Esileht Ilu Nõmedad peakatted

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 43 )

Teema: Nõmedad peakatted

Postitas:

Mis on teie arvates nõmedad peakatted, mille kasulikkus  tekitab küsimärke, või näeb lihtsalt jube nõme välja.

Mina ei saa näiteks pilotkast aru, sooja ta ei anna ju. Ja miks stjuardessidel need peas peavad olema. Jube nõmedad ju.

Milleks tübeteikat vaja on, tonsuuri varjamiseks või? Paavsti müts ka mingi imelik lätakas keset pealage.

Ca 35 a tagasi olid meestel mingid sellised rebasenahast mütsid  millel pikad otsad pool meetrit peast tahapoole veel jäid.

 

+13
-16
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.04 10:53; 01.05 19:30; 23.05 08:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isiklikult mulle ei meeldi ükski peakate, ei kanna ise ka ühtegi kunagi 🙂 Absoluutselt üldse ei meeldi mulle nokamüts. Kui ise noor olin, siis tuli nokk võimalikult rulli keerata. Nüüd vastupidi, mida suurem ja sirgem, seda parem ???????? Kui poeg veel väiksem olin, siis keeldusin talle neid ostmast, nüüd ta 15 ja loomulikult ma ei saa keelata kui aeg-ajalt mingi taas garderoobi ilmub. Õnneks hakkab tal see “räppari” stiil vaikselt üle minema 🙂

+2
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Stjuuardesside pilotka peale olen isegi mõelnud, et miks küll. Pikkadel lendudel olen kohanud, et neid kannavad vaid paar stjuuardessi ja teatud ajal.

Üle ega ümber ei saa ma Evelin Ilvese vildist pütikesest, mida ta kunagi Rootsi visiidil kandis. See oli ikka tõeline “pärl”. Disain ei pane tänapäeval enam otseselt imestama, küll aga mittesobivus kandjale, kuidagi halva peakatte valiku näidis minu jaoks.

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Absoluutselt üldse ei meeldi mulle nokamüts.

Olen 40 ja mul on nokamüts. Kannan aiatöödel ja reisidel nö tipptunni päikese ajal, sest nokamüts võib rõve olla, aga põlenud ja kooruv nina, kus ka prillide ninapadjad haiget teevad, on veel rõvedam.

Igal esemel on liht oma eesmärk ja otstarve; see, et kantakse üle igapäeva elusse … nojah, siis on tõesti maitse asi; tööl või niisama linnas ma ju nokatsiga ei käi.

+16
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige inetum on täiskasvanu peas suure koheva tutiga buratiinomüts.

+4
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kannan nokamütsi sportides- higi ei voola silma, päike ei paista lagipähe ega silma. Pikamaajooksu harrastades suvel asendamatu.

Mulle ei meeldi mutimütsid- pehme lötakas servaga müts. Miks mitte siis juba kübarat või baretti kanda?

+10
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

heegeldatud mütsidest ei saa mina aru … sooja nad ei anna, päikse eest ei kaitse … mis selliste mõte üldse on?

+5
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

päikse eest ei kaitse

kaitsevad, kui just väga suure auguga muster pole. Silmi ei kaitse, aga pealage kaitseb.

mina pean suvel alati mingit peakatet kandma, muidu hakkab halb. heegeldatud mütsini ma veel ei ole laskunud 😀 aga mingi rätik on küll kogu aeg peas.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ei meeldi mutimütsid- pehme lötakas servaga müts.

Millised need veel on?

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.05 20:46; 01.05 21:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ei meeldi mutimütsid- pehme lötakas servaga müts.

Millised need veel on?

Mingi selline ehk

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mutimüts-no neid on palju. Üks on selline servaga ja nokaga  suur lotubarett, mõnel sellisel on ka kõrvakaitsed küljes. Ja ma olen isegi nahalaadsest materjalist selliseid näinud.

Tipplemmik on selline kootud päkapikumüts, mille pikkus on on umbes puusani tutt otsas

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 01.05 19:30; 01.05 21:01; 01.05 22:03; 01.05 22:28; 02.05 07:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatan seriaali Litsid ja millised imelised kübarad! Miks küll uhkete kübarate mood ei kordu?

+11
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 01.05 21:07; 01.05 22:42; 01.05 23:06; 01.05 23:35; 02.05 16:46; 02.05 16:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mingi selline ehk

Pildil olija just mutina välja ei näe, kuigi värv on nii jõle, et varjutab kõik muu.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.05 20:46; 01.05 21:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neid hiigeltutiga mütse ma ka ei kannata. Eriti kombineerituna roomikjope ja suusapükstega. Tekib mõttetu eelarvamus inimesest.

Mutid las kannavad mis iganes mütse, mis kõrvad soojas hoiavad.

Ise eelistan kapuutse, kuigi on ka paar kübarat ja mingit suvalist kiirmoepoe mütsi. Ema alati närib ühe kallal, et nii nõme müts. Täiesti harilik helesinine müts.

Vahel kannan ka salli peas, aga viimase paari aasta jooksul on vahel imelik hakanud, sest need, kel hijab peas, ei suhtu sellesse hästi (siin riigis – mitte Eestis).

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.05 21:45; 01.05 22:18; 01.05 23:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin riigis võid sina rahulikult salli peas kanda, kui tahad. Hiabi kandjad vaadaku oma riigis teisi kõvera näoga, mind siin riigis nende arvamus küll ei huvita. Ma ise panen vahest sifoonsalli pähe, koos suurte päikeseprillidega. Suvel siis, filmitähe tunne tekib nats.

Seoses leninitüüpi sonidega tekivad esimesena silme ette millegipärast mingid 20 aastatest(eelmine sajand) uulitsapoisid

Ja nahkmütsid nokaga – brrrrr

+8
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 01.05 19:30; 01.05 21:01; 01.05 22:03; 01.05 22:28; 02.05 07:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On ikka probleemid inimestel.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tübeteikad on ju kõik uhkelt dekoreeritud ja peanuppu kõrvetava lõunamaa päikese eest kaitsevad ka. Ehk siis on meestele iluasi, mida kanda ja veel natukese praktilise väärtusega ka.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on lihtsalt õudus https://www.kuldnebors.ee/search/riietus-ja-jalatsid/muud-naisteriided/kubar-seeberger/search.mec?pob_post_id=48885194&pob_action=show_post&pob_cat_id=10960&pob_view_language_id=et

Kahjuks, üks tore üsna töökaaslane kannab sääraseid.

http://www.buugorganic.com/et/a/meriinovoodriga-naiste-peapael-2

Kahjuks üks kena näitleja kannab sellist.

Veel ei meeldi “Kodu keset linna” alguskaadrites jooksev nokamüts. Kahjuks netist pilti ei leidnud, aga …

Ja muidugi ei meeldi Victoria Bekchami (ei viitsi kirjapilti kontrollida) nokamütsid, kus ees tilbendab mingi metallplätakas.

P. S muidu meeldivad mulle nii kübarad, kaabud, peapaelaed ja nokamütsid, aga mitte need, mida siin näiteks tõin.

+4
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.05 22:15; 01.05 23:52; 03.05 09:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasele: jah, need peapaelad ajavad mulle ka judinad peale.

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.05 21:45; 01.05 22:18; 01.05 23:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja seriaal Litsid ja need kübarad. Hästi ilus mood oli tol ajal, kui naiselik. Tahaks ise selles ajas elada. Mulle tohutult meeldib. Aga siis oli kõik selline, sinna sobis see kõik need soengud ja riided ja kõik muu.

Aga jah praegusesse aega selline tänavamood ei sobi enam kahjuks. Vaadataks imelikult. Mul üks selline töökaaslane on, kes üritab selline juuuube naiselik olla. Vanust 39 ainult, aga kannab ka selliseid kübaraid ja kleidikesi, mis on ikka väga üle võlli ja ei sobi üldse. No kes tuleb kontorisse tööle maani hõbedase või maani läbipaistva kleidiga koos villase poolmantliga ja peas mingi roosiga kübar. Ja järgmine päev ultraminiga, millel paistavad isegi suka ülemised ääred välja. No see on naeruväärne.

Ja neid nõmedaid kübarakesi on tal sadat sorti eri värvides ja nõmedaid kleite ka. Üldkokkuvõttes proovib ta väga selline üdini naine olla, lisaks selline loll jutt ka juurde ja jätab endast sellega soovitust vastupidise mulje. Igal hommikul mõni kolleeg huviga ootab  et mis kostüümis lilleke täna meid üllatab.

 

+3
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 01.05 19:30; 01.05 21:01; 01.05 22:03; 01.05 22:28; 02.05 07:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne koroona ajastut nägin paar korda Baltal ühte veidrat sitsides/satsides naist, isegi mantel oli tuttide, lehvide ja narmastega kaunistatud.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 01.05 21:07; 01.05 22:42; 01.05 23:06; 01.05 23:35; 02.05 16:46; 02.05 16:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enne koroona ajastut nägin paar korda Baltal ühte veidrat sitsides/satsides naist, isegi mantel oli tuttide, lehvide ja narmastega kaunistatud.

Selline? Sellistest veel jubedamaid mantleid lihtsalt ei ole enam võimalik välja mõelda ega toota:

https://lh3.googleusercontent.com/proxy/6G0V4Qwdho84Ijo_mGxqv3_fFZrDu_iHorfm-9LW9SXN0uSWuUX81FtHsgAWW7JLcCP4Q-eEqT-x_wmcJXmHSqD5NXOnGIDLesn1nBYWTy2lp-xSBCjXVWog-KI

https://lh3.googleusercontent.com/proxy/Al8TqXCqlNBlHVZXmOW6ZoSSdt5glr4_sg7U3hvOvZQ3ZvWBDtQVpVOMmll8w1Zof76qFi3eX_1IyNS19Ny6LlmCcFL2iEwcTsmvMYxsxn79qZpvbVlnLseACqo

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei, ta oli eestlane (sädistas alati sõbrannaga) ja riided olid vist oma kunstiline looming.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 01.05 21:07; 01.05 22:42; 01.05 23:06; 01.05 23:35; 02.05 16:46; 02.05 16:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja neid nõmedaid kübarakesi on tal sadat sorti eri värvides ja nõmedaid kleite ka. Üldkokkuvõttes proovib ta väga selline üdini naine olla, lisaks selline loll jutt ka juurde ja jätab endast sellega soovitust vastupidise mulje. Igal hommikul mõni kolleeg huviga ootab  et mis kostüümis lilleke täna meid üllatab.

Miks küll nii õel suhtumine? Mulle endale tunduvad just sellised omaenda (vahel täitsa naljaka) stiiliga inimesed kuidagi armsad. Enamasti kipuvad nad ka muudes eluvaldkondades olema sellised n-ö kastist välja ja põnevad, inspireerivad persoonid, kes panevad ka mind ennast vahel julgem olema ja elu teise nurga alt vaatama.

+22
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on lihtsalt õudus https://www.kuldnebors.ee/search/riietus-ja-jalatsid/muud-naisteriided/kubar-seeberger/search.mec?pob_post_id=48885194&pob_action=show_post&pob_cat_id=10960&pob_view_language_id=et Kahjuks, üks tore üsna töökaaslane kannab sääraseid. http://www.buugorganic.com/et/a/meriinovoodriga-naiste-peapael-2 Kahjuks üks kena näitleja kannab sellist.

Nõus. Eriti see esimene kübar on tõelise jõledus. Alati seda nähes mõtlen tahtmatult, kuidas saab olla, et inimesele hakkas see meeldima ja ostiski ära ja kannab. Muidu ma ei ole eriti kellegi riietuse arvustaja, aga sedasorti peakate on lihtsalt nii jube, et tõmbab tähelepanu.

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatan seriaali Litsid ja millised imelised kübarad! Miks küll uhkete kübarate mood ei kordu?

Ma ei ole seriaali küll vaadanud, aga lihtsalt infoks, et ajal, kui neid kübaraid tegelikult kanti, olid need pilkeobjektiks. Ajalehtedes ilmusid karikatuurid, kus naine pani kogemata lillepoti kübara asemel pähe ja läks tänavale- aga keegi ei saanud arugi, et see on lillepott:) Väga palju tehti nalja kübaramoe üle. Aga 1939. aasta mood oligi Tallinnas selline, et kübarale kinnitati päris ehtsad lilled. Ja kõige moodsamad naised läksid isegi supelranda kübaraga. Kohvikutes istuti samuti üleriietes, kübar peas.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Meestemütside seas on ilmselt jubedaimad igasugused kõrvadega nokkmütsid, olgu siis paksemad või õhemad.

Selline
Selline

+3
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.05 23:24; 02.05 16:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis asi on roomikjope?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis asi on roomikjope?

Need, mida siin vahel vihmaussijopedeks nimetatud on.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.05 21:45; 01.05 22:18; 01.05 23:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõugujope https://www.hariduskeskus.ee/opiobjektid/putukad/vastne.html

 

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 01.05 21:07; 01.05 22:42; 01.05 23:06; 01.05 23:35; 02.05 16:46; 02.05 16:51;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 43 )


Esileht Ilu Nõmedad peakatted