ja ei kannata ainult nemad. Meile kõigile on MASU raskelt mõjunud. Kellele palka kärbitud, tööd juurde antud sama palga eest, kes on peab palgata puhkusel olema ja kes on üleüldse koondatud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Mina töötan riigiametis väga mugaval ametikohal, tööd teen nähtavasti veidi vähemgi, kui õpetajad, teenin kätte 1500. minu meelest võiks küll õpetajad oluliselt rohkem palka saada. õpetajad on meie ühiskonna alustalad, kohatu on võrrelda nende tööd mingi suvalise tööga erasektoris või mingi lihttööga.

[/tsitaat]
Tee siis oma juhtkonnale konstruktiivne ettepanek, et sinu (ja sinu kolleegide) palka vähendataks ja selle arvelt saabki õpetajatele rohkem maksta!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat]nii et sinu arust peaks kõigil ühtlaselt halb olema? mina olen väga streigi poolt ja olen nõus nendega, kes ütlevad, et ühiskonnas peab ikka midagi väga halvasti olema kui juba õpetajad streikima hakkavad. tublid, et streigivad. loodan, et õed, päästetöötajad, kultuuritöötajad ja teised (haritud) madalapalgalised võtavad õpetajatest eeskuju ja hakkavad ka oma õiguste eest võitlema. lausa rõõm oli Marju Lauristini intervjuud sellel teemal lugeda. vahepeal tekkis juba tunne, et sõna võtavad ainult RE poliitikud, kes ainult demagoogitsevad.
sulle ettepanek, teemaalgataja, toeta neid, kes oma õiguste eest seisavad, see annab julgust juurde ka oma õiguste eest seista. pole normaalne, et ema oma lapsi ei näe ja selle töö eest ei saa keskmist palkagi. sellepärast meie palgad ongi nii madalad, et on Pontusid, kellel näib olevat mingi masohhistlik vajadus töötada sandikopikate eest.[/tsitaat]

õpetajad on kogu aeg streikinud, see on nigu elukestev õpe neil.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mis sa mõtlesid, et raha tuleb kuskilt taevast või? selge see, et kui on üks raha, siis tuleb kuskilt ära võtta ja selle arvelt kusagile ümber tõsta.

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Järelikult tuleks sinult ära võtta. [/tsitaat]

Please wait...
Postitas:
Kägu

oledki nii rumal, et ei saa mitmetahulistest mõtetest aru või?

Tee siis oma juhtkonnale konstruktiivne ettepanek, et sinu (ja sinu kolleegide) palka vähendataks ja selle arvelt saabki õpetajatele rohkem maksta![/tsitaat]

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]nii et sinu arust peaks kõigil ühtlaselt halb olema? mina olen väga streigi poolt ja olen nõus nendega, kes ütlevad, et ühiskonnas peab ikka midagi väga halvasti olema kui juba õpetajad streikima hakkavad. tublid, et streigivad. loodan, et õed, päästetöötajad, kultuuritöötajad ja teised (haritud) madalapalgalised võtavad õpetajatest eeskuju ja hakkavad ka oma õiguste eest võitlema. lausa rõõm oli Marju Lauristini intervjuud sellel teemal lugeda. vahepeal tekkis juba tunne, et sõna võtavad ainult RE poliitikud, kes ainult demagoogitsevad.
sulle ettepanek, teemaalgataja, toeta neid, kes oma õiguste eest seisavad, see annab julgust juurde ka oma õiguste eest seista. pole normaalne, et ema oma lapsi ei näe ja selle töö eest ei saa keskmist palkagi. sellepärast meie palgad ongi nii madalad, et on Pontusid, kellel näib olevat mingi masohhistlik vajadus töötada sandikopikate eest.[/tsitaat]
Ei ütleks et need on sandi kopikad mis ma teenin. Sandi kopikad oleks miinimumpalk. Mulle meeldib mu töö väga ja sellepärast ei vingugi. Kuigi jah väga raske on see nädal kui ei näe oma lapsi, ning seetõttu otsingi sama palga eest või kõrgema palaga eest sama tööd mida teen praegu aga ainult hommikuses vahetuses.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kui tahavad palka juurde, siis on lahenduseks ainult \”kümneks loe\” ja iga kümnes koondatakse. maapiirkondades on õpetajaid selgelt üle, nii et koondamisruumi on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

niimoodi saabki praegune olukord lahendatud või? heh, sa võiks ju ise riigikogus töötada, asjalikke mõtteid tuleb nigu vändrast saelaudu

Tee siis oma juhtkonnale konstruktiivne ettepanek, et sinu (ja sinu kolleegide) palka vähendataks ja selle arvelt saabki õpetajatele rohkem maksta![/tsitaat]

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]kui tahavad palka juurde, siis on lahenduseks ainult \”kümneks loe\” ja iga kümnes koondatakse. maapiirkondades on õpetajaid selgelt üle, nii et koondamisruumi on.[/tsitaat]
Arvad, et nii lihtne ongi või? Kus neid õpetajaid äkki üle on – seegi on lihtsalt demagoogia, mis sinusuguste ullikeste puhul hästi töötab ka. Usu jah, mida sulle kõrva pasundatakse, ära üldse oma peaga mõtle. See demagoogia käib meie laste arvelt, muide. Käesoleva valitsuse ampluaasse kuulub ka lastest teerulliga üle sõitmine ja nendega manipuleerimine (vt Aaviksoo eilne käitumine Paides).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tark inimene, kes tahab head palka teenida (kui see on eraldi eesmärk) teenib igal juhul hästi. see, kus ta seda teenib – sõltub ühiskonna väärtushinnangutest. kui mingit valdkonda alarahastada jäävad sinna ainult: a) väga kõrge missioonitundega inimesed b) lollid

Please wait...
Postitas:
Kägu

Õpetajad ei ole mitte kuskil öelnud, et AINULT NENDEL ON RASKE. Sa oled niiii loll, et sa ise ei saa arugi, mis sulle tegelikult närvidel käib – omaenda saamatus!

[tsitaat]Ma ei ütle kohe kindlasti mitte, et olen parem kui õpetajad. Jah nende amet on oluline aga see et nad end nii tähtsaks teevad ja väide, et ainult neil on raske ajab vihaseks!
Ei ole ainult neil raske ja ei kannata ainult nemad. Meile kõigile on MASU raskelt mõjunud. Kellele palka kärbitud, tööd juurde antud sama palga eest, kes on peab palgata puhkusel olema ja kes on üleüldse koondatud. [/tsitaat]

Please wait...
Postitas:
Kägu

no gurat!!

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]kui tahavad palka juurde, siis on lahenduseks ainult \”kümneks loe\” ja iga kümnes koondatakse. maapiirkondades on õpetajaid selgelt üle, nii et koondamisruumi on.[/tsitaat]

Miks seda siis ükskord ometi ei tehta? Õpetaja peab ise ennast koondama hakkama või?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]oledki nii rumal, et ei saa mitmetahulistest mõtetest aru või?

[/tsitaat]
Eriti mitmetahuline mõte küll…

Ma millegipärast ei usu, et ülemakstud mugav riigiametnik oma palgast sentigi raatsiks õpetajate hüvanguks ära anda. Niisama kisada on aga tore küll.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks seda siis ükskord ometi ei tehta? Õpetaja peab ise ennast koondama hakkama või?[/tsitaat]
Nagu see nii lihtne oleks.
http://www.tartupostimees.ee/766100/kohus-tuhistas-puhajarve-pohikooli-sulgemisotsuse/

Pisike armas kool, aga iga täiskasvanud töötaja kohta tuleb umbes 3(!) last, keda õpetada kantseldada. Rentaabel?

Please wait...
Postitas:
Kägu

On ainult üks lahendus: koolid tasuliseks. Ja ongi õpetaja ka tootja ning palk ka auga välja teenitud. Tasuta lõunaid ju enam pole, miks siis haridus peaks tasuta olema? Tasuline on ju hambaravi, elekter, toit, jms. Miks siis vaimutoit tasuta peaks olema? Kes jaksab, see saab õppida, kes vaesem, peab ise õpetama või õpetab tema last elu.

Please wait...
Postitas:
Mutsamamma

[tsitaat] [small][/small]

http://www.tartupostimees.ee/766100/kohus-tuhistas-puhajarve-pohikooli-sulgemisotsuse/

Pisike armas kool, aga iga täiskasvanud töötaja kohta tuleb umbes 3(!) last, keda õpetada kantseldada. Rentaabel? [/tsitaat]
ei ole rentaabel. aga vaata nüüd, kes selle otsuse kohtusse kaebasid – lapsevanemad! mitte õpetajad.

koolireformi vajalikkusest saab õpetajate enamus väga hästi aru, aga vägagi inimlikel põhjustel on nad vait nagu sead rukkis – kes tahaks töökoha kaotamise eest kõneleda? mina isiklikult loodan väga, et aaviksoo selle reformi ära teeb, kuigi regionaalpoliitiliselt võiks olla empaatilisem. saaks õhu klaarimaks ja kokkuvõttes ehk uut pealehakkamist kooliellu. loodetavasti ei lõpe see lihtsalt elujõulisemate õpetajate lahkumisega ega personalivalikuga stiilis \”aga kuhu tal siin maal mujale minna on\”.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pisike armas kool, aga iga täiskasvanud töötaja kohta tuleb umbes 3(!) last, keda õpetada kantseldada. Rentaabel? [/tsitaat]
Aga laste puhul EI SAA alati rentaablusest lähtuda. Minu meelest on õõvastav, kuidas äkki räägitakse ainult optimeerimisest ja rentaablusest, kui on tegemist meie lastega. Tegelikult on ju ilma erilise tõestusetagi selge, et mida suurem kollektiiv, seda marginaalsem on seal sees inimene. Suures klassis ei jõua lapseni ei õpetaja ega see aine, mida õpetatakse. Mida vähem lapsi, seda kvaliteetsem on see õpe. Minu meelest ei tohi hariduse pealt kokku hoida, aga praegusel hetkel ollakse kui pea kaotanud lambakari, kõik määgivad kui ühest suust: reformida! optimeerida! koondada! kaotada! rentaabel! Krt, optimeeriuga parem Riigikogu ja riigiametite ametnikkonda, mitte kõige väiksemate arvelt õpetajaid ja koole. Haige riik.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Olen viimasel ajal siin foorumis silma peal hoidnud õpetajate streiki puudutavatel teemadel ja no kurat kui vihaseks ajab see kuidas nad väidavad nagu neil oleks ainult raske ja et nemad väärivad ainult paremat kuna nad on õpetajad!
Teile tehti palgatõusu pakkumine ja ikka ei ole rahul! Selline palk ikka ei sobi ja ei motiveeri, teid peaks motiveerima töö ise mitte väga suur palganumber!.[/tsitaat]

Sinu kasvatamatute jõmpsikate kanseldamine peaks olema mingi motivatsioon iseenesest või? Et tühja sest sissetulekust, töö kui selline on ju nii superhüpervingeid positiivseid emotsioone pakkuv, et teeks kas või tasuta?! Eriti heal arvamusel oled oma järglastest. Arvata on, et oled nad endasuguseks kasvatanud, teietaoliste meelest on õpetaja vaid alandlik teenindaja, kel on vaid kohustused ja mitte mingeid õigusi.

Saa ometi aru, see, et paljudel on sama väike või veelgi väiksem palk kui õpetajatel, ei tähenda seda, et õpetajate palk suur oleks!

P.S. Kõrghariduse kohta on sul kohutavad grammatikavead!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Enne kui siin \”no kuraditada\” võiks süveneda õpetaja töö iseloomu ja sellesse kui palju nad reaalselt tööd teevad.
ÜTLE TEEMAALGATAJA – kas sa lähed töölt koju ja jätd töö tööle ja KUI pikk siis sinu tööpäev ka on????
Nagu Ringvaates eile öeldi, et õpetaja peab võtma lisa öötundidest ja oma pere arvelt.
Õpetajatest aga sõltub meie kõigi tulevik, meie laste tulevik.
Tõepoolest – ma ei saa küsimata jätta. Kas sa oled kitsarinnaline ja võimetu aru saama, mis siin kaalul on?
Ja tõesti suur üllatus! Õpetajad on selgelt alatasustatud. Nendest samade õpetajate käe alt tulevad kõigi ametitite töötajad. Tulevased arstid jne jne.
See on võtmetöökoht.
See, kas ja kuidas kusagil kooliti asi toimib on muu küsimus. 800¤ on vähe selle eest, et õpetaja õpetab hommikust kl 16-ni ja siis veel võtab öötundidest lisaks, parandab töid, valmistab järgmist päeva ette.
Ma ei tea eriti palju teisi ameteid, mis oleks nii pingelised ja vastutusrikkad ja millest oleneb nii palju pikas perspektiivis.

Minu peres ei ole ühtegi õpetajat, ega ka lähedaste hulgas, aga ma olen siiski võimeline aru saama selle küsimuse olulisusest.
Teemaalgataja postitust on aga vastik lugeda. Mats jääb ikka matsiks ja harimatu harimatuks.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[small]Mutsamamma kirjutas:[/small]

ei ole rentaabel. aga vaata nüüd, kes selle otsuse kohtusse kaebasid – lapsevanemad! mitte õpetajad.

koolireformi vajalikkusest saab õpetajate enamus väga hästi aru, aga vägagi inimlikel põhjustel on nad vait nagu sead rukkis – kes tahaks töökoha kaotamise eest kõneleda? mina isiklikult loodan väga, et aaviksoo selle reformi ära teeb, kuigi regionaalpoliitiliselt võiks olla empaatilisem. saaks õhu klaarimaks ja kokkuvõttes ehk uut pealehakkamist kooliellu. loodetavasti ei lõpe see lihtsalt elujõulisemate õpetajate lahkumisega ega personalivalikuga stiilis \”aga kuhu tal siin maal mujale minna on\”.[/tsitaat]
Olen sinuga väga nõus. Tahtsin konkreetse näitega lihtsalt öelda, et niipea, kui üritatakse kusagilt kokku hoida või mingeid muudatusi teha, leidub kohe keegi, kellele see ei meeldi ja kellele see ebamugav on ning jälle on kisa taevani ja minnakse kohtuni välja. Konstruktiivsust ja kainet mõistust ei paista kusagilt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Ma ei ütle kohe kindlasti mitte, et olen parem kui õpetajad. Jah nende amet on oluline aga see et nad end nii tähtsaks teevad ja väide, et ainult neil on raske ajab vihaseks!
Ei ole ainult neil raske ja ei kannata ainult nemad. Meile kõigile on MASU raskelt mõjunud. Kellele palka kärbitud, tööd juurde antud sama palga eest, kes on peab palgata puhkusel olema ja kes on üleüldse koondatud. [/tsitaat]

Kas nad on öelnud, et AINULT neil on raske? Igaüks seisab ju enda eest, seekord olid need õpetajad. Ma ise ei liigutaks väikest sõrme ka 700¤ palga eest, olen samuti kõrgharidusega spetsialist ja saan kätte üle 1000¤. Võtta 700¤ veel maksud maha, järgi jääb ikka masendavalt väike palk. Õpetajad ju ütlesid, et asi pole ainult palgas, vaid tähelepanu pööramine paljudele probleemidele.
Mina olen õnneseen, et minu lastel on super õpetajad nii koolis kui lasteaias. Tahan, et nad saaksid oma töö eest väärilist tasu.
Teemaalgataja, nagu näha, pole sa ise just kuigi haritud. Seda on näha nii kirjapildist, kui ka sinu väljendustest. Õpetajad on õppinud kõrgkoolis vähemalt 5 aastat ja on korraliku sissetuleku ära teeninud.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 78 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud No kurat….

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.