Esileht Beebi ja mitmikud nõmeduse tipp

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: nõmeduse tipp

Postitas:

Ma ei tea, kas olen ainuke ema, kes pole oma last buduaari lapsmodelli konkursile pannud? Ja siis FB teel hakanud tuttavatelt hääli paluma.
Kellele ja milleks sellist jaburat üritust vaja on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma just vaatasin õudusega oma FB-i, et jälle miski beebi valimine :S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jubeduse kadedus…:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See tuttavate pommitamine, et \”vali mind\” st minu last, on küll tüütu. Ma olen täna ka mitmelt agitatsioonikirju saanud. Vaatasin, et konkurss kestab 29. veebruarini, nii et mitmeks nädalaks veel seda titelinkide ringlemist. Kes tahab, osalegu, aga et sellesse kaasatakse kõik tuttavad, pooltuttavad, töökaaslased jne, on natuke liig. Kuigi selge ju, et võidab see laps, kelle emme kõige usinamalt tuttavaid pommitab ja neilt hääli mangub.

Selline konkurss on muidugi odavalt läbi viidav reklaamikampaania. Nagu võrkturundus – kõik need osalevad emmed/issid levitavad usinalt koos oma lapse pildiga ka Chicco nime.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]xkestx kirjutas:[/small]
[tsitaat]jubeduse kadedus…:D[/tsitaat]
Kas sinu lapsed on ikka esitatud?:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 20:43; 13.02 21:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]xkestx kirjutas:[/small]

Kas sinu lapsed on ikka esitatud?:)[/tsitaat]jees erinevate allikate kaudu kummagist lapsest mitu erinevat pilti , otsi ja hääleta,.:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole mitte kuhugi oma lapse pilte pannud ja ei kavatse ka panna(interneti).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Heh, ma polnud isegi teadlik, et mingi selline asi jälle toimumas on.
Minu meelest see polegi väga hull (ise enda lapse pilti pole pannud kuhugi konkursile ja ei plaani panna ka). Kuid ükspäev oli FB-i üks lastehoid pannud ülesse lastest poolpaljad pildid, kus lapsed joonistavad näpvärvidega. Lapsed olid palja ülakehaga (et mitte ennast ära määrida). Netis liigub igasugu perverte ringi ning selliste piltide ülespanek võõrastest lastest tundub küll ühe lastehoiu poolt väga kohatu. http://www.facebook.com/media/set/?set=a.208820765883795.41703.112827125483160&type=1

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh õudust!!! Miks emad nii teevad??

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaadates osade laste nimesid, siis ei imesta üldse, miks nende emad need pildid pannud on.
Kallid emad, kas teile meeldiks, kui teie pilte ilma loata üles pandaks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]xkestx kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
jees erinevate allikate kaudu kummagist lapsest mitu erinevat pilti , otsi ja hääleta,.:D [/tsitaat]
Ehk annad lingid? Seal nii palju juba, et ei viitsi otsida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.02 20:43; 13.02 21:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]xkestx kirjutas:[/small]

Ehk annad lingid? Seal nii palju juba, et ei viitsi otsida.[/tsitaat])otsi otsi… linki anda kahjuks ei saa,. ps( pole anda sulle miskit)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga haige on see oma titele häälte kerjamine. Mulle ei lähe vöörad tited üldse korda ja ei ole nad minu jaoks armsad. Vähemalt mitte seljuhul, kui mõni kanaema pressib mult välja kiitust või hääli. Äärmiselt mage ja jah olgem ausad, enamasti on need lasped mingite jubenimedega ja sealt juba lihtne teha järeldusi,mida need kanamammad endast kujutavad.
Paljate titapiltide riputamine netti on aga jube ja häbematu minuarust. Siingi käib üks emme, kes oma tütrest pannud FB pildi, kus laps istub, jalg on üleval ja tussu täiesti suurelt kaadris.((. Jube jube. Olen paar korda mõelnud talle ehk mainida, et nii pole sünnis. Ehk ta liigub siin ja juhtub lugema ja saab ehk aru, et oma lapse tussut pole ilus vöörastele vaatamiseks panna. Mina lapsena väga häbenesin neid pilte, kus ma olin alasti kaadris ja need pildid olid näiteks albumisse pandud. Mis nende emade peas küll toimub?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka ei mõista, miks emad seda teevad? elevus oma last ekponeerida on ikka metsikult suur, kurb!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Kuid ükspäev oli FB-i üks lastehoid pannud ülesse lastest poolpaljad pildid, kus lapsed joonistavad näpvärvidega. Lapsed olid palja ülakehaga (et mitte ennast ära määrida). Netis liigub igasugu perverte ringi ning selliste piltide ülespanek võõrastest lastest tundub küll ühe lastehoiu poolt väga kohatu. http://www.facebook.com/media/set/?set=a.208820765883795.41703.112827125483160&type=1%5B/tsitaat%5D

Kui minu laps käiks selles pisi-peetri lastehoius, siis lööksin ma selliste piltide avalikult netti ülesriputamise kohta ikka sellist lamenti, et vähe ei ole!! Minu lapse lasteaias on kõikide lasteaias toimunud ürituste pildid üleval lasteaia kodulehel siseveebis ja kaitstud paroolidega, mis on antud igale lapsevanemale individuaalselt juhataja poolt.

Käimasolevale modellikonkursile ma oma lapse pilte üles pannud ei ole. Mitte et ma selliste asjade vastu oleksin. Esimese lapsega vb oleks isegi õhinal osa võtnud (on ju siis veel eriti see tupsununnu-vaimustus peal), kuid praegu ei viitsi lihtsalt vaeva näha 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõpuks võidab see laps nagunii kelle vanematel rohkem sõpru on. Äärmiselt tüütu üritus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatasin, siin Perekooli kanaemad ka oma pätakatega \”hullusega kaasa läinud\”. Lapsel FB -s iga pildi peal suu ripakil, ila tilkumas. Oleks siis võistlusele pannud korraliku pildi, aga ei, ripakil suuga jõnglane, taustaks määrdunud, räpakas ja katkine kodu,,brrrrrrrrrrr, no milleks te demonstreerite teistele oma rumalust? Olgem ausad, normaalne ja mõistusega, endast ja oma lapsest lugupidav ema ei osale sellistel üritustel, ei KERJA hääli! Äärmiselt madal!
Isegi kahju, et seal ei saa miinuseid panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatasin samuti seda ja ka fb-s paljud tuttavad manguvad hääli ,samuti foorumites ju. Nu jah ei oska midagi kosta ,minu meelest mingitel asjadel võiks siiski piir inimestel ette tulla. Nõme jah.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See Pisi-Peetri pildid on küll perversne värk!!! miks lapsed peavad seal paljad olema? isegi kui nad seal mökerdavad, siis selle jaoks on olemas põll!!! Õudne!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga minuarust on jubeduse tipp see, et osad emad võtavad omale õiguse nimetada võõraste laste nimesid JUBEnimedeks.Mis õigusega?
Nimi ei riku ju meest ning ega laps pole süüdi, millise nime ta vanemad talle pannud on.Temale ju sõnaõigust ei antud!
Ka mina ei arva neist konkurssidest midagi, sest võidab see laps, kelle ema teeb kõige rohkem kerjamistööd.See ei ole ju õiglane võit.Tihti pannakse sinna suht mõttetud ja tavalised pildid ülesse ning hakatakse siis hääli lunima.Tõesti kenasid pilte pannakse vaid näpuotsaga.
Kui mulle ei meeldi, siis ei hääleta ega hooli lunimisest aga iialgi ei vaata ma lapse nime järgi , et ah sellele JUBEnime omanikule ma küll oma väärtuslikku häält ei anna, sest tema ema on nagunii sooda peast ning soovib vaid oma titte eksponeerida kui mänguasja:S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu lapsed pole seal kumbki 🙂
mind häirib ka ainult see,et kui sa juba paned ta sinna ju ta on seda väärt ja pole vajagi ju kelleltki lisaks hääli juurde paluda.olen fb ka ühes foorumis mis mõeldud teatud vanuses beebidele ja seal ka palutakse hääli anda.

käisin ka ise vaatamas,et kes seal on ja valisin täitsa ise kellele hääl anda 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Miinustage nüüd aga mina olen üks neist, kes pani oma 3a poja sinna konkursile!

Aga ma ei käi kuskilt hääli kerjamas ega ka mitte vihjeks linki saatmas, isegi mitte oma sugulastelt-sõpradelt veel vähem võõrastelt või feissbuuki kaudu. Praegu meil ongi vaid 5 häält – üks minu enda pandud ja ülejäänud neli tundmatutelt tulnud.

Põhjus miks panin on see et ta minu meelest sobiks modelliks, ta on selline Pariisi tänavapoisi tüüpi, ehk siis selline kena näoga veidike edev marakratt, kes tavaliselt isegi võõrastele inimestele esimesest pilgust meeldima hakkab.

Mina jään lootma ¸ürii valikule, ehk siis teisele või kolmandale kohale, juhul kui neile peaks modelliks sobima seda tüüpi laps.[/tsitaat]

Eestis on olemas modelliagentuurid ja (reklaami)näitlejate andmebaasid. Miks ei saada sinna? Kui ma arvaks, et minu lapsel on potentsiaali, siis saadaks tema pildid otse professionaalidele, mitte ei paneks kuskile buduaari, skyplusi jne keskkonda, kus on veel paarsada samasugust pilti ja kus käivad konkurentide emad õelutsemas, ennast välja elamas ja sinu last koledaks sõimamas (paraku on ka selliseid emasid). Milleks on sinule ja sinu lapsele seda negatiivset emotsiooni?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ohh, ma siin võitlen iseendaga meeeletult, et sapiselt kommenteerida, sest ka minu FB seinale on ilmunud üks titepilt ja inglisekeelne (noh, et ikka välismaised sõbrad ka hääletaksid) palve hääletada.. Kõige veidram on see, et jagaja on üks tark ja meeldiv meesterahvas, ju ta naine siis on selline vähe hkhm… metsapoole. Ma tõesti ei saa sellest mõtteviisist aru ja mulle kohe kuidagi ei jõua kohale, MIKS on vaja oma lapse pilte kusagile MODELLIkonkursile saata… Iseasi on, kui keegi tänavalt tuleb ja teatab, et ohtelapsonnii armas, tulge meie mähkmereklaami… Aga ka siis ma ikka mõtleks mitu korda, kui ütleks jah… Aga ma vist ikka ei ütle midagi, pärast on endal kehv tunne, et mida ma siin pritsin sappi, las nemad siis peavad isekeskis oma konkurssi, need teistmoodi mõtlemisega vanemad 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ka aru ei saa miks on vaja panna sinna. mul kaks last, erinevatesse kategooriasse saaks panna – kuid no ei taha ma sinna panna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina küll midagi halba ei näe selles, et selline konkurss toimub ja et sinna oma lastest pilte pannakse (peaasi, et korralikud pildid, mitte mingid aktifotod).
Aga seda fb häältemangumist ei taha küll näha!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Beebi ja mitmikud nõmeduse tipp

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.