Esileht Beebi ja mitmikud nohu korral RP ninna

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: nohu korral RP ninna

Postitas:

Tere!
Imikutele soovitatakse nohu korral tilgutada RP-d ninna. Milleks täpsemalt? Kas see peaks ravima või niisutama? Kust selle kohta täpsemat infot leida? Praegu olen püüdnud füsiloogilist lahust ninna tilgutada, natuke nagu aitas, aga täna lapsel nina täitsa umbes, mõtlesin siis, et ehk on veel variante, mida teha annaks 2 kuusele.
Tänan!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osad arstid ütlevad, et rp ei tohi panna, soodustab bakterite levikut veelgi.

Pane Humerit ja tõmba tatt ninapumbaga välja. Niiskes õhus on ka kergem, mine lapsega vannituppa, lase kuum vesi jooksma. Riivitud küüslauku võid voodi juurde panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mulle ka ütles nii öelda kõike teadev sõbranna et tuleb rinnapiima ninna tilgutada aga kui perearstilt küsisin ki tihti siis ütles et üldse ei tohi et kus ma sellise idiootsuse peale tulin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See vist pidi tõesti olema vananenud arvamus. Minu ema ka soovitas, perearst ütles, et pigem ei ole vaja ja proovida füs. lahusega. Nina hoiab lahti poisil see, kui eukalüpti voodipeale tilgutanud olen.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen kuulnud ka, et ei tohi just, kuna RP on rasvane ja võib tekitada koorikuid ninna. Ise panen 2k lapsele Humeri tilkasid ja siis proovin tatti kätte saada. Voodil tõstsin ka pea osa tiba kõrgemale. Tegelt see niisutamine aint aitabki, küüslaugu muidu unistasin eile panna, seda mõtlesin ka proovida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

abiks inhalaator ja füs. lahus ja ninapump.Rp iganenud soovitus,paneb hoopis bakterid vohama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]RP ei soovitata tänapäeval panna. Füsioloogiline lahus meil väga ei toiminud ja oht ka lapse siplemise korral nina vigastata ampulliga. Kasutame beebide pihustatavat humerit (apteegis on tegelikult mingi veel leebem asi ka, väiksemas ja kallimas pudelis, mingi stiromer äkki…). Humer teeb tati vedelamaks ja siis saab kenasti pumbaga välja tõmmata.[/tsitaat]

Alla aasta ju pihustit ei tohi kasutada?
Me ka ikka füsioloogilise lahuse ja pumbaga toimetame. Füsioloogiline lahus on suures pudelis palju odavam kui need Humeri ampullid, küsige apteegist. Rinnapiim on ninna pannes vaid bakterite kasvulava…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on see Sterimar nagu beebide Humer ja seda tohib üle kolme kuu vanusele lapsele lasta, kui õigesti mäletan selle infolehe järgi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sterimar Baby on see beebide soolalahus, meile soovitas uba sünnitusmajas arst. Pihusti on üsna õrn. Sobib ka igaks juhuks ja koorikut eemaldmiseks (keskküttega on õhk kuiv), meie paneme soolalahust iga päev.
Rinomeri ninapumpa soovitan ka nohuga kindlasti. Kui seda otsikut korralikul pesta, siis peab kauem vastu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Beebi ja mitmikud nohu korral RP ninna

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.