Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Nohu ja köha

Postitas:

Otseloomulikult olen suutnud kusagilt natukene külma saada.
Arvutuste kohaselt peaks olema rasedusel 6 nädalat täis.
Mida ma võtta võiksin, et haigusest kiiresti ja ohutult jagu saaksin?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärge tehke sooje jalavanne, see on üldjuhul vastunäidustatud rasedatele. Muidu ravige ennast nagu ikka, jooge palju, nina puhastage meresoolalahustega ja on ka looduslike köhaiirupid ja komme, uurige apteegist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuuma jalavanni ei tohi teha, sooja ikka tohib. Väga tõhus looduslik ninatilk oli kunagi Pinosol, võtab jube hästi lõõrid lahti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Köha vastu aitas mind väga hästi mee, sirduni ja keedetud vee möks 🙂 Soovitan soojalt, olin ise ka raseduse alguses haige ja sain paari päevaga korda. Nohu jaoks kasutasin meresoola.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otsing – nohu, köha, haige

Kiiret paranemist!:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on tõsi et rasedate ravimite kohta apteeker ei tea midagi:S täiesti hädas sellepärast..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu parim ravim- tee ingveriga. Seda tohiks ainult küll tassi päevas teha, sest ingver tegelikult ei ole raseduse ajal väga hea.

Riivid tassi lusikatäie ingverit, paar viilu sidrunit juurde- keev vesi peale, lased 20 min tõmmata, kurnad, lisaks mett ja jood. Mul on sellega tavaliselt kergemad haigused kohe läinud, nagu võlurohi 🙂

Rasedad võivad kasutada humerit, sinupreti, vipise kurgurohtusid ja ninasalvi, hanerasva, küüslauku, sibulat, c-vitamiini (sh seda sisaldavaid puuvilju) jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasega nõus, ma teen sama rohtu. Ingveriviilud, sidruniviilud ja mesi. Väga hea maitsega pealekauba ja kohe tunned, kuidas kurgule mõnus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind näiteks on suurepäraselt hetkel aidanud kuum tee mitukorda päevas ja vietnami salv…määrisin hommikul ja õhtul jalatallad sisse paksud villa sokid jalga ning panin seda samuti nina alla kohe käis õhk läbi;-)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu perearst ütles, et Prospan köhasiirupit võivad rasedad julgelt kasutada. Ja aitab ka väga hästi, enda peal just katsetasin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.