Esileht Väikelaps Nohusena vaktsineerimine

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Nohusena vaktsineerimine

Postitas:
Kägu

On tekkinud selline olukord, et tuleb vaktsineerida 24h jooksul 5-aastast last MMR vaktsiiniga. Aga laps on nohune ja köhib natuke. Arsti sõnul see takistus pole.
Kas keegi on lasknud last vaktsineerida tõbisena? Kuidas see tervisele mõjub?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Üldiselt kui pole palavikku, siis võib.
Millest nii tuline rutt, oli koos haigega?
Ise olen alati täiesti tervet last vaktsineerinud, aga äärmise häda korral teeksin. Tean, et nohu-köhaga, mis pole ägeda haiguse faasis (ilma palavikuta, juba pikemalt kestev) või vaktsineerida.

Kokkupuude leetrihaigega: Vaktsineerimata/immuunsuseta kontaktsed (eeskättpereliikmed)tuleb MMR vaktsiiniga vaktsineerida 72 tunni jooksulpärast kokkupuudethaigega. Juhul, kui see ei olevõimalik, siis pakkuda vaktsineerimist esimesel võimalusel ja jälgida nende tervislikkuseisunditinkubatsiooniperioodi (21 päeva) jooksul. Kontakti-järgset revaktsineerimist MMR teise annusega tuleb teha72 tunni jooksul ka nendele inimestele, kes on varem vaktsineeritud MMR ühe annusega. terviseamet

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kindlasti mitte !

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kerge viirus EI OLE takistuseks. Aga soovitan küsida arstidelt, nt Nakkuskliiniku infektsionistilt. Saab nôu ka tel teel minu arust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ütleme siis nii, et mina ei vaktsineeriks nohust last. Mu lapsed on saanud kõik nõetekohased vaktsiinid, aga olen alati oodanud, et lapsed oleks täiesti terved.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas siiani vaktsineerimata laps oli reaalses kontaktis diagnoositud leetrihaigega? Kui jah, siis teeks vaktsiini ära ka nohusele (aga mitte palavikus) lapsele.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Otsekontakti pole olnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Millest siis see püha paanika?

Please wait...
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Esileht Väikelaps Nohusena vaktsineerimine