Esileht Koolilaps Nõmme Erakool-palun infot, kelle lapsed seal käivad

Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )

Teema: Nõmme Erakool-palun infot, kelle lapsed seal käivad

Postitas:

palun infot selle kooli kohta. Miks olete otsustanud oma lapsed tasulisse erakooli panna ja kas olete rahul. olen kuulnud, et klassid väiksemad – 15 last. see mulle muidugi meeldib. mis veel. palun infot. õppemaks vist 1000 EUR aastas ja tm saab tagasi. milliseid keeli ja mis klassides õpetama hakatakse? kuidas sportimise võimalused. elame ise Nõmmel ja igasugune info teretulnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kasuta otsingut
eelmine kevad oli siin mõningad kommentaarid

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

väga hea väikekool on! läksime sinna audentesest üle. Ja olegem ausad erakoolid on rohkem lastekesksed ja meelsamini suhtlevad lastevanematega, selle eest ju ka maksamegi 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 12:25; 10.02 14:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

esimesest klassist inglise keel, neljandast vene keel, kuuendast saksa keel.
praegune esimene klass on suurem- vist 22 last. ma ei tea, kas see tehti kokkuleppel vanematega, sest üldiselt on poliitika, et klassis kuni 20 last.
vaata kodulehelt rohkem infot.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.01 13:11; 09.02 11:08; 10.02 14:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps käib 1. klassis. Seal on 21 last – kooli kõige suurem klass. Meenutades koolikohtade ümber toimuvat jama kevadel, pole ka midagi imestada. Meie perele õhtune vahetus, mida meile ühes Nõmme LO põhikoolis pakuti, ei sobinud, ning nii saigi NEK valitud. Laps käis seal eelkoolis, seega olin kooliga juba tuttav.
Õppida antakse üsna palju. Kooli ja kodu koostöö on väga hea. Toimub mitmeid üritusi, kuhu oodatakse ka lapsevanemaid jne.
Meeldib ka see, et tunnid algavad 8:30. Pisut inimlikum. Koolis on pikapäevarühm (tasuline) kl 16-ni. Ringide kohta leiad infot kooli kodulehelt.
Koolil on võimla. Talvel käivad nii kelgutamas kui suusatamas (praegu kahjuks nii külm, et ei saa).
Mõnus väike kool.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.02 21:35; 05.02 00:16; 06.02 23:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui palju pikapäevarühm maksab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pikapäevarühma e tegelusringi kuutasu on 26 eurot (vaheajakuudel, kui kooli on u 3 nädalat, on tasuks 19.50) ning tunnitasu 1,60 eurot. Kuutasu on pigem neile lastele, kes osalevad tegelusringi töös mitmel päeval nädalas või iga päev natuke aega. Tunnitasu on otstarbekam nende laste puhul, kes nt ootavad kord nädalas mõnd huviringi või jäävad vahel harva tegelusringi. Samas ei ületa tunnitasuliste laste tasu intensiivsema ringi töös osalemise korral kuutasu. Ehk siis ka tunnitasulistel lastel ei saa arve olla suurem kui kuutasu puhul (26 või 19.50 eurot).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.02 21:35; 05.02 00:16; 06.02 23:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas on tõsi, et NEK-i pannakse palju (suhteline mõiste küll) erinevate diagnoosidega (ATH) lapsi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.02 17:48; 09.02 12:05; 09.02 14:35; 10.02 14:20; 10.02 20:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kas on tõsi, et NEK-i pannakse palju (suhteline mõiste küll) erinevate diagnoosidega (ATH) lapsi? [/tsitaat]

Ei tahaks hästi uskuda. Koolikohta soovivad lapsed, kes eelkoolis pole käinud, peavad osalema ühel eelkooli päeval. Mitme tunni jooksul peaks \”diagnoosid\” kindlasti näha olema. Kool ei ole kohustatud kõiki lapsi vastu võtma.
Klassijuhataja koosolekul midagi taolist kõnelnud pole ning ka laps pole mingeid eriskummalisi lugusid rääkinud. Koolis suhtutakse õppimisse ja heasse mikrokliimasse tõsiselt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.02 21:35; 05.02 00:16; 06.02 23:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kas on tõsi, et NEK-i pannakse palju (suhteline mõiste küll) erinevate diagnoosidega (ATH) lapsi? [/tsitaat]

ei ole tähele pannud. võib-olla proovitakse, aga ei lähe läbi. pigem mõjutatakse väga probleemseid lahkuma (mulle on nii tundunud).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.01 13:11; 09.02 11:08; 10.02 14:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ikka tõesti kaldun siin hetkel NEK-i poole kuigi mees on vastu – tema ei saa aru, miks peaks põhihariduse eest maksma. gümnaasiumi eest näiteks on nõus maksma. aga olen kuulnud just sellest mõnusast õhkkonnast mis koolis valitseb, meie teine valik oleks Nõmme Põhikool, ka iseenesest ju armas kool.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.02 17:48; 09.02 12:05; 09.02 14:35; 10.02 14:20; 10.02 20:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]väga hea väikekool on! läksime sinna audentesest üle. Ja olegem ausad erakoolid on rohkem lastekesksed ja meelsamini suhtlevad lastevanematega, selle eest ju ka maksamegi :)[/tsitaat]

Paraku on ka palju suhtumist, et \”Meie oleme Talinast, meie maksame\”. Lapsele see kahtlemata hästi ei mõju. Ja sellest ütlusest jääbki mulje, et maksate suhtluse, mitte õpetamise eest:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Paraku on ka palju suhtumist, et \”Meie oleme Talinast, meie maksame\”. Lapsele see kahtlemata hästi ei mõju. Ja sellest ütlusest jääbki mulje, et maksate suhtluse, mitte õpetamise eest:)[/tsitaat

no ikka, selliste kommentaarideta ei saa ju ometi ükski teema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.02 17:48; 09.02 12:05; 09.02 14:35; 10.02 14:20; 10.02 20:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Paraku on ka palju suhtumist, et \”Meie oleme Talinast, meie maksame\”. Lapsele see kahtlemata hästi ei mõju. Ja sellest ütlusest jääbki mulje, et maksate suhtluse, mitte õpetamise eest:)[/tsitaat]

täpselt nii, maksamegi hea õhkkonna eest, mis toetab last, mis sa arvad, et teistes koolides ei õpetata?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 12:25; 10.02 14:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui suur võimalus on NEK-i ilma eelkoolis käimata sisse saada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.02 17:48; 09.02 12:05; 09.02 14:35; 10.02 14:20; 10.02 20:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu laps ei käinud kuskil eelkoolis. sai sisse küll.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 30.01 13:11; 09.02 11:08; 10.02 14:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

seal on päris suur õpitempo. nt minu ATH-laps ei saaks seal hakkama.on võrdlusmoment kuna sama vana sõber käib seal. tal on juba 2 võõrkeelt õppida 4. klassis ja kui minu laps hakkab alles teist võõrkeelt õppima, on neil juba 3. keel lisaks.
aga sõbra vanemad on ka väga rahul kooliga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

täpselt nii, maksamegi hea õhkkonna eest, mis toetab last, mis sa arvad, et teistes koolides ei õpetata?[/tsitaat]

Meie peres on alates aastast 1930, mil mu isa lõpetas GAG-i peetud lugu koolidest, mis annavad tarkust, mitte eelkõige \”head õhkkonda\”. Seda viimast tasub otsida Vembu-Tembumaalt, mitte koolist. Meil on alati lapsi kasvatatud vaimus, et igal pool, ka vaenlaselt, annab õppida. Kodus \”stressikindlaks\” (armastusega, kuid ilma nännutamiseta) kasvatatud arukas laps tuleb igas koolis toime.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Jaagular kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Meie peres on alates aastast 1930, mil mu isa lõpetas GAG-i peetud lugu koolidest, mis annavad tarkust, mitte eelkõige \”head õhkkonda\”. Seda viimast tasub otsida Vembu-Tembumaalt, mitte koolist. Meil on alati lapsi kasvatatud vaimus, et igal pool, ka vaenlaselt, annab õppida. Kodus \”stressikindlaks\” (armastusega, kuid ilma nännutamiseta) kasvatatud arukas laps tuleb igas koolis toime.[/tsitaat]

Vaenlaselt õppimine nõuab tolerantsust, mida sul palju ei tundu olevat. Kõik ei ole tugevad realistid, mõni vajab kodu, päikest ja heinamaad…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Jaagular kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Meie peres on alates aastast 1930, mil mu isa lõpetas GAG-i peetud lugu koolidest, mis annavad tarkust, mitte eelkõige \”head õhkkonda\”. Seda viimast tasub otsida Vembu-Tembumaalt, mitte koolist. Meil on alati lapsi kasvatatud vaimus, et igal pool, ka vaenlaselt, annab õppida. Kodus \”stressikindlaks\” (armastusega, kuid ilma nännutamiseta) kasvatatud arukas laps tuleb igas koolis toime.[/tsitaat]
oled vist tõeline vanakooli pedagoog. Kas sa pole kogenud, et heas õhkkonnas tuleb ka tarkus kiiremini ja paremini? arm aitab enam kui hirm!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Jaagular kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Meie peres on alates aastast 1930, mil mu isa lõpetas GAG-i peetud lugu koolidest, mis annavad tarkust, mitte eelkõige \”head õhkkonda\”. Seda viimast tasub otsida Vembu-Tembumaalt, mitte koolist. Meil on alati lapsi kasvatatud vaimus, et igal pool, ka vaenlaselt, annab õppida. Kodus \”stressikindlaks\” (armastusega, kuid ilma nännutamiseta) kasvatatud arukas laps tuleb igas koolis toime.[/tsitaat]

ma arvan, et üks ei välista teist, st et hea õhkkonnaga koolis on võimalik ka tarkust leida. tänapäeval, kui nii paljude laste närvikava on näiteks koolikiusamise tõttu rikutud, on see veel eriti oluline näitaja – et kool on väike, õpilased on rohkem \”luubi\” all, vaevalt ei õpitulemusedki kannatavad kui klassis on pigem vähem kui rohkem lapsi.

minu mõtetes ongi NEK just sellepärast, et soovin lapsele siiski õppimist, mitte mingit tilulilutamist põhikooli lõpuni välja. hea õhkkond on samuti suureks, suureks boonuseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 06.02 17:48; 09.02 12:05; 09.02 14:35; 10.02 14:20; 10.02 20:42;
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 1 kuni 21 (kokku 21 )


Esileht Koolilaps Nõmme Erakool-palun infot, kelle lapsed seal käivad

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.