Esileht Pereelu ja suhted no kurat ..

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )

Teema: no kurat ..

Postitas:

mina koristan, teen söögi, pesen pesud, olen lapsega jne ..
Kui täna ütlesin mehele, et palun korja rämps kokku, siis tuli vastuseks ” mina lähen du¨i alla ja ei viitsi midagi kokku korjata”
Ja käratasin talle vastu ”perse käi” !

Võiks siis ükskord ka aidata mind ..
Ma ka siis enam süüa ei tee talle, ütlen ”tegin süüa omale ja lapsele, kui tahad tee ise”

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.09 16:56; 11.09 17:15; 11.09 19:32; 11.09 19:39; 11.09 21:25; 11.09 21:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas soovite tassikest teed? suhkru või meega? tilgake palderjani ehk?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kas soovite tassikest teed? suhkru või meega? tilgake palderjani ehk?[/tsitaat]

Oleks meeldiv 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.09 16:56; 11.09 17:15; 11.09 19:32; 11.09 19:39; 11.09 21:25; 11.09 21:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga õhtul ikka seksite?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa oled ikka väga imelik naine. Asjad vedelevad? No ja mis siis, las vedelevad. Kuna sa põrandaid ilmselt pesed, siis ega nad ju mustaks ei lähe puhtal põrandal olemisest. Mina ei saa aru, mis pseudoprobleeme sa endale tekitad? Teine teema on, kuidas sa oma mehesse suhtud. Saadad ta perse ja mida veel. Väga kaunilt oskad kõneleda, su toonis ja sõnades on kohe tunda armastust oma mehe vastu. Ära siis tee süüa, kui see sulle nii suur probla on.

Hahaha, su mees ei aita sind? See on küll ainult sinu viga, sa ei oska oma mehelt abi küsida milleski, kamandad ja karjud, et \”korja rämps kokku sa vana perse, mis sa teed mu elamist sassi raisk, mina teen kõik korda, mina koristan, mina teen süüa, mina olen lapsega… mina, mina, mina\”. Selline suhtumine kasu ei too. Kui mina oma mehelt palun midagi teha, siis ta teeb seda kohe kui ma palun. Sest ma palun teda viisakalt, et kallis kas sa teeksid toa korda, kallis kas sa tuleks aitaks mind… jne. Vot. Ma ei karju tema peale ega kutsu teda perseks. Tegelikult me ei sõima üksteist üldse kuidagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.09 17:50; 11.09 19:17; 11.09 21:15; 11.09 21:32; 15.09 15:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sa oled ikka väga imelik naine. Asjad vedelevad? No ja mis siis, las vedelevad. Kuna sa põrandaid ilmselt pesed, siis ega nad ju mustaks ei lähe puhtal põrandal olemisest. Mina ei saa aru, mis pseudoprobleeme sa endale tekitad? Teine teema on, kuidas sa oma mehesse suhtud. Saadad ta perse ja mida veel. Väga kaunilt oskad kõneleda, su toonis ja sõnades on kohe tunda armastust oma mehe vastu. Ära siis tee süüa, kui see sulle nii suur probla on.

Hahaha, su mees ei aita sind? See on küll ainult sinu viga, sa ei oska oma mehelt abi küsida milleski, kamandad ja karjud, et \”korja rämps kokku sa vana perse, mis sa teed mu elamist sassi raisk, mina teen kõik korda, mina koristan, mina teen süüa, mina olen lapsega… mina, mina, mina\”. Selline suhtumine kasu ei too. Kui mina oma mehelt palun midagi teha, siis ta teeb seda kohe kui ma palun. Sest ma palun teda viisakalt, et kallis kas sa teeksid toa korda, kallis kas sa tuleks aitaks mind… jne. Vot.[/tsitaat]
Ja kuidas ta seda põrandat pesta saab ilma et peaks ise asjad kokku korjama?

Ja miks sa arvad, et see naine algul heaga meest palunud pole ning alles siis räuskama ei hakanud, kui nägi et aastatepikkusel palumisel ja meelitamisel mingit efekti polnud?

Aga tore, kui sinu \”kallis\” nii vahva mees on ja teil nii ilus ninnu-nännu elu. Kas roosad jänkukesed ka ikka mööda tuba ringi hüppavad ja seinal säravad vikerkaared?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mind on vaevanud samasugune dilemma.
mina olen lapsega kodus. või olen lastega kodus, peale nende kooli nüüd juba.
mees tuleb koju. palun midagi ära koristada. mees ütleb et aga mina pole midagi segi ajanud. no tegelikult on tal u õigus. koristama peavad need kes kodus segaduse on teinud.
segadust aga on tekkinud rohkem, kui ma koristada jõuan.
suuremate lastega on lihtsam. enne vait ei jää. kui nad on ära koristanud. aga kas väiksese lapsega peab tegema sama? kui peab, siis pole mingit õigust ega vajadust mehega pragada. oled lapsega kodus ja pead jälgima, et ta paneks kõik asjad ära.
või sinu puhul, mis rämps teil kodus on, mida mees peab koristama?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]k077 kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ja kuidas ta seda põrandat pesta saab ilma et peaks ise asjad kokku korjama?

Ja miks sa arvad, et see naine algul heaga meest palunud pole ning alles siis räuskama ei hakanud, kui nägi et aastatepikkusel palumisel ja meelitamisel mingit efekti polnud?

Aga tore, kui sinu \”kallis\” nii vahva mees on ja teil nii ilus ninnu-nännu elu. Kas roosad jänkukesed ka ikka mööda tuba ringi hüppavad ja seinal säravad vikerkaared?[/tsitaat]

Ma ei loe siit, et aastatepikkuselt on meest palutud midagi teha, eksole. Teiseks, kas sulle tundub, et räuskamine on efektiivne või, eriti stiilis nagu see teemaalgataja siin näite tõi? Kui sa arvad, et on, siis sõima oma meest ja praga aga edasi, vaata kaugele jõuad. Kui sulle meeldib endale, et sinule peale käratatakse, kamandatakse ja sinu poole pöördutakse nimega perse, siis lase käia, mina arvan, et see, kuidas sa midagi palud, on tähtsam kui see, mida sa teha palud. Mehel on tõrge naise stiili vastu, sellepärast ta ei koristagi! Sina loe vähem Alice Imedemaalt, võib olla saad reaalselt pihta, mida ma öelda tahtsin. Ma ei aja haiglaselt taga, et toad oleks ideaalselt korras, mulle on inimsuhted tähtsamad kui muuseumilaadne kodu, aga kui ma midagi teen, siis ma kaasan mehe, ja mitte ähvardamise ja karjumise abil vaid sõbralikult paludes abi. Vot. Muideks, roosa on ilus värv ja jänkud mulle ka meeldivad, nunnud on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.09 17:50; 11.09 19:17; 11.09 21:15; 11.09 21:32; 15.09 15:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sa oled ikka väga imelik naine. Asjad vedelevad? No ja mis siis, las vedelevad. Kuna sa põrandaid ilmselt pesed, siis ega nad ju mustaks ei lähe puhtal põrandal olemisest. Mina ei saa aru, mis pseudoprobleeme sa endale tekitad? Teine teema on, kuidas sa oma mehesse suhtud. Saadad ta perse ja mida veel. Väga kaunilt oskad kõneleda, su toonis ja sõnades on kohe tunda armastust oma mehe vastu. Ära siis tee süüa, kui see sulle nii suur probla on.

Hahaha, su mees ei aita sind? See on küll ainult sinu viga, sa ei oska oma mehelt abi küsida milleski, kamandad ja karjud, et \”korja rämps kokku sa vana perse, mis sa teed mu elamist sassi raisk, mina teen kõik korda, mina koristan, mina teen süüa, mina olen lapsega… mina, mina, mina\”. Selline suhtumine kasu ei too. Kui mina oma mehelt palun midagi teha, siis ta teeb seda kohe kui ma palun. Sest ma palun teda viisakalt, et kallis kas sa teeksid toa korda, kallis kas sa tuleks aitaks mind… jne. Vot. Ma ei karju tema peale ega kutsu teda perseks. Tegelikult me ei sõima üksteist üldse kuidagi. [/tsitaat]

Ära kujuta omale nii palju ette 😀
Mees koristas ilusti ära ja nüüd kõik korras.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.09 16:56; 11.09 17:15; 11.09 19:32; 11.09 19:39; 11.09 21:25; 11.09 21:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]k077 kirjutas:[/small]

Ma ei loe siit, et aastatepikkuselt on meest palutud midagi teha, eksole. Teiseks, kas sulle tundub, et räuskamine on efektiivne või, eriti stiilis nagu see teemaalgataja siin näite tõi? Kui sa arvad, et on, siis sõima oma meest ja praga aga edasi, vaata kaugele jõuad. Kui sulle meeldib endale, et sinule peale käratatakse, kamandatakse ja sinu poole pöördutakse nimega perse, siis lase käia, mina arvan, et see, kuidas sa midagi palud, on tähtsam kui see, mida sa teha palud. Mehel on tõrge naise stiili vastu, sellepärast ta ei koristagi! Sina loe vähem Alice Imedemaalt, võib olla saad reaalselt pihta, mida ma öelda tahtsin. Ma ei aja haiglaselt taga, et toad oleks ideaalselt korras, mulle on inimsuhted tähtsamad kui muuseumilaadne kodu, aga kui ma midagi teen, siis ma kaasan mehe, ja mitte ähvardamise ja karjumise abil vaid sõbralikult paludes abi. Vot. Muideks, roosa on ilus värv ja jänkud mulle ka meeldivad, nunnud on. [/tsitaat]

Ja alguses palusin ilusti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.09 16:56; 11.09 17:15; 11.09 19:32; 11.09 19:39; 11.09 21:25; 11.09 21:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mina koristan, teen söögi, pesen pesud, olen lapsega jne ..
Kui täna ütlesin mehele, et palun korja rämps kokku, siis tuli vastuseks ” mina lähen du¨i alla ja ei viitsi midagi kokku korjata”
Ja käratasin talle vastu ”perse käi” !

Võiks siis ükskord ka aidata mind ..
Ma ka siis enam süüa ei tee talle, ütlen ”tegin süüa omale ja lapsele, kui tahad tee ise”[/tsitaat]

aidata sind?
kas tal endal pole kodu korrashoidmises osalust, et rämpsu kokku korjamine on sinu aitamine?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellest kõik pihta hakkabki, et mees mitte ei tegele OMA KODUGA, vaid AITAB SIND.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Rabakana kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sellest kõik pihta hakkabki, et mees mitte ei tegele OMA KODUGA, vaid AITAB SIND.

[/tsitaat]

Närid tähti õhtusöögiks? On maitsev? Minu meelest pole oluline, kuidas seda nimetada, peamine on, et kodu oleks puhas ja miks ei võiks mees naist aidata? Mina kasutaks ära võimaluse ja kiidaks meest, annaks talle mõista, et ilma temata sa ei saaks lihtsalt hakkama, sest ta on nii tark, tugev ja ilus. Toidaks tema ego sellega, määriks mett mehe mokale, et ta tunneks, et on koopa pealik. Vähemalt oma mehega ma teen nii, ja toimib. Muidugi ma mõtlen, et ise olen targem, osavam ja parem kui tema, aga tema ei pea seda teadma ju. Naiseliku kavaluse kasutamine ei ole kunagi kahju teinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.09 17:50; 11.09 19:17; 11.09 21:15; 11.09 21:32; 15.09 15:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Rabakana kirjutas:[/small]

Närid tähti õhtusöögiks? On maitsev? Minu meelest pole oluline, kuidas seda nimetada, peamine on, et kodu oleks puhas ja miks ei võiks mees naist aidata? Mina kasutaks ära võimaluse ja kiidaks meest, annaks talle mõista, et ilma temata sa ei saaks lihtsalt hakkama, sest ta on nii tark, tugev ja ilus. Toidaks tema ego sellega, määriks mett mehe mokale, et ta tunneks, et on koopa pealik. Vähemalt oma mehega ma teen nii, ja toimib. Muidugi ma mõtlen, et ise olen targem, osavam ja parem kui tema, aga tema ei pea seda teadma ju. Naiseliku kavaluse kasutamine ei ole kunagi kahju teinud.
[/tsitaat]

vapsee naine 😀

Minu mees nt läheb liiga uhkeks kui teda kiita 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.09 16:56; 11.09 17:15; 11.09 19:32; 11.09 19:39; 11.09 21:25; 11.09 21:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

vapsee naine 😀

Minu mees nt läheb liiga uhkeks kui teda kiita ;)[/tsitaat]

Mul ei lähe. Ta teab, et mulle pole mõtet vastu hakata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.09 17:50; 11.09 19:17; 11.09 21:15; 11.09 21:32; 15.09 15:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mul ei lähe. Ta teab, et mulle pole mõtet vastu hakata. [/tsitaat]

Palju Õnne su mehele sel juhul 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.09 16:56; 11.09 17:15; 11.09 19:32; 11.09 19:39; 11.09 21:25; 11.09 21:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mina koristan, teen söögi, pesen pesud, olen lapsega jne ..
Kui täna ütlesin mehele, et palun korja rämps kokku, siis tuli vastuseks ” mina lähen du¨i alla ja ei viitsi midagi kokku korjata”
Ja käratasin talle vastu ”perse käi” !

Võiks siis ükskord ka aidata mind ..
Ma ka siis enam süüa ei tee talle, ütlen ”tegin süüa omale ja lapsele, kui tahad tee ise”[/tsitaat]Ei saa aru, mis mõttes AIDATA?

*** nüüd hiljem loen, et juba enne mind on see küsimus esitatud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.09 21:49; 12.09 18:19; 13.09 12:44; 13.09 18:08; 13.09 20:32; 15.09 19:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]k077 kirjutas:[/small]

Ma ei loe siit, et aastatepikkuselt on meest palutud midagi teha, eksole. Teiseks, kas sulle tundub, et räuskamine on efektiivne või, eriti stiilis nagu see teemaalgataja siin näite tõi? Kui sa arvad, et on, siis sõima oma meest ja praga aga edasi, vaata kaugele jõuad. Kui sulle meeldib endale, et sinule peale käratatakse, kamandatakse ja sinu poole pöördutakse nimega perse, siis lase käia, mina arvan, et see, kuidas sa midagi palud, on tähtsam kui see, mida sa teha palud. Mehel on tõrge naise stiili vastu, sellepärast ta ei koristagi! Sina loe vähem Alice Imedemaalt, võib olla saad reaalselt pihta, mida ma öelda tahtsin. Ma ei aja haiglaselt taga, et toad oleks ideaalselt korras, mulle on inimsuhted tähtsamad kui muuseumilaadne kodu, aga kui ma midagi teen, siis ma kaasan mehe, ja mitte ähvardamise ja karjumise abil vaid sõbralikult paludes abi. Vot. Muideks, roosa on ilus värv ja jänkud mulle ka meeldivad, nunnud on. [/tsitaat]
Mina ei sõima oma meest, kuna ma pole teemaalgataja. Suudan lihtsalt oma ninaesisest kaugemale näha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Rabakana kirjutas:[/small]

Närid tähti õhtusöögiks? On maitsev? Minu meelest pole oluline, kuidas seda nimetada, peamine on, et kodu oleks puhas ja miks ei võiks mees naist aidata? Mina kasutaks ära võimaluse ja kiidaks meest, annaks talle mõista, et ilma temata sa ei saaks lihtsalt hakkama, sest ta on nii tark, tugev ja ilus. Toidaks tema ego sellega, määriks mett mehe mokale, et ta tunneks, et on koopa pealik. Vähemalt oma mehega ma teen nii, ja toimib. Muidugi ma mõtlen, et ise olen targem, osavam ja parem kui tema, aga tema ei pea seda teadma ju. Naiseliku kavaluse kasutamine ei ole kunagi kahju teinud.
[/tsitaat]Muigama ajavad need enda arvates kavalad naised. Tegelikult isegi öökima ajab sedalaadi naiselik kavalus. Mees peab tundma, et on koopa pealik? Irv! Milleks selline idiootlik tsirkus ja mehe lapsena kohtlemine? Ilmselt on su kõrval sind täiega vääriv mees, et sinu nn kavalust läbi ei näe või et sinu idiootlikku näitemängu kaasa mängib.
Normaalne mees saab aru, et mees ja naine on partnerid, võrdväärsed partnerid ning kodutöödes ei pea mees naist AITAMA, vaid kodutööd on MÕLEMA (!!!) kohustus, mida kaks täiskasvanud inimeste teevad ise, omal algatusel, mitte ei panda teist neid tegema kavaluse ega ammugi mitte käskimise ja kamandamise kaudu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.09 21:49; 12.09 18:19; 13.09 12:44; 13.09 18:08; 13.09 20:32; 15.09 19:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja on rahulikult palunud juba aga sellest ei piisa nagu aru saan.Mina küll sind hukka ei mõista.Miks ei võiks mees aidata? Kui mees ja naine nii võrdsed on nagu mõni kirjutab, siis lasku aga kätel käia.Paljud mehed on loomult laisad aga kaua sa jaksad kannatada.Ma ütleks ka lõpuks, mida asjast arvan.Sina üksi ei ela seal ja üksi ei pea mitte rabama.Vahel tuleb mehed lihtsalt\”paika panna\” ja kogu moos.Ei saa nii mugavad olla ja kui hakkad ootama, millal nemad nö.märkavad, enne seda läheb päike ka juba looja.
Karjuma ja kärkima ei pea just muidugi.Kõike seda taluma ka mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kete kirjutas:[/small]
[tsitaat]Teemaalgataja on rahulikult palunud juba aga sellest ei piisa nagu aru saan.Mina küll sind hukka ei mõista.Miks ei võiks mees aidata? Kui mees ja naine nii võrdsed on nagu mõni kirjutab, siis lasku aga kätel käia.Paljud mehed on loomult laisad aga kaua sa jaksad kannatada.Ma ütleks ka lõpuks, mida asjast arvan.Sina üksi ei ela seal ja üksi ei pea mitte rabama.Vahel tuleb mehed lihtsalt\”paika panna\” ja kogu moos.Ei saa nii mugavad olla ja kui hakkad ootama, millal nemad nö.märkavad, enne seda läheb päike ka juba looja.
Karjuma ja kärkima ei pea just muidugi.Kõike seda taluma ka mitte.[/tsitaat]Asi pole ju üldse selles, et ei tohi mehele välja öelda, mida asjast arvad. Kui midagi häirib või kui mees ei märka, siis loomulikult tuleb ja peabki välja ütlema oma arvamuse.
Aga praegu on point selles, et teemaalgataja on võtnud sellise hoiaku, et kõik kodutööd ongi naiste tööd ja et kui mees midagi (vahet pole kas käskimise peale või omaalgatuslikult) liigutab, siis on see naise AITAMINE. Miks? Mis mõttes aitamine? Kui mees \”tuleb naisele vastu\” ja koorib õhtusöögiks kartulid, kas ta siis tõesti aitab sellega naist? Kas naine üksinda tahab süüa või siiski mees ka tahab süüa? Kui mees paneb pesu pesumasinasse, kas ta siis aitab naist? Kas ta paneb ainult naise pesu masinasse või siiski on seal musta pesu hulgas ka mehe enda mustad riided? Kui mees tõmbab tolmuimejaga toad üle, kas ta tõesti tõmbab ainult naise tekitatud tolmu ja puru või ka enda tekitatud?
Asi ongi ju selles, et kui algusest peale on asi paigas, et kodutööd on mehe ja naise jaoks võrdsed tööd, siis ei tekigi seda küsimust, et keegi kedagi aitab. See on naise kohustus ja see on ka mehe kohustus.
Naine, kes suhte alguses võtab kohe sellise hoiaku, et kodutööd on ainult tema isiklik \”eralõbu\” ei peaks, mõne aasta pärast, kui tööd kipuvad juba üle pea kasvama, järsku hakkama ootama, et mees ka midagi liigutaks.
Samas, kui suhte alguses on kohe paika pandud, et mõlemad panustavad võrdselt, siis ilmselt ei saa ka kuskil paar aastat hiljem tekkida seda küsimust, et miks mina kõik pean üksi tegema, miks mees ei aita?

Aga miks mitte kunagi ei esitata küsimust, miks naine ei aita mehel koduseid töid teha? Olen 100% veendunud, et siis sina ja teised samamoodi mõtlejad ütlevad kohe, et sellise mehe näol on tegemist suss-mehega.
Miks osa seltskond naisi (ja loomulikult ka mehi) arvab vaikimisi, et kodutööd on ainuisikuliselt naiste töö?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.09 21:49; 12.09 18:19; 13.09 12:44; 13.09 18:08; 13.09 20:32; 15.09 19:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mehe ja naise nägemus koristamisest ja puhtusest on erinev. Mehed üldjuhul mõtlevad selliselt, et tuba on \”piisavalt puhas – käib küll\”. Kui naisele ei sobi, siis tehku ise puhtamaks. Ehk siis, kaks inimest ja kaks nägemust asjale. [/tsitaat]

Ei ole sugugi nii. Minu isa näiteks mõtleb, et \”tuba on sassis, küll mul on laisk naine\” ja teeb igasugust tsirkust. Näiteks tõmbab näpuga joone üle tolmuse teleriekraani ja vaatab, kaua läheb, enne kui ema ekraanilt tolmu pühib. Kui ema seda teeb, saab ta \”tasuks\” kuulda näägutamist selle pärast, et see tal kaks päeva aega võttis. On ka selliseid mehi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]RebaseMaie kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ei ole sugugi nii. Minu isa näiteks mõtleb, et \”tuba on sassis, küll mul on laisk naine\” ja teeb igasugust tsirkust. Näiteks tõmbab näpuga joone üle tolmuse teleriekraani ja vaatab, kaua läheb, enne kui ema ekraanilt tolmu pühib. Kui ema seda teeb, saab ta \”tasuks\” kuulda näägutamist selle pärast, et see tal kaks päeva aega võttis. On ka selliseid mehi.[/tsitaat]No need on vanaaja-veneaja inimesed, ega neid enam ümber küll ei kasvata. Nende maailmas kehtibki see reegel, et on naistetööd ja meestetööd. Ja sellega on naised ise ka väga päri, mis sest, et üldjuhul tähendab see seda, et mees lamab diivanil ja naine laseb nagu vurrkann.

Lihtsalt kummaline, et tänapäeva naised sellist asja normaalseks peavad ja sellistele seisukohtadele kaasa kiidavad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.09 21:49; 12.09 18:19; 13.09 12:44; 13.09 18:08; 13.09 20:32; 15.09 19:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]No need on vanaaja-veneaja inimesed, ega neid enam ümber küll ei kasvata. Nende maailmas kehtibki see reegel, et on naistetööd ja meestetööd. Ja sellega on naised ise ka väga päri, mis sest, et üldjuhul tähendab see seda, et mees lamab diivanil ja naine laseb nagu vurrkann.

Lihtsalt kummaline, et tänapäeva naised sellist asja normaalseks peavad ja sellistele seisukohtadele kaasa kiidavad.[/tsitaat]No sul on küll eriti lapsik maailmanägemine, kui seda kuidagi veneaja nähtuseks pead. Sa kindlasti arvad seda ka, et seksi mõtles välja üldse sinu põlvkond?

Täpselt nii nagu vene ajal oli palju perekondi, kus kodutöid tehti võrdselt, samuti on ka praegu täiesti noorte inimeste seas neid, kes neid töid naiste ülseandeks peavad.

Mõnevõrra suurem võrdsus tänapäeval tuleneb ehk vaid sellest, et vanemal ajal oli meestel rohkem väga raskeid füüsilisi töid ja kodu/elamise juures samuti rohkem füüsilist tööd. Sellega siis osaletigi pereelu toimingutes, jättes naisele kergemad, tubased ülesanded. Kodu juures ja heaks tehtava töö hulk oli aga suuremgi kui tänapäeval, kus masinad ja spetsialistid (eks katsu tänapäeva autot ise remontida) on võtnud ära suure osa meeste endistest kodukohustustet.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
No sul on küll eriti lapsik maailmanägemine, kui seda kuidagi veneaja nähtuseks pead. Sa kindlasti arvad seda ka, et seksi mõtles välja üldse sinu põlvkond?

Täpselt nii nagu vene ajal oli palju perekondi, kus kodutöid tehti võrdselt, samuti on ka praegu täiesti noorte inimeste seas neid, kes neid töid naiste ülseandeks peavad.

Mõnevõrra suurem võrdsus tänapäeval tuleneb ehk vaid sellest, et vanemal ajal oli meestel rohkem väga raskeid füüsilisi töid ja kodu/elamise juures samuti rohkem füüsilist tööd. Sellega siis osaletigi pereelu toimingutes, jättes naisele kergemad, tubased ülesanded. Kodu juures ja heaks tehtava töö hulk oli aga suuremgi kui tänapäeval, kus masinad ja spetsialistid (eks katsu tänapäeva autot ise remontida) on võtnud ära suure osa meeste endistest kodukohustustet.[/tsitaat]Sellest ma ju räägingi, et kui varasemal ajal oli veel nii, et meestel oli tõesti nn meestetöid, siis tänapäeval on meestetöid oluliselt vähemaks jäänud. Seda juba kas või sellepärast, et ühiskond on suhteliselt urbaniseerunud ja suur osa inimestest elab korteris, kus neid nn meestetöid õieti polegi. Põldu ei peeta, auto käib esinduses paranduses jne. jne.
Nn naistetööd aga pole kuhugile kadunud. Nojah, moodsaid masinaid on küll juurde tulnud ning tänapäeval ei pese enam keegi naljalt käsitisi pesu ja nõudepesumasingi on paljudes kodudes olemas. Aga ikkagi on kodutööde hulk nii suur, et võtab ägama.

Sellepärast ma imestangi, et kui vene ajal oli veel kuidagi mõistetav see tööjaotus, siis tänapäeva moodsas ühiskonnas peaks hakkama kaduma see hoiak, et kõik kodused tööd on naiste tööd. Aga selliste teemade järgi selgub, et ikka veel on sellise vanaaegse mõtlemisega isendeid. Sellest saab veel aru, et meeste seas on selliseid (sest millegi taha peab ju oma laiskust ja mugavust peitma), aga et ka naised kooris kaasa õigustavad? See on küll õudne!

Kindlasti oli ka vene ajal neid kodusid, kus mehed koristasid, pesid pesu ja tegid süüa, aga valdav enamus selleaegseid inimesi elavad ikkagi selle teise mustri järgi.

Seksi kohta pole mina sõnagi öelnud. Kust sa küll seda välja lugesid, et seksi mõtles välja meie põlvkond?
See ei puutu üldse praegu ju asjasse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.09 21:49; 12.09 18:19; 13.09 12:44; 13.09 18:08; 13.09 20:32; 15.09 19:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Seksi kohta pole mina sõnagi öelnud. Kust sa küll seda välja lugesid, et seksi mõtles välja meie põlvkond?
See ei puutu üldse praegu ju asjasse.

[/tsitaat]
See järeldus tuleneb sealtsamast, kust see anekdootki – et kui tikke pole, siis järelikult pede: http://www.nali24.ee/index.php?page=nali&pid=495

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Rabakana kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sellest kõik pihta hakkabki, et mees mitte ei tegele OMA KODUGA, vaid AITAB SIND.

[/tsitaat]

Õige.
Kui suhtumine on \”mees aitab koristada\”, siis tähendab see, nagu oleks ühise kodu korrashoidmine peamiselt vaid naise asi.
Kui suhtuda aga nii, et koristamine on mõlema asi, tuleks seda hoopis teisiti sõnastada. Mitte \”aita mind\”, vaid, kuna kodusel inimesel on ilmselt asjadest parem ülevaade, lihtsalt: \”palun korja praht põrandalt kokku\”.
Igasugused aitamisejutud unustada. Aidata saab inimene, kelle ülesanne see aidatav tegevus päriselt ei ole, kes teeb seda heategevuse, teene korras, mitte endastmõistetavalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aitab tavaliselt see, kui jätad kogu selle koristamise ära. Ei liiguta lillegi, Kuniks küsitakse, et mis juhtunud on. Siis ütledki, et lõpetasid koristamisteenuse lepingu, kui vaid ühepoolse kohustuse. Et kui härra ei suvatse aidata, siis palgaku selleks teenija. Kui raha pole, tuleb tal ise hoolas olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]RebaseMaie kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ei ole sugugi nii. Minu isa näiteks mõtleb, et \”tuba on sassis, küll mul on laisk naine\” ja teeb igasugust tsirkust. Näiteks tõmbab näpuga joone üle tolmuse teleriekraani ja vaatab, kaua läheb, enne kui ema ekraanilt tolmu pühib. Kui ema seda teeb, saab ta \”tasuks\” kuulda näägutamist selle pärast, et see tal kaks päeva aega võttis. On ka selliseid mehi.[/tsitaat]

Appikene. Mina naisena olen nii taiplik ise küll, et saan aru millal vaja mööblilt tolmu võtta, täpsemini ma võtangi seda igal õhtul enne magamaminekut, lisaks imen tolmuimejaga ja pesen põrandad, ja seda koos mehega. Minu mees ei pea mulle sõrmega mingeid jutte tõmbama, et näe kui tolmune, tee midagi loll naine. Meile meeldib puhas kodu ja ei tuleks selle pealegi, et selleks peab eraldi koristamiseaja võtma, hoiame koguaeg jooksvalt korras. Kas sinu vanematel on väga igav ja pole millestki omavahel rääkida, et sellisest lihtsast ja iseenesest mõistetavast asjast üldse juttu, koguni tsirkust tehakse?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 11.09 17:50; 11.09 19:17; 11.09 21:15; 11.09 21:32; 15.09 15:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]RebaseMaie kirjutas:[/small]

Appikene. Mina naisena olen nii taiplik ise küll, et saan aru millal vaja mööblilt tolmu võtta, täpsemini ma võtangi seda igal õhtul enne magamaminekut, lisaks imen tolmuimejaga ja pesen põrandad, ja seda koos mehega. Minu mees ei pea mulle sõrmega mingeid jutte tõmbama, et näe kui tolmune, tee midagi loll naine. Meile meeldib puhas kodu ja ei tuleks selle pealegi, et selleks peab eraldi koristamiseaja võtma, hoiame koguaeg jooksvalt korras. Kas sinu vanematel on väga igav ja pole millestki omavahel rääkida, et sellisest lihtsast ja iseenesest mõistetavast asjast üldse juttu, koguni tsirkust tehakse?[/tsitaat]Mh, huvitav, kas sa ei saanud siis aru, et RebaseMaie tõigi selle negatiivse näitena, mitte selleks, et me peaks sellest eeskuju võtma?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.09 21:49; 12.09 18:19; 13.09 12:44; 13.09 18:08; 13.09 20:32; 15.09 19:32;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 33 )


Esileht Pereelu ja suhted no kurat ..

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.