Esileht Imetamine No mida? Algasid päevad

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: No mida? Algasid päevad

Postitas:

Olin paljudest kohtadest lugenud, et päevad naasevad peale imetamise lõppu ja väga harva imetades. Mu beebi on alles 2,5 kuud  vana ja mul algasid päevad. Kellel veel nii vara? Kas see tähendab midagi paha? Hormoonid ju muutuvad. Laps on paar päeva olnud kui äravahetatud, rahutu ja viril, rinna otsas pahane justkui…

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.01 12:07; 05.01 15:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ju ikka ei lugenud paljusid kohti, kui arvasid, et päeva ei või hakata. Kõik on täiesti normaalne. Või mis arvad, kust tulevad need 11k – 1a2k vanusevahega lapsed 😀

Üldiselt on, et ovulatsiooni ei toimu enne 2 kuud sünnitusest möödumist, kuna siis alles toimub puhastus., Aga kindel, et ka sellest reeglist on erandit. Kui sul hakkasid päevad 2,5k hiljem, siis sul oligi OV täpselt 2 k peale sünnitust

Ma eeldan, et oled käinud ka sünnitusjärgses kontrollis praeguseks ja tead, et kõik on korras.

Rahutu ja viril võib olla laps seetõttu, et vb on tal kasvuspurt.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul hakkasid päevad peale sünnitust vist isegi varem, kui 2 kuud. Mõlema lapsega. Toitsin rinnaga ja oli veits pettumus küll, aga no mis teha, kui selline organism looduse poolt kaasa on antud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ju ikka ei lugenud paljusid kohti, kui arvasid, et päeva ei või hakata. Kõik on täiesti normaalne. Või mis arvad, kust tulevad need 11k – 1a2k vanusevahega lapsed ????

Üldiselt on, et ovulatsiooni ei toimu enne 2 kuud sünnitusest möödumist, kuna siis alles toimub puhastus., Aga kindel, et ka sellest reeglist on erandit. Kui sul hakkasid päevad 2,5k hiljem, siis sul oligi OV täpselt 2 k peale sünnitust

Ma eeldan, et oled käinud ka sünnitusjärgses kontrollis praeguseks ja tead, et kõik on korras.

Rahutu ja viril võib olla laps seetõttu, et vb on tal kasvuspurt.

Jah, olen käinud kontrollis, täpselt 2 kuud hiljem ja kõik oli ok, siis arst ütles, et ei ole veel ovulatsioone, kuigi mu arvutuse kohaselt pidi ju siis just olema või hakkama.

Mis puutub mu teadmisse, siis jah oli poolik info, aga mul oli teadmine, et kui imetad jätkuvalt tihti (mitte näiteks öö on vaba), siis ikka väga suur tõenäosus, et ei hakka päevad veel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.01 12:07; 05.01 15:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No minul algasid kuu peale sünnitust

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps võib viril olla ka seetõttu, et päevade ajal piima maitse muutub. Võib-olla ongi pahane.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oo, tean seda pettumust!

Minu tsükkel taastus, kui beebi oli 4 kuud. Ma olin lausa kuri, selline tunne, et olin lausa petta saanud – ma nimelt vihkan päevi.

Kuna teiste lastega taastus tavaliselt ca 8. kuul, siis seda enam oli mu pettumus suur 🙁

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimese lapsega hakkasid päevad siis, kui laps oli 5-kuu vanune, kuigi imetasin päris tihti nii päeval kui ka öösel. Nüüd teise lapsega võib-olla hakkavad veel varem, eks näis.
Esimese ajal oli sel päeval, kui päevad hakkasid, mitmed emotsioonid – rõõmus, kurbus, pettumus, viha. Tahtsime küll väikese vanusevahega lapsi, aga siiski lõi korraks päevade algus jalad alt (jälle see verine majandus..). 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Imetamine No mida? Algasid päevad