Esileht Ajaviite- ja muud jutud Noh, suvi tuksis

Näitan 18 postitust - vahemik 31 kuni 48 (kokku 48 )

Teema: Noh, suvi tuksis

Postitas:
Kägu

Pekki kui külm,oktoober oleks justkui.

+10
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Paistab et jääb see soojalaine vist ikka tulemata, kuu varsti keskel juba ja nädal ette on ikka max 21c ja vihma.

+1
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Paistab et jääb see soojalaine vist ikka tulemata, kuu varsti keskel juba ja nädal ette on ikka max 21c ja vihma.

Selge sõnaga ju lubati, et alates kui viimasest nädalast.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

mul on küll klaas pooltäis, aga ei pea just laine olema, tuleb ikka soojemaid ilmu veel

+5
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

21 kraadi ongi täpselt paras soe! Vähemaga kisuks viluks ja rohkemaga ei viitsiks juba üldse liigutada ennast. 20 ringis on väga paras.

+13
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selge sõnaga ju lubati, et alates kui viimasest nädalast.

Selged sõnad pikaks ajaks ei ole kunagi tõeks osutunud. Alati lubatakse väga külma talve, aga tuleb kuidas kunagi.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

No ajab ikka harja punaseks küll,külm vihmane ja tuuline nagu oktoober.Meie laiuskraadil jääb vist iga aastaga aina enam suvi unistuseks. 12 kuust 2 nädalat normaalset sooja puhkuseilma on ikka masendav küll. Koroona on rikkunud ainsagi võimaluse kuhugi sooja põrutada ka, no ei kutsu selline tiksuva pommi otsas reisimine ja lätis, leedus on täpselt sama sitt suusailm. Masendav, kui puhkad 3 nädalat ja ei näe ei midagi muud, kui pilvi ja tuult!Lähinädalad ju midagi paremat ei tõota ja augustis on tont põõsas.

Sain kohe kergemaks olemise!

Noo näed, ise tõestasid, et su masendus ei ole ilmast, vaid sinust endast. Saad olla tige ja vihane ja kohe parem olla. Mis on suusailmal viga ? Tee seda, mida saad. Rõõmusta kui Päike paistab ja rõõmusta kui vihma sajab. Tänu vihmale on sul üldse mingi söök laual. Ajaloost on teada, et väga paljudel oli suvel 2 tööpäeva, sest kogu talvimine juurvili kasvatati ise, kas sugulaste juures maal või suvilas. Loodan, et saad seda tunda, mis tähendab terve suvi rügada ja rõõmustada, et täna ei peagi kastma, sest sajab. Sa üldse ei teagi, mis puhkus on. LIhtsalt virised. Puhkus on see, kui pingutad, siis pingutad ja siis veel pingutad. Ja siis oled õnnelik, et järgmine hetke ei pea pingutama. Nii et edukat sellist, et elu et õnnistad iga hingetõmmet, millal ei pea rassime füüsiliselt ja ilmast on sul juba suva, sest niivõrd lihtne on olla kui tõeline puhkus on käes.

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Prouale viharavi?

Tead, ausõna, koli palun minema.

Ära tüütab see ilma üle vingumine.

Kui just padukat ei saja, on õues võimalik igasugu toredaid asju teha.

Tead, ausõna, koli ise siit minema.
Ära tüütab see teistsuguste arvamuste maha tampimine.

Sa ei pea avama teemasid, mis sind ei puuduta. Siin on võimalik ka muid teemasid lugeda.

+8
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen vist vähenõudlik, aga minu arust on täna (kesk-Eestis) küll üsna kena suveilm. Mõnus soe, soe tuuleke jne.

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

https://jarvateataja.postimees.ee/7015908/valismaised-ilmaportaalid-ennustavad-juulis-enam-korralikku-suveilma-ei-tule

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

https://jarvateataja.postimees.ee/7015908/valismaised-ilmaportaalid-ennustavad-juulis-enam-korralikku-suveilma-ei-tule

See on ju pesuehtne hapukurgihooaja uudis. Klikipüüdmiseks on välismaa portaalide 10 päeva ennustusi kommenteeritud sõnaga lähinädalatel.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täiesti normaalne ilm tööl käimiseks. Ei ole liialt kuum ega külm. No ma suvel ei puhka ka, sest töö selline. Kui peaksin puhkama, siis oleksin natuke kurb küll sellise poolkõva ilma suhtes. Siiski pole kõige hullem. 2017a suvi oli jube. Käisin terve suve jope või kampsuniga tööl.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

täitsa norm ilm, käisin täna ujumas, minu jaoks vähemalt vesi väga hea, nautisin kohe ujumist. See 30 kraadi oli minu jaoks liig.

+6
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu suve mingi ilm ei riku. Vahel muudab plaane, aga nii hädine ma ka pole, et seetõttu mu suvi rikutud oleks. Ja pole sel ilmal ka midagi viga, vahel vihma ja vahel päikest, täiesti tavaline suvi siin maal.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Koroona on rikkunud ainsagi võimaluse kuhugi sooja põrutada ka, no ei kutsu selline tiksuva pommi otsas reisimine ja lätis, leedus on täpselt sama sitt suusailm.

Pole ju raske nädalavahetuseks Barcelonasse või Nizzasse sõita.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Koroona on rikkunud ainsagi võimaluse kuhugi sooja põrutada ka, no ei kutsu selline tiksuva pommi otsas reisimine ja lätis, leedus on täpselt sama sitt suusailm.

Pole ju raske nädalavahetuseks Barcelonasse või Nizzasse sõita.

Piletid on odavad küll praegu, aga mõeldi vast ikka seda, et ei taha riskida esiteks lennujaamas siiberdamisega ja teiseks lendamisega – lennuk on teatavasti suure riskiga koht, sest sundventilatsioon, sama õhku aetakse ringi, nii et kõik viirused saavad hea võimaluse sinuni jõuda.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei noh mina saan teemaalgatajast küll aru. Ma väga naudin sooja suveilma, kui väljas päike paistab ning 30 kraadi ja veel õhtul hiljagi supelda saab. Mul satub puhkus olema iga aasta nagu nui neljaks alati “suusailmaga”, vahet pole, kas planeerin juuniks, juuliks või augustiks. Tavaliselt mingi kümme päeva veedan, siis kuskil soojas kliimas, et kindla peale välja minna. See aasta, aga reisida ei saanud ning alguses tegi ikka meele mõrudaks küll,aga siis hakkasin nö tööle. Värvisin köögi seinad ja korteri aknad ära (6a pole aega saanud seda teha), lugesin paar raamatut, mis ootasid lugemist, käisin oma hobiga seotud trenniüritustel ja magasin niisama kella 12.00 päeval.Tegin pikki jalutuskäike looduses. Päikest sain 2 päeva puhkuse alguses ja nüüd lubatakse nädala lõpuks 3 päeva veel. Reisiraha jäi ka alles paremate päevade ootuses. Lõppkokkuvõttes täitsa OK puhkus oli.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väga vaheldusrikas suvi on olnud. Viimaste nädalate vihmad panid aia jälle rõõmsalt rohetama, ilmad on mõnusad, saab väljas olla ka päevasel ajal – need 30+ päevad olid tegelikult jubedad: hommmikul kell kuus olin rannas – tuuleõhku ei liikunud, meri oli peegelsile ja liiv tuline….
Aga puhkust on veel kuuaja jagu jäänud, saab lugeda, kirjutada, kodus toimetada.
Kuigi esmakordselt elus hakkab see puhkus juba veidi ka tüütuks muutuma…

+2
-1
Please wait...

Näitan 18 postitust - vahemik 31 kuni 48 (kokku 48 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Noh, suvi tuksis