Esileht Koolilaps Nõmme koolid

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 40 )

Teema: Nõmme koolid

Postitas:

Millist kooli soovitate?

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.08 05:06; 11.08 13:25; 11.08 13:35; 11.08 16:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ajaviitmiseks? Peokohaks? Kinnisvaraks?

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ajaviitmiseks? Peokohaks? Kinnisvaraks?

Ikka lapsele….

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.08 05:06; 11.08 13:25; 11.08 13:35; 11.08 16:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ajaviitmiseks? Peokohaks? Kinnisvaraks?

Ikka lapsele….

Ikka kodulähedane kool.

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.08 13:31; 12.08 12:16; 12.08 15:44; 18.08 16:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ajaviitmiseks? Peokohaks? Kinnisvaraks?

Ikka lapsele….

Ikka kodulähedane kool.

Nõmmel ju päris mitu kooli…

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.08 05:06; 11.08 13:25; 11.08 13:35; 11.08 16:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõmmel ju päris mitu kooli…

No eks siis võtagi elukohale kõige lähem.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.08 13:36; 11.08 14:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõmme linnaosa ulatub sisuliselt Harkust Järveni ja Rae vallast Sakuni. Võimatu on soovitada, kui ei tea täpset kanti. Meie näiteks elame Nõmme linnaosas Vana-Mustamäe asumis ja lapsed käivad Mustamäelt nr 11 ekspressbussiga kesklinna kooli. Bussisõit kestab 18 minutit ja ühessegi Nõmme linnaosas asuvasse kooli selle ajaga ühistransporti kasutades kohale ei jõuaks.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üleüldse on koolikohad nüüdseks jagatud, saad koha seal, kus kohti on. Hakka aga koole läbi helistama või võta see, mis Haridusamet määras.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.08 13:36; 11.08 14:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üleüldse on koolikohad nüüdseks jagatud, saad koha seal, kus kohti on. Hakka aga koole läbi helistama või võta see, mis Haridusamet määras.

Hetkel tahtsin lihtsalt uurida, sest plaan mõne aasta pärast Nõmmele kolida. Ise lapsepõlves elasin Nõmmel et kutsub tagasi.
Mõtlesingi et äkki mõne kooli kohta räägitakse head, siis tean kuhu kanti elamist otsida…

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.08 05:06; 11.08 13:25; 11.08 13:35; 11.08 16:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb ju, mitmendasse klassi. Mitmed Nõmme koolid on põhikoolid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.08 17:08; 30.08 12:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõmme gümnaasium, Kivimäe põhikool.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

arvan teemapüstituse põhjal, et otsite endale kooli (vabandan küll, aga postitus on tõesti lihtsameelne).

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üleüldse on koolikohad nüüdseks jagatud, saad koha seal, kus kohti on. Hakka aga koole läbi helistama või võta see, mis Haridusamet määras.

Hetkel tahtsin lihtsalt uurida, sest plaan mõne aasta pärast Nõmmele kolida. Ise lapsepõlves elasin Nõmmel et kutsub tagasi.

Mõtlesingi et äkki mõne kooli kohta räägitakse head, siis tean kuhu kanti elamist otsida…

Aga pane siis laps enda endisesse kooli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nõmmel ei olegi väga head kooli, kõik sellised keskpärased. Laias laastus ok nagu mujalgi.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga pane siis laps enda endisesse kooli.

aga mis siis, kui seda ei ole enam?

või kui teemaalgataja lihtsalt elas nõmmel, kuid ei käinud nõmmel koolis?

koolilapse all on olnud mitmeid teemasid nõmme koolide kohta, loe sealt ja küsi siis juurde, kui midagi konkreetselt huvitab. ja küsi koolilapse all, seal on vähem trollijaid.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.08 12:12; 18.08 14:49; 18.08 18:17; 18.08 23:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga pane siis laps enda endisesse kooli.

aga mis siis, kui seda ei ole enam?

või kui teemaalgataja lihtsalt elas nõmmel, kuid ei käinud nõmmel koolis?

koolilapse all on olnud mitmeid teemasid nõmme koolide kohta, loe sealt ja küsi siis juurde, kui midagi konkreetselt huvitab. ja küsi koolilapse all, seal on vähem trollijaid.

Mind kohe tõsiselt huvitab, kas teemaalgataja hakkab tõsimeeli vaatama elukohta perekoolist soovitatud kooli kõrvale? Et kui leiab suurepärase pakkumise mõne teise Nõmme kooli naabruses, siis seda elukohta ta ei osta, sest perekool ei kiitnud kooli heaks?

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.08 13:31; 12.08 12:16; 12.08 15:44; 18.08 16:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hetkel tahtsin lihtsalt uurida, sest plaan mõne aasta pärast Nõmmele kolida. Ise lapsepõlves elasin Nõmmel et kutsub tagasi.
Mõtlesingi et äkki mõne kooli kohta räägitakse head, siis tean kuhu kanti elamist otsida…

Nii oleks võinudki teema alguses kohe kirjutada. Oleks teistel parem vastata. Jääks see ilkumine ära.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind kohe tõsiselt huvitab, kas teemaalgataja hakkab tõsimeeli vaatama elukohta perekoolist soovitatud kooli kõrvale? Et kui leiab suurepärase pakkumise mõne teise Nõmme kooli naabruses, siis seda elukohta ta ei osta, sest perekool ei kiitnud kooli heaks?

Aga loomulikult on see oluline aspekt, mida koduvalikul arvestada. Ei ole tähtis ainult kinnisvara, vaid ka asukoht pereliikmete töökohtada, koolide jm suhtes.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga loomulikult on see oluline aspekt, mida koduvalikul arvestada. Ei ole tähtis ainult kinnisvara, vaid ka asukoht pereliikmete töökohtada, koolide jm suhte

Loomulikult on need asjaolud olulised, aga antud juhul ei käi ju laps koolis veel ning pole ka elukohta. Ehk siis teemaalgataja valib alustuseks kooli ja siis elukoha. Mis on ka võib-olla ok, kuigi siin Tallinnas pole koolidel nüüd nii suurt vahet. Ja lisaks on kooli lihtsam vahetada kui elukohta, mis eeldatavalt on mõeldud ikka aastakümneteks. Mis mind huvitas, oli hoopis see, kas tõesti usaldatakse koolivalikul perekooli infot?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.08 13:31; 12.08 12:16; 12.08 15:44; 18.08 16:30;
To report this post you need to login first.

Pääsküla kool on teinud läbi uuenduskuuri.
Guugelda, oli lugu sellest, et pigem teevad väiksemad klassid ja mitu paralleeli.
Kooliga samas majas asub Nõmme Huvikool. Neil on isegi maja katusel observatoorium ja kõrval on kohe ujula. Pääsküla Noortekeskus pole ka kaugel.
Isiklikku kogemust kooli sisekliimaga ei ole aga usun, et võid kohapeale vaatama ja tutvuma minna. Kooli direktor on vist ise eripedagoog või sots.pedagoog vms. Võiks eeldada, et on pädev laste heaolu eest seismisel

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.08 23:32; 19.08 17:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Pääsküla kooli küll ei soovita. Pole õppimiskallakuga.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 18.08 07:11; 18.08 22:28; 19.08 00:35; 22.08 00:35; 31.08 00:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pääsküla kooli küll ei soovita. Pole õppimiskallakuga.

kuidas palun? mille põhjal sa seda väidad, palun selgita. suur tänu.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pääsküla kooli küll ei soovita. Pole õppimiskallakuga.

kuidas palun? mille põhjal sa seda väidad, palun selgita. suur tänu.

Mina võin selgitada. Riigieksamite tulemused. Kas on põhjust uhkust tunda?
Minu laps alustas Pääsküla koolist. Oli ikka madal õppimise ja õpetamise tase küll. Läbi mitme kooli jõudis mu laps lõpuks eliitkooli ja sai riigieksamid 90p, 86p ja 70p. Tema Pääsküla kooli endised klassivennad said vastavalt 25p, 30p ja 40p.
Mu laps ohkab terve suvi kergendatult, et julges lõpuks Pääsküla koolist ära minna mujale. Riigieksamite tulemused räägivad iseenda eest.

+3
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.08 14:11; 18.08 17:58; 18.08 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pääsküla kooli küll ei soovita. Pole õppimiskallakuga.

kuidas palun? mille põhjal sa seda väidad, palun selgita. suur tänu.

Mina võin selgitada. Riigieksamite tulemused. Kas on põhjust uhkust tunda?

Minu laps alustas Pääsküla koolist. Oli ikka madal õppimise ja õpetamise tase küll. Läbi mitme kooli jõudis mu laps lõpuks eliitkooli ja sai riigieksamid 90p, 86p ja 70p. Tema Pääsküla kooli endised klassivennad said vastavalt 25p, 30p ja 40p.

Mu laps ohkab terve suvi kergendatult, et julges lõpuks Pääsküla koolist ära minna mujale. Riigieksamite tulemused räägivad iseenda eest.

pääsküla kool ei ole isegi gümnaasium enam, koolil on mitu aastat juba uus direktor, nii et mis mõtet on rääkida riigieksamite tulemustest ja jagada siin kehtiva tõe pähe 10+ aasta vanuseid kogemusi?

kui tahta mingeid tulemusi võrrelda, siis võib võrrelda nt tasemetööde punkte, aga ka neid vist enam viimasel ajal ei avaldata. igatahes siis, kui veel avalikustati, oli pässa kool nii mõnegi näitajaga eespool minu laste koolist, mis on alati end nõmme koolide koorekihti kuuluvaks pidanud ja konfliktide korral õpilasi pääskülla saatmisega ähvardanud…

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.08 12:12; 18.08 14:49; 18.08 18:17; 18.08 23:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võin selgitada. Riigieksamite tulemused. Kas on põhjust uhkust tunda?
Minu laps alustas Pääsküla koolist. Oli ikka madal õppimise ja õpetamise tase küll. Läbi mitme kooli jõudis mu laps lõpuks eliitkooli ja sai riigieksamid 90p, 86p ja 70p. Tema Pääsküla kooli endised klassivennad said vastavalt 25p, 30p ja 40p.
Mu laps ohkab terve suvi kergendatult, et julges lõpuks Pääsküla koolist ära minna mujale. Riigieksamite tulemused räägivad iseenda eest.

Jälle üks, kes valib esimese klassi lapsele kooli riigieksamite tulemuste põhjal.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.08 13:31; 12.08 12:16; 12.08 15:44; 18.08 16:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võin selgitada. Riigieksamite tulemused. Kas on põhjust uhkust tunda?

Minu laps alustas Pääsküla koolist. Oli ikka madal õppimise ja õpetamise tase küll. Läbi mitme kooli jõudis mu laps lõpuks eliitkooli ja sai riigieksamid 90p, 86p ja 70p. Tema Pääsküla kooli endised klassivennad said vastavalt 25p, 30p ja 40p.

Mu laps ohkab terve suvi kergendatult, et julges lõpuks Pääsküla koolist ära minna mujale. Riigieksamite tulemused räägivad iseenda eest.

Jälle üks, kes valib esimese klassi lapsele kooli riigieksamite tulemuste põhjal.

Ma ei räägi 10+ aasta tagustest riigieksamite tulemustest, vaid selleaastastest. Kuigi mis vahet seal on, riigieksamid on olnud selles koolis stabiilselt läbi aastate halvad.
Ja loomulikult paneb tugev algkool aluse tugevale põhikoolile ja see omakorda gümnaasiumile. Alustas koos klassitäis lapsi, aga nende riigieksamite tulemused, kes PG lõpetasid vs nendega, kes PG-st mujale kooli ära läksid, on poole halvemad.

Ja mis uuest direktorist te räägite? See endine sotsiaalpedagoog oli seal juba 10 aastat tagasi uus direktor.

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.08 14:11; 18.08 17:58; 18.08 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võin selgitada. Riigieksamite tulemused. Kas on põhjust uhkust tunda?

Minu laps alustas Pääsküla koolist. Oli ikka madal õppimise ja õpetamise tase küll. Läbi mitme kooli jõudis mu laps lõpuks eliitkooli ja sai riigieksamid 90p, 86p ja 70p. Tema Pääsküla kooli endised klassivennad said vastavalt 25p, 30p ja 40p.

Mu laps ohkab terve suvi kergendatult, et julges lõpuks Pääsküla koolist ära minna mujale. Riigieksamite tulemused räägivad iseenda eest.

Jälle üks, kes valib esimese klassi lapsele kooli riigieksamite tulemuste põhjal.

Ma ei räägi 10+ aasta tagustest riigieksamite tulemustest, vaid selleaastastest. Kuigi mis vahet seal on, riigieksamid on olnud selles koolis stabiilselt läbi aastate halvad.

Ja loomulikult paneb tugev algkool aluse tugevale põhikoolile ja see omakorda gümnaasiumile. Alustas koos klassitäis lapsi, aga nende riigieksamite tulemused, kes PG lõpetasid vs nendega, kes PG-st mujale kooli ära läksid, on poole halvemad.

Ja mis uuest direktorist te räägite? See endine sotsiaalpedagoog oli seal juba 10 aastat tagasi uus direktor.

10 aastat tagasi seda direktorit seal kohe kindlasti ei olnud, vaata oma mälu üle.

keegi ei arvagi, et sa 10 a tagustest riigieksamite tulemustest räägid, aga sinu kogemused selle kooliga jäävad ca 10 a taha, eks ole. kas sinu laps oli ainus, kes ealt ära läks? ei olnud ju. tema ja teiste ta klassikaaslaste asemele tulid teistes koolides põhikooli lõpetanud noored, suures osas need, kes mitte kuskile mujale kooli sisse ei saanud – mis kõrgeid riigieksamite tulemusi sa neilt ootad? samamoodi läksid ju peale sinu lapse teisedki mujale koolidesse ning said seal head riigieksamitulemused, eks ole.

aastaid töötas see kool täietsi ebanormaalsetes oludes, oodates aasta aasta järel remonti, vaadates, kuidas keegi ei tahtnud juba keskkonna pärast oma last sinna kooli panna, nõmmekad sebisid endale elukoha registreeringu kuskile mujal, et ainult ei peaks last pässa kooli panema. need ajad on möödas, saa aru, ja pole vaja enam oma vanu kogemusi siin jagada.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.08 12:12; 18.08 14:49; 18.08 18:17; 18.08 23:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võin selgitada. Riigieksamite tulemused. Kas on põhjust uhkust tunda?

Minu laps alustas Pääsküla koolist. Oli ikka madal õppimise ja õpetamise tase küll. Läbi mitme kooli jõudis mu laps lõpuks eliitkooli ja sai riigieksamid 90p, 86p ja 70p. Tema Pääsküla kooli endised klassivennad said vastavalt 25p, 30p ja 40p.

Mu laps ohkab terve suvi kergendatult, et julges lõpuks Pääsküla koolist ära minna mujale. Riigieksamite tulemused räägivad iseenda eest.

Jälle üks, kes valib esimese klassi lapsele kooli riigieksamite tulemuste põhjal.

Ma ei räägi 10+ aasta tagustest riigieksamite tulemustest, vaid selleaastastest. Kuigi mis vahet seal on, riigieksamid on olnud selles koolis stabiilselt läbi aastate halvad.

Ja loomulikult paneb tugev algkool aluse tugevale põhikoolile ja see omakorda gümnaasiumile. Alustas koos klassitäis lapsi, aga nende riigieksamite tulemused, kes PG lõpetasid vs nendega, kes PG-st mujale kooli ära läksid, on poole halvemad.

Ja mis uuest direktorist te räägite? See endine sotsiaalpedagoog oli seal juba 10 aastat tagasi uus direktor.

10 aastat tagasi seda direktorit seal kohe kindlasti ei olnud, vaata oma mälu üle.

keegi ei arvagi, et sa 10 a tagustest riigieksamite tulemustest räägid, aga sinu kogemused selle kooliga jäävad ca 10 a taha, eks ole. kas sinu laps oli ainus, kes ealt ära läks? ei olnud ju. tema ja teiste ta klassikaaslaste asemele tulid teistes koolides põhikooli lõpetanud noored, suures osas need, kes mitte kuskile mujale kooli sisse ei saanud – mis kõrgeid riigieksamite tulemusi sa neilt ootad? samamoodi läksid ju peale sinu lapse teisedki mujale koolidesse ning said seal head riigieksamitulemused, eks ole.

aastaid töötas see kool täietsi ebanormaalsetes oludes, oodates aasta aasta järel remonti, vaadates, kuidas keegi ei tahtnud juba keskkonna pärast oma last sinna kooli panna, nõmmekad sebisid endale elukoha registreeringu kuskile mujal, et ainult ei peaks last pässa kooli panema. need ajad on möödas, saa aru, ja pole vaja enam oma vanu kogemusi siin jagada.

Maja on uus, aga õpetajad ja laste suhtumine õppimisse on sama.
Minu laps nägi ikka aastaid pöörast vaeva, et Pääsküla kooli lünkadest õppimises lahti saada.
Ei kao see nõrga kooli kuulsus kuskile.
Eestis kaotavad kiiresti oma taset isegi endised tugevad piirkonnakoolid, mis siis veel endistest nõrkadest rääkida. Tallinnas nt ongi nii, et hea hariduse saab eliitkoolidest, edasi jääb vahe piirkonnakoolide vahel juba väikseks.
Kui minul oleks praegu kooliminekuealine laps ja ta ei oleks eliitkooli sisse saanud, siis mina jätaks oma lapse küll 6 aastaks koduõppele. Saab kodust parema hariduse kui suvalisest piirkonnakoolist ja jääb see närvikulu “sotsialiseerimisprotsessis” ka ära.

0
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.08 14:11; 18.08 17:58; 18.08 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Mille põhjal ma väidan, et kool pole õppimiskallakuga? Mu laps käib seal. Tihti öeldakse, et Pääsküla kooli maine oli kehv koolimaja pärast, aga ega ta ikka ole. Kooli maine on kehv selle pärast, et see ongi nõrk kool.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 18.08 07:11; 18.08 22:28; 19.08 00:35; 22.08 00:35; 31.08 00:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kooli maine on kehv selle pärast, et see ongi nõrk kool

kool on nõrk selle pärast, et isegi koolikoha määramiste ajastul ei ole pääsküla koolis mitte tavalised piirkonnas elavad lapsed (kelle võimed, töötahe ja vanemlik tugi järgivad gaussi kõverat), vaid seal käivad suures osas lapsed, kelle vanemad ei ole viitsinud koolikoha nimel sebida ja tõenäoliselt vähemuses on lapsed, kelle vanemad ei ole lasknud end hirmutada väidetavast nõrga kooli mainest. eliitkoolis ei ole valitud lastega kuigi keeruline head tööd teha, kuid tegelikult on suure vaeva nägijad hoopis selliste koolide õpetajad, kuhu keegi oma last panna ei tana.

ps. minu lastel oli mõni aasta tagasi pool kooliaastat üks asendusõpetaja pääsküla koolist ja lapsed kiitsid teda väga. ei olnud küll mingi põhiaine õpetaja, aga paistis silma just oma inimliku suhtumise poolest.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.08 12:12; 18.08 14:49; 18.08 18:17; 18.08 23:24;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 40 )


Esileht Koolilaps Nõmme koolid