Esileht Koolilaps Nõmme koolid

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Nõmme koolid

Postitas:

Millisesse kooli Nõmmel lapse sooviksite kõige rohkem panna, kui on valikus Rahumäe PK, Nõmme PK ja Hiiu PK? Kas see aasta on ka esimese klassi lapsed teises vahetuses?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega seal pole panna vist midagi, haridusamet paneb, sina võid soovi avaldada. Kõigis Nõmme koolides on ülerahvastatud suur ja nähtavast on õhtune vahetus. Vaata, mis lapsele kõige parem minna.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kaalun seda, kas panna Nõmmele või sõita kesklinna. Mille järgi Te olete valinud? Piirkonnakool on Rahumäe ja teised Nõmme koolid jäävad kaugeks. Paraku olen palju kuulnud, et Rahumäe on ülerahvastatud ja mitmes vahetuses. Tahaks ikkagi, et laps hommikul kooli läheb kui ma tööle lähen.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kaalun seda, kas panna Nõmmele või sõita kesklinna. Mille järgi Te olete valinud? Piirkonnakool on Rahumäe ja teised Nõmme koolid jäävad kaugeks. Paraku olen palju kuulnud, et Rahumäe on ülerahvastatud ja mitmes vahetuses. Tahaks ikkagi, et laps hommikul kooli läheb kui ma tööle lähen.

ja milline on see kesklinnakool, kus tunnid algavad garanteeritult hommikul ja kuhu saab lapse niisama lihtsalt soovi põhjal panna?

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.02 00:08; 18.02 12:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma lapsed on õppinud mitmes koolis, ka Nõmmel ja Rahumäe Põhikool on üks uskumatult hea kool, isegi oma õhtupoolse vahetusega. ühel mu lastest on õnn selles kooli õppida. aga ma ei hakka kooli siin kiitma, kuna ülerahvastatud on ta tõesti ja mida vähem inimesi juurde tuleb, seda parem 🙂

(keegi mainis Hiiu Põhikooli, sellist kooli pole olemas).

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Hiiu Põhikooli pole olemas – see on Nõmme Gümnaasiumi nö algaste.
Ülejäänud on ülerahvastatud (ka Kivimäel paistab 1.klass käivat teises vahetuses) ja Pääsküla on üsna jama – sinna ei soovitaks panna. Ühisgümnaasiumis käib minu teada Nõmme lapsi.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.02 12:03; 18.02 13:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hiiu Põhikooli pole olemas – see on Nõmme Gümnaasiumi nö algaste.

Ülejäänud on ülerahvastatud (ka Kivimäel paistab 1.klass käivat teises vahetuses) ja Pääsküla on üsna jama – sinna ei soovitaks panna. Ühisgümnaasiumis käib minu teada Nõmme lapsi.

mitte ainult kõik ülejäanud ei ole ülerahvastatud, vaid ka nõmme gumn esimesed klassid käivad teises vahetuses. tunnid algavad min 45 minutit hiljem kui rahumäel.

Ja arvestades seda, et ühisgümnaasium on kahes vahetuses, siis mis selle eelis peaks olema? kui kõik on kahes vahetuses, siis on igal juhul parem panna laps kodu lähedale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.02 00:08; 18.02 12:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

No ongi kõik ülejäänud ülerahvastatud (sh teine vahetus) ja Pääsküla küll pole, aga ei ole ka koolina suurem asi. Ühisgümnaasiumi mitmest vahetusest ma ei teadnud, olen vaid kuulnud, et Nõmme lapsi on sinna määratud. Sõltub täpsest asukohast ka, aga tean ka neid Nõmme lapsi, kes käivad Magistrali ümbruse koolides.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.02 12:03; 18.02 13:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõmme lapsi käib terve suur hulk ka nt TSGs Mustamäel. Järgmise aasta keskel saavad uue remonditud maja ka. 1. klass on garanteeritult hommikupoole, sest asenduspinnale hetkel teisiti ei mahuks. Logistika on nats keeruline, sest nr 10 buss on hommikul tihti lühike ja mitte väga täpse graafikuga.
Ja siis on veel Nõmme Erakool keskuse juures.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.02 14:06; 18.02 14:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pääskülas ju uus kool ehk ka maine paraneb.
Kõik koolid on määramisega va Nõmme Erakool on katsetega seega ega teemaalgatajal vabalt pole minna kuhugi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

TSGs ka katsetega üks paralleel, aga katsed juba läbi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.02 14:06; 18.02 14:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja milline on see kesklinnakool, kus tunnid algavad garanteeritult hommikul ja kuhu saab lapse niisama lihtsalt soovi põhjal panna?

Äkki Südalinna kool? Meie elame Kadrioru pargi kohal Valgel tänaval ja mõtlesime, et kui kesklinna kooli sisse ei saa, siis haridusametisse avaldust tehes paneme ainult selle valikusse, kuna meie maja eest sõidab buss täpselt selle kooli ette, samas kui ühegi Lasnamäe kooli juurde ei vii mingit transporti ja tuleks kas ikkagi kesklinna sõita ja ümber istuda või mitu km jala käia ja suuri ristmikke ületada. Õnneks sai laps katsetega kooli sisse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Koolilaps Nõmme koolid

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.