Esileht Pereelu ja suhted Nõmedad kahepalgelised mehed

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 90 )

Teema: Nõmedad kahepalgelised mehed

Postitas:

Mulle käivad üha rohkem närvidele need kahepalgelised mehed, kellel kodus perekond,aga ise käivad armukese juures. Armukesele räägitakse naist taga, ilmselt räägivad ka lastest ja üldse perekonna saladusi. Ära nad selle perekonna juurest ei lähe, armukese juurest kobivad tagasi perekonna juurde, keda hetk tagasi reetsid. Samas annab ka armukesele lootust oma tagarääkimisega, et ka nendel võiks ühine tulevik olla. Paneb lihtsalt armkese ka ootele, olles ise argpüks, et võttagi vastu otsus. Piinlik, et Eestis on selliseid kahepalgelisi mehi, kes oma perekonda lammutavad ja armukesele ka lootust annavad. See ei muutu enne, kui Eestis naisi rohkem, kes sellistest meestest kinni hoiavad. Need mehed võiks karistuseks mõlemast naisest ilma jääda ja üksinda jäädagi. Kahjuks just selliste poole naisi tõmbab. Masendav tegelikult, kuidas me endaga käituda laseme. Kuhu on kadunud naiselik eneseväärikus, et sellistele nõmedatele koht kätte näidata. Kuhu on jäänud naistevaheline toetus, et abielumeeste armukesteks ei hakkaks. Kuhu on jäänud naiste väärikus, kui abikaasa on pikka aega petnud, siis ei lunita teda tagasi. Maksame nendele jobudele, kes oma perekonda ei väärtusta, lapsi ei väärtusta, naisi ei väärtusta, lihtsalt kätte ja jätame nad üksikuteks. Seda nad ju tahavad. Ärme lase sellistel endiga manipuleerida. Loome naiseliku solidaarsuse ja uskuge, et see nõme, petmistest kubisev ühiskond muutub paremaks.

+21
-21
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.07 08:45; 27.07 13:53; 28.07 13:30; 30.07 10:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me ei saa teiste käest seda nõuda, aga me saame ise seda teha. Kitsed mitme kuhja vahel pole ehk ka õhust võetud.
Aga alati jäävad naiste sekka ka ärapanijad. Nendele sobib jälle: mida külvad, seda lõikad.
Ja ega kõik mehed ja naised ka ei ole kahepalgelised aferistidest moraalitud kujud.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.07 09:22; 28.07 14:56; 29.07 09:30; 29.07 15:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuhu on jäänud naistevaheline toetus, et abielumeeste armukesteks ei hakkaks.

Mis sul juhtus siis, kas mees jäi mingi seelikuga vahele? Võibolla tahtis ta lihtsalt vahelduseks ka ühe targema naisega, kui sina, vestelda.

Ma kujutan ette, et ajaks ikka hulluks küll, kui kodus oleks sinusugune teoreetik, kes mingeid lambiasju välja mõtleb ja korrutab…
Kuhu on kadunud ja kuhu on saanud…
Eluaeg on nii olnud, juba viimased 1000 aastat ja midagi pole muutunud.

+14
-14
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 27.07 09:51; 28.07 12:16; 28.07 14:13; 28.07 14:27; 31.07 08:40; 31.07 15:11; 31.07 16:12; 31.07 16:34; 31.07 18:11; 31.07 18:29; 31.07 18:35; 02.08 13:01; 03.08 06:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vigaste pruutide hala

+8
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuhu on jäänud naiste väärikus, kui abikaasa on pikka aega petnud, siis ei lunita teda tagasi.

Ma arvan, et see jäi palgalõhe taha kinni.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.07 13:13; 27.07 18:37; 30.07 10:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuhu on jäänud naistevaheline toetus, et abielumeeste armukesteks ei hakkaks.

Mis sul juhtus siis, kas mees jäi mingi seelikuga vahele? Võibolla tahtis ta lihtsalt vahelduseks ka ühe targema naisega, kui sina, vestelda.

Ma kujutan ette, et ajaks ikka hulluks küll, kui kodus oleks sinusugune teoreetik, kes mingeid lambiasju välja mõtleb ja korrutab…

Kuhu on kadunud ja kuhu on saanud…

Eluaeg on nii olnud, juba viimased 1000 aastat ja midagi pole muutunud.

Mis sul endal hakkas. Jälle üks targutaja siin sõna võtmas. Mida sa loed siin minu teemat, kui ei meeldi. Otsi omale muu väljund, oleks vaheldus siin perekoolis istumisele ja teemast teemasse jauramas käimisele.

+4
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.07 08:45; 27.07 13:53; 28.07 13:30; 30.07 10:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuhu on jäänud naistevaheline toetus, et abielumeeste armukesteks ei hakkaks.

Mis sul juhtus siis, kas mees jäi mingi seelikuga vahele? Võibolla tahtis ta lihtsalt vahelduseks ka ühe targema naisega, kui sina, vestelda.

Ma kujutan ette, et ajaks ikka hulluks küll, kui kodus oleks sinusugune teoreetik, kes mingeid lambiasju välja mõtleb ja korrutab…

Kuhu on kadunud ja kuhu on saanud…

Eluaeg on nii olnud, juba viimased 1000 aastat ja midagi pole muutunud.

Mis sul endal hakkas. Jälle üks targutaja siin sõna võtmas. Mida sa loed siin minu teemat, kui ei meeldi. Otsi omale muu väljund, oleks vaheldus siin perekoolis istumisele ja teemast teemasse jauramas käimisele.

Kuule teemaalgataja. Sellise teemaga vaevad sa küll oma pead asjata. Ole sina tore ja tee seda, aga usu mind, et nii see oli ja jääb. Igaüks elab nii nagu tahab, vaevalt see ainult eesti naistega nii on. :)))

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armukesele räägitakse naist taga

Ja kahjuks kui oled sellesse taga rääkivasse ludrisse armunud, siis usudki, et ta naine on frigiidne bitch. Arvadki, et vaene mees nii hullu eide otsa kukkund, tuleb oma armastusega ta sellest hullust päästa.
Hiljem alles selgub, et see mees ei kavatsegi oma hullu maha jätta vaid anub hullu juurde koju tagasi ja jätab sinu koos oma suure armastusega takka nutma.
Ja kui hull oma naine jälle kopa ette viskab, läheb järgmise juurde oma halaga, kuidas eit kodus ei anna ja on kohutav närvihaige hull. Jne. Saab oma kepi ja haletsuse kätte ja kõik kordub.

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kui hull oma naine jälle kopa ette viskab, läheb järgmise juurde oma halaga, kuidas eit kodus ei anna ja on kohutav närvihaige hull. Jne. Saab oma kepi ja haletsuse kätte ja kõik kordub.

Peaasi, et sama juurde ei lähe. Muidu oleks see armuke ju idioot, et usub.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 27.07 13:13; 27.07 18:37; 30.07 10:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuule teemaalgataja. Sellise teemaga vaevad sa küll oma pead asjata. Ole sina tore ja tee seda, aga usu mind, et nii see oli ja jääb. Igaüks elab nii nagu tahab

Olen nõus.
Mina olen iseseisev naine, ilus, sale, intelligentne, haritud, hea töökohaga, varakas. Ja kui ma tahan olla mõne lolli abielumehe armuke, siis ma ka olen seda. See on minu enda vaba valik.

+10
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 27.07 18:47; 28.07 11:29; 28.07 12:22; 31.07 13:53; 31.07 15:02; 31.07 16:25; 01.08 11:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen see naine, kes elab koos mehega, kes pidas armukest.
jah, ma olengi see, kes mehe tagasi võttis.
Pealtnäha.
Välja paistab justkui me oleks normaalne tore perekond.
Tegelikult on asjad lihtsalt majanduslikud.
Me elame koos samas elamises, me kasvatame koos lapsi. Oleme tavalised palgatööst elavad inimesed. Mingeid rahalaevu kuskilt peale ei sõida.
Kui mees teist võimalust küsis, siis mõtlesin ma ikka tõsiselt. Et mis ja kuidas. Millest ma olen nõus loobuma ja millist kasu või kahju võin mina või lapsed saada.

Meil on läbi räägitudki, et me oleme majanduslik üksus. Sõbrad, kes elavad koos.
Lahku kolimine tähendas elukvaliteedi langust nii minule kui mehele kui lastele.
Ei jaksaks mees poolt elamist mulle kinni maksta ega mina talle poolt elamist.
Aga aiaga majas elada ikkagi tahaks. Ja saunatada tahaks. Ja lapsed tahaks ATV-ga sõita ja sõpradega batuudil hüpata.
Vanust on meil sinna veidi alla 50. No ei ole selles vanuses naisel kerge alustada ja uut elu luua. Ja ega mehelgi need väljavaated roosilised poleks eksju. Kolib armukesega kokku, ostab laenuga uue elamise (ilmselt korteri), saab väiksed lapsedki ja eelmistele lastele maksab elatist ning sõpru enam oma sauna külla kutsuda ei saa, mingeid grillimisi sõpradega aias või öiseid terrassil istumisi. Noh isegi kui uus naine ei keelaks, siis pole ju lihtsalt seda kohta enam, kus peremees olla.

Peab ütlema, et olen sest loost võitnud rohkem kui kaotanud. Istusime maha ja arutasime asju. Läksime notarisse ja vormistasime korralikult varalahususe. Varem oli küll nagu justkui ühisvara, aga kuidagi tundis mees end rohkem omanikuna kuna tema nimele ostetud. Endisest pahurast mehest on saanud täiesti normaalselt suhtlev ja minu arvamusega arvestav inimene. On valmis arutama ja plaane tegema. Kadunud on mentaliteet, et naiste pärusmaa on potid ja pannid ja sokkide pesemine. Varem arvas ikka pesupesemine on naise kohustus ja üldse on naise asi jälgida, et mehel ikka sahtlis puhas pesu olemas oleks. Nüüd pole minu asi, kas tal puhtad särgid on või pole, nii nagu temagi ei jälgi kui palju minul puhtaid särke on.
Suudab oma nõud ise telekalaualt masinasse viia või köögi töötasapinna viisaka hoida.
Kui tema sõbrad tulevad külla, siis muretseb ise, kas neile puhtaid rätikuid ja voodipesusid on.
Minusse suhtub normaalselt, oluliselt romantilisemalt kui enne. Lastega püüab leida kvaliteetaega (võtab kaasa kalale, ehitavad nipet-näpet lillekaste ja aiamajakest).

Mida oleks minusuguses vanuses inimesel lahkuminekust võita olnud?

+28
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 28.07 11:11; 28.07 12:09; 29.07 09:23; 30.07 12:33; 30.07 17:32; 31.07 16:55; 31.07 18:19; 31.07 18:29; 31.07 19:02; 31.07 22:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen see naine, kes elab koos mehega, kes pidas armukest.

jah, ma olengi see, kes mehe tagasi võttis.

Pealtnäha.

Välja paistab justkui me oleks normaalne tore perekond.

Tegelikult on asjad lihtsalt majanduslikud.

Me elame koos samas elamises, me kasvatame koos lapsi. Oleme tavalised palgatööst elavad inimesed. Mingeid rahalaevu kuskilt peale ei sõida.

Kui mees teist võimalust küsis, siis mõtlesin ma ikka tõsiselt. Et mis ja kuidas. Millest ma olen nõus loobuma ja millist kasu või kahju võin mina või lapsed saada.

Meil on läbi räägitudki, et me oleme majanduslik üksus. Sõbrad, kes elavad koos.

Lahku kolimine tähendas elukvaliteedi langust nii minule kui mehele kui lastele.

Ei jaksaks mees poolt elamist mulle kinni maksta ega mina talle poolt elamist.

Aga aiaga majas elada ikkagi tahaks. Ja saunatada tahaks. Ja lapsed tahaks ATV-ga sõita ja sõpradega batuudil hüpata.

Vanust on meil sinna veidi alla 50. No ei ole selles vanuses naisel kerge alustada ja uut elu luua. Ja ega mehelgi need väljavaated roosilised poleks eksju. Kolib armukesega kokku, ostab laenuga uue elamise (ilmselt korteri), saab väiksed lapsedki ja eelmistele lastele maksab elatist ning sõpru enam oma sauna külla kutsuda ei saa, mingeid grillimisi sõpradega aias või öiseid terrassil istumisi. Noh isegi kui uus naine ei keelaks, siis pole ju lihtsalt seda kohta enam, kus peremees olla.

Peab ütlema, et olen sest loost võitnud rohkem kui kaotanud. Istusime maha ja arutasime asju. Läksime notarisse ja vormistasime korralikult varalahususe. Varem oli küll nagu justkui ühisvara, aga kuidagi tundis mees end rohkem omanikuna kuna tema nimele ostetud. Endisest pahurast mehest on saanud täiesti normaalselt suhtlev ja minu arvamusega arvestav inimene. On valmis arutama ja plaane tegema. Kadunud on mentaliteet, et naiste pärusmaa on potid ja pannid ja sokkide pesemine. Varem arvas ikka pesupesemine on naise kohustus ja üldse on naise asi jälgida, et mehel ikka sahtlis puhas pesu olemas oleks. Nüüd pole minu asi, kas tal puhtad särgid on või pole, nii nagu temagi ei jälgi kui palju minul puhtaid särke on.

Suudab oma nõud ise telekalaualt masinasse viia või köögi töötasapinna viisaka hoida.

Kui tema sõbrad tulevad külla, siis muretseb ise, kas neile puhtaid rätikuid ja voodipesusid on.

Minusse suhtub normaalselt, oluliselt romantilisemalt kui enne. Lastega püüab leida kvaliteetaega (võtab kaasa kalale, ehitavad nipet-näpet lillekaste ja aiamajakest).

Mida oleks minusuguses vanuses inimesel lahkuminekust võita olnud?

MASENDAV. Õudne.

+7
-33
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 27.07 18:47; 28.07 11:29; 28.07 12:22; 31.07 13:53; 31.07 15:02; 31.07 16:25; 01.08 11:31;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Mina olen see naine, kes elab koos mehega, kes pidas armukest.

jah, ma olengi see, kes mehe tagasi võttis.

Pealtnäha.

Välja paistab justkui me oleks normaalne tore perekond.

Tegelikult on asjad lihtsalt majanduslikud.

Me elame koos samas elamises, me kasvatame koos lapsi. Oleme tavalised palgatööst elavad inimesed. Mingeid rahalaevu kuskilt peale ei sõida.

Kui mees teist võimalust küsis, siis mõtlesin ma ikka tõsiselt. Et mis ja kuidas. Millest ma olen nõus loobuma ja millist kasu või kahju võin mina või lapsed saada.

Meil on läbi räägitudki, et me oleme majanduslik üksus. Sõbrad, kes elavad koos.

Lahku kolimine tähendas elukvaliteedi langust nii minule kui mehele kui lastele.

Ei jaksaks mees poolt elamist mulle kinni maksta ega mina talle poolt elamist.

Aga aiaga majas elada ikkagi tahaks. Ja saunatada tahaks. Ja lapsed tahaks ATV-ga sõita ja sõpradega batuudil hüpata.

Vanust on meil sinna veidi alla 50. No ei ole selles vanuses naisel kerge alustada ja uut elu luua. Ja ega mehelgi need väljavaated roosilised poleks eksju. Kolib armukesega kokku, ostab laenuga uue elamise (ilmselt korteri), saab väiksed lapsedki ja eelmistele lastele maksab elatist ning sõpru enam oma sauna külla kutsuda ei saa, mingeid grillimisi sõpradega aias või öiseid terrassil istumisi. Noh isegi kui uus naine ei keelaks, siis pole ju lihtsalt seda kohta enam, kus peremees olla.

Peab ütlema, et olen sest loost võitnud rohkem kui kaotanud. Istusime maha ja arutasime asju. Läksime notarisse ja vormistasime korralikult varalahususe. Varem oli küll nagu justkui ühisvara, aga kuidagi tundis mees end rohkem omanikuna kuna tema nimele ostetud. Endisest pahurast mehest on saanud täiesti normaalselt suhtlev ja minu arvamusega arvestav inimene. On valmis arutama ja plaane tegema. Kadunud on mentaliteet, et naiste pärusmaa on potid ja pannid ja sokkide pesemine. Varem arvas ikka pesupesemine on naise kohustus ja üldse on naise asi jälgida, et mehel ikka sahtlis puhas pesu olemas oleks. Nüüd pole minu asi, kas tal puhtad särgid on või pole, nii nagu temagi ei jälgi kui palju minul puhtaid särke on.

Suudab oma nõud ise telekalaualt masinasse viia või köögi töötasapinna viisaka hoida.

Kui tema sõbrad tulevad külla, siis muretseb ise, kas neile puhtaid rätikuid ja voodipesusid on.

Minusse suhtub normaalselt, oluliselt romantilisemalt kui enne. Lastega püüab leida kvaliteetaega (võtab kaasa kalale, ehitavad nipet-näpet lillekaste ja aiamajakest).

Mida oleks minusuguses vanuses inimesel lahkuminekust võita olnud?

MASENDAV. Eriti see osa, et 50-aastasel naisel ei ole pole sajandi vältel mingit oma vara tekkinud, et ei peaks ‘otsast alustama’. Oledki litsist mehe ori, kogu oma lolli elukorralduse ori. Oledki ori elu lõpuni, ei ole vaba, ei ole iseseisev.

Alla 50-a naine otsustab, et ‘kuhu minusugusel rotil vanainimesel’ enam minna ja olla on. Õudne.

Ahah. et kui mees ja naine ostavad koos maja, maksavad koos laenu ( ja ma tõesti olen panustanud laenumaksetesse ja ka sissemaksust suure osa), et see siis nagu polegi minu vara?, vaid ainult mehe vara? Et mul siis polegi nagu oma vara tekkinud?
Mul on vara tekkinud küll. Täitsa mõistlikku suurusjärku. Pool elamisest ja kogu varast. Meil ei ole olnud mees suuremapalgalisem kui naine. Võrdselt ikka. Küsimus on selles, kas sellest varast pool suurusjärku võimaldaks mul ja lastel elada sama elukvaliteediga?
Ja miks ei võiks ma siis sellelt “litsilt” mehelt koorida nüüd 7 nahka? Jah – majanduslik bitch. Kusjuures, enam-vähem kõik on rahul. Kui üldse kellegi õigused on vähenenud, siis on see see mees.

+29
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 28.07 11:11; 28.07 12:09; 29.07 09:23; 30.07 12:33; 30.07 17:32; 31.07 16:55; 31.07 18:19; 31.07 18:29; 31.07 19:02; 31.07 22:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida sa loed siin minu teemat, kui ei meeldi. Otsi omale muu väljund, oleks vaheldus siin perekoolis istumisele ja teemast teemasse jauramas käimisele.

Loen perekooli teemat, sest see on minu teema.

Kui ta oleks sul kuskil blogis (mallikas ätt blog), siis ta oleks sinu teema.
Aga praegu mulle ei meeldi, et avalikku ruumi on tehtud loll teema.
Ja sõna on vaba.
Ma võin seda öelda ja sul puudub modeõigus.

Saad asjale pihta?

+2
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 27.07 09:51; 28.07 12:16; 28.07 14:13; 28.07 14:27; 31.07 08:40; 31.07 15:11; 31.07 16:12; 31.07 16:34; 31.07 18:11; 31.07 18:29; 31.07 18:35; 02.08 13:01; 03.08 06:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ahah. et kui mees ja naine ostavad koos maja, maksavad koos laenu ( ja ma tõesti olen panustanud laenumaksetesse ja ka sissemaksust suure osa), et see siis nagu polegi minu vara?, vaid ainult mehe vara? Et mul siis polegi nagu oma vara tekkinud?
Mul on vara tekkinud küll. Täitsa mõistlikku suurusjärku. Pool elamisest ja kogu varast. Meil ei ole olnud mees suuremapalgalisem kui naine. Võrdselt ikka. Küsimus on selles, kas sellest varast pool suurusjärku võimaldaks mul ja lastel elada sama elukvaliteediga?
Ja miks ei võiks ma siis sellelt “litsilt” mehelt koorida nüüd 7 nahka? Jah – majanduslik bitch. Kusjuures, enam-vähem kõik on rahul. Kui üldse kellegi õigused on vähenenud, siis on see see mees.

Selge siis. Kui sinu elukvaliteedi määrab raha, siis muidugi. Hinges oled üksi, aga noh…rahul ikkagi.

+5
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 27.07 18:47; 28.07 11:29; 28.07 12:22; 31.07 13:53; 31.07 15:02; 31.07 16:25; 01.08 11:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida sa loed siin minu teemat, kui ei meeldi. Otsi omale muu väljund, oleks vaheldus siin perekoolis istumisele ja teemast teemasse jauramas käimisele.

Loen perekooli teemat, sest see on minu teema.

Kui ta oleks sul kuskil blogis (mallikas ätt blog), siis ta oleks sinu teema.

Aga praegu mulle ei meeldi, et avalikku ruumi on tehtud loll teema.

Ja sõna on vaba.

Ma võin seda öelda ja sul puudub modeõigus.

Saad asjale pihta?

See, kui sinule ei meeldi minu koostatud teema, ei huvita kedagi. Nagu sa ütlesid, sõna on vaba. Minu sõna on ka vaba ja ma võin siia teha teema, mis minul on südamel. Sul ongi võimalus minukoostatud teemat eirata või perekooli eirata. Aga selline jutt, et “mulle ei meeldi teema”, on lihtsalt naiivne. Soovitasin sul ilusat ilma nautida, mitte siin igas teemas jaurata ja teemast mööda rääkida. Said asjale pihta?

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.07 08:45; 27.07 13:53; 28.07 13:30; 30.07 10:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen see naine, kes elab koos mehega, kes pidas armukest.

jah, ma olengi see, kes mehe tagasi võttis.

Pealtnäha.

Välja paistab justkui me oleks normaalne tore perekond.

Tegelikult on asjad lihtsalt majanduslikud.

Me elame koos samas elamises, me kasvatame koos lapsi. Oleme tavalised palgatööst elavad inimesed. Mingeid rahalaevu kuskilt peale ei sõida.

Kui mees teist võimalust küsis, siis mõtlesin ma ikka tõsiselt. Et mis ja kuidas. Millest ma olen nõus loobuma ja millist kasu või kahju võin mina või lapsed saada.

Meil on läbi räägitudki, et me oleme majanduslik üksus. Sõbrad, kes elavad koos.

Lahku kolimine tähendas elukvaliteedi langust nii minule kui mehele kui lastele.

Ei jaksaks mees poolt elamist mulle kinni maksta ega mina talle poolt elamist.

Aga aiaga majas elada ikkagi tahaks. Ja saunatada tahaks. Ja lapsed tahaks ATV-ga sõita ja sõpradega batuudil hüpata.

Vanust on meil sinna veidi alla 50. No ei ole selles vanuses naisel kerge alustada ja uut elu luua. Ja ega mehelgi need väljavaated roosilised poleks eksju. Kolib armukesega kokku, ostab laenuga uue elamise (ilmselt korteri), saab väiksed lapsedki ja eelmistele lastele maksab elatist ning sõpru enam oma sauna külla kutsuda ei saa, mingeid grillimisi sõpradega aias või öiseid terrassil istumisi. Noh isegi kui uus naine ei keelaks, siis pole ju lihtsalt seda kohta enam, kus peremees olla.

Peab ütlema, et olen sest loost võitnud rohkem kui kaotanud. Istusime maha ja arutasime asju. Läksime notarisse ja vormistasime korralikult varalahususe. Varem oli küll nagu justkui ühisvara, aga kuidagi tundis mees end rohkem omanikuna kuna tema nimele ostetud. Endisest pahurast mehest on saanud täiesti normaalselt suhtlev ja minu arvamusega arvestav inimene. On valmis arutama ja plaane tegema. Kadunud on mentaliteet, et naiste pärusmaa on potid ja pannid ja sokkide pesemine. Varem arvas ikka pesupesemine on naise kohustus ja üldse on naise asi jälgida, et mehel ikka sahtlis puhas pesu olemas oleks. Nüüd pole minu asi, kas tal puhtad särgid on või pole, nii nagu temagi ei jälgi kui palju minul puhtaid särke on.

Suudab oma nõud ise telekalaualt masinasse viia või köögi töötasapinna viisaka hoida.

Kui tema sõbrad tulevad külla, siis muretseb ise, kas neile puhtaid rätikuid ja voodipesusid on.

Minusse suhtub normaalselt, oluliselt romantilisemalt kui enne. Lastega püüab leida kvaliteetaega (võtab kaasa kalale, ehitavad nipet-näpet lillekaste ja aiamajakest).

Mida oleks minusuguses vanuses inimesel lahkuminekust võita olnud?

Väga mõistlik lahendus
Mul vanematel täpselt samasugune elu ja ema võttis ta tagasi. Me lapsed oleme selle eest väga tänulikud, kuna saime normaalse lapsepõlve. Lahutuse korral oleks virelenud ja ilmselt isaks harva näinud. Elavad ka praegu kenasti koos ja saavad hästi läbi.

+17
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu sõna on ka vaba ja ma võin siia teha teema, mis minul on südamel.

Aga võta siis kätte ja tee oma blogi ja kirjuta seal.

Mitte ära trügi teiste inimeste foorumitesse oma “teemadega”.
Või millest sa aru pole saanud?

0
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 27.07 09:51; 28.07 12:16; 28.07 14:13; 28.07 14:27; 31.07 08:40; 31.07 15:11; 31.07 16:12; 31.07 16:34; 31.07 18:11; 31.07 18:29; 31.07 18:35; 02.08 13:01; 03.08 06:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

MASENDAV. Eriti see osa, et 50-aastasel naisel ei ole poole sajandi vältel mingit oma vara tekkinud, et ei peaks ‘otsast alustama’. Oledki litsist mehe ori, kogu oma lolli elukorralduse ori. Oledki ori elu lõpuni, ei ole vaba, ei ole iseseisev.
Alla 50-a naine otsustab, et ‘kuhu minusugusel rotil vanainimesel’ enam minna ja olla on. Õudne.

Tead mis on tegelikult õudne? Sinusugune inimene on õudne. Kes lihtsalt hüppab teisele inimesele näkku, hakkab teda solvama ja maha tampima ja kõrge posti otsast hukka mõistma.

Kas keegi andis sulle mingi diplomi ja töökoha olla teiste inimeste arvustaja ning neile lollidele koht kätte näidata? Miks sa arvad, et sinu vaatekohad on need kõige õigemad, ilma mingi kahtluseta? Ja et sul on mingi püha õigus ja lausa kohustus teiste inimeste eneseteadvust haavata ning neid psühholoogiliselt kahjustada nii palju kui vähegi suudad?

Kui sul midagi head, toetavat ja konstruktiivset öelda ei ole, siis ära ütle mitte midagi. Kriitika peab olema sõbralik, toetav ja ülesehitav, mitte sepahaamriga koljusid purustav. Lammutavat shokikriitikat võib teha ainult üliharva ja väga täpselt doseerituna, ning sedagi vaid inimesele, keda sa väga hästi tunned – ja ka siis jääb suur võimalus, et see annab siiski negatiivse tulemuse.

Igale inimesele lambist näkku haukumine ja talle oma “tõe” kuulutamine on sotsiopaatiline psühhoterrorism, vaimuhäire tunnus, mitte abi. Kuigi millegipärast ma arvan, et sa isegi ei väida, et sa siin kedagi abistad – sulle lihtsalt meeldib haiget teha, ja sa oled selleks valinud käesoleva vormi, ennast anonüümselt avanud inimeste hinge sülitamine ja nende enesehinnangu hävitamine (vähemalt püüd seda teha). Sa oled arvatavasti üks peamiseid tegijaid selles, et valitseb üldine arvamus, et Perekool on Eesti kõige õelam foorum.

+20
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.07 14:20; 01.08 07:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igale inimesele lambist näkku haukumine ja talle oma “tõe” kuulutamine on sotsiopaatiline psühhoterrorism, vaimuhäire tunnus, mitte abi.

Kommentaar eemaldatud.
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.
Perekooli Moderaator

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 27.07 09:51; 28.07 12:16; 28.07 14:13; 28.07 14:27; 31.07 08:40; 31.07 15:11; 31.07 16:12; 31.07 16:34; 31.07 18:11; 31.07 18:29; 31.07 18:35; 02.08 13:01; 03.08 06:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega see “peale jama koos edasi elamine” polegi kõigi jaoks, isegi suurema osa jaoks mitte. Ikka väikese osa jaoks on see. Sest et seda normaalselt toimima saada ja elada nii, peaks kired ja emotsioonid olematud olema vana asja suhtes, ja suudetakse sõpradena elada, ilma seda veelkord teise vastu ära kasutamata. See nn vaba suhe, millest palju siin räägitakse, on aga veel vähemate paaride jaoks. Eks igaüks ise teab, kas tema oma partneriga saaks nii koos olla või ei. Ju siis see naine ja mees saavad.
Nemad ju ei läinud kokku nii, et mees oli rikkur ja naine hakkas tarbima ja nüüd hoiab mehe varast kinni. Perekoolis on mõned tegelased, kes üldse ei taha kuulde teise pere sellist lugu, et vat 30 a tagasi saadi kokku, hakati elama, loodi pere ja mõlemad olid vaesed ja alustati nullist. Eriti ei taha seda kuulda mõned mehed ja naised, kellele meeldib mõelda, et mees oli rikas ja naine pole midagi teinud. Kui siis inimene räägib, et kuidas oli, siis seda ikka kuulda ei taheta ja lõpuks hakatakse sõimlema, räuskama ja jutt saab otsa. Ilmselt märatseb muus teemas edasi või oma kodus. Selgitust käitumisele ikka pole.

+14
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 27.07 09:22; 28.07 14:56; 29.07 09:30; 29.07 15:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle käivad üha rohkem närvidele need kahepalgelised mehed, kellel kodus perekond,aga ise käivad armukese juures. Armukesele räägitakse naist taga, ilmselt räägivad ka lastest ja üldse perekonna saladusi. Ära nad selle perekonna juurest ei lähe, armukese juurest kobivad tagasi perekonna juurde, keda hetk tagasi reetsid. Samas annab ka armukesele lootust oma tagarääkimisega, et ka nendel võiks ühine tulevik olla. Paneb lihtsalt armkese ka ootele, olles ise argpüks, et võttagi vastu otsus. Piinlik, et Eestis on selliseid kahepalgelisi mehi, kes oma perekonda lammutavad ja armukesele ka lootust annavad. See ei muutu enne, kui Eestis naisi rohkem, kes sellistest meestest kinni hoiavad. Need mehed võiks karistuseks mõlemast naisest ilma jääda ja üksinda jäädagi. Kahjuks just selliste poole naisi tõmbab. Masendav tegelikult, kuidas me endaga käituda laseme. Kuhu on kadunud naiselik eneseväärikus, et sellistele nõmedatele koht kätte näidata. Kuhu on jäänud naistevaheline toetus, et abielumeeste armukesteks ei hakkaks. Kuhu on jäänud naiste väärikus, kui abikaasa on pikka aega petnud, siis ei lunita teda tagasi. Maksame nendele jobudele, kes oma perekonda ei väärtusta, lapsi ei väärtusta, naisi ei väärtusta, lihtsalt kätte ja jätame nad üksikuteks. Seda nad ju tahavad. Ärme lase sellistel endiga manipuleerida. Loome naiseliku solidaarsuse ja uskuge, et see nõme, petmistest kubisev ühiskond muutub paremaks.

Mees elab nagu oskab. Aga mida mõtleb naine, kes on nõus olema armukene ja LOODAB, et ÄKKI mees jätab oma naise ja lapsed, kuna räägib neist halvasti. Mehest, kes räägib oma naisest halvasti, tuleks hoida nii kaugele kui saab. Naine, kes on oma südame all mehe lapsi kandnud, võib olla nn viimane nõid, aga ta on sünnitanud sellele mehele lapsed ja kui mees sellest aru ei saa, siis on ta väga kehva mees. Nii et naine, keda siis nn pannakse ootele selle väga kehva mehe poolt, pole sugugi ise parem. Teatud mõttes isegi hullem. Ta teab, et mees on kahepalgeline, ta teab, et tegemist on väga halva mehega, aga ometi tahab teda endale. Miks ometi?

+13
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selge siis. Kui sinu elukvaliteedi määrab raha, siis muidugi. Hinges oled üksi, aga noh…rahul ikkagi.

Ja sa ise? Miks sul nii madal enesehinnang on, et armuke pead olema?

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuule teemaalgataja. Sellise teemaga vaevad sa küll oma pead asjata. Ole sina tore ja tee seda, aga usu mind, et nii see oli ja jääb. Igaüks elab nii nagu tahab

Olen nõus.

Mina olen iseseisev naine, ilus, sale, intelligentne, haritud, hea töökohaga, varakas. Ja kui ma tahan olla mõne lolli abielumehe armuke, siis ma ka olen seda. See on minu enda vaba valik.

Ja lisaks kõigele kiidulaulule oled veel lõdva püksikummiga ka. Loomulikult enda valik☺.

+7
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.07 17:28; 30.07 15:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu sõna on ka vaba ja ma võin siia teha teema, mis minul on südamel.

Mis sul siis südamel on, st et kas oled armukese või petetud abikaasa rollis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga võta siis kätte ja tee oma blogi ja kirjuta seal.

Mitte ära trügi teiste inimeste foorumitesse oma “teemadega”.
Või millest sa aru pole saanud?

Mis meil on siin foorumi “omanik” sõna võtmas või hakkas mõnel Käol päris paha?

Teemasse: millal enne naistevaheline solidaarsus olnud on ja mitte rivaalitsemine? Alati on mehi üle l66dud. Alati on peetud armukesi, kas sedauslikult või mitte. Kui ise just sama teemaga mehest ilma jäänud, siis mõistan purset, aga muidu… nüüd alles läksid silmad lahti?
Ja siis muidugi see igiammune teema, kes kes siiski pere koosolemise eest vastutab ja perelõhkuja on, mees ise või armuke?

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.07 18:33; 29.07 01:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelt niisugused tegelased tulebki paljastada

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen see naine, kes elab koos mehega, kes pidas armukest.

jah, ma olengi see, kes mehe tagasi võttis.

Pealtnäha.

Välja paistab justkui me oleks normaalne tore perekond.

Tegelikult on asjad lihtsalt majanduslikud.

Me elame koos samas elamises, me kasvatame koos lapsi. Oleme tavalised palgatööst elavad inimesed. Mingeid rahalaevu kuskilt peale ei sõida.

Kui mees teist võimalust küsis, siis mõtlesin ma ikka tõsiselt. Et mis ja kuidas. Millest ma olen nõus loobuma ja millist kasu või kahju võin mina või lapsed saada.

Meil on läbi räägitudki, et me oleme majanduslik üksus. Sõbrad, kes elavad koos.

Lahku kolimine tähendas elukvaliteedi langust nii minule kui mehele kui lastele.

Ei jaksaks mees poolt elamist mulle kinni maksta ega mina talle poolt elamist.

Aga aiaga majas elada ikkagi tahaks. Ja saunatada tahaks. Ja lapsed tahaks ATV-ga sõita ja sõpradega batuudil hüpata.

Vanust on meil sinna veidi alla 50. No ei ole selles vanuses naisel kerge alustada ja uut elu luua. Ja ega mehelgi need väljavaated roosilised poleks eksju. Kolib armukesega kokku, ostab laenuga uue elamise (ilmselt korteri), saab väiksed lapsedki ja eelmistele lastele maksab elatist ning sõpru enam oma sauna külla kutsuda ei saa, mingeid grillimisi sõpradega aias või öiseid terrassil istumisi. Noh isegi kui uus naine ei keelaks, siis pole ju lihtsalt seda kohta enam, kus peremees olla.

Peab ütlema, et olen sest loost võitnud rohkem kui kaotanud. Istusime maha ja arutasime asju. Läksime notarisse ja vormistasime korralikult varalahususe. Varem oli küll nagu justkui ühisvara, aga kuidagi tundis mees end rohkem omanikuna kuna tema nimele ostetud. Endisest pahurast mehest on saanud täiesti normaalselt suhtlev ja minu arvamusega arvestav inimene. On valmis arutama ja plaane tegema. Kadunud on mentaliteet, et naiste pärusmaa on potid ja pannid ja sokkide pesemine. Varem arvas ikka pesupesemine on naise kohustus ja üldse on naise asi jälgida, et mehel ikka sahtlis puhas pesu olemas oleks. Nüüd pole minu asi, kas tal puhtad särgid on või pole, nii nagu temagi ei jälgi kui palju minul puhtaid särke on.

Suudab oma nõud ise telekalaualt masinasse viia või köögi töötasapinna viisaka hoida.

Kui tema sõbrad tulevad külla, siis muretseb ise, kas neile puhtaid rätikuid ja voodipesusid on.

Minusse suhtub normaalselt, oluliselt romantilisemalt kui enne. Lastega püüab leida kvaliteetaega (võtab kaasa kalale, ehitavad nipet-näpet lillekaste ja aiamajakest).

Mida oleks minusuguses vanuses inimesel lahkuminekust võita olnud?

Ilma igasuguse irooniata küsin – elate mehega ainult laste, maja pärast koos? Mees on isa ja poole maja omanik. Kui mehel järjekordne armuke tekib, võib ta oma maja osas kenasti edasi elada ja armukesi ka külla kutsuda?

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.07 21:27; 30.07 17:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Polügaamia tuleks legaliseerida, siis paljud sarnased probleemid kaoksid.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa, see meestele meeldiks!
Oota ikka, polüandria ka palun, meil on siin sooline võrdõiguslikkus nimelt. Kuidas see meestel kurgust alla läheks, et naisel on mitu meest?

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.07 18:33; 29.07 01:10;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 90 )


Esileht Pereelu ja suhted Nõmedad kahepalgelised mehed