Esileht Koolilaps Nõmme Gümnaasium

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Nõmme Gümnaasium

Postitas:
Kägu

See TNG teema vist siin läbi käinud juba, aga mul laps on dilemma ees, et kas sinna kooli 10.klassi minna?

On see pigem kõrgem kool või saab seal ikka pigem 3line, 4line hakkama? Humanitaaria suunda oleks siis soov. Inglise keel pole kõige parem.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen kuulnud, et 10nda kevadel nii, et kel tuli aastahindeks tunnistusele mõni 3, pidid tegema eksami (reaalsuunas füüsika suuline). Seega tasus pingutada heade hinnete nimel. Ei tea kas kõigis suundades sama.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma kasutaksin teemat ja paluksin, et vastustes võiks kajastada ka seda suunda, et on seal ikka piisavalt koormust ja nõudlikkust? Laps on sees reaalsuunas, aga see ei olnud tema esimene valik (G4 koolis ootel paraku).

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väga lope kool. Ausalt. Väga lihtne on olla viieline. Aga tegelik tase…🤭

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Palju waldorfi lapsi lähevad pärast põhikooli sinna

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu laps valis selle kooli reaalsuuna. Tema klassist läheb sinna veel 4 klassikaaslast. Kõigil on neil keskmine hinne üle 4,5.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kool keskpärane, mõned vanad õpetajad väga iganenud vaadetega. Midagi eriti ei toimu, isegi klassipilte ei suudetud sel aastal teha. Tundub, et noortel igav. Sõpradel, kes mujale gümnaasiumisse läksid, tundub koolis huvitavam ja elu mitmekesisem. Noore jaoks ei ole kool ainult õppimine, seetõttu soovitan ka muid koole kaaluda.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

üldjoontes rahul. lapse klassis gümnaasiumi osas oli mitu mujalt tulnud väga andekat õpilast.  õpetajatega ei ole asi kõige parem. on olemas eakas meespedagoog, kes vahel tunni ajal  unne vajub. ja on olemas meespedagoog, kes teeb nalja just tüdrukute üle. minu laps on öelnud, et kooli parimad õpetajad on põhikooli astmes.

0
0
Please wait...

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Esileht Koolilaps Nõmme Gümnaasium