Esileht Pereelu ja suhted nõme mees

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: nõme mees

Postitas:

mul mees arvab et petmine on normaalne ja see teeb oma naise kallimaks ja suhtele lisab mõnu…täistropp.. Ma ei tea kas ta seda teind, aga kui nii räägib ju siis on..
Me juba kaua koos olnud ja saame pisikese varsti…kardab mind raseduse ajal panna. Ütlesin talle(naljaga) et dvi mine pane siis teisi naisi. Vabasuhe, ma siis lähen ka .. Selle peale sai kohe pahaseks, ütles et okei olen nõus aga ainult mina, sina ei või,no se jutt jäi sinnapaika meil… aga no mida meest.. närvi ajab…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mul mees arvab et petmine on normaalne ja see teeb oma naise kallimaks ja suhtele lisab mõnu…täistropp.. Ma ei tea kas ta seda teind, aga kui nii räägib ju siis on..
Me juba kaua koos olnud ja saame pisikese varsti…kardab mind raseduse ajal panna. Ütlesin talle(naljaga) et dvi mine pane siis teisi naisi. Vabasuhe, ma siis lähen ka .. Selle peale sai kohe pahaseks, ütles et okei olen nõus aga ainult mina, sina ei või,no se jutt jäi sinnapaika meil… aga no mida meest.. närvi ajab…[/tsitaat]
Nõmedal mehel tundub olevat väga nõme naine…appike.Kaks nõmedat peaks nagu sobima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Einoh, nõme või mitte, aga raudne reegel on see, et mida võib tema, seda võid ka sina. Meil on võrdõiguslikkus! Seda tuleta talle meelde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naine kelle jaoks on seksimine \”panemine\” ei saa kuidagi olla normaalsem, kui teemaalgatuses kirjeldatud mees.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perekooli elukool…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägude paraad perekoolis! Lällav emane omasuguste õigustust otsimas. Milleks?
Ok., pisut silitust kah. Alustage ühistegevusest ja lõpetage koos ühes grupis keskkool, gümnaasium, midaiganes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti jube suhtumine. Mul on kahju, et sa temaga lapse saad. Räägi temaga, et sulle selline varjant ei sobi. Ja see on sinust inetu, et saadad oma mehe teisi naisi panema, samas kurdad siin mehe öeldud sõnu vms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Pereelu ja suhted nõme mees

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.