Esileht Väikelaps Nohu kestus

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Nohu kestus

Postitas:

Kui kaua kestab väikelapse (1a10k) nohu? Nohu on esimest korda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ravida, siis nädala, muidu umbes 7 päeva 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on individuaalne. Minu laps väiksena oli vahel ikka kuude viisi järjest nohus, sest sai uuesti , kui vana hakkas lõppema.

Kui just uut nohu kohe otsa ei saa siis nädal kuni kaks. Esimesed 4-5 päeva voolab ninast vedel oja ja siis juba läheb paksuks ära.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõltub, mida sa pead nohu kestuseks. Üldiselt selles vanuses kestab suurem nohu vabalt nädal-poolteist ja siis hakkab taanduma, lõplik taandumine keskmiselt on 2-2,5 nädalat, aga alati kus on keskmine, seal on ka erandid mõlemas suunas. Seal vahepeal võib nohu muutuda väga paksuks kollaseks, mõned nimetavad neid banaanikoorteks, mis siis välja tulevad ninast, aga ei pruugi. Mul nooremal lapsel sellist paksu kollast tatti ei ole kunagi olnud ning tema puhul vahetult enne taanduma asumist korraks tundub, nagu võtaks uuesti tuure üles.

Kui mul esimene laps 2-aastselt hakkas hoius käima, siis tema nohusid ravisin ma kodus 1,5-2 nädalat, sest lihtsalt olidki nii paksud ja rõvedad. Umbes 3,5aastaselt olid tema nohud 2-päevased, hommikuti natuke nina kinni ja kogu lugu.

Teine laps alustas samuti hoius käimist 2-aastaselt, varsti saab 3 ja teda olen ravinud kodus nädala, siis on juba lasteaiakõlbulik. Loodan, et aasta pärast piirdub ka temal asi paari päevaga 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Väikelaps Nohu kestus