Esileht Ilu ja tervis No miks vorm ei parane

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: No miks vorm ei parane

Postitas:

Nüüdseks pool aastat jõusaalis käinud, kaks korda nädalas. Ei mingit tulemust. Kaal sama (172/69), riidesuurus sama, lihastoonus sama…motivatsioon hakkab täiesti kaduma.
Lisaks, et vanust on 40a., pärast jõusaali iga kord tunniajaline aeroobne trenn (kõnnin jalgsi koju 7km tunni ajaga)
Toiduks kasutan suht palju valku…kodujuust, kanafilee, muna, aga tarbin neid suvalisel ajal.
Äkki keegi oskab nõu anda, et kas peaks sööma just enne või pärast trenni või üldse mitte. Või oskab keegi kasulikke linke siia panna. Ise olen muidugi ka netist uurinud, aga midagi tarka pole kahjuks leidnud, mis aitaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.02 12:44; 10.02 14:57; 11.02 11:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

jõusaalis käimisest polegi kasu, ikka teha tuleb seal üht-teist. Mida jõusaalitreener su treeningkavast arvab? Poole aasta peale olete seda kindlasti täiendanud ja muutnud ka mõned korrad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 12:50; 10.02 14:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

keha harjub uue koormusega kuskili paari kuuga. siis pead koormust tõstma või kestust pikendama, et keha uuesti arenema hakkaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on täpselt sama jama. Olen käinud 3-4 kuud ja trenni teen nädalas 3 korda, mõnikord ka 4 korda.

Teen ikka korralikult ja kõvasti. Arvan, et ühe trenniga kaotan 800-1000 kcal, aga selle ajaga pole mitte midagi muutunud.
Toitumist pole väga drastiliselt piiranud võrreldes trennieelse ajaga, aga natukene siiski püüan vähem süüa ja vaatan, mida suhu panen. Aga ei midagi!
Kuidas see võimalik on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 14:02; 10.02 14:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Teen ikka korralikult ja kõvasti. Arvan, et ühe trenniga kaotan 800-1000 kcal[/tsitaat]

inimesed hindavad tavaliselt kulutatud kaloreid oluliselt üle, söödut aga alla. pulsikell ja iga amps kirja ja vaata mis siis saab. 1000 kcal on ühe trenniga (tunniga?) ikka päris raske kulutada, tavaline aeroobikatrenn on pigem midagi 300 kanti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 12:50; 10.02 14:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

inimesed hindavad tavaliselt kulutatud kaloreid oluliselt üle, söödut aga alla. pulsikell ja iga amps kirja ja vaata mis siis saab. 1000 kcal on ühe trenniga (tunniga?) ikka päris raske kulutada, tavaline aeroobikatrenn on pigem midagi 300 kanti. [/tsitaat]Teen kauem kui tund. Tavaliselt teen 1,5 -2 h.
Jooksulint, trenazhöör, võimlemine jne.

Kui ma ei ole rohkem sööma hakanud (pigem ikka vähem), kui ma enne treenima hakkamist sõin, siis peab ju igaljuhul mingi efekt olema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.02 14:02; 10.02 14:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

2x nädalas ongi vähe. nii palju kordi peaks olema \”vormi säilitamiseks\”. alates 3x nädalas hakkab vorm paranema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina teemaalgataja. Ma ei tahagi tegelikult otseselt kaalu langetada, vaid pigem \”olemasolevat materjali trimmida\”. Lisaks jõusaalile teen kaks korda nädalas nagunii kepikõndi vormi n.ö. säilitamiseks. Jõusaal oligi mõeldud pigem lihastoonuse tõstmiseks, aga mida ei tule on lihased.
Treenerit meil siin pisikeses kohalikus klubis paraku pole. Treeningkava ja koormused ja koormuse tõstmised olen iseenese tarkusest ja erinevate netiõpetuste kohaselt paika pannud.
Mõtlengi, et äkki pärast jõutreeningut ei peaks enam aeroobset tegema (7km/h ei ole siiski päris jalutamine) või hoopis toituma kuidagi teisiti…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.02 12:44; 10.02 14:57; 11.02 11:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ise käin kolm-neli korda nädalas trennides, kaal pole grammigi kõikunud, käin alates novembrist aga vorm on küll paranenenud, käed ei ripu enam, on nüüd jõudu ja tunnen ennast hästi.Kahjuks minu töö on istuv ja nii igapäev, siis veel väiksed lapsed( ehk siis peale lasteaed liigume tigu sammudega kodu poole), hea,et niigi saan käia trennis.Kui ma liiguks veel jala, kindlasti võtaks alla ka.Ma arvan, et sinu puhul on veel vara tulemust oodata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]mrc kirjutas:[/small]
[tsitaat]2 korda nädalas on vähe ja 7km tunnis kõndimine on normaalne kõnd, mitte aeroobne trenn.[/tsitaat]

maamõõtja oled? ma käin täiesti normaalse pikkusega sammudega 6km/h ning minu jaoks on see ikka päris kiire. nt 7,5km/h on mul juba sõrkjooks st käimine pole minul selle kiiruse juures enam võimalik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma kaldun ikka arvama, et maha saab(vaid) söömisega. mitte trenniga. trenn on minu jaoks selleks, et liigutada. mitte maha võtmiseks. toiduks palju (lahjat) suppi, juuraikaid, (rohelist) teed kõvasti, sai-leib menüüst maha, kartul maha, makaron maha. olen 40+ ja vastumeelest trenni ei tee. 7 käimine pole minu jaoks küll tavaline jalutuskäik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1. 2x nädalas liiga vähe
2. Arvatavasti pole ka toitumine paigas. Hommikul söö proteiini, lõunal sama, õhtul juurikaid ja tatart. Puhast rukkileiba võib süüa natukene. Pasta, suhkur, kartul, mahlad, karastusjoogid, alkohol jms. jäta menüüst välja.
3. Ilmselt teed sa ikka midagi valesti, kui ise endale kava kokku panid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, kirjuta, mis harjutusi teed, milliste raskustega ja mitu korda.
Minul treeneri koostatud kava mõjus kätele 2 kuuga. Vanus 37.
Eesmärk oli ka vähemalt 3 x nädalas treenida, aga tegelikult jõudsin trenni max 2 x nädalas sel perioodil.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kahtlustan hoopis, et sa ei ole oma arengut piisavalt täpselt jälginud ja kirja pannud. Kas enne treenimise alustamist lasid mõõta keha rasvaprotsendi ja panid kirja kõik strateegilised mõõdud? (Käsivarre ülaosa, reis, säär, puus, vöö.) Kas panid täpselt kirja kaalunumbri? Kas oled iga paari nädala tagant seda kõike uuesti üle mõõtnud ja kirja pannud? Ma ka ei usuks, et mu mõõdud viimase 4 kuuga on tohutult vähenenud kui ma seda kõike poleks täpselt kirja pannud. \”Tundun\” ju endale samasugune.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tahagi tegelikult kaalu alandada, olin pigem valmis väikeseks kaalutõusuks, sest lihas peaks ju rohkem kaaluma kui rasv.
Teen põhiliselt harjutusi erinevatel masinatel (reitele, tagumikule ja käsivartele kuna need on probleemsed kohad) 3*15, raskusi olen kahe kuu tagant tõstnud. Ja siis veel hantlitega mõned lisaks.
Võib-olla tõesti, kui oleks rasvaprotsenti mõõtnud oleks äkki midagi muutunud…aga no tahaks, et ikka silmaga oleks näha, et olen pringimaks muutunud;)
Ehk peaks sööma just kohe peale trenni, et lihasele toitu anda kasvamiseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.02 12:44; 10.02 14:57; 11.02 11:10;
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Ilu ja tervis No miks vorm ei parane

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.