Esileht Koolilaps Nobenäpud- õmblusmasin

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Nobenäpud- õmblusmasin

Postitas:

Tüdruku jõulsoov. Ise ei õmble ja õmblusmasinate valik meeletu. Keegi oskab soovitada overloki funktsiooniga kuni 150 EUR maksvat masinat?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suur valik õmblusmasinaid on Photopointis, sealt saad tellida ka saatmiskuluta, kui valid variandi, et lähed ise Photopointi poodi järele. Kõik masinad, mis on alla 150 euro, teevad siksakõmblust, mis sobib ääre õmblemiseks.

Näiteks odavate seas on selline Poola masin, mis teeb ka overlokõmblust:

https://www.photopoint.ee/kodumasinad/757025-lucznik-omblusmasin-zofia-ii-2015#specifics_tab

35 õmblusprogrammi, valgustus, jms, lase see lehekülg google translatega läbi, siis saad põhjalikuma tootetutvustuse: https://www.szyciewdomu.pl/pl/p/Maszyna-do-szycia-Lucznik-2015-Zofia-II-10-Stopek-do-roznych-zastosowan/1115

Tutvustav video: https://www.youtube.com/watch?v=gCsUL4AIovY

See poola masin on hea selle poolest, et seda on lihtne ise korras hoida, puhastada, lampi vahetada. Sellel on kahe niidiga õmblemise funktsioon, tikib ka jne. Algajale minu meelest super valik.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.12 14:57; 05.12 21:19; 05.12 23:14; 06.12 19:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

… ja trikotaažinõel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suur valik õmblusmasinaid on Photopointis, sealt saad tellida ka saatmiskuluta, kui valid variandi, et lähed ise Photopointi poodi järele. Kõik masinad, mis on alla 150 euro, teevad siksakõmblust, mis sobib ääre õmblemiseks.

Eiiiii, ära osta õmblusmasinat kuskilt suvalisest poest. Garantii, parandused, hooldused, kes seda teeb siis? Soovitan pigem kl24.ee, Marevik jms õmblusmasina müügiga tegelev ettevõte. Vaadake Juki või Janome masinaid.
See eespool soovitatud poola masin unusta kohe ära, kui tahad, et laps õmblemist naudib ka. Täiesti tundmatu firma. Kes ja miks sellist üldse soovitab???

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 05.12 20:03; 05.12 20:07; 05.12 22:54; 06.12 15:07; 06.12 20:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://shop.kl24.ee/%C3%B5mblusmasinad-sewing-machine/0

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 05.12 20:03; 05.12 20:07; 05.12 22:54; 06.12 15:07; 06.12 20:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte mingil juhul ära osta plastmassist Brother vms ükskõik kui uus see ka poleks.
Selles hinnaklassis vaataksin ma hoopis Taaskasutusest korraliku (metallist jubinatega) Saksa DV masina, mis on iga kell parem kui uued ja keskmise hinnaklassiga Brother ja Singeri omad. Kui tütre huvi , pole kahju edasi anda.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No Photopoint ei ole siiski mingi “suvaline pood”, seal antakse kaubale nagu mujalgi garantii ja Poola tootjate masinaid oskab siin iga tehnik parandada.

Pealegi ei ole Lucznik mingi “täiesti tundmatu firma” kui siin mingi Kägu teab vaid kahte õmblusmasina tootjat, siis see ei tee veel kolmandat väheväärtuslikuks.

Võib tutvuda ka firma kodulehega: https://www.lucznik.info/en/

Õmblusmasinaid on see firma tootnud alates 1948. aastast ja soovitatud masin on täiesti väärt ostmist, selline sobib väga hästi just algajale õmblejale.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.12 14:57; 05.12 21:19; 05.12 23:14; 06.12 19:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin hiljuti “Singer 3333” mudeli. Maksis ca 130 eurot. Saab ilusti ka trikotaaži õmmelda ja samuti on mitmeid ääre õmblemise võimalusi. Niidi paneb ka ise nõela taha. Kõige suure pluss on sellel konkreetsel masinal (ja teistel uuematel Singeri masinatel) see, et saad telefoni äpi laadida. Äpis saad määrata, mis materjali õmbled ja kuidas õmmelda soovid ja ta näitab ära, kuidas täpselt seda teha- näitab programmi ära jms, lisaks video. Äpis videod ka kõigi lisavidinate kasutamise kohta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õmblusmasinaid on see firma tootnud alates 1948. aastast ja soovitatud masin on täiesti väärt ostmist, selline sobib väga hästi just algajale õmblejale.

Ma ei tea mis kriteeriumid on sinu arvates algaja õmbleja masinal kuid minu arvates algaja masin peaks olema võimalikult hea ja tugev, et esimese õmblemisega isu ei kaoks. Kogenud õmbleja saab iga risuga hakkama. Seda masinat tõesti pole kuulnudki. Võibolla on tõesti mingi odav ja hea pärl minu eest peidus olnud kuigi õmblen juba 20 aastat. Teemaalgataja, googelda või küsi see küsimus fb õmblusgrupist. Saad asjalikku nõu.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 05.12 20:03; 05.12 20:07; 05.12 22:54; 06.12 15:07; 06.12 20:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda masinat tõesti pole kuulnudki

Ja ometi sa nimetad seda masinat risuks???

Soovita mingeid enda teada asju, okei, normaalne, aga ära tule teise inimese soovitatut mutta tampima lihtsalt sellepärast, et sina seda firmat ei tea.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.12 14:57; 05.12 21:19; 05.12 23:14; 06.12 19:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja ometi sa nimetad seda masinat risuks???

Soovita mingeid enda teada asju, okei, normaalne, aga ära tule teise inimese soovitatut mutta tampima lihtsalt sellepärast, et sina seda firmat ei tea.

Vat seda masinat mina pole risuks nimetanud. Sina ise lugesid selle ridade vahelt välja.
Vat see on ehe näide kuidas inimesed teise inimese kirjasõna väänavad. Enne lugesid minu kirjutist vihaga ja leidsid kohe, et minu kiri on ülbust täis. Aga loe nüüd uuesti, rõõmsa emotsiooniga. Vaata, äkki on teine tulemus? Lugesin ka uuesti üle oma jutu. No pole nimetanud, pigem möönan, et äkki tõesti on hea masin. Ulme lihtsalt mida enda valesti lugemisel teisele külge poogitakse. Rahune maha nüüd.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 05.12 20:03; 05.12 20:07; 05.12 22:54; 06.12 15:07; 06.12 20:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See eespool soovitatud poola masin unusta kohe ära, kui tahad, et laps õmblemist naudib ka. Täiesti tundmatu firma. Kes ja miks sellist üldse soovitab???

See on sul heatahtlik ja mitteülbe sõnavõtt? Ja kui sa ütled, et kogenud õmbleja saab iga risuga hakkama, siis on see tolle esimese vastuse jätk. Püüa ikka ise enne lahmima hakkamist pisut süveneda, vaata tutvustavat videot jms. Tegelikult on see minu soovitatud Lucznik üsna sarnane sinu soovitatud odavama otsa Janomele, aga sinu jaoks on viimane kohevauvauvau naudingut pakkuv masin, ja minu soovitatu kõlbmatu praht, sest sina, suur guuru, ei tea sellest midagi.

Ma olen õmmelnud 32 aastat. No tegelikult katsetanud juba varasemast ajast, aga alustasin samuti teismelisena, põhikoolis. Ja kui ma oleksin laps, siis mulle meeldiks väga selline masin, mida mina soovitasin. Võtsingi konkreetse soovituse aluseks selle, et vaja oli odavat kena masinat, lapsele, millel oleks teatud funktsioonid. Lucznikul on see kõik olemas. Janome sama hinnaklassi masin on küll sarnane, aga veidi viletsam.

Lõppude lõpuks aga teevad siksakõmblust tänapäeval kõik odava otsa õmblusmasinad ja tegelikult võiks lapsele väga meeldida ka Singeri äpp, mida eespool üks teine Kägu soovitas. Samas seda äppi saab kohandada ka teistele õmblusmasinatele.

Mul endal on kodus praegu Singeri masin, olen õmmelnud ka eelpoolnimetatud “Saksa DV” masinaga, päris lapsena oli mul vanaema Singer ja siis ema Tšaika. Vahepeal oli veel mingi no-name firma.

Minu meelest on pigem nii, et just algajale sobib suht suvaline toode, st esimese masina puhul ei pea väga süvenema kõikidesse pisidetailidesse. Teemaalgatajal oli kindel soov ja minu soovitatud masinal need omadused on olemas. Kui laps õmblemise vastu jätkuvalt huvi tunneb ja tal tekivad spetsiifilisemad soovid, eks ta siis edaspidi juba süveneb ise erinevate õmblusmasinate hingeelusse ja otsustab ise, kas võtta Brother, Singer, Janome või hoopis Juki.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 05.12 14:57; 05.12 21:19; 05.12 23:14; 06.12 19:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega tänapäeva lumehelbekeste maailmas ei julgegi sõna võtta ja arvamust avaldada. Kohe solvutakse ja hakatakse sildistama: “kahte masinat tundev kägu”, “suur guuru”. Kui nüüd lugeda kes siin rohkem ülbitseb siis mina kindlasti mitte. Mina tean mis emotsiooniga ma selle kirjutasin, sina mõtlesid oma emotsiooni juurde ja kujutasid ette kuidas ma olen “suur guuru”. Ausalt, jube naljakas on. Sa vist ise müüd neid masinaid, et nii hinge läheb. Krt ma pole elusees kellegiga perekoolis vaielnud, nüüd mingi suvalise masina pärast vaidle ja taidle, et ma pole kaamel, ehk suur guuru ja kahte masinat tundev kägu. Ausalt, püüa olla nüüd. Jah, on parim masin. Teemaalgataja, osta ära see masin.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 05.12 20:03; 05.12 20:07; 05.12 22:54; 06.12 15:07; 06.12 20:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte mingil juhul ära osta plastmassist Brother vms ükskõik kui uus see ka poleks.

Selles hinnaklassis vaataksin ma hoopis Taaskasutusest korraliku (metallist jubinatega) Saksa DV masina, mis on iga kell parem kui uued ja keskmise hinnaklassiga Brother ja Singeri omad. Kui tütre huvi , pole kahju edasi anda.

Nii mina kui mu ema tegeleme aktiivselt õmblemisega. Ema oskab põhimõtteliselt kõike õmmelda ja seejuures nii kvaliteetselt nagu rätsep. Oleme mõlemad proovinud erinevaid masinaid, aga nüüd on meil mõlemal metallist (korpus võib ju plastik olla, aga sisu mitte) masin. Minu oma maksis sama palju kui tavakasutaja keskmise klassi uued masinad. Sellega saab õmmelda nii õhukest kui ka paksu kangast. Nõel võib küll katki minna, kuid õmblusmasina mehhanism mitte ja kui ongi vaja midagi seadistada või parandada, siis on seda võimalik teha.
Ema on proovinud mitmeid uusi masinaid, aga need on ikka katki läinud ja nüüd on ka temal paar-kolmkümmend aastat vana kvaliteetmasin.

Need tavakasutaja jaoks mõeldud kaasaegsed masinad õmblevad tavaliselt vaid õhukest kuni keskmise paksusega kangast. Teksariide puhul on reaalne oht masin ära lõhkuda. Mantlit õmmelda ei saa. Kui nende piirangutega arvestada, siis saab tõenäoliselt selle odava masinakesega ka paar aastat õmmelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte mingil juhul ära osta plastmassist Brother vms ükskõik kui uus see ka poleks.

Selles hinnaklassis vaataksin ma hoopis Taaskasutusest korraliku (metallist jubinatega) Saksa DV masina, mis on iga kell parem kui uued ja keskmise hinnaklassiga Brother ja Singeri omad. Kui tütre huvi , pole kahju edasi anda.

Mul on plastmassist Brother juba 25 aastat ja tead õmbleb väga hästi

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Koolilaps Nobenäpud- õmblusmasin