Esileht Koolilaps Nõmme Erakool

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: Nõmme Erakool

Postitas:

Oleme varsti Nõmmele kolimas ja elukohajärgseks kooliks saab Pääsküla Kool – vanasti oli nii halb maine sellel, nüüd kindlasti ok, aga uurin alternatiive ka. Rongiga saaks käia Nõmme Erakooli, aga nende kodukas ka nii lakooniline, et ei saagi aru, mis seal siis n-ö ekstra oleks. Laps nutikas ja akadeemiliselt võimekas, aga jube aktivist ka, raske natuke see paigalpüsimine. Kooli läheb järgmisel aastal. Üks võimalus veel Laagri Kool, kuna omame seal ühte korterit ja saaks sissekirjutuse sinna ka teha ja rongiga käia, aga siis peaks jälle justkui valetama enda elukohta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pääsküla kool kindlasti parem kui aastaid tagasi, vähemalt nõmmekate fb grupist olen küll ainult kiidusõnu lugenud.

Kunagi oli Laagri kool nii ülekoormatud, et paar aastat enne kooliminekut pidi vähemalt sissekirjutaus olema, kas nüüd on kohti rohkem ja lapsi vähem?

Nõmme erakooli fenomenist ei ole mina aru saanud. Väiksed klassid olid seal kunagi eeliseks, kui laps peaks olema õrnema närvisüsteemiga, aga muud ma küll ei oska välja tuua, mille eest maksta tasuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Koolilaps Nõmme Erakool