Esileht Pereelu ja suhted Noh, naised, kelle mees oli täna “tööl” ?

Näitan 16 postitust - vahemik 31 kuni 46 (kokku 46 )

Teema: Noh, naised, kelle mees oli täna “tööl” ?

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Autos romantikat tegema, see on tase! Ma satun koeraga jalutades tihti sellistele imelikesse kohtadesse pargitud autodele. Olen mõelnud, et mis põhjusel peaks autos seksima? Selle peale, et väikeste lastega paarid võivad need olla, pole küll kunagi tulnud. Autos on ju ebamugav. Võtaks siis juba hotellitoa, või saadaks hoopis lapsed vanaema juurde. [/tsitaat]Ei raatsi saata 1-, 2-, 3-aastaseid vanaema juurde, kes elab 420km kaugusel 🙂
Suuremas autos ei ole üldse ebamugav ja ka väiksemas autos võib isegi peale 15a abielu veel sihuke kirg abikaasade vahel lõkkele lüüa, et auto suurus, pealesattujate võimalikkus vms ei mängi absoluutselt mitte vähimatki rolli.
Üldiselt me olime ikka diskreetsed, vaevalt keegi meid autos kudrutamas näinud on 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 20:36; 02.02 21:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sadolin?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Starman?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa palun ütleksid selle firma näiteks esitähe ja lõputähe?

Minu mees just sellise kaubikuga sõidab ringi ja oli täna kättesaadamatu sellal paar tundi. :S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas sa palun ütleksid selle firma näiteks esitähe ja lõputähe?

Minu mees just sellise kaubikuga sõidab ringi ja oli täna kättesaadamatu sellal paar tundi. :S[/tsitaat]

No jumal küll, mis siin siis enam mõelda…..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.02 14:18; 06.02 14:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paljud teevad siin nägusid nende paaride peale kes ei seksigi vaid voodis teki all. Meiegi seksime mehega mujal kui vaid voodis või pesumasina peal. Eriti tegime seda sel suvel. Seksisin jah oma abikaasaga ja ei olnud mängus mingit teist naist ning vastupidi. Meile meeldib meie suhtesse tuua midagi värskendavat. Pole nii vanad ka, et jube hull tegu oleks seksida autos kuskil metsa vahel.
Me tõesti ei sorgi nende elus, kes seksivad kord kuus ja teki all, kui sedagi. Las elavad nii nagu paremaks peavad. Kui teis tekitab see aga okseklimpi kurku, siis soovitan soojalt – pöörake pea ära. Teile ei saadeta selle eest koju trahvikviitungit, kui te ei vaadanud lõpuni seksivat paari autos

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.02 14:28; 06.02 14:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Paljud teevad siin nägusid nende paaride peale kes ei seksigi vaid voodis teki all. Meiegi seksime mehega mujal kui vaid voodis või pesumasina peal. Eriti tegime seda sel suvel. Seksisin jah oma abikaasaga ja ei olnud mängus mingit teist naist ning vastupidi. Meile meeldib meie suhtesse tuua midagi värskendavat. Pole nii vanad ka, et jube hull tegu oleks seksida autos kuskil metsa vahel.
Me tõesti ei sorgi nende elus, kes seksivad kord kuus ja teki all, kui sedagi. Las elavad nii nagu paremaks peavad. Kui teis tekitab see aga okseklimpi kurku, siis soovitan soojalt – pöörake pea ära. Teile ei saadeta selle eest koju trahvikviitungit, kui te ei vaadanud lõpuni seksivat paari autos[/tsitaat]

Paanikaks on täiesti põhjust, nagu sa näed, oli ühel Perekooli Käol mees see aeg kadunud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.02 14:18; 06.02 14:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Paanikaks on täiesti põhjust, nagu sa näed, oli ühel Perekooli Käol mees see aeg kadunud.[/tsitaat]

Nagu sa nägid, siis pole ma midagi öelnud selle kohta, et ei võiks väikestviisi kontrolli teha läbi perekooli.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.02 14:28; 06.02 14:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Küll on alles korralikud pereemad koos. Äkki oli see tema naine näiteks või teie naised kohe põhimõtteliselt kirehoos sexite ainult pimedas ja teki all???

Äkki on sellel paaril vaja adrenaliinilaksu ja nii ta läks. Mina olen näiteks sellinne naine oma mehele… selleks et mehega autos sexida ei pea olema armuke…

[/tsitaat]
Jah, äkki elavad nad pisikeses kööktoas koos lapsega ja vanematel ei ole kusagil seksida, kutsusid lapsehoidja ja seksisid siis sinu akna all autos. Lapsehoidjale isegi peab maksma, hoidsid hotelligi kokku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mina oleksin valmis seda aparaati sinult laenutama, sinu juhendamisel. Väikese tasu eest. [/tsitaat]Mis krdi aparaat? See on app android telefonile ja iga üks võib selle omale tõmmata.

Mina ei saa aru miks kohe arvatakse, et mees just naisemees oli, mitte ei amelenud pruudiga? Olete kodus istumisest ogaraks läinud või näete igas asjas tonti? Eriti kummaline tundub teemaalgatus selles valguses, et teemaalgataja ise oli armukese pidaja. Ma oma boyfriendiga oleme kõik tema autod läbi ke***nud. Pirukasse viisime ekstra madratsid, tekid ja padjad ka sisse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Mis krdi aparaat? See on app android telefonile ja iga üks võib selle omale tõmmata.

[/tsitaat]
Mis app? See on aparaat, mis peidetakse autosse ning aktiveerub kõne peale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, miks teemaalgataja lolli mängib ja firmanime välja ei ütle. Mis sul sellest kaotada oleks? Ise sa ju end sellega ei reeda kellelegi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Autos romantikat tegema, see on tase! Ma satun koeraga jalutades tihti sellistele imelikesse kohtadesse pargitud autodele. Olen mõelnud, et mis põhjusel peaks autos seksima? Selle peale, et väikeste lastega paarid võivad need olla, pole küll kunagi tulnud. Autos on ju ebamugav. Võtaks siis juba hotellitoa, või saadaks hoopis lapsed vanaema juurde. [/tsitaat]
Mina olen autos seksinud väga mitme partneriga, oma kahe eksabikaasaga ja praeguse boyfrendiga (kumbki pole suhtes). Abikaasaga seksisime selleks, et lihtsalt autos seksida, et oleks ka mõni uus koht ja väljas oli külm. Praeguse kaaslasega oleme seksinud autos sellepärast, et meil mõlemal on kodus lapsed ja mingit privaatsust pole, ainus võimalus seksimiseks on kas südaöösel (aga me ei ela koos ja see on komplitseeritud) või ühistel reisidel. No ja siis vahest on tulnud selline kihk peale, et peab kohe ja olemegi kuhugi sõitnud. Loomulikult mitte kellegi akende alla, pigem kuskile privaatsesse kohta mere ääres. Talvel hea pime ka. Autos on soe ja üldse mitte väga ebamugav, oleneb ikka autost. Tagaistmel on täiesti piisavalt ruumi selleks, et mehe sülle istuda. Kas mugav tähendab sinu jaoks seda, et saadselili, käed jalad laiali, lõdvestunult voodis vedeleda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see oli Sa.Met auto?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]See võis olla minu mees,
kuid meil on kokkulepe, et kuna mina olen viimaseid kuid rase, siis tema võib prostituute pruukida. Seniks kuniks mina jälle töökorda saan.[/tsitaat]

Mina pole küll oma mehi iialgi kuival hoidnud. Ei kujuta küll ette, et päevad või rasedus see põhjus võiks olla. Miks te mõtlete välja põhjusi, miks oma meest mitte hellitada kui ta seda vajab?! Te ei armasta ega hooli oma kallima vajadustest? Selliselt rikute ise oma suhte ära.
Aga noh… mis ütleja mina ikka olen, ega minu suhted veel sellepärast kestma jäänud, et ma oma mehi väga hoidsin… Nemad mind ei hoidnud 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mina olen autos seksinud väga mitme partneriga, oma kahe eksabikaasaga ja praeguse boyfrendiga (kumbki pole suhtes). Abikaasaga seksisime selleks, et lihtsalt autos seksida, et oleks ka mõni uus koht ja väljas oli külm. Praeguse kaaslasega oleme seksinud autos sellepärast, et meil mõlemal on kodus lapsed ja mingit privaatsust pole, ainus võimalus seksimiseks on kas südaöösel (aga me ei ela koos ja see on komplitseeritud) või ühistel reisidel. No ja siis vahest on tulnud selline kihk peale, et peab kohe ja olemegi kuhugi sõitnud. Loomulikult mitte kellegi akende alla, pigem kuskile privaatsesse kohta mere ääres. Talvel hea pime ka. Autos on soe ja üldse mitte väga ebamugav, oleneb ikka autost. Tagaistmel on täiesti piisavalt ruumi selleks, et mehe sülle istuda. Kas mugav tähendab sinu jaoks seda, et saadselili, käed jalad laiali, lõdvestunult voodis vedeleda?[/tsitaat]
Anna andeks, aga mulle jätab see litsaka mulje. Mitte seksikoha pärast, vaid muidu – mitu eksi, praegu mõlemal lapsed jne. Oledki armuke, kellega koju ei saa minna?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 31 kuni 46 (kokku 46 )


Esileht Pereelu ja suhted Noh, naised, kelle mees oli täna “tööl” ?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.