Esileht Ajaviite- ja muud jutud Noh, maakäod – toidupoe teenus laieneb

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Noh, maakäod – toidupoe teenus laieneb

Postitas:
Kägu

Kuna siit on läbi jooksnud mitmeid teemasid, et saadad mehe poodi ja ei saa, mida tellisid, küll tallinlastel veab, saavad koju tellida, küll on paha, et nad tellivad, mingu parem ise poodi… siis nüüd hea uudis kurtjatele või kadedatele.

Meili peale laekus teade: “E-Selveri teeninduspiirkond laienes nii ida-, lääne- kui ka lõunasuunal. Teeninduspiirkond ulatub nüüd juba poole Raplamaani. Pakume nüüdsest mugavat koju või kontorisse tellimise võimalust Raplas, Kehras, Turbas, Riisiperes, Harju-Ristis, Padisel, Kernus, Haibas, Kaius, Juurus, Alus, Hagudis ning paljudes väiksemates kohtades.”

Olge lahked!

+7
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Väga tore. See senine kohaletoimetamine Harjumaa piires oligi absurdne, sest Harjumaa on ju rannikut mööda piklik ja kuskile idapoolsesse Harjumaa otsa on ju kaugem kui poolde Raplamaale.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Äge! Ma elan Paide külje all. Mitu aastat võiks veel oodata saada? 🤔

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina elan Põltsamaal, täitsa huviga ootan, millal siia jõuab.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina elan ka lõuna-eestis (põltsu kant),täitsa maakas ja siia see küll minu eluajal ei jõua 😁

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Juhhuu!!! Lõpuks ometi! Varem lõppes kojutoimetamispiirkond 4km enne minu kodu. Oli nõme küll!

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

täitsa maakas ja siia see küll minu eluajal ei jõua 😁

Eile sa arvasid, et internet ka sinna ei jõua. Aga ikks jõudis.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Me siin Tartus vist täismaakad, siia ei jõua ühegi keti e-pood :/

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Me siin Tartus vist täismaakad, siia ei jõua ühegi keti e-pood :/

Jälle ühed virisejad. Loomulikult jõuab.

Soomes on juba varsti postiljonid sellised:

Pigem peaks kõik kaugemate kohtade eramajade omanikud hakkama sellele mõtlema, et kuhu see väike maandusplats rajada, kuhu ta tasakesi oma kauba/posti/kanamunad/ebayst tellitud nänni jne poetada saaks.

Ja ega sihukest suurt ja lolli sääske keegi linnadesse ei lase, need lendaksid seal üksteisele otsa ja jääks trammijuhtmetesse kinni.
Maale ja metsa ikka.

Edit: Nüüd alles märkasin, et juttu oli Tartu linnast. No seal hakkavad vast tavalised kaubikud juba homme erinevate poodide logodega ringi kihutama.

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ausaltöeldes selle teema puhul paneb mind küll imestama see, et kes need inimesed on, kes miinustavad? Tõesti kade meel, et keegi saab endal elu lihtsamaks?

ühühüü, ma elan tartus, mina ei saa, panen miinuse, et raplamaa omad saavad… 😀

+6
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ausaltöeldes selle teema puhul paneb mind küll imestama see, et kes need inimesed on, kes miinustavad? Tõesti kade meel, et keegi saab endal elu lihtsamaks?

ühühüü, ma elan tartus, mina ei saa, panen miinuse, et raplamaa omad saavad… 😀

Ma pakun, et miinustavad need, kellele su teemaalgatus ülbe- või mõnitavavõitu tundus (“maakäod”, “kurjad”, “kadedad”…).

+8
-1
Please wait...

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Noh, maakäod – toidupoe teenus laieneb