Esileht Pereelu ja suhted Nõmedad teiste ellu sekkujad

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 89 )

Teema: Nõmedad teiste ellu sekkujad

Postitas:

Paar päeva tagasi tuli üks “heasoovlik” inimene teatama, et mu mehel armuke. Kohe kindlasti ei tahtnud ma seda teada. Ma tean, et mu mehel on aeg-ajalt armukesi olnud, kuid meil vaikimisi kokkulepe, et m
pidagu neid salaja ja mina teadma ei pea neist. Ma tean et mu mees armastab mind ja on meie lastele super isa, kuid kahjuks lapsepõlves kogetud väärkohtlemise tõttu ei ole suuteline mehega intiimselt lähedane olema (st suudangi seksida ca korra kvartalis). Seetõttu ei mõista meest hukka, kui otsib seda mujalt. Küll aga käivad närvidele “kõiketeadjad”, kes arvavad et naised ikka peavad kindlasti armukest teadma.

+21
-47
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 31.07 14:56; 31.07 23:55; 01.08 11:42; 02.08 21:59; 03.08 22:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

hahahaaa
liba?

+22
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tean et mu mees armastab mind ja on meie lastele super isa, kuid kahjuks lapsepõlves kogetud väärkohtlemise tõttu ei ole suuteline meestega intiimselt lähedane olema.

Sa oled mees?
Oooõudust, nüüd jõuavad need homoprobleemid juba siia.

+7
-15
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 31.07 15:01; 01.08 09:19; 01.08 09:43; 01.08 10:58; 01.08 12:10; 03.08 08:51; 03.08 14:13; 03.08 17:23; 03.08 17:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsed tulid siis välgu paugust?

+7
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paar päeva tagasi tuli üks “heasoovlik” inimene teatama, et mu mehel armuke. Kohe kindlasti ei tahtnud ma seda teada. Ma tean, et mu mehel on aeg-ajalt armukesi olnud, kuid meil vaikimisi kokkulepe, et m

pidagu neid salaja ja mina teadma ei pea neist. Ma tean et mu mees armastab mind ja on meie lastele super isa, kuid kahjuks lapsepõlves kogetud väärkohtlemise tõttu ei ole suuteline meestega intiimselt lähedane olema. Seetõttu ei mõista meest hukka, kui otsib seda mujalt. Küll aga käivad närvidele “kõiketeadjad”, kes arvavad et naised ikka peavad kindlasti armukest teadma.

Tubli! Just praegu lõid endale 70 aastat ühist armastust ja kaaslase, kes petab nagu jaksab. Sellistel naljadel on tagajärg. Oled valmis seda kandma? Oled valmis reaalselt läbikogema kõike seda, mida siia foorumisse kokku luuletad. Avalikkus annab väge juurde. Panustan mina ka enda poolt. Sündigu sinu tahtmine! Ela oma elu õnnes ja rõõmus, kes petmist ja valet.

+10
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tean et mu mees armastab mind ja on meie lastele super isa, kuid kahjuks lapsepõlves kogetud väärkohtlemise tõttu ei ole suuteline meestega intiimselt lähedane olema.

Sa oled mees?

Oooõudust, nüüd jõuavad need homoprobleemid juba siia.

Homofoobia on nii pimestanud, et lugemisoskus kadunud?

+13
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tean et mu mees armastab mind ja on meie lastele super isa, kuid kahjuks lapsepõlves kogetud väärkohtlemise tõttu ei ole suuteline meestega intiimselt lähedane olema.

No tekstist selgub ju tõesti, et MEES ei ole suuteline väärkohtlemise tõttu meestega intiimselt lähedane olema. Seda esiteks. Ja intiimne lähedus tähendab ikkagi intiimsuhteid, nii et lapsed ka ei saaks sel juhul kuidagi tulla. Kirjutamisoskus kadunud.

+13
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Natuke raske aru saada jah kogu teemast. Kes ei suuda kellega intiimne olla ja kui ikkagi naine mehega, kust need lapsed tulid siis?

Teiseks tundub tõesti liba, mis ajendatud siin ühest teisest teemast, kus mõni üritab väita, et parem, kui naine ei tea, millega mees ta selja taga täpselt tegeleb.

Kolmandaks: sõnumitooja peale närvi minna on naeruväärne, juhul, kui teema on tõsi. Kui nii nõus oled mehe armukesepidamisega, siis pidid nõus olema ka kõige kaasnevaga ju, tegu pidi ju olema läbimõeldud otsusega. Ja armukesepidamisega kaasneb paraku see, et inimesed kuskilt ikka kuulevad midagi, näevad midagi ja räägivad midagi.

+18
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.07 22:12; 01.08 10:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa mehelt haigusi ei karda saada? Juba h.oora elu ikka käib tänapäeval. Kui inimene, keda armastan minuga nii käituks- oleksin šokis. Tegelt olen seda valu juba tundnud. Jäin kokku ja neelasin alla, aga sellest jäid okkad hinge ja lõpuks ikka kõik lagunes. Ei saa enam usaldada inimest, kes on sind reetnud. Petmine rikub kõik.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paljud lastena/noortena väärkoheldud naised muutuvad frigiidseks (või vastupidi, hüperseksuaalseks). Frigiidsus ei takista laste tegemist, kuid kindlasti ei suuda nad sageli seksida. Väga tore, kui mõni mees on nõus sellisega ka pere looma ja no eks siis naine arvestabki sellega et mees saab mujalt. Muide selliseid naisi ei ole üldse vähe (isegi toetusgruppe neile loodud).

+13
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 31.07 14:56; 31.07 23:55; 01.08 11:42; 02.08 21:59; 03.08 22:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina ütlesin alati- kui midagi teed, on see sinu vastutada. mina teada ei taha, haigusi ja võõraid lapsi koju ei taha. ela ise oma süütundega. sest mida ei tea, seda ei ole olnud.
asi pole frigiidsuses või muus asjas. seks oli hea ja muu ka. just in case.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust, mina ei saa probleemist aru. Ma sellises olukorras ütleks uudisetoojale väga lihtsalt, et tänan teda muretsemise eest, aga teil on avatud suhe ja mõlemale kõrvalhüpped lubatud. Kõik.

+14
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust, mina ei saa probleemist aru.

Tema probleem on see, et ta teab, et mees paneb kõrvalt, aga ta ei taha, et teised teaks. Kuigi see pole kõige hullem. Kõige hullem on, et nad talle ütlevad, et nad teavad, muidu poleks hullu midagi. Kuni mees petab, aga temale seda ei ütle ega näita ja kuni teised sellest teavad, aga temale ei ütle, et nad teavad, on kõik korras ja neil ilus pereelu. Aga kui need ütlemised juhtuvad, siis on hirmus pahasti.

+20
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.08 08:20; 01.08 09:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igal juhul eelistan, et naisena keegi mulle ütlema tuleb, mitte et aastaid tehakse minu ees head nägu ja teatakse mehe armukesepidamisest. Et sinu olukord on erandlik ja sa tegelikult tead ja teil on kokkulepe, siis tegelikult ei teinud see informeerimine ka sulle kuidagimoodi kahju, lihtsalt nõme on olla. Ütledki sellele inimesele, et sa tead ja see on teie vahel ok (sest on ju) ja sa ei kavatse midagi ette võtta. Siis ei oleks sa sõnumitooja silmis kalts vaid “avatud suhtega” naine.

Paljud naised ei taha tegelikult teada, eriti ei taha nad, et mõni sõbranna, sugulane vms tuleks sellise infoga, sest tegelikult nad teavad mehe armukesepidamisest, kuid nad ei tahagi midagi ette võtta. Teadaandja aga nagu eeldaks, et naine teeb midagi, jätab maha, teeb skandaali jne, muidu oled kalts ja hoiad mehest kümne küünega kinni. Siingi on neid teemasid niii palju.
Teised jälle siiralt ei tea ja oleksid sõnumitoojale silmade avamise eest elu lõpuni tänulikud, et neile anti võimalus mitte elada aastaid vales. Iga juhtum on erinev ja õiget käitumist ei olegi.
Siingi on aegajalt alati mõni kas anda naisele teada?” teema, vastused jagunevad u pooleks “ela oma elu, mis see sinu asi on!” pooldajate ja nende vahel, kes tahaksid kindlasti teada. Minu meelest ei teinud sõnumitooja midagi valesti, naisel on õigus teada. See, et sina jaanalinnuelu elad ja ei taha teada (kuigi tegelikult tead), see on edasi juba sinu asi. Infot on naisel õigus teada, mis ta selle teadmisega peale hakkab, eks see sõltub juba naisest.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust, mina ei saa probleemist aru.

Tema probleem on see, et ta teab, et mees paneb kõrvalt, aga ta ei taha, et teised teaks. Kuigi see pole kõige hullem. Kõige hullem on, et nad talle ütlevad, et nad teavad, muidu poleks hullu midagi. Kuni mees petab, aga temale seda ei ütle ega näita ja kuni teised sellest teavad, aga temale ei ütle, et nad teavad, on kõik korras ja neil ilus pereelu. Aga kui need ütlemised juhtuvad, siis on hirmus pahasti.

Ei ole. Tema probleem on sellistes targutajates, nagu sina, kes ei suuda mõista, et mustreid on erinevaid ning truuduse kõige olulisem tahk pole mitte see, kellega keegi seksib, vaid see, kuidas oma peresse suhtub. Küllap poleks neid uudisetoojaid raske taluda, kui nood suudaks hinnanguvabalt oma toodud infosse suhtuda – aga nad ei suuda. Nad jäävad ootama, et nüüd tuleks selles peres suur draama ja lahutus, kui seda aga ei tule, siis teevad omad halvustavad järeldused, täpselt nagu sina tegid. Loomulikult ei pea selline asi kellelegi meeldima.

+6
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 01.08 08:43; 01.08 09:16; 01.08 09:31; 01.08 10:31; 03.08 14:56; 03.08 17:33; 03.08 20:29; 04.08 01:12; 05.08 12:46; 05.08 18:43; 05.08 20:42; 05.08 21:12; 06.08 17:31; 07.08 18:48; 23.08 21:46; 23.08 22:43; 24.08 00:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nad jäävad ootama, et nüüd tuleks selles peres suur draama ja lahutus, kui seda aga ei tule, siis teevad omad halvustavad järeldused, täpselt nagu sina tegid. Loomulikult ei pea selline asi kellelegi meeldima.

Mis halvustavad järeldused? Mul on täiesti ükskõik, kui palju armukesi kellegi mehel on või naisel ja kuidas nad oma suhte korraldavad. Mina ei käi kellelegi kellamas teiste suhetest, ma ütlen: põle kuuld, põle näind. Sest pole minu asi. Aga teemaalgataja ei ole ju rõõsa ja rahulik, tuli siia pahandama, et kõik pole minu moodi, kuigi mis seal vahet on, kui ta tegelikult nagunii teab, et mees ei istu kuival kuni kvartaalse seksuaalaktini oma kooselupartneriga.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.08 08:20; 01.08 09:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis halvustavad järeldused?

No jäta. Su kommentaar oli üdini halvustav ja teist naeruvääristav ju. Sedasama oleks saanud halvustamata kirjutada. Sa ei teinud seda.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 01.08 08:43; 01.08 09:16; 01.08 09:31; 01.08 10:31; 03.08 14:56; 03.08 17:33; 03.08 20:29; 04.08 01:12; 05.08 12:46; 05.08 18:43; 05.08 20:42; 05.08 21:12; 06.08 17:31; 07.08 18:48; 23.08 21:46; 23.08 22:43; 24.08 00:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga teemaalgataja ei ole ju rõõsa ja rahulik, tuli siia pahandama, et kõik pole minu moodi, kuigi mis seal vahet on, kui ta tegelikult nagunii teab, et mees ei istu kuival kuni kvartaalse seksuaalaktini oma kooselupartneriga.

No ilmselt selles asi ongi, et lisaks väljendusoskuse puudumisele on teemaalgatajal veel lisaks ka see omale selgeks tegemata, et “kellelt tulev inf on ok ja kellelt mitte”.
Sest kui mehega selline alandav kokkulepe on, siis keegi ikka ju kuskil midagi näeb ja kuuleb ja vblla tuleb teatama.

Teemaalgataja pani siin selle teataja jutumärkidesse, et “hesoovlik”, mis ilmselt tähendab seda, et SELLE inimese käest ta seda küll kuulda ei soovinud.
Misiganes põhjustel.

Aga üldiselt oleks vist oma tervise huvides (vähk jne) selliseid tobedaid kokkulepped üldse mitte sõlmida.
Eriti veel nii lollil ettekäändel nagu oma lapsepõlve traumad. (teemaalgataja on oma teksti muutnud)

Mees justkui aktsepteeriks, et ok, sul oli trauma, ela sellega ja mina sain endale tasuta sokipesija ja saan panna igat, keda soovin.
Armastav mees tassiks naise pigem hingearsti juurde, et traumast kasvõi pisut üle saada ja ei petaks haavatud inimest.

+11
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 31.07 15:01; 01.08 09:19; 01.08 09:43; 01.08 10:58; 01.08 12:10; 03.08 08:51; 03.08 14:13; 03.08 17:23; 03.08 17:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armastav mees tassiks naise pigem hingearsti juurde, et traumast kasvõi pisut üle saada ja ei petaks haavatud inimest.

Vat näe, täpselt niimoodi käibki see, kui teatakse hästi, kuidas teised elama peaks ja mis neile parem on – teised kõik on ju lollid ja ei tea muhvigi asjadest. Puder hommikusöögiks pole ju õige, tuleks süüa peekonit ja muna, iga õigesti elav inimene teeks nii 😀

+7
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 01.08 08:43; 01.08 09:16; 01.08 09:31; 01.08 10:31; 03.08 14:56; 03.08 17:33; 03.08 20:29; 04.08 01:12; 05.08 12:46; 05.08 18:43; 05.08 20:42; 05.08 21:12; 06.08 17:31; 07.08 18:48; 23.08 21:46; 23.08 22:43; 24.08 00:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Puder hommikusöögiks pole ju õige, tuleks süüa peekonit ja muna, iga õigesti elav inimene teeks nii ????

Puder või peekoniga muna ja sinu väide “truuduse kõige olulisem tahk pole mitte see, kellega keegi seksib, vaid see, kuidas oma peresse suhtub. ” pole päris samas kaalus asjad.

Kui mees leiab endale traumaga naise, siis oleks tal õigem joosta. Mitte rõõmsalt nentida, et “ahaa, supervariant minu jaoks, sina oled ju litsmehega nõus”.
Ja selline litsmehe “kodusse suhtyumine” ei ole mitte kuskilt otsast ok.

Eriti, kui ta seda hooletult teeb, nii, et kogu küla, lapsed, laste klassikaaslased jne jńe kÕIK sellest teavad.
See ei jää päris tagajärgedeta. (mõtle kasvõi koolikiusamisele, kui sul endast ja oma tervisest savi on)

+10
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 31.07 15:01; 01.08 09:19; 01.08 09:43; 01.08 10:58; 01.08 12:10; 03.08 08:51; 03.08 14:13; 03.08 17:23; 03.08 17:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armastav mees tassiks naise pigem hingearsti juurde, et traumast kasvõi pisut üle saada ja ei petaks haavatud inimest.

Vat näe, täpselt niimoodi käibki see, kui teatakse hästi, kuidas teised elama peaks ja mis neile parem on – teised kõik on ju lollid ja ei tea muhvigi asjadest. Puder hommikusöögiks pole ju õige, tuleks süüa peekonit ja muna, iga õigesti elav inimene teeks nii ????

Et sinu arust on igati normaalne, et selle asemel, et üritada naisel oma traumast üle saada, tee mees naisega kokkuleppe, et kle sa ela siin oma hädadega, ma lähen küla peale ringi seksima? No kellele mis, muidugi. Isiklikult seda eriti suureks armastuseks ei nimetaks.

+12
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.07 22:12; 01.08 10:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armastav mees tassiks naise pigem hingearsti juurde, et traumast kasvõi pisut üle saada ja ei petaks haavatud inimest.

Vat näe, täpselt niimoodi käibki see, kui teatakse hästi, kuidas teised elama peaks ja mis neile parem on – teised kõik on ju lollid ja ei tea muhvigi asjadest. Puder hommikusöögiks pole ju õige, tuleks süüa peekonit ja muna, iga õigesti elav inimene teeks nii ????

Et sinu arust on igati normaalne, et selle asemel, et üritada naisel oma traumast üle saada, tee mees naisega kokkuleppe, et kle sa ela siin oma hädadega, ma lähen küla peale ringi seksima? No kellele mis, muidugi. Isiklikult seda eriti suureks armastuseks ei nimetaks.

Ja sinu kindel veendumus, et nad pole üritanud sellest üle saada, tuleneb millest?
Millise õigusega eeldad sa esimese asjana, et inimesed pole üritanud, proovinud teisiti ja et selline kokkulepe pole viimane võimalus?

Puder või peekoniga muna ja sinu väide “truuduse kõige olulisem tahk pole mitte see, kellega keegi seksib, vaid see, kuidas oma peresse suhtub. ” pole päris samas kaalus asjad.

Kaal pole oluline, vaid see, et keegi kõrvalt pealiskaudse info põhjal otsustab, milliseid valikuid teine peaks/pidanuks tegema.

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 01.08 08:43; 01.08 09:16; 01.08 09:31; 01.08 10:31; 03.08 14:56; 03.08 17:33; 03.08 20:29; 04.08 01:12; 05.08 12:46; 05.08 18:43; 05.08 20:42; 05.08 21:12; 06.08 17:31; 07.08 18:48; 23.08 21:46; 23.08 22:43; 24.08 00:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaal pole oluline, vaid see, et keegi kõrvalt pealiskaudse info põhjal otsustab, milliseid valikuid teine peaks/pidanuks tegema.

Perekolis käibki otsustamine antud info põhjal. Kõik teavad seda ja teemat tehes ise otsustavad, kas nad annavad seda infot või mitte.

Enamasti seda ei tehta ja tulemuseks on see, et 90% kägudest räägib aiast ja 10 august ning see on igati ok.
Kui sa veel aru pole saanud.

Mõni teemaalgataja on seda nähtust nimetanud ka, et “ega ma ei tahagi lahendust, ma tahan lihtsalt erinevaid mõttekilde”

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 31.07 15:01; 01.08 09:19; 01.08 09:43; 01.08 10:58; 01.08 12:10; 03.08 08:51; 03.08 14:13; 03.08 17:23; 03.08 17:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paljud lastena/noortena väärkoheldud naised muutuvad frigiidseks (või vastupidi, hüperseksuaalseks). Frigiidsus ei takista laste tegemist, kuid kindlasti ei suuda nad sageli seksida. Väga tore, kui mõni mees on nõus sellisega ka pere looma ja no eks siis naine arvestabki sellega et mees saab mujalt. Muide selliseid naisi ei ole üldse vähe (isegi toetusgruppe neile loodud).

Frigiidsete naiste toetusgrupp? Meil Eestis?
Pole kuulnudki!

Kogu su jutt on kuidagi…räägin, sest tahan teada, tegelikult ei tea midagi.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paljud lastena/noortena väärkoheldud naised muutuvad frigiidseks (või vastupidi, hüperseksuaalseks). Frigiidsus ei takista laste tegemist, kuid kindlasti ei suuda nad sageli seksida. Väga tore, kui mõni mees on nõus sellisega ka pere looma ja no eks siis naine arvestabki sellega et mees saab mujalt. Muide selliseid naisi ei ole üldse vähe (isegi toetusgruppe neile loodud).

Frigiidsete naiste toetusgrupp? Meil Eestis?

Pole kuulnudki!

Kogu su jutt on kuidagi…räägin, sest tahan teada, tegelikult ei tea midagi.

Jah see ei olegi avalik grupp. Psühhiaatrid ja mõned psühholoogid kes teavad n-ö suunavad sinna. Tean kindlalt et on vähemalt üks grupp, kuid praeguseks võimalik et ka rohkem. Kuid see ongi nendele kellel frigiidsus väärkohtlemise tulemusel, sest käsitlus erinev nt haigusest tulemast frigiidsusest

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 31.07 14:56; 31.07 23:55; 01.08 11:42; 02.08 21:59; 03.08 22:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuid see ongi nendele kellel frigiidsus väärkohtlemise tulemusel,

Ok, see on kindlasti olemas, aga kuidas seal grupis olles tundub, et kas tänapäeva psühhiaatria juba oskab neid naisi aidata?

Mehed saavad viharavi ja mõnel isegi õnnestub, lähedasi kaotanuid osatakse abistada jne.
Või on see abi siiksi raha taga ja haigekassa ei aita neid lõputuid ja hirmkalleid seansse kinni maksta?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 31.07 15:01; 01.08 09:19; 01.08 09:43; 01.08 10:58; 01.08 12:10; 03.08 08:51; 03.08 14:13; 03.08 17:23; 03.08 17:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paar päeva tagasi tuli üks “heasoovlik” inimene teatama, et mu mehel armuke. Kohe kindlasti ei tahtnud ma seda teada. Ma tean, et mu mehel on aeg-ajalt armukesi olnud, kuid meil vaikimisi kokkulepe, et m

pidagu neid salaja ja mina teadma ei pea neist. Ma tean et mu mees armastab mind ja on meie lastele super isa, kuid kahjuks lapsepõlves kogetud väärkohtlemise tõttu ei ole suuteline mehega intiimselt lähedane olema (st suudangi seksida ca korra kvartalis). Seetõttu ei mõista meest hukka, kui otsib seda mujalt. Küll aga käivad närvidele “kõiketeadjad”, kes arvavad et naised ikka peavad kindlasti armukest teadma.

Kullake see küll armastus pole, kui su mees sind armastaks, siis aitaks ta sul endale abi otsida, paljusid on väärkoheldud ja sellest on võimalik teraapia ja erinevate käitumismustrite muutmise abil üle saada, eriti kui sul on kõrval tõeline mees, kes sind selles toetab. Pigem tundub, et sa ei taha asjaga tegeleda, varem või hiljem jalutab su mees sinu juurest lihtsalt minema. Otsi endale kompetentne psühholoog ja otsi abi, tänapäeval on palju erinevaud teraapiaid ka saadaval. Iga inimene, ka mees, soovib lõpuks füüsilist lähedust ja seksi oma armastatud naisega, seega pikemas perspektiivis on kahjuks suur tõenäosus, et ta leiab selle, kellesse armub ja saab kõik ühest kohast. Tegele oma kollidega, see on võimalik, usu ma tean, millest ma räägin.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pigem oli inimene aus ja ütles naisele mida nägi. See pole sekkumine ega keelatud tegevus. Mida Sa selle infoga peale hakkad, on Sinu probleem. Ju siis mees neid armukesi niiväga salaja ei pea. Kui mees Sinust tõesti hooliks ja Sind armastaks, aitaks ta sind, teraapia, psühholoog, nõustamine vms.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 01.08 17:17; 23.08 22:34; 23.08 23:12; 24.08 13:26; 24.08 21:06; 24.08 22:57; 25.08 08:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees Sinust tõesti hooliks ja Sind armastaks, aitaks ta sind, teraapia, psühholoog, nõustamine vms.

Millest selline eeldus, et mees seda kõike ei tee? Kuigi psühhoteraapia võib olla väga võimas, siis mingit maagilist nuppu keeruliste probleemide puhul ei ole – need protsessid võivad võtta aastaid ja kuidagi on vaja nii mehel ja naisel vahepeal ka elada.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.08 20:39; 03.08 12:01; 07.08 16:39; 07.08 18:07; 24.08 23:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees Sinust tõesti hooliks ja Sind armastaks, aitaks ta sind, teraapia, psühholoog, nõustamine vms.

Millest selline eeldus, et mees seda kõike ei tee? Kuigi psühhoteraapia võib olla väga võimas, siis mingit maagilist nuppu keeruliste probleemide puhul ei ole – need protsessid võivad võtta aastaid ja kuidagi on vaja nii mehel ja naisel vahepeal ka elada.

Just. Kahjuks võlutabletti ei ole ja uuringud on näidanud, et lapsepõlve psühhotraumadest ei saagi pooled inimesed üle (psühhoteraapia aitab neil sellega toime tulla, kuid nr frigiidsust või muud kõrvalsümptomit tihti ei ravi)

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 31.07 14:56; 31.07 23:55; 01.08 11:42; 02.08 21:59; 03.08 22:56;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 89 )


Esileht Pereelu ja suhted Nõmedad teiste ellu sekkujad