Esileht Ajaviite- ja muud jutud nõidade kokkutulek

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Teema: nõidade kokkutulek

Postitas:
Kägu

Nõidade kokkutulek on siin foorumis. Mõni suhtub asjalikult teise inimese muresse, annab nõu, kui on erinev seisukoht, väljendub viisakalt, avaldab oma arvamuse. Aga no palju on kibestunuid õelutsejaid. Kahju teist kibestunud kommenteerijatest. Te mõtlete, et lahmite siin otse kellelegi näkku ja olete tegijad? Tegelikult olete haletsusväärsed…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

RE: nõidade kokkutulek

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Nõidade kokkutulek on siin foorumis. Mõni suhtub asjalikult teise inimese muresse, annab nõu, kui on erinev seisukoht, väljendub viisakalt, avaldab oma arvamuse. Aga no palju on kibestunuid õelutsejaid. Kahju teist kibestunud kommenteerijatest. Te mõtlete, et lahmite siin otse kellelegi näkku ja olete tegijad? Tegelikult olete haletsusväärsed…[/tsitaat]
no kes sulle pisikesele varba peale jälle astus? tule ma puhun peale ja teen sulle pai, siis paistab päikene jälle 😀

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

minu päike jookseb toas ringi.:D aitähh aitamast, kuskilt ei valuta. see tekst pole sulle mõeldud, hea inimene oled!
õnneks pole mul siin nõu olnud vaja küsida, saan ise hakkama, lihtsalt sõbrnna ütles et on selline foorum ja siin käib pidev materdamine, lugesin siis ka ja tõesti, on ikka imelikke ja kiuslikke inimesi.

0
0
Please wait...

Postitas:
rotsik

Inimene leiab seda, mida otsib.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

oleneb muidugi suuresti ka sellest, kuidas kriitikat talutakse (ei pea silmas debiiliks sõimamist), aga siin on hea karastav käia, tuuakse maapeale tagasi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Inimene leiab seda, mida otsib

ise saad ikka aru mida kirjutasid?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägo

Vara veel nõidade kokkutulekuks, volbripäevani on peaaegu kaks kuud aega.

0
0
Please wait...

Postitas:
rotsik

[tsitaat]Inimene leiab seda, mida otsib

ise saad ikka aru mida kirjutasid?[/tsitaat]
Kohe kahju, et siin nii palju funktsionaalse lugemisoskuseta inimesi käib.
Eks ma siis lisan reaaluse tõlke –
kui sa otsid paska, siis leiad paska, kui otsid head, leiad head, aga see, mida sa leiad, oleneb sellest, kuidas oled ise meelestatud. Pasaotsija ei märka head ja hea otsija ei märka paska.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kohe kahju et siin mõni nii kirjaoskamatu käib.
Sinu kohta on ka väga hea ütlus :MATSID JÄÄVAD MATSIDEKS!
ja toredat väljaheidete otsingut!

0
0
Please wait...

Postitas:
kaarel

palju rumalaid inimesi oma lollide küsimustega on minu diagnoos.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat]Kohe kahju et siin mõni nii kirjaoskamatu käib.
ja toredat väljaheidete otsingut![/tsitaat]
Sobid nõiaks ideaalselt ju oma väljenduste poolest ja sind ennast tsiteerides – oled haletsusväärne. Kes tänitamist alustas selles teemas?
Aga nii üldiselt – ca 1439 kägu on enne sind siin soigumas käinud samal teemal.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

ei, mina rääin tasa-tasa nagu lumehelbeke!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja siis veel et mu kallis mees kutsub mind inglikeseks ja meil on nii ilus elu ja armastus ja lapsed ka nagu väiksed inglikesed. niiväga õnnelikud oleme. sõbrad-sõbrannad kutsuvad mind barbiks sest ma olen nii ilus ja hea. aga teil siin on nii kole maailm, ma vaatasin et piilun siia natuke, aga fuihh-fuihh, kole-kole. Nuuks!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu meelest ütles Rotsik nii nagu asi ongi. Kui teemaalgataja on meelestatud sellele, et tema algatus on õige ja kõik peaksid seda takka kiitma, aga tuleb siiski välja, et on ka teisitiarvajaid – no teisitimõtlejad saavad teemaalgatajalt kohe sopa kaela. Keegi ei näe vastaja emotsioone, ma võin seda lugu siin kirjutada lai naeratus näol, aga keegi arvab ikkagi, et ma olen nõid. No mis teha, inimestel ongi erinev mõtlemine, selle iganädalase \”nõidadeteemaga\” ei muuda midagi. Ongu ju huvitavam!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

ei, rotsik on kurjade nõidade pealik ja sina tema pugeja. isver-susver mis nüüd saab

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Näh, ja mina mõtlesin et sellest va nõidade tuleproovist teema tehtud. Mihuke grandioosne pettumus!
A need kes siin susimas käivad, no ju on paha päev neil siis. Juhtub 🙂 Ja Rotsiku sõnad on kuld.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

ei ole kuld, kaki on, ups vabandust, aga ta ise rääkis midagi kakist.

0
0
Please wait...

Postitas:
Piibuga naine

Nõid vist pole päris õige sõna. Pigem vingurnaised käivad siin. Ise pole millegagi rahul, aga kui saavad mõne õrjetukese kätte, siis lasevad kui rähnid ussi eel.

0
0
Please wait...

Postitas:
Javine

[tsitaat]Ja siis veel et mu kallis mees kutsub mind inglikeseks ja meil on nii ilus elu ja armastus ja lapsed ka nagu väiksed inglikesed. niiväga õnnelikud oleme. sõbrad-sõbrannad kutsuvad mind barbiks sest ma olen nii ilus ja hea. aga teil siin on nii kole maailm, ma vaatasin et piilun siia natuke, aga fuihh-fuihh, kole-kole. Nuuks![/tsitaat]
Oma jope oled! Võta endale koht sisse, meil see barbinäoga nõia koht parasjagu täitmata. Palka ei maksta aga see peaks elementaarne olema.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat]ei ole kuld, kaki on, ups vabandust, aga ta ise rääkis midagi kakist.[/tsitaat]

Nojaa, kuda see vanasõna meil oligi. Tiba muudetud kujul, et siis sigadele pole mõtet kulda ette loopida, neile on kõik üks paras kaki. vms.. 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

väkkk, mina küll tööle ei lähe, ei raha eestki mitte. milleks mul siis mu kullakallis mees on. mina olen kodubarbi. teen süüa, koristan, nunnnutan oma nunnukesi. higistage ise kui tahate oma tööl. võehhh, kui rumalad naised.

0
0
Please wait...

Postitas:
ajatusaK

[small]rotsik kirjutas:[/small]
[tsitaat]Inimene leiab seda, mida otsib.[/tsitaat]
Come on rotsik

0
0
Please wait...

Postitas:
Javine

[tsitaat]väkkk, mina küll tööle ei lähe, ei raha eestki mitte. milleks mul siis mu kullakallis mees on. mina olen kodubarbi. teen süüa, koristan, nunnnutan oma nunnukesi. higistage ise kui tahate oma tööl. võehhh, kui rumalad naised.[/tsitaat]
Tööööööööd? Kes sellest rääkis ah? Koht kästi ära täita!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nõia kevad

Asta Willmnn

Viimane hammas suus läinud pooleks,

nina otsas tilk, kõnnin,

jäetud enda hooleks, silmis tige pilk.

Päike paistab piki turja nagu meeletu,

olen täis ma puhast kurja, vihast keeletu.

Kõik on jätnud järsku maha minu koopasuu,

kullid lennand raba taha, rongad padriku.

Musta kassi karvust keedet armastustinktuur,

läppub laual vastu reedet, kolkub katkujuur.

Ei mul abi enam küsi ükski elav hing,

isegi ei enam püsi toas mul tukiving.

Väljas, jõel, ei tea mis valus püsti visat händ,

nagu kiusteks igas salus võsu ajab känd.

Rohi kasvamise nagin segab öösel und,

sipelgate sõim ja sagin ümber iga tund.

Seda möllu vihas vaatan, silmad pilukil,

üles varba vahelt, – saatan, sirgus sinilill!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Loe nüüd oma teemaalgatust ja mõtle, et mis sa ise parem oled. Sulle ei üelnud keegi midagi halvasti, sina aga hakkasid kisama.
Tüüpiline.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oda, sa oledki see väikelapse emme, kes siin veinipudeli kõrval teemasid teeb ja siis ajaviiteks lahmib? Et midagi tarka öelda tegelikult pole, aga ütled ikka. Kuidagi tuttav tundud:D Kuigi veinipudeliks on tibake vara äkki?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Loe nüüd oma teemaalgatust ja mõtle, et mis sa ise parem oled. Sulle ei üelnud keegi midagi halvasti, sina aga hakkasid kisama.
Tüüpiline.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

koledate nõidade sekka ma ei lähe, mina olen ilus ja puhas. aga need nõiad, käivad ringi luuad jalgevahel,:)))))))))))
Oeh, ma ei saa mul on tänane naerudoos peaaegu käes, ma ei viitsi..
head õhtut, mul muudki teha kui siin toksida.
Minu elu on tõesti üliilus ja armastust täis, kui lugeda mis probleemid siin kõiki vaevad….. Jõudu kõigile!

0
0
Please wait...

Postitas:
ajatusaK

[tsitaat]Oda, sa oledki see väikelapse emme, kes siin veinipudeli kõrval teemasid teeb ja siis ajaviiteks lahmib? Et midagi tarka öelda tegelikult pole, aga ütled ikka. Kuidagi tuttav tundud:D Kuigi veinipudeliks on tibake vara äkki?[/tsitaat]

Joodiku puhul ei oma tähendust see, kui ta korgib pudeli lahti õhtul. Asi on mokas enivei. Aga ma ei ütle seda mõttega, et teemaalgataja see jota just ongi.

0
0
Please wait...

Postitas:
Alfonss

õelust on siin palju jah.

perekool on täpselt nagu naiste kollektiiv, kus alati käib üks õelutsemine ja intriigid.

paljud normaalsed naised eelistavad seepärast töötada meeste kollektiivis, millest saan suurepäraselt aru.

paljudele kägu-naistele ei meeldi, et mehed siin käivad ja neid üritatakse välja süüa. mind nokivad käokesed oma nokakestega pidevalt, kuid mul on sest suva.

foorumit külastavad mehed on ehk ainus põhjus, mis sunnib mõnda naist siin inimlikumalt väljenduma.

minu jaoks ei ole see naistefoorum, koht kus aega viita ja mõni sõna suhelda.

kui küsid, mida süüa teed, on kõik super head kokad. Küsi mida iganes, kõik on laitmatu ja eeskujulik…paraku sitta ja sappi aga lendab pidevalt, kuid see on täiesti OK.

0
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud nõidade kokkutulek

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.