Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Nõelravi soodustab rasestumist?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Nõelravi soodustab rasestumist?

Postitas:

Olen äsja üle elanud raseduse katkemise. Soov tervis taastada ja uuesti proovida. Palju jagage nõu ja kogemusi, kuidas on nõelravi mõjunud? Kas leevendab stressi ning soodustab rasestumist?

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovi naistepuna õli, võta sisse ja määri ka kõhule. On andnud väga häid tulemusi. https://www.voluhaldjas.ee/pood/laetud-naistepunaoli-250ml/

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen käinud nôelravis, ûle poole aasta käisin kindlasti. Kogu aeg oli toitumise jutt seal, mitte tarbida piimatooteid, magusat, riisi jms et pole tervislikud. Ma olen norm kaalus, pigem peenike. Ma ei suutnud Seda järgida. Mulle ei aidanud nôelravi.
Pole leidnud endale ühtegi meetodit, mis soodustaks rasedaks jäämist. Nüüd juba 6aastat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei oska sulle öelda, kas ma jäin selle kaasabil rasedaks, aga kui olin 28 aastane, siis ma ei olnud terve elu kordagi rasedaks jäänud, kuigi selleks oli olnud sadu võimalusi (sealhulgas mitu aastat aktiivset proovimist). Igatahes olin täitsa loobunud, aga sattusin sellest rääkima Raimond Lihtmaale. Tegelikult käisin ka muudel põhjustel nõeltes, aga mainisin ka seda, et pole kunagi rasedaks jääda õnnestunud. Täpselt ei mäleta kaua nõelravis käisin, aga arvan et ca kuu või 2 suhteliselt iga päev, kui jäingi rasedaks. Nii et teda soovitan väga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eile just uurisin selle kohta ja lugesin ka, et see soodustab rasestumise võimalust.

Tekkis küsimus, kas see on valus ka?

Palju seanss maksab, kui tihedalt seal käima peab ja kui pikalt?

Kas muude häde vastu ka kellegil see aidanud, näiteks migreen?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma käisin ise ca 10 aastat tagasi juba peaaegu, niiet ei teagi mis hinnad nüüd olid. Palka ma palju siis ei saanud ja oli ikka võimalik iga päev käia, niiet tappev hind vast ei olnud 🙂 Raimond Lihtmaa ise loeb pulsi pealt, millised hädad kehal on ja suunab siis vastavalt kas mõne arsti juurde mingit asja kontrollima või paneb ise nõelu. Mireeni vastu täitsa usun, et saab ka panna. Helista, seal see kes telefoni vastu võtab oskab kindlasti täpsemalt rääkida. Esimene kord pidi vist hommikul minema, söömata, joomata, hambapesuta jms kui pulsi pealt loetakse keha (Idamaades kasutatakse seda tehnikat väga palju).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ahjaa.. valus ei olnud küll üldse. Aga nõelad sees pidi seal omajagu pikutama, see oli suht tüütu 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu
  • Eile just uurisin selle kohta ja lugesin ka, et see soodustab rasestumise võimalust.

    Tekkis küsimus, kas see on valus ka?

    Palju seanss maksab, kui tihedalt seal käima peab ja kui pikalt?

    Kas muude häde vastu ka kellegil see aidanud, näiteks migreen?

Mina olen käinud migreeni tõttu nõelravis. Ja see on ainus asi, mis aitab ka. Jah, ära ei võta, ent valutugevus mul muutus talutavamaks. Olen kahe arsti juures käinud erinevatel perioodidel, mõlemad väga targad, abivalmid ja proovivad anda parimat tulemust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen käinud, kaebusteks migreenid ja enne IVFi- tulemust polnud kummaski mõttes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Nõelravi soodustab rasestumist?