Esileht Koroonaviirus COVID-19 No ma ei tea

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Teema: No ma ei tea

Postitas:
Kägu

minu ca 10-st tuttavast läheb ainult 1 tõhustusdoosile. Kuidas teil nö suhted? Ma ise kõigun täitsa kahevahel. Otseselt poleks nagu vaja, aga soovitatakse ja ega see pole ka raske teha.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on peres kõigil 3 doosi käes, sõpradel samuti.

+12
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lähisugulastel kõigil 3. tehtud, töökaaslastest ka suuremal osal.

+10
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lähisugulastel kõigil 3. tehtud, töökaaslastest ka suuremal osal.

Arvavad, et aitab või tõendi pärast?

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lähisugulastel kõigil 3. tehtud, töökaaslastest ka suuremal osal.

Arvavad, et aitab või tõendi pärast?

Töökaaslaste eest küll rääkida ei oska, pigem arvan, et ikka kaitse saamiseks. Sugulased kindlasti kaitse saamiseks.

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

minu ca 10-st tuttavast läheb ainult 1 tõhustusdoosile.

Sul on 10 tuttavat????? Vau

+3
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

minu ca 10-st tuttavast läheb ainult 1 tõhustusdoosile.

Sul on 10 tuttavat????? Vau

ja vastasid sa kuidas?

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

minu ca 10-st tuttavast läheb ainult 1 tõhustusdoosile.

Sul on 10 tuttavat????? Vau

ja vastasid sa kuidas?

Küll ma vastasin ka ikka. Aga 10 tuttavat on ikka äge liba küll.

+2
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vb oota vähemalt kohandatud versioon ära… Kui vahepeal nüüd Omicroni oled põdenud ja passiga kiire pole, hoiaks 6 kuud vahet. Ei maksa kiirustada – vb 6 kuu pärast jälle uus tüvi ja vaktsiin jne.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

minu ca 10-st tuttavast läheb ainult 1 tõhustusdoosile. Kuidas teil nö suhted?

Ammu tehtud

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis no ma ei tea?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

minu ca 10-st tuttavast läheb ainult 1 tõhustusdoosile.

Sul on 10 tuttavat????? Vau

ja vastasid sa kuidas?

Küll ma vastasin ka ikka. Aga 10 tuttavat on ikka äge liba küll.

Kui palju sul siis neid tuttavaid on, kel tõhustusdoosi aeg parasjagu käes? Ma ausalt öeldes ei saa kümmetki kokku, sest suur osa tegid 3. doosi juba eelmisel aastal ja ülejäänutel on see aeg veel kaugel.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võidab see, kellel surres kõige rohkem (vaktsineeritud) tuttavaid.

+9
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu tuttavatest on pea kõik tõhususdoosi saanud. Ei ole saanud need, kes enne seda jõudsid koroona läbi põdeda, siis ei ole mõistlik kohe teha. Ühte inimest tean, kes arvas, et ta tõhususdoosi enam ei tee, tema sai ka omikroni, põdes selle kergelt läbi ja võiks nüüd ka mõneks ajaks immuunne olla.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ühe vaktsiini väljatöötamine pidavat võtma 6 aastat. Nii et hetkel on see eksperimentaalne vaktsiin väljatöötamise käigus ja kõik süstijad osalevad väljatöötamises. Väidetakse, et 25 protsenti ei oma mingit toimet, selleks, et selgitada välja tõelised vaktsiinikahjustused. Nii et iga 4 doos on tühi. Nii et siin on mõtlemise koht.

+5
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui palju sul siis neid tuttavaid on, kel tõhustusdoosi aeg parasjagu käes? Ma ausalt öeldes ei saa kümmetki kokku, sest suur osa tegid 3. doosi juba eelmisel aastal ja ülejäänutel on see aeg veel kaugel.

Õpitagu kirjutama ometi. Sel juhul on lause “minu 10 tuttavast, kellel on tõhustusdoosi aeg käes …”. Ei pea lugeja kogu aeg poolt mõtet ise juurde leiutama. Ja kust te üldse teate, kellel on mis aeg käes? Pead Excelit, kus on tuttavate vaktsineerimisajad kirjas?

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võidab see, kellel surres kõige rohkem (vaktsineeritud) tuttavaid.

Ää kui lahe sa oled! Ise mõtlesid? Oma peaga?

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

minu ca 10-st tuttavast läheb ainult 1 tõhustusdoosile. Kuidas teil nö suhted? Ma ise kõigun täitsa kahevahel. Otseselt poleks nagu vaja, aga soovitatakse ja ega see pole ka raske teha.

Ma arvan et asi on piirkonnas. On piirkondi kus terve küla peale on üks vaktsineeritu ja too ei julge ka tunnistada 🙂 (need piirkonnad ei hiilga just kõrgharitud inimeste rohkuse poolest), ja on piirkondi kus praktiliselt kõik on vaktsineeritud ja mõni üksik siis võitleb vastu ja sõimab kõik lammasteks. Seega mis piirkonnast sa oled, nõnda on ka su tutvusringkond 😉

+9
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võidab see, kellel surres kõige rohkem (vaktsineeritud) tuttavaid.

Ää kui lahe sa oled! Ise mõtlesid? Oma peaga?

Ei, aga sellest jutust siin foorumis jääb mulje, nagu see kõik oleks väga oluline millegipärast. Kas tundsid end riivatuna?

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei tee. Olen varasemalt läbi põdenud ja  vaktsineeritud, nüüd korduvalt lähikontaktne olnud, kuid omikron pole külge hakanud. Süstima ainult passi pärast ka ei lähe.
Tuttavatest väga paljud viimasel ajal põdenud, tõhustusdoos tehtud vanematel kolleegidel-sugulastel ja mõnel üksikul nooremal kes põdenud ei ole. Enamusel neist kes varem vaktsineerinud ja pass hakkab läbi saama loodavad enne läbi põdeda või passi kaotamisele, tõhustusdoosile lähevad vaid viimases hädas, kui piirangud liialt segama hakkavad. Paljud on sarnaselt minule nõus enne piirangutega elama, kui tõhustusdoosile minema. Suveni ei ole õnneks enam palju jäänud, väliüritused on vähemalt hetkel passivabad ja sügisel vaatan siis mis edasi.

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen 2 doosi saanud, nendesamade vaktsiinidega kolmanda tegemisel ei näe mõtet. Tõend saab märtsi lõpus läbi, kui selleks ajaks neid ei kaotata, siis võib-olla olude sunnil pean tegema, aga tervise seisukohalt ma sel enam mingit kasu ei näe. Kuu aega tagasi oli laps koroonas, ise tundsin siis ka end vahepeal halvasti, kiirtestid olid küll negatiivsed, aga arvan, et mingi annuse viirust siis ikka sain. Perearst mulle PCR-i saatekirja ei andnud, nii et ei saa ka kuidagi kinnitada, kas põdesin koos lapsega või mitte. Sellises olukorras selle võimaliku põdemise otsa veel kolmandat doosi teha… Kes ütleb, et see hoopis kahju ei tee?

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen 2 doosi saanud, nendesamade vaktsiinidega kolmanda tegemisel ei näe mõtet. Tõend saab märtsi lõpus läbi, kui selleks ajaks neid ei kaotata, siis võib-olla olude sunnil pean tegema, aga tervise seisukohalt ma sel enam mingit kasu ei näe. Kuu aega tagasi oli laps koroonas, ise tundsin siis ka end vahepeal halvasti, kiirtestid olid küll negatiivsed, aga arvan, et mingi annuse viirust siis ikka sain. Perearst mulle PCR-i saatekirja ei andnud, nii et ei saa ka kuidagi kinnitada, kas põdesin koos lapsega või mitte. Sellises olukorras selle võimaliku põdemise otsa veel kolmandat doosi teha… Kes ütleb, et see hoopis kahju ei tee?

Lisan veel, et paljud tuttavad ja ka mu õde-vend on kolmanda doosi saanud. Ja põdenud pärast seda koroonat. Ikka palavikuga, halva enesetundega jne, nende puhul ei saa ka öelda, et võib-olla ilma selle kolmanda doosita oleks haiglasse sattunud, vanuse järgi ei ole nad riskigrupp. Igatahes ei näe ma oma tutvusringkonnas või peres, et see kolmas doos omikroni põdemisest päästaks.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

minu ca 10-st tuttavast läheb ainult 1 tõhustusdoosile. Kuidas teil nö suhted? Ma ise kõigun täitsa kahevahel. Otseselt poleks nagu vaja, aga soovitatakse ja ega see pole ka raske teha.

Ma arvan et asi on piirkonnas. On piirkondi kus terve küla peale on üks vaktsineeritu ja too ei julge ka tunnistada ???? (need piirkonnad ei hiilga just kõrgharitud inimeste rohkuse poolest), ja on piirkondi kus praktiliselt kõik on vaktsineeritud ja mõni üksik siis võitleb vastu ja sõimab kõik lammasteks. Seega mis piirkonnast sa oled, nõnda on ka su tutvusringkond ????

Hahaa, mõne jaoks suurepärane võimalus end hetkeks haritute hulka kuuluvana tunda ????.

 

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki tõmbaks vahepeal sutsu hinge kah – kui nii suur vaev on end igaks petteks ja ilmajuhtumiks kaitsta, siis võiks vahepeal oodata ajakohastatud vaktsiinide saabumist?

https://www.israelnationalnews.com/news/321674

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

minu ca 10-st tuttavast läheb ainult 1 tõhustusdoosile. Kuidas teil nö suhted? Ma ise kõigun täitsa kahevahel. Otseselt poleks nagu vaja, aga soovitatakse ja ega see pole ka raske teha.

Mind tuttavad ei mõjuta. Kes tegi, kes ei teinud, kellel ühed põhimõtted, kellel teised, kes usaldab teadust ja arste, kes ei usalda ravimitootjaid, mul nende arvamusest kama. Arvamus on enam-vähem pooleks, me ei argumenteeri sel teemal, kuna kõik saavad aru, et see on täiesti isiklik otsus.
Ise mõtlesin samuti pikalt ja otsustasin ikka omaette. Miks mu tuttavad peaks targemad või lollimad olema, et neid järgida?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

meie viieliikmeline pere tõhustusdoose ei plaaninud teha. Tähtaeg oli käes vaid ühel pereliikmel, teistel aeguvad aasta lõpul. Õnneks põeme nüüd ka koroonat ja tõendid jäävad kehtima.

On näha, et uue tüvega ka kolm tõhustusdoosi ei mõju. Ei näe mõtet endale miskit enam sisse süstida!

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki tõmbaks vahepeal sutsu hinge kah – kui nii suur vaev on end igaks petteks ja ilmajuhtumiks kaitsta, siis võiks vahepeal oodata ajakohastatud vaktsiinide saabumist?

https://www.israelnationalnews.com/news/321674

See on fake news, mida sa levitad

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ühe vaktsiini väljatöötamine pidavat võtma 6 aastat. Nii et hetkel on see eksperimentaalne vaktsiin väljatöötamise käigus ja kõik süstijad osalevad väljatöötamises. Väidetakse, et 25 protsenti ei oma mingit toimet, selleks, et selgitada välja tõelised vaktsiinikahjustused. Nii et iga 4 doos on tühi. Nii et siin on mõtlemise koht.

Sellest 6 aastast 90% kulub bürokraatiale ja paberimajandusele.

Just selle arvelt ongi kokku hoitud ja seeläbi vaktsiin kiiremini valmis saadud. Mitte reaalsete ohutusuuringute arvelt.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki tõmbaks vahepeal sutsu hinge kah – kui nii suur vaev on end igaks petteks ja ilmajuhtumiks kaitsta, siis võiks vahepeal oodata ajakohastatud vaktsiinide saabumist?

https://www.israelnationalnews.com/news/321674

See on fake news, mida sa levitad

Kõik, mis vaktsiiniusuliste narratiivi ei toeta, on tänapäeval fake news.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Just selle arvelt ongi kokku hoitud ja seeläbi vaktsiin kiiremini valmis saadud. Mitte reaalsete ohutusuuringute arvelt.

:D. Isegi ravimifirmad oma suurtes valedevõrgus pole midagi sellist väitnud. Ohutusuuringute lõppemiseni on ka ametlikult veel palju aega.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 No ma ei tea