Esileht Ajaviite- ja muud jutud No on nolk

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 132 )

Teema: No on nolk

Postitas:
Kägu

Kuulan pressikat ja järjest rohkem tekib tunne, et see Karel Tammjärv ei ole päris korras mõistusega.
Lihtsalt nii kohutavalt kahju on lähedastest ja treenerist, kelle elu mingite idikate pärast lihtsalt kokku kukkus.

+6
-57
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Suusatajatele on veel mõni vabandus, aga Alaveri süü on minu jaoks küll võrdne pedofiili omaga.

+58
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

No ja Veerpalude põgenemine on muidugi veel häbiväärsem. Krt, ole mees ja tunnista tehtut!
Kusjuures küsimusele , kas Andrus Veerpalu teadis asjast, anti küll vastus, et ei tea ja seda peab ütlema Veerpalu ise, aga kehakeel ja kõhklus vastamisel andsid küllalt selge vihje.

+55
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuidas on võimalik, et treener midagi ei märka? Ok, ei ole vahet jah kas 43. või 33. koht, aga ikkagi.

+6
-20
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kuidas on võimalik, et treener midagi ei märka? Ok, ei ole vahet jah kas 43. või 33. koht, aga ikkagi.

Mis seal võimatut on? Veredoping ei ole ju narkootikum, et sportlane tuleb, silmad vilavad peas. Poiss ju kirjeldas, kui hoolikalt valesid välja mõtles, et mitte tiimiliikmetele vahele jääda.

+42
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sel Tammjärvel oli vähemalt niipalju ausust, et sellele pressikale tulla ja rääkida. Võimalik, et teatud mõttes oli vahelejäämine lausa kergendus.
Veerpalud – no comments.

+91
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

No ja Veerpalude põgenemine on muidugi veel häbiväärsem. Krt, ole mees ja tunnista tehtut!

Tunnistamine ja tunnistamine pressi ees on kaks iseasja. Veerpalud pole kunagi olnud tugevad suhtlejad, mina mõistan küll, miks nad ei suutnud süüd pressi ees tunnistada. Kui sul niigi pressi tähelepanu igasuguse suhtlusvõime ära blokib, siis sellises olukorras ei suuda sa ammugi suhelda.
Muidugi oleks siis võinud Saarepuule öelda, et me ei tule pressikale, läheme ära.

+12
-29
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

See surve sportlastele dopingut kasutada tuleb kogu Eesti rahvalt!

+27
-27
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu plusspunktid Karelile selle eest, et julges pressikale tulla ja ausalt ära rääkida.
Andrus Veerpalu on alati sõnaaher mees olnud ja ega tal haridust ka palju ei ole. Tema poeg Andreas ilmselt kuulas isa sõna ja ei läinud pressikale. Saarepuu kohta ei oska öelda, kas ta teadis või mitte, aga ilmselt treenerina on tema karjäär ka pleki saanud. Mis sest suusatamisest edasi saab, seda näitab aeg.
Naljakas saab olema aga see, kui ajakirjandus Tallinna lennujaamas Veerpalusid ründama hakkab ja kuidas need siis põgeneda püüavad.

+47
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Naljakas saab olema aga see, kui ajakirjandus Tallinna lennujaamas Veerpalusid ründama hakkab ja kuidas need siis põgeneda püüavad.

Kust see ajakirjandus peaks teada saama, millal nad tulevad? Ja miks arvad, et üldse Tallinna tulevad? Mina sõidaks nende asemel Riiga ja sinna tuleks keegi vastu.
Ajakirjanduse poolne ahistamine pole minu jaoks küll kunagi naljakas, isegi mitte pattu teinute puhul. Mul pole kombeks eksinute üle naerda.

+33
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

See surve sportlastele dopingut kasutada tuleb kogu Eesti rahvalt!

Nõus. See tuleb neilt, kes tippspordile kaasa elavad ja kellele tippsport korda läheb.

+16
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kust see ajakirjandus peaks teada saama, millal nad tulevad? Ja miks arvad, et üldse Tallinna tulevad? Mina sõidaks nende asemel Riiga ja sinna tuleks keegi vastu.

Eks ajakirjanikud lähe lennujaama elama, kuni Veerpalud kohale jõuavad. Küllap jätkub neil keegi ka Riiga saatmiseks.
Ei jää vist muud üle kui autoga tulla. Bussijaama saab ju samuti vastu minna.

+17
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Noh meestel lihastes jõudu on ja küllap mingi töö leiavad. Minulgi käis ehitusobjektilt üks endine sportlane läbi. Kurat kui sa oled juba 30 ja sõidad jätkuvalt viimastele kohtadele võistlusel, siis oleks tulnud see agoonia juba varem ära lõpetada. Tubli mees, et midagi keerutama ei hakanud. Tal oleks olnud ju lihtne valetada, et see oli esimene kord, ja et Alaver pole üldse asjasse seotud jne, aga ei valetanud miskit.

Olla professionaalne sportlane, see ei ole mingi õige amet. Mis lisandväärtust su tegevus toodab – aitab müüa jalanõusid, õlut või energiajooki – aga see on ju jama.

+46
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väga hea, et kõigile s.itavee kaela tõmbas!

+3
-17
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu meelest näitab see just Tammjärve paremast küljest, et julgeb ka avalikult süü omaks võtta, mitte ei peida end saba jalge vahel. Julges teha, julgeb tunnistada. Mitte, et ma sellega tegu heaks kiidaks, ärge valesti aru saage.

Alaveri “siirast vabandust” tõsiselt võtta ei suuda ja olen veendumusel, et ka tema tuleb vastutusele võtta.

Ma pigem ootaks, et keegi ütleks, et selline asi toimub palju laialdasemalt kui me oleme harjunud kuulma ja nägema. Et ei ole patused ainult need üksikud, kes siiani vahele on jäänud. Kuna see operatsioon tundub seal olevat üsna laiahaardeline ja ettevalmistatud, siis vist on lootust, et seda kõike kaevatakse ikkagi edasi ning peagi tuleb avalikuks kui laialt see dopingukasutamine ikkagi tegelikult levinud on.

+65
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas te tõesti arvate, et need suusamehed kes Tammjärvega juunioris võrdselt sõitsid ja praegu esimesi kohti võtavad on puhtad? Et lihtsalt niipalju parem treeningmetoodika? Sest andekusega ei saa asja seletada kuna juuniorites oldi võrdsed. Arvake siis edasi.

Mul on poistest ja Saarepuust väga kahju. Tahaks neile öelda,et jah, praegu on väga raske, aga elu läheb edasi. Maailmas – ja ka Eestis – on palju palju suuremaid paha- ja patutegusid.

+60
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu lugupidamine, et suu puhtaks rääkis! Kutt sai aru, et see ongi ainuõige teguviis, kui soovid oma eluga ükskord rahulikult edasi minna.
Veerpalud- lihtsalt piinlik.
Kuigigi, eks vanal Veerpalul on ka kõvasti rohkem kaotada.

+52
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu lugupidamine, et suu puhtaks rääkis! Kutt sai aru, et see ongi ainuõige teguviis, kui soovid oma eluga ükskord rahulikult edasi minna.

Veerpalud- lihtsalt piinlik.

Kuigigi, eks vanal Veerpalul on ka kõvasti rohkem kaotada.

ma küll sellepärast lugu ei pea, teadlikult tehtud asi ja mis tal muud olekski olnud rääkida, põigelda poleks enam nagunii saanud.

+5
-25
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu arvamus on Tammjärvest tuduvalt parem, kui Veerpaludest – julgesid teha, siis julge ka vastutust kanda.
Kuigi kinnitust polnud tulnud veel sel ajal, siis vana Veerpalu kõigi eest põgenemine rääkis enda eest.
Mida ma kuidagi ei mõista – kuidas sa oma pojale nii teed/lased tal nii teha ja mille nimel – et 50. koha asemel oleks 40. koht?

+62
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Sain aru, et uurijate kätte langes üsna suur ports neid verekotte ja nüüd edasi hakkab selguma, kellele need kuuluvad. Üks suur “aadrilaskmine” veel mitmel spordialal tulemas, sh ka laskesuusatamises. Seal ka eestlastel tulemused paranenud viimasel ajal?

+28
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väga kena ülestunnistus oli ju. Inimene ütles ju, et see oli talle raske ja ta soovis sellest juba ammu tagasi astuda. Et see ülestunnistus ja vahele võtmine oli tema jaoks suur vabanemine. See ei kahanda tema süütegu, aga teemaalgataja mõttest ma küll aru ei saa, kus ta ütleb, et Karel Tammjärvel pole mõistus korras. Inimesel on ilmselgelt suur koorem südamelt ära pärast vahelejäämist. VÕib-olla on asi minu erialas, mille õppimisel sain 5 aastat järjest igasugust psühholoogiat söögi alla ja söögi peale. See on õpikunäide inimhinge teadusest, et kurjategijale tähendab süüteo ilmsikstulek kivi langemist südamelt. Valetada ei ole kerge

+65
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

ma küll sellepärast lugu ei pea, teadlikult tehtud asi ja mis tal muud olekski olnud rääkida, põigelda poleks enam nagunii saanud.

Veerpalud ju loodavad põgeneda. Huvitav, kuhu?

+15
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Huvitav, kuidas tegelikult tippsportlased manipuleerivad oma tulemusi. See ei ole kindlasti mingi mee ja vaarikatee teema. Ma olen täiesti kindel, et see on täiesti eraldi teadus, kus balanseeritakse keelatu ja lubatu piiril. Huvitav oleks teada, kuidas see tegelikult käib juhtudel, kus veredopingut ja otseselt keelatud aineid ja nende tekitamist organismis ei kasuta?

+18
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Veerpalul oli vist veel poegi, mida teised teevad?

+1
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tütar tal minu teada kah suusatab. Anett.

+10
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tütar tal minu teada kah suusatab. Anett.

Tütar on tippspordist juba loobunud.
Tervis ei pidanud vastu kogu sellele jamale.

+11
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui Andrus ise napilt pääses, siis miks ta oma lapse samasse seisu pani.
Tütar oli mõistlik ja loobus ise. Kui poeg pole tippsuusataja, siis mida sa topid.

+34
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

meenus, et siin naerdi kunagi neid lastenimesid ja ongi ikka rohkem kui kaks
https://www.ohtuleht.ee/458993/loe-mis-kummalise-nime-panid-veerpalud-oma-viiendale-lapsele

+6
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen täiesti spordikauge inimene. Kui keegi eestlastest just esikolmikus ei ole, siis ma ei tea midagi.
See doping ei mõju ju üldse! Veerpalu oli 57 mingil võistlusel seda tarvitades.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See doping ei mõju ju üldse! Veerpalu oli 57 mingil võistlusel seda tarvitades.

Vanasti öeldi: sportlased olid trennis kui mõistust jagati. Kas loodeti, et tõuseb 47.daks?

+6
-5
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 132 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud No on nolk

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.