Esileht Ilu ja tervis No nii vastik- nohu kurgu ja nina vahel või kusiganes?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: No nii vastik- nohu kurgu ja nina vahel või kusiganes?

Postitas:

Hakkab jälle pihta. Talvel on mul nohu ajal normaalne nohu, mis lööb nina kinni või lihtsalt jookseb.
Aga kevadel ja suvel…tekib kuidagi sinna kurgupiirile või ma ka ei tea…tekitab rääkides ebamugavust..alati ei saa välja nuusata on niiii sügaval, aga tunnen kuidas see seal on..siis umbes pean rõve olema ja kurku tõmbama sest nii vastik ja ebamugav on see. Miks see nii on?
Nina on muidu nagu lahti ja saan läbi nina hingata, aga just sinna taha kuhugi tekib see lima jne…Öösel eriti ja hommikuti on nii vastik ärgata…
Kas see on normaalne või on minu nina vms ehituses midagi mööda? On see parandatav?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.04 07:29; 27.04 09:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka nii olnud, aga peamiselt ikkagi talvel, täpselt samuti olen olnud sunnitud kurku tõmbama ja üritama välja rögastada, mis on tõespoolest rõve.
Kas oled suitsetaja? Ja kas hääl katkeb ka lisaks sellele ollusele kõris?
Võib olla allergiline nohu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.04 08:21; 27.04 09:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma suitsetasin viimati umbes 3 aastat tagasi…rohkem ei ole suitsetanud.
Hääl nagu ei katke, aga vastik on rääkida kui selline \”nohu\” on…nagu hakkab kihelema seal kuskil sügaval nina ja kurgu vhael…ja räägiks siis umbes nagu läbi nina…aga mitte päris.
Ma ei tea et mul oleks allergiat…kas selle peaks tegema arsti juures kindlaks? Või piisab kui mingi allergilisele nohule spay ostan? Ma hetkel rase kah, ei tea kas tohibki kasutada…aga peale sünnitust võib ehk prooovida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.04 07:29; 27.04 09:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peaasi, et ei oleks kuskil koobastes – põskkoopas, otsmikus. Seda tunned, kui ettepoole allapoole kummardud peaga, kui tekib selline raske valu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.04 08:21; 27.04 09:20;
To report this post you need to login first.

Mu mehel on täpselt sama asi praegu. Iga kevad tuleb. Tänasest hakkas võtma Claritini.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul täpselt sama teema, lahendust pole siiani leidnud. Ei aita see looduslik Sinupret, mis peaks kõik lahti tegema, ega ka allergiaravimid. Viimati kasutasin ninna pihustatavat, Avamys vms.

Mul jäi selline nohu peale miskit grippi. Ise loodan et ehk suvel soojaga tõmbab tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

ma usun, et see on allergiline reaktsioon. eriti, kui veel just kevadeti välja lööb. pöördu allergoloogile, lase nahatestid teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sama jama. Ninaneel on mul see koht, kuhu häda tuleb.

Kolm kevadet märts-aprill-mai olin hädas, lõpetasin juunis KNK arsti juures.
Eelmisel kevadel hakkasin häda saabudes zyrteci teblette sööma. Sel kevadel sama. Olen pääsenud.

Samas kui miski viirus kallale tuleb, siis lööb ka alati sinna ninaneelu.
Naeran, et kui teiste nohu on välja poole, siis minul on sisse poole.

Samas on mul testitud tolmuallergia kahele tolmulestale. Et vabalt võib ka talvel allergia olla.
Nii kui tunnen et ninaneelus jama, võtan allegia rohtu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis No nii vastik- nohu kurgu ja nina vahel või kusiganes?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.