Esileht Ajaviite- ja muud jutud Nõmedad töökaaslased

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 47 )

Teema: Nõmedad töökaaslased

Postitas:
Kägu

Kas teil on ka selliseid töökaaslasi, kes teile nii närvidele käivad, et tahaks neile lihtsalt üle tahi anda? Ja kui, siis kuidas te nendega toime tulete?
mul on avatud kontoris kamp keskealisi mutte (40+), kes muudkui klatšivad, intriigitsevad. Räâgivad äärmiselt rumalaid jutte, kogu aeg jahuvad oma kasvatamatutest jõmpsikatest ( õigustades seda diagnoosidega mida nad on ise määranud, nt autism), kiruvad diivanil vedelevat abikaasat jne.
olen õhtuks sellest plärast nii läbi.. avatud kontori rõõmud.

+17
-33
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ja mida Sina kontorisse kaasa viid? Oled lilleke pasameres kui kõik teised on nõmedad?

+24
-14
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja mida Sina kontorisse kaasa viid? Oled lilleke pasameres kui kõik teised on nõmedad?

mina oma isiklikku elu tööl ei jaga. Vestlen ainult töistel teemadel või harva ka neutraalsetel teemadel (a’ la ilm, filmid, teater).

+15
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas teil on ka selliseid töökaaslasi, kes teile nii närvidele käivad, et tahaks neile lihtsalt üle tahi anda?

Jah, on küll. Paar sellist, kes kunagi millestki aru ei saa ja kõige peale solvuvad.

+12
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meid on 21 inimest ühes ruumis. Nendest umbes 15 on meeletud jutupaunikud,

Mind väsitab selline jutuvada meeletult, aga pean tunnistama, et selles on sageli harivat sisu. Nad arutavad mingeid suhete-, poliitika- ja rahaküsimusi. Jah, ka teiste inimeste endi räägitud nende suhtelood on väga õpetlikud, kui pisut oma peas neid analüüsida. Õppida on ikka hea teiste vigadest, mitte enda omadest. Ehk siis, vabandage, iga sita sisse ei pea ise astuma, kui teiste kogemusest õpid, kus see on. Ka soovitavad üksteisele retsepte, hotelle,
poode. Teinegi kord olen isegi kambavestluses kaasa löönud, kui teema on mulle huvitav või tean sellest palju. Seega ehk mõne kolleegi jaoks on ka minu jutt järmi allikas, kuna ma sekkun teemadesse, kus räägitakse mingit absoluutset rumalust või otsitakse mingit teavet, mis minu peas on olemas ja mida võin kohe öelda. Või klatšitakse kedagi mingi jutuga, mis tean, et on vale. Siis lülitun sisse.
Üldiselt on terve päeva plära sees veeta väga kurnav. Aga noored, enamasti alla 30, ei talu üldse vaikust, nad ei oska oma mõtetega olla. Aga taustamuusika lõpetasin küll kohe ära – kuulaku, kes tahab, klappidest. See oli eriline lärmiterror. Päev otsa mingit starfm või skyd, õudne, kuigi valjusti polnud.

+23
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mina olen töökoha alati valinud selle järgi, et mulle meeldiks tööl käia. Ma pigem valin väiksema palga kui ebameeldiva seltskonna. Tööl pead käima iga päev, sobimatust seltskonnast ei ole sel viisil mingit pääsu, ükski rahanumber ei kompenseeri igapäevast halba tuju.

+18
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Asi pole mitte selles, et sul on töökaaslased nõmedad, vaid selles, et avatud kontor on nõme.

Vaevalt et need töökaaslased sind nii väga häiriksid, kui sa saaksid oma tööd rahulikult kabinetis teha ja töökaaslased arutaksid oma asju puhkenurgas.

Kui sulle su töökeskkond nii hullult närvidele käib, et muutud juba vägivaldseks, siis vaheta töökohta.

ja muttide vanus ei mängi mingit rolli, ma olen töötanud avatud kontoris, kus närvidele käisid mingid 20-aastased, kes omastarust ajasid jube tarka juttu ja PIDEVALT oma telefone laua peale unustasid, mis seal siis piiksusid ja plärisesid. vetsus olid alailma sitatriibud potis ja hoolimata hoiatavatest siltidest oli köögis kraanikauss paksult nõusid täis. külmkapis mädanevatest toitudest ei räägigi. vaesed sekretärid. Õnneks ma olin seal poole kohaga ja päris iga päev ei pidanud kohal käima.

+29
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meil oli tööl inimene, kes isegi ei öelnud tere aga head aega. Kui küsisid midagi töö asjus, siis tavaliselt vastas. Kui tuli koridoris vastu ja teretasid teda, siis ta vaatas kõrvale ja raputas kergelt pead. Kui aga küsisid näiteks: kas kohvikus oli pkk järjekord, siis ta lihtsalt ei vastanud, pööritas silmi või nagu tõukas käega tüütut putukat endast eemale. Küsisin temalt kunagi tööpäeva lõpul, et kus kandis elab ( mul oli töö asjus tarvis läbi sõita risti-rästi läbi kogu linna, tema aga käis tööl ühistranspordiga, tahtsin pakkuda, et kui viitsib kaasa sõita ja kant sobib, viin ära. Kohutavalt palav ilm oli). Ta vastas: “ei ütle”.

Igal juhul eelistan ma pigem lobisevaid töökaaslasi, kui sellist. Temast kohe õhkus ülbust ja põlgust teiste inimeste vastu. Autist polnud, sest on lihtsalt teada, et tal on omas ringkonnas kirev ja aktiivne seltsielu. Lihtsalt ta põlgas meid liiga palju selleks, et elementaarselt suhelda. Sada korda pigem palun toatäis jutustavaid TARKU töökaaslasi. Kusjuures mina olen veel introvert.

Tema tööpanus ja -jõudlus olid kogu selle “targa vaikimise” juures kasinad.

+27
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

Autist polnud, sest on lihtsalt teada, et tal on omas ringkonnas kirev ja aktiivne seltsielu.

Pole vist raske arvata, et tema arvas nii sinu kui ülejäänud paunikute kohta sama, mida siin teemaalgatajagi.

Ja sind kui “sallijat” see otse loomulikult ajas endast välja. Proovisid küll talle igat poodi pugeda (“tahad, ma viin su koju?”), aga ikka ei õnnestunud.
Proovi aru saada, kui inimene pole klatšimoor, siis mingi kollektiivi sulandumise nimel ta selleks ka ei hakka.
Pigem elab oma elu ja oma valitud seltskonnaga.

+12
-20
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Autist polnud, sest on lihtsalt teada, et tal on omas ringkonnas kirev ja aktiivne seltsielu.

Pole vist raske arvata, et tema arvas nii sinu kui ülejäänud paunikute kohta sama, mida siin teemaalgatajagi.

Ja sind kui “sallijat” see otse loomulikult ajas endast välja. Proovisid küll talle igat poodi pugeda (“tahad, ma viin su koju?”), aga ikka ei õnnestunud.

Proovi aru saada, kui inimene pole klatšimoor, siis mingi kollektiivi sulandumise nimel ta selleks ka ei hakka.

Pigem elab oma elu ja oma valitud seltskonnaga.

Pugemiseks nimetada teise teretamist või küsimust, kuskandis sa elad, on muidugi midagi üsna fantaasiarohke. Nimetada kohviku järjekorra pikkuse küsimist või head aega ütlemist klatšimoorluseks on küll rumal ülepingutus. Ei mäleta, et keegi oleks kunagi ta vanust ja pereseisu küsinud. Kui inimene ei suhtle elementaarsel viisakustasemel, kadus kollektiivil ka tema vastu kiire huvi. Inimesi, kes tavapäraselt igasugustes lobaringides ja ühissöömistel ei osale (nagu mina) on vähemalt nii palju viisakust, et teretada ja mitte turtsatada ega silmi pööritada, kui keegi talle juhtub ütlema, et köögis on Arne sünnipäeva puhul kooki, kui tahad.

Vat ei tea mida ta täpselt arvas meie teiste kohta peale selle, et ta põlgas kõiki eraldi ja koos, aga oleks ta siis tööd hästi teinud, oleks teine asi. Tegemist oli tüüpilise “lillekesega keset pasamerd”, kes ei suutnud isegi üht neljasõnalist lauset amtlikes projekti saatedokumenides vigadeta kirjutada – ja see oli tema töö. Aga noh, jõuka pere makstud bakaga väljalase, eks võibolla seepärast põlgas ta teisi, kes tegid sama madalat tööd, kui tema endameelest ebaõiglaselt pidi tegema. Selline arvamus meile jäi.

+25
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, mis teema on eelkõige vanematel naistel teretamisega. Mul on jumala suva, kas keegi avatud kontorisse tulles või minnes ütleb tere/head aega või mitte. Aga muttidel on jälle teemat, mille üle hambaid teritada, kui keegi kohustuslikud viisakusväljendid ütlemata jätab. Ühe 35a noormehe kallal võtsid üsna avalikult, kuna see ei öelnud tädidele tere. Kasvatagu oma lapsi, mitte täiskasvanud inimesi… 🤦‍♀️

Juhul kui sa minuga räägid, siis teretamise all pidasin ma silmas mitte suurde ruumi sisenemistel üle toa tere karjumist, vaid näiteks tööle tulles samasse lifti astumisel selle inimese teretamist, kes tööruumis istub sinust 1,5 meetri kaugusel. Ja kõik viisakad noored ütlevad siiski vähemalt lähimale lauanaabrile tere ja head aega, või vähemalt vastavad sellele noogutuse või naeratusega, kui tere kohe ÜLDSE suust välja ei tule, kohe kuidagi mitte. Mitte ei pöörita silmi või ei tee käega vaikima sundivat žesti. Noored pole sugugi ebaviisakamad.

+17
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

mina oma isiklikku elu tööl ei jaga. Vestlen ainult töistel teemadel või harva ka neutraalsetel teemadel (a’ la ilm, filmid, teater).

Miks ei või töökaaslastega isiklikust elust rääkida? Me oleme ka kamp keskealisi mutte (4 tükki ühes toas). Saame väga hästi läbi. Naerame palju ja meil on tõeliselt lõbus. Meil on üheealised lapsed. Ja mõistagi räägime nii oma laste tegemisest kui ka oma meestest. Miks ei tohi? Miks see imelik on?

P.S. Töö tegemine selle all ei kannata. Meie vestlused toimuvad pauside ja lõuna ajal. Või siis, kui hetkeks lihtsalt tahaks korraks silmad arvutiekraanilt kõrvale keerata.

+16
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks ei või töökaaslastega isiklikust elust rääkida? Me oleme ka kamp keskealisi mutte (4 tükki ühes toas). Saame väga hästi läbi. Naerame palju ja meil on tõeliselt lõbus. Meil on üheealised lapsed. Ja mõistagi räägime nii oma laste tegemisest kui ka oma meestest. Miks ei tohi? Miks see imelik on?

P.S. Töö tegemine selle all ei kannata. Meie vestlused toimuvad pauside ja lõuna ajal. Või siis, kui hetkeks lihtsalt tahaks korraks silmad arvutiekraanilt kõrvale keerata.

Probleem on selles, et kaagutamine toimub avatud kontoris, mitte kohvinurgas.

+11
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Meil oli tööl inimene, kes isegi ei öelnud tere aga head aega. Kui küsisid midagi töö asjus, siis tavaliselt vastas. Kui tuli koridoris vastu ja teretasid teda, siis ta vaatas kõrvale ja raputas kergelt pead. Kui aga küsisid näiteks: kas kohvikus oli pkk järjekord, siis ta lihtsalt ei vastanud, pööritas silmi või nagu tõukas käega tüütut putukat endast eemale. Küsisin temalt kunagi tööpäeva lõpul, et kus kandis elab ( mul oli töö asjus tarvis läbi sõita risti-rästi läbi kogu linna, tema aga käis tööl ühistranspordiga, tahtsin pakkuda, et kui viitsib kaasa sõita ja kant sobib, viin ära. Kohutavalt palav ilm oli). Ta vastas: “ei ütle”.

Igal juhul eelistan ma pigem lobisevaid töökaaslasi, kui sellist. Temast kohe õhkus ülbust ja põlgust teiste inimeste vastu. Autist polnud, sest on lihtsalt teada, et tal on omas ringkonnas kirev ja aktiivne seltsielu. Lihtsalt ta põlgas meid liiga palju selleks, et elementaarselt suhelda. Sada korda pigem palun toatäis jutustavaid TARKU töökaaslasi. Kusjuures mina olen veel introvert.

Sa kirjeldad ju puhast autisti, nad ongi sellised ja ei saa sinna ise midagi teha.  Mul üks laps täpselt samade tunnustega ja on ka vastav diagnoos. Töös on ta muidugi hea ja oma diagnoosist ka saladust ei tee

+2
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Probleem on selles, et kaagutamine toimub avatud kontoris, mitte kohvinurgas.

Arusaadav, mina vastasin inimesele, kes üritab selgeks teha, et oma kolleegidega peakski rääkima ainult tööasjadest. Või äärmisel juhul millestki neurtraalsest, a la teatrielamus.

See on muidugi midagi muud, kui lõualõksutamised kolleege segavad.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sa kirjeldad ju puhast autisti, nad ongi sellised ja ei saa sinna ise midagi teha. Mul üks laps täpselt samade tunnustega ja on ka vastav diagnoos. Töös on ta muidugi hea ja oma diagnoosist ka saladust ei tee

Ta ei ole autist (kuigi ma pole arst). Olen näinud teda nii videotel kui ka reaalelus omas suures seltskonnas vägagi elavalt suhtlemas ja kontsertidel ringi kargamas. Eelmisel töökohal oli ta ülemus ja meile tuli reatöötajaks. Lihtsalt ta eeldas, et kollektiivi tulles on ta kohe kõige targem ja kui sai aru, et on üks kõige tagasihoidlikemate võimetega, otsustas meid põlgama hakata. Nagu valestimõistetud geenius või nii. Ilmselt ta oleks oma jääisele ja tõrjuvale käitumisele vastuseks eeldanud pugemist ja temalt nõu küsimist. Kuna me ei näinud tema geniaalsust ja kõrgemat väärtuse omamist kohe ära, siis seda enam ta kibestus ja seda ebaviisakamaks muutus. See on see, mis mulje kujunes. Kõiki detaile ei sa ju pajatada, aga selge on, et siin foorumis ta küll ei käi.

+14
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ta ei ole autist (kuigi ma pole arst).

Autist ta ei ole, aga sina oled teema kaaperdaja küll.
Teema oli pläkutajatest, kes “üle tahi” tahavad saada ja sina kukkusid nutma, et omaette olijad on veel hullemad.

+4
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ta ei ole autist (kuigi ma pole arst).

Autist ta ei ole, aga sina oled teema kaaperdaja küll.

Teema oli pläkutajatest, kes “üle tahi” tahavad saada ja sina kukkusid nutma, et omaette olijad on veel hullemad.

Ja sina tulid siia selleks, et mulle üle tahi anda? Minu lugu oligi inimesest, kes imselt soovis pläkutajatele üle tahi anda. Lollid, nõmedad kaagutajad oma terega.

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mind paneb kulmu kergitama see, et reaalselt on olemas sellised töökohad, kus on aega mingit mokalaata pidada. Mul on enamus päevi ikka selliseid, kus hea on, kui tervitada jõuab. Töö nõuab pidevat keskendumist ja suhtlemist, lõunal käiakse ühe kaupa ja kohvipausid on arvuti ees, samal ajal vajalikku infot läbi töötades. Kui keegi väga laterdama jääb, tuleb ülemus kohe saja muu tööülesandega, mis tähtajaks tehtud peab olema. Raha makstakse hästi, aga tõesti ainult töötamise eest. See mokalaat vist pigem riigiametite teema. Erasüsteemis keegi sügamise eest küll raha tänapäeval ei maksa. Kel mokalaat kontoris, neil järelikult on lihtsalt  liiga palju ebaefektiivset tööjõudu tööle võetud..

+8
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

tahtsin pakkuda, et kui viitsib kaasa sõita ja kant sobib, viin ära. Kohutavalt palav ilm oli

Pole ka üldse teemasse, aga tahtsin öelda, et kuna ilm Eestis on üliharva “kohutavalt palav”, siis mina naudiksin iga sekundit õues ja ei sooviks toas-autos eriti viibida.
Muidugi juhul kui ta samuti arvas, oleks võinud end viisakalt väljendada. Aga tema puhul muidugi teine kaasus.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

tahtsin pakkuda, et kui viitsib kaasa sõita ja kant sobib, viin ära. Kohutavalt palav ilm oli

Pole ka üldse teemasse, aga tahtsin öelda, et kuna ilm Eestis on üliharva “kohutavalt palav”, siis mina naudiksin iga sekundit õues ja ei sooviks toas-autos eriti viibida.

Muidugi juhul kui ta samuti arvas, oleks võinud end viisakalt väljendada. Aga tema puhul muidugi teine kaasus.

Tõesti polnud see sul teemasse just eriti. Aga hea teada, et sulle see meeldiks. Sel päeval oli umbes 28 kraadi. Asfaldil 30 või rohkem. Kui sina sooviksid nautida 450 meetri pikkust jalutuskäiku tolmus, palavas ja müras Tallina kõige mustema ja mürasema maantee ehk Peterburi maantee ääres, suurem osa sellest ilma kõnniteeta…siis paljud mitte.

+4
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ilm oli ju imeline siis! Ülejäänud ligi 360 päeva ju kahjuks pole sellised. Sulle meeldib tasapaks Eesti sügisilm 12 kraadi, soovitavalt aastaringselt?

450 m 🙂 Kui hädiseks inimesi peetakse:p Ja lõppude lõpuks on su pealesunnitud abi koomiline. Ehk suutsid ka üksi liigeldud siiski.

+2
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mind need klatshimoorid ei häirigi töö juures niivõrd kui see, et ma armusin kord lõunapausi ajal enda kolleegi ja sealt edasi nägin palju vaeva, et seda varjata. Tegin näo, et ei salli teda üldse kuigi tegelikult ikka meeldis täiega.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ilm oli ju imeline siis! Ülejäänud ligi 360 päeva ju kahjuks pole sellised. Sulle meeldib tasapaks Eesti sügisilm 12 kraadi, soovitavalt aastaringselt?

450 m 🙂 Kui hädiseks inimesi peetakse:p Ja lõppude lõpuks on su pealesunnitud abi koomiline. Ehk suutsid ka üksi liigeldud siiski.

Mis minule meeldivast ilmast sa sonid, kuidas see teemasse puutub? Mina rääkisin sellest, et mõtlesin, et pakun oma kolleegile vajadusel äärelinnast teise linna otsa koju sõitu ja sina hakkad rääkima et mulle meeldib +12? Jah, ma oleksin küsinud seda temalt ka siis, kui oleks olnud liumi ja -25 kraadi. Millega see sinu põlguse ära teenib, ma ei tea.
Eu surunud teda autosse, ei küsinud pikmalt kui ühe põimlausega. Muidugi ma loodan, et sina sellist jõhkrust üle elama ei pea – et keegi küsiks sinult, kas ta saab sind kuskile lumetormiga viia või tuua. Või üldse abi tahaks pakkuda.

Pealesunnitud abi? Mis üksi liigeldud? Mis sul juhtus küll 🙂

+2
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis minule meeldivast ilmast sa sonid, kuidas see teemasse puutub? Mina rääkisin sellest, et mõtlesin, et pakun oma kolleegile vajadusel äärelinnast teise linna otsa koju sõitu ja sina hakkad rääkima et mulle meeldib +12? Jah, ma oleksin küsinud seda temalt ka siis, kui oleks olnud liumi ja -25 kraadi. Millega see sinu põlguse ära teenib, ma ei tea.

Eu surunud teda autosse, ei küsinud pikmalt kui ühe põimlausega,

Pealesunnitud abi? Mis üksi liigeldud? Mis sul juhtus küll 🙂

Inimesi on igasuguseid. Mõni tahab kolleegi autoga koju minna, mõni ei julge põhimõtteliselt võõrasse autosse istuda. Sa ju ei tea, mis inimese peas toimub või mis täpselt on olnud tema minevikus, miks nii käitub. Mõnel käivad töökaaslased vabadel päevadel külas, mõnel ei tea aadressigi. Ma ei vaevaks pead selle üle rohkem.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Inimesi on igasuguseid. Mõni tahab kolleegi autoga koju minna, mõni ei julge põhimõtteliselt võõrasse autosse istuda. Sa ju ei tea, mis inimese peas toimub. Mõnel käivad töökaaslased vabadel päevadel külas, mõnel ei tea aadressigi.

Aga just. Olles ise intorvert, on päris vähe inimesi, kellega ma tahaks üle 5 minuti Tallinnas kahekesi ühes autos veeta. Seepärast ka ainult ühe lausega küsisin, wt kui tahad, äkki saan su ära visata, kus kus kandis sa elad. Nägin ju, kuidas selle suve üle +25 kraadised ilmad teda kurnasid ja ta juba hommikul higisena ja lõõttsutades töööle saabus. Minu ja tema vahel oli alla kahe meetri töölaudadel. Selle küsimuse peale ta oleks saanud vastata viisakalt “ei ole vaja, aitäh”. Nagu vastaksime mina või sina, kui ei taha. Selle asemel, et vastata “Ei ütle” ja demonstratiivselt külg keerata.

+3
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Inimesi on igasuguseid. Mõni tahab kolleegi autoga koju minna, mõni ei julge põhimõtteliselt võõrasse autosse istuda. Sa ju ei tea, mis inimese peas toimub. Mõnel käivad töökaaslased vabadel päevadel külas, mõnel ei tea aadressigi.

Aga just. Olles ise intorvert, on päris vähe inimesi, kellega ma tahaks üle 5 minuti Tallinnas kahekesi ühes autos veeta. Seepärast ka ainult ühe lausega küsisin, wt kui tahad, äkki saan su ära visata, kus kus kandis sa elad. Nägin ju, kuidas selle suve üle +25 kraadised ilmad teda kurnasid ja ta juba hommikul higisena ja lõõttsutades töööle saabus. Minu ja tema vahel oli alla kahe meetri töölaudadel. Selle küsimuse peale ta oleks saanud vastata viisakalt “ei ole vaja, aitäh”. Nagu vastaksime mina või sina, kui ei taha. Selle asemel, et vastata “Ei ütle” ja demonstratiivselt külg keerata.

See tema järsk vastus ei pruugi üldse olla sinuga seotud, vaid tema endaga.

0
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

See tema järsk vastus ei pruugi üldse olla sinuga seotud, vaid tema endaga.

Ei olnud kindlasti konkretselt minuga seotud. Ta käitus kõikidega nii.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jube ahistaja ja pealetükkiv oled siis, kellega polegi tahtmist suhelda. Milleks seljas elada töökaaslasel. Kõik ei tahagi kõigiga sõita, sest autos peab ju sunniviisiliselt lobisema ja kes teab, kuidas võõras sõidab üldse. Matsu paneb vb.

+4
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vat ei tea mida ta täpselt arvas meie teiste kohta peale selle, et ta põlgas kõiki eraldi ja koos, aga oleks ta siis tööd hästi teinud, oleks teine asi. Tegemist oli tüüpilise “lillekesega keset pasamerd”, kes ei suutnud isegi üht neljasõnalist lauset amtlikes projekti saatedokumenides vigadeta kirjutada – ja see oli tema töö. Aga noh, jõuka pere makstud bakaga väljalase, eks võibolla seepärast põlgas ta teisi, kes tegid sama madalat tööd, kui tema endameelest ebaõiglaselt pidi tegema. Selline arvamus meile jäi.

Oleks ta sinna autosse istunud, ikka sul arvamus olemas. Oleks ta räigelt hästi tööd teinud ja -eiütle- öelnud, mida siis oleks solvuda?

+3
-3
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 47 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Nõmedad töökaaslased